Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#4801) erahurka válasza hombre[EU] (#4798) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen Farkas???? Rozsomák!!! :O

(#4802) l.skywalker válasza erahurka (#4801) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K :K úgy, úgy.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4803) hombre[EU] válasza erahurka (#4801) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ne nálam reklamálj, nem én találtam ki :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#4804) keIdor


keIdor
titán

Ha már úgyis téma volt: [link] :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4805) Wesder válasza keIdor (#4804) üzenetére


Wesder
félisten

Kb ennyit is érnek a mustàrosok. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4806) l.skywalker


l.skywalker
félisten

RIP the Dream
Prince of Persia 6 domain was fake, is now available for sale
:D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4807) l.skywalker válasza l.skywalker (#4795) üzenetére


l.skywalker
félisten

És már itt is a menetrendszerű tagadás :D

No, There Isn't a Daredevil Game With Troy Baker in Development

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4808) Carlos Padre válasza erahurka (#4801) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Torkosborz ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4809) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

;]

;]

(#4810) hombre[EU] válasza l.skywalker (#4807) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor Wolverine lesz Troy? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4811) l.skywalker válasza hombre[EU] (#4810) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Illetve, mivel tagadják így biztos, hogy jön :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4812) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#4809) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És mennyire igaz ez... :D

Sosem éreztem se Pro-n, se One X-en, hogy kevés lenne a grafika. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4813) hombre[EU] válasza FollowTheORI (#4812) üzenetére


hombre[EU]
veterán

És nem is kevés viszont egyre ritkább a kiváló gameplay,sajnos mindenki beleszürkül a mezōnybe. A Nioh2 most toronymagasan az akciójátékok/arpg királya, a Doomosok is saját magukkal versenyeznek az fps mūfajban, a last of us2 a survival-akcióban lesz (megelōlegezem nekik), (akció)kalandjátékok közül még mindig a Zelda...stb
Nagy meglepetéseket nem láttunk gameplay szempontjából az elmúlt években. Számomra talán a Divinity2,amely meglepett mennyire polished és komplex
persze ez a kis lista szubjektív...de 20+ év után úgy gondolom felismerem a jót :B

Life, Uh, Finds A Way

(#4814) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#4815) Tuomas válasza hombre[EU] (#4814) üzenetére


Tuomas
addikt

Vizesek leszünk? :Y :DDD

We were here

(#4816) Wesder válasza hombre[EU] (#4814) üzenetére


Wesder
félisten

Nehezen tudom elhinni, mivel csak a tenyered érintkezik a controllerrel. Az is érdekes lesz, hogy hogyan fog majd ellenàllàst kifejteni a ravasz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4817) hombre[EU] válasza Tuomas (#4815) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egy jó füles meg ez a kontroller egy olyan játékkal,ami kimaxolja a lehetōségeket...nextgen immerzsön :)

Life, Uh, Finds A Way

(#4818) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#4814) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én egy autós játékban jobban el tudom képzelni, hogy érzed mikor pörög meg a kerék és precíz kontrollt kapsz a gáz és a fék felett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4819) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#4818) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vagy a DarkSoulsban ahogy a nehéz páncél csörög,zörög,csattog futás közben :D
Na meg a bekapott hitek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4820) Szabi® válasza ProEvoFan (#4809) üzenetére


Szabi®
addikt

Biztos van olyan aki a "music" miatt játszik :D
De ha nem a grafika/animációk/interakciók miatt játszunk ,,akkor miért várjuk a nextgent ? Ami elsősorban a grafikában üt ? :F :U :U
A 90'-es években nem nagyon emlékszem hogy valaki azt mondta volna ""áhhh srácok mennem kell playstationt venni,olyan jó történetű játékok vannak rajta" :R

(#4821) Carlos Padre válasza Szabi® (#4820) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem elsősorban, nem xbox ez, bár ott a leghátrányosabb az előrelépés az tény.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4822) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Aktuális menetrend :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4823) arty válasza Szabi® (#4820) üzenetére


arty
veterán

:DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4824) zkxdn válasza hombre[EU] (#4822) üzenetére


zkxdn
őstag

Hajjj soha nem lesz ez a konzol bemutatva....
Bár én mindig azt érzem, hogy az egyik este lesz egy random bejelentés a PlayStation Blogon és ott lesz 2 kép a konzol külsejéről és csá :))

(#4825) Wesder válasza zkxdn (#4824) üzenetére


Wesder
félisten

Ott az Early June, biztos megmutatjàk. Szedjék is szét hogy làthassuk a hűtését.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4826) zkxdn válasza Wesder (#4825) üzenetére


zkxdn
őstag

Az a Jeff gyerek aki írta ezt a listát mondta, hogy az early june event a játékokról fog szólni és nem tudja garantálni, hogy jelen lesz-e a konzol végső design-ja :O

(#4827) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kb., akkora idōhúzás megy... :D senki sem meri elōször kinyögni az árat...még az is lehet,hogy az augusztusi State of Playig csak minimum info lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#4828) Wesder válasza hombre[EU] (#4827) üzenetére


Wesder
félisten

Leszrom az àràt, mutassàk meg mit lehet majd venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4829) NyMRooD válasza Wesder (#4828) üzenetére


NyMRooD
őstag

A többséget szvsz inkább az érdekli, hogy mit lehet rá venni, mert az sem számít ha csak valami nagyon csúnya barna színben lesz kapható és az alakja egy darab kutyagumira fog hasonlítani, ha lesz rá cserébe Spiderman 2 és GoW2, úgy is megveszik.

u.i. Miért fontos neked annyira a kinézete? Mikor vennél ps5-öt, ha gömb alakja lesz jó hűtéssel vagyha jön rá a Sunset overdrive 2?

u.i. 2 Persze ideje, hogy bemutassák, de ha helyette új játékokról hullik le a lepel, akkor rá ér majd később is a design.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4830) zkxdn válasza NyMRooD (#4829) üzenetére


zkxdn
őstag

Hát a PS3 elbeszélgetne veletek, meg a launch Xbox One a Kinect-tel. Azért van az a határ mikor már nem szarom le az árát és ezt a történelem is bizonyítja. A konzolosoknak igenis számít az ár mert sokan azért veszik mert mennyivel olcsóbb a PChez képest.

A gamekkel kapcsolatban inkább az MSnél lehetnek meglepetések (szerintem) itt lesz GoW2, Spidermanus 2, lesz egy remake, Horizon 2, GT folytatás. Annyira nem zsákbamacska a Sony lineupja. :))

[ Szerkesztve ]

(#4831) NyMRooD válasza zkxdn (#4830) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy szóval sem említettem az árát...

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4832) zkxdn válasza NyMRooD (#4831) üzenetére


zkxdn
őstag

Sry nem neked akartam címezni, wesdernek ment volna :N :W

[ Szerkesztve ]

(#4833) Wesder válasza zkxdn (#4830) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, egy S/X/Switch/volt PS4/PC mellett pont nem az àra az ami miatt venni, vagy nem venni fogom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4834) Wesder válasza NyMRooD (#4829) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn Sunset OD2 miatt akkor is megvenném ha ugyanolyan szerencsétlen konstrukció lesz mint a PS4. Mondjuk most mindegy mi jön, mert úgy néz ki idén nàlam nem lesz nextgen.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4835) Madoc válasza Wesder (#4834) üzenetére


Madoc
veterán

Nyugi, addig majd minden nextgen topicban összegyűjtesz pár ezer hozzászólást.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#4836) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Semmi új, csak recap volt a meetingen, de itt hagyom

Life, Uh, Finds A Way

(#4837) NyMRooD válasza Wesder (#4834) üzenetére


NyMRooD
őstag

Miért lenne már szerencsétlen konstrukció a ps4 kinézete?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4838) Wesder válasza NyMRooD (#4837) üzenetére


Wesder
félisten

Kinézettel nincs bajom, csak helyet nem hagytak a hűtésnek. Hallottam RDR2 alatt mit tud művelni, igaz az slim volt. A Pro-nak GoW alatt viszont nem volt hangja, vagy csak nem vettem észre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4839) NyMRooD válasza Wesder (#4838) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az tényleg gáz, de azért ne az egészet hívd szerencsétlennek (mármint fogalmaz konkrétan), mert azt leszámítva szvsz egész jó konstrukció.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4840) arty válasza zkxdn (#4830) üzenetére


arty
veterán

gt :DDD friss péeses vagy, mi?

(#4839) NyMRooD a rothadó gombákat a gamepadon, a karcmágnes fényesrészt és az elromló eject gombot kivéve, jah... feltéve, hogy nem döglik meg rajta a hdmi kimenet és nem fő le az egész a nyári melegben :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4841) Wesder válasza NyMRooD (#4839) üzenetére


Wesder
félisten

Maradjunk annyiban hogy a jàtékok minősége és a gép minősége köszönőviszonyban sincsenek. Odaàt megvan ugyan ez, csak fordítva. Igazi tükörképei egymàsnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4842) zkxdn válasza arty (#4840) üzenetére


zkxdn
őstag

Ha late PS3 korszakot / a teljes PS4 gen-t nézzük akkor felőlem lehetek friss PS-es :DD Tudásom szerint nem ebben a korszakban virágzott a GT :F

(#4843) NyMRooD válasza Wesder (#4841) üzenetére


NyMRooD
őstag

De ez így nem igaz, mert egy jól összerakott masináról van szó, a hűtést nem számolva (pontosabban a ventilátor hangját, mert egyébként valószínűleg a gépház is szépen szellőzik, szóval nem a teljes hűtés vacak) és van ami egészen okosan van megoldva, mint pl a merevlemez cseréje garancia vesztés nélkül. Illetve az összeszerelés minősége is kiváló mind a slim mind a pro esetében.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4844) hombre[EU] válasza zkxdn (#4830) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ebbōl valószínū egyik sem launch cím. Maximum a Guerilla aki betudna fejezni valamit ezek közül...de
1.)nem kell sehova sietni, a ps4 játékeladások csúcson lesznek
2.)a karantén miatt sok minden csúszni fog és inkább tolják el/fejezzék be,mint elkapkodni
3.)nem a rajtnál kell izmozni, hanem amikor már 20milliót lesznek képesek eladni évente. Na akkor kell nagy címeket hozni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4845) zkxdn válasza hombre[EU] (#4844) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem mondtam, hogy launch címek lesznek csak hogy lineup. Sony úgyis bejelenti ezeket mégha egy jópár évre vannak. Guerilla pedig 100 hogy befejezi a Horizon folytatását :))

(#4846) hombre[EU] válasza zkxdn (#4845) üzenetére


hombre[EU]
veterán

értem, azt hittem a gép mellé a line-up...én oda inkább kisebb meglepetéseket várok,mint pl. a Demons Souls Remake vagy egy új Ready at Dawn játék. A HZD-t én nem venném készpénznek inkább 2021...manapság csak az a biztos,hogy reggel a Nap felkel :)

Life, Uh, Finds A Way

(#4847) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Valami ütős nyitó címnek lennie kell. Ahogy a Switch-nél is mekkorát rúgott a Breath of the wild, ide is kell egy blockbuster. (Még ha nem is ott debütált hanem wii-u-n)

[ Szerkesztve ]

(#4848) hombre[EU] válasza Mr Bond 007 (#4847) üzenetére


hombre[EU]
veterán

KNACK 3, BABY!! ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#4849) zkxdn válasza hombre[EU] (#4846) üzenetére


zkxdn
őstag

Én pl. PS5 mellé egy Horizon folytatást meg egy Demons Souls Remaket tippelek (bár remélem lesz más is mert a Horizon engem annyira nem izgat)
XSX mellé pedig Halo Infinite meg Hellblade.

[ Szerkesztve ]

(#4850) Mr Bond 007 válasza hombre[EU] (#4848) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nekem bejött az 1. Meg a 2 is a demója alapján. :DDD Badabumm tss!!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.