Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#4401) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#4359) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát nem tudom, te láttad pl. az Uncharted 3-at és a 4-et?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4402) Wesder válasza Kendek (#4394) üzenetére


Wesder
félisten

Ők tudjàk hogy most melyik fszerdőbe akarnak nyitott szajjal rohanni. Több helyen is lehoztàk hogy Xboxon 60fps lesz minden jàték mert a marketingigazgató azt mondta hogy 60fps will be the standard output. Àtlag Béla ezt megeszi, aztàn meg majd pofàra esik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4403) oriic válasza NyMRooD (#4397) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy Remaster bejelentés.

Live-Die-Respawn

(#4404) l.skywalker válasza oriic (#4403) üzenetére


l.skywalker
félisten

Vagy leírsz tényeket vagy inkább semmit bakker, ez nem barkóba :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4405) oriic válasza l.skywalker (#4404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most tényleg nem tudok részleteket. Vagy Tony Hawk, vagy Mafia.

Live-Die-Respawn

(#4406) NyMRooD válasza oriic (#4403) üzenetére


NyMRooD
őstag

A kérdés, hogy ezt: #4387 igazolja vagy cáfolja? Bár a PS magazin is akkortájt jelenik meg elvileg ami a ps5-ről fog szólni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4407) oriic válasza NyMRooD (#4406) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt most láttam. Május 12. _____man. Ez Birdman lesz, vagyis Tony Hawk. (Az a beceneve az ürgének)

Live-Die-Respawn

(#4408) melega válasza oriic (#4407) üzenetére


melega
őstag

Erre kyíváncsi agyok,
akkor még a Mel Gibsonosra június 2-án reménykedem egy Mad Max 2 ben az első részét imádtam,
június 6-ána Gerilla collectiven egy Horizon Zero Dawn 2-ben vagy technikai folytatásán. Június 4-én a God of War folytatásának leleplezésén.
Az Ubisoftnál egy prince of persia tps bejelntésen
ami még érdekel Birdman, Cyberpunk, Medium, silent hill reboot. esetleges Plague tale 2bejelentés

Ja meg az AC Valhalla, de lehet az lesz az utolsó AC amit megveszek.

A többi 95%-a nekem kuka

[ Szerkesztve ]

(#4409) Wesder válasza melega (#4408) üzenetére


Wesder
félisten

A Guerilla Collective nem a Guerilla Games amire te gondolsz.
A Guerilla Collective egy Indie jàtékok bejelentő eseménye lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4410) melega válasza Wesder (#4409) üzenetére


melega
őstag

Értem. Köszi.

(#4411) hombre[EU] válasza Moby (#4395) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tényleg,igaz. Kisebb-nagyobb (fōleg az utóbbi) kontraszt mindig volt/lesz a cutscene-gameplay között. Minél komplexebb a játék annál nagyobb, ezért szépek a AA "sétaszimulátorok" :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4412) oriic válasza l.skywalker (#4384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És a Sony már tagadja is:

"Sony has commented to Famitsu that the October 2020 time frame for PlayStation 5 posted on the recruitment site was "erroneous" and a mistake."

Live-Die-Respawn

(#4413) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Playstation Studios Opening Animation

[link]

Ők is tudják, Marveles.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#4414) l.skywalker válasza ImACeltic (#4413) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bakker ez valami új divat? Az Xbox is ugyanezt csinálta.
https://www.youtube.com/watch?v=gYBd02MV0tw

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4415) hombre[EU] válasza l.skywalker (#4414) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én nem rajongok az avengers (meg a többi) filmekért, de valljuk be az intro nagyon menō,amit kitaláltak...jótól nem szégyen másolni :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4416) Wesder válasza l.skywalker (#4414) üzenetére


Wesder
félisten

Az Xboxos miért 3x hosszabb?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4417) l.skywalker válasza hombre[EU] (#4415) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem személy szerint még ott is jobban tetszett a régi változat a klasszikus képregény karakterekkel, nem a filmes jelenetekkel :(((

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4418) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Starfield – Official Website Updated With ESRB Rating Pending

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4419) NyMRooD válasza Wesder (#4416) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mert telerakták indie vackokkal mint a bemutatóikat ;] (bár nagyrészt horza meg halo-t mutogatnak). Mert egyébként a jó játékaik belefértek volna az x-be ;]

Viccet félretéve, több betű, a Sony csak a négy jelet nyomattam, meg gyorsan, az MS meg végig ment legalább az XBOX feliraton lassan. Amúgy csak én hiányolom a fable-t, vagy benne volt csak nem láttam?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4420) erahurka válasza Wesder (#4416) üzenetére


erahurka
félisten

Mert akkor úgy tűnik hogy sok exkluzív játékuk van ;]

(#4421) Wesder válasza NyMRooD (#4419) üzenetére


Wesder
félisten

Nem volt benne Fable mivel az nem jött ebben a generàcióban Az új elvileg érkezőből meg mégsem rakhattak bele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4422) l.skywalker válasza erahurka (#4420) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van ott multi platform játék is ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4423) hombre[EU] válasza l.skywalker (#4418) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Már csak azt kéne tudni,hogy: mi ez?! :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4424) l.skywalker válasza hombre[EU] (#4423) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Bethesda "soha-meg-nem-jelenő" projektje :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4425) Szabi® válasza hombre[EU] (#4372) üzenetére


Szabi®
addikt

Az Assassins Creedekben nem a konzol miatt nincs stabil 30-60 framerate,és stabil resolution.
A probléma forrása a 100 sebből vérző 2014-es Anvil enginenél keresendő.Mindegy milyen vas van alatta ha szar a motor.Nexgennél sem fog semmi változni,ahhoz új engine kellene.
700 ezer forintos Imac-en is gondok vannak az ACk-al......(pedig az elvileg célhardver,tudnák optimalizálni)

[ Szerkesztve ]

(#4426) melega válasza Szabi® (#4425) üzenetére


melega
őstag

Hallod nálam a Valhalla lesz az utolsó szerintem amit megveszek, elegem lett a szériából.

Sokkal jobban tetszik a Plaguen tale, Mad Max, Silent Hill, Cyberpun, Days Gone, HZD 2, GRid 5.

Sőt az Ubisoft már nem nagyon tud sok újat felmutatni jobban járnának ha a régi játékaikat remakelnék.

Nagyon meglepődnék ha az elkövetkezendő években elnyernék az év kiadója címet.

(#4427) Szabi® válasza melega (#4426) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát én max majd úgy szerzem csak be hogy cserélek egy konzol boltos haverral,elviszek pár megunt régi címet,max csak igy :D
Az év kiadója lehet,mert a mainstream a zsebükben van.És ugye láttuk már mire képes Pl. a gamestar egy kis maniókáért "" a legnagyobb,a legizgalmasabb,a legszebb,ebből fogyott a legtöbb,termédek újítás,Kassandra lenyűgöző,irgalmatlan tartalom "" napestig lehetne sorolni a media konglomerátumok közhelyes lózungjait.

(#4428) arty válasza Moby (#4318) üzenetére


arty
veterán

nem is azért mondtam :) nekem a watchdogs (mindkét rész) nagyon tetszett, viszont felesleges felhájpolódni ezeken a korai(!) videókon, csak rosszabbul esik utána a valóság...

(#4322) b. tarts meg egy dualshock4-et, elvégre kompatibilis lesz, nem? ;)
a többi sajnos jogos... az erős dollár nagyon nem jön most jól...

(#4327) Szabi89 azért az elavult kicsit erős... brutál látványt kapsz a harmincfrémért cserébe... és kb mindig ezzel IS adták el a szériát

(#4339) erahurka az tökjó, akkor 2023 őszére már korrekt ára lehet a ps5slimnek ;)

(#4355) hombre[EU] nem nagy cucc a doom??? de, nagyonis tisztességes munka, ráadásul a korábbi 30at is alig elérő rész után elég impozáns ...

(#4359) Lackooo84 olyan ugrás akkor lenne, ha egy 2020-as játékban még mindig a mosott texturák és a poligonszegény objektumok közt bóklásznál egy játékban... de szabad szemmel mára alig látod a poligonokat, ahogyan a texturafelbontás is igen korrekt(en el van rejtve a rengeteg séder mögött :D )

(#4360) l.skywalker :R :R

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4429) NyMRooD válasza oriic (#4407) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2 Remaster (és még mondta is a rendező faszi korábban, hogy vicces bejelentés lesz, mindenki Batman-t várt, hát Birdman lett).

Szóval jó volt a lista (#4387) l.skywalker tehát jöhet a Mad Max 2 június 2.-án és 4.-én talán megtudjuk, hogy hogy néz ki a PS5.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4430) Szabi® válasza arty (#4428) üzenetére


Szabi®
addikt

Jah én nem a grafikára értettem hogy elavult.Hanem hogy rosszul kezeli az erőforrásokat.Cpu-t százon terheli,miközben a gpu meg vegetál.Azért csak a hetedik évében van a motor :)
Amúgy nem tudja a 30 fps-t konzolokon,meg a 4k-t sem.
Még úgysem hogy a texturák low res,és a lod sem túl acélos.
Digital Foundry-n láthatod.

[ Szerkesztve ]

(#4431) d@vee válasza arty (#4428) üzenetére


d@vee
őstag

Elavult, vacak, bugos foshalmaz, ez jobb jelző? :DDD
Ne ájuljatok már el az AC-tól. Jól néz ki, hangulatos helyszín, de ennyi. Neheztelek is a sok szemellenzős Valhalla által beetetett játékosra, mert szokásos TPS Far Cry új köntösben, ugyanaz a sablonos küldetéscsomaggal, de nyitott seggel repülnek rá a preorder gombra.
Mert így csak lapátolják a pénzt abba a gondolatmenetbe, hogy ne erőltessük meg a fejlesztőket, a sz@rt úgyis vigyorogva eszik meg az emberek.
Bocsi ha valakit megbántottam, de a kezdetek óta egyetlen AC kivételével az összes részt végigjátoszottam (még a PSP-s Bloodlines is többször leppörgött) ezért tudom miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#4432) Szabi® válasza d@vee (#4431) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát akik a Valhallát day one megveszik meg is érdemlik.
Én az első tapasztalatok hsz-eit várom. Meg az őrjöngő 16-17 éveseket..... :D

(#4433) hombre[EU] válasza arty (#4428) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én azt írtam nem nagy cucc (respect az id-nek,mert nagyon rendben van a játék,szerettem),hogy egy olyan játék ami: folyosó->folyosó->lezárt aréna->folyosó, elōre scriptelt eseményekkel, magas képfrissítés mellett fut...a legoptimálisabb forgatókönyv

Life, Uh, Finds A Way

(#4434) Moby


Moby
addikt

>de nyitott seggel repülnek rá a preorder gombra...
>de a kezdetek óta egyetlen AC kivételével az összes részt végigjátoszottam (még a PSP-s Bloodlines is többször leppörgött) ...
Semmi sem szebb, mint amikor az internet mindehez is értő népe éppen térdenlövi magát:C

(#4435) melega válasza Szabi® (#4432) üzenetére


melega
őstag

Hát azok még gyerekek, nem tudják hogy a régiek az igaziak, meg az Ubisoft sem a régi már.

(#4436) Szabi® válasza melega (#4435) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze tudom,sajnos mindig 25 óra gameplay után veszik észre hogy "basszus ez ugyanaz mint az előző :( " Aztán jön a mérgelődés,meg a fele áron eladás itt fent :D

(#4437) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Thursday’s State of Play is All About Ghost of Tsushima

Május 14. 22:00

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4438) hombre[EU] válasza l.skywalker (#4437) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Negyed óra gameplay,nice :)

Én úgy vagyok vele,hogy már a látvány,atmoszféra is megvett, de fogalmam sincs milyen lesz a gameplay. Egy közepes arpg (witcher,ac stb) harcrendszerrel és egy jo storyval teljesen elégedett lennék. Lepjenek meg és az utóbbi 2 közül valamelyik legyen nagyszerū :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4439) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Baldur’s Gate 3, Divinity Announcements Planned for Guerrilla Collective

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4440) hombre[EU] válasza Moby (#4434) üzenetére


hombre[EU]
veterán

most mi? nálunk is az origins után,amit nem tartok egy szuper játéknak, ment az Odyssey Gold preorder :DDD
Aki szereti a singleplayer játékokat az elōbb-utóbb úgyis játszik szinte az összes AAA openworlddel.
Egyébként nekem az elsō ~15ó mindkettōnél nagyon jó volt, aztán a köv ~30ó (side ques/activity) is okés,de kezdek ráunni...majd rámegyek a storyra és miután vége lett a konklúzió az,hogy nem is volt jó :DDD mert 60+ óra után nem az elsō 10 marad meg

Life, Uh, Finds A Way

(#4441) melega válasza Szabi® (#4436) üzenetére


melega
őstag

Ezért kéne már hagyni a fenébe az egészet.

Új játék akkor ne másolat legyen hanem saját ötlet meg ne 100. rókabőr lehúzás, de az Ubisoftnál ne így működik

(#4442) Moby válasza hombre[EU] (#4440) üzenetére


Moby
addikt

Nekem nincs bajom velük. Egyiket sem tartom kiemelkedőnek (talán csak a 2-t, és a BF-et), de játszható mind, és még mindig találni a szériában olyat, amit lehet benne szeretni. Már nem a sztori, az alig van, vagy a karakterek. Csak fura azon értetlenkedni, hogy miért jelenik meg újabb és újabb rész. Mármint azoktól fura, akik ugyanúgy megveszik minden részét, mint azok, akik nem értetlenkednek ezen :D

(#4443) d@vee válasza d@vee (#4431) üzenetére


d@vee
őstag

Khmm, 2 rész kivételével PC-n játszottam.
300+eredeti játékom van, de az AC-kből csak az ingyenesek vannak közöttük.
Azzal az írással arra értettem, hogy nem látatlanban beszéltem róla.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#4444) arty válasza d@vee (#4431) üzenetére


arty
veterán

A unity bugos volt, de állejtős.
A syndicate már egyik se.

Az origin iszonyat grind, viszont ismét magasra került a léc grafikában.
Az odyssey.... meh. Nagyon origines, beleuntam, pihen.
És utóbbi kettőben semmiféle bugba nem futottam bele - vagy csak nem maradt meg.
5-7 ezer körül valszeg a Valhallát is megveszem, de hol van az még :D
(...a preorderesek megérdemlik, hogy "nyársra" húzzák őket :DDD )

(#4436) Szabi89 kétévente 25 órát simán elgyönyörködök az aktuális részben, Syndicate-ig ez ment is nagyjából. A gond az, hogy mára 50 óra semmittevés után a felénél tartasz a játéknak.... :(

(#4433) hombre[EU] azon a folyosón/arénákban azért van anyag bőven. Gyakorlatilag ilyen "mikrorészletes" játék talán nincs is mellette.... és láttam éppen elég folyosósútert 27 frémmel konzolon, hogy értékeljem a 60at. Lásd még Doom3 ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4445) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Lassan beindul a gépezet :)
A Tsushima SoP után bármikor jöhet a gép reveal és júniusban érkezik a játékfelhozatal, szerintem

Life, Uh, Finds A Way

(#4446) d@vee válasza arty (#4444) üzenetére


d@vee
őstag

A preorderesek mindent IS érdemelnek :D
Az Unity bitang jó grafikával, bitang unalmasan maradt emlékezetes. De ingyen adták azt is nemrég.

Ja

(#4447) arty válasza d@vee (#4446) üzenetére


arty
veterán

Unalmasnak találtál egy nem-grindes AC-t, amiben talán a minden résznél feszesebb sztori 20 órácska alatt lepöröghetett, miközben végre először lehetett benne viszonylag értelmesen lopakodva ölni?! Hát ez nagyon nem a te szériád akkor... :Y

Hja és hát Párizs... az Párizs :D Nem a mostani részek kihalt sivatagos, homokos romhalmaza....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4448) Szabi® válasza arty (#4444) üzenetére


Szabi®
addikt

Azt nem tudom vágod e,de az Origins készült a legtöbb ideig.4 évig csinálta 12 csapat :)
Talán ez az oka hogy kiemelkedik az elmúlt 7-8 év Ubi produktum közül.Ez kapta a legütősebb filmet is,ami még vissza fogott is volt.Nem egy moslék mint a mostaniak.
Sztem is a legjobb rész a Unity. :R
Kaptam is az Odyssey topikba a sok elvakult marhától :D

[ Szerkesztve ]

(#4449) melega válasza Szabi® (#4448) üzenetére


melega
őstag

Nekem is a Unity az egyik kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#4450) Moby válasza arty (#4447) üzenetére


Moby
addikt

Nananaaa...az ody azért már hozta, azt, amit a korból ki lehetett lapátolni látványban. Persze építészetileg a valhallától sem kell majd sokat várni. :DDD De ha már városszimuláció, akkor nekem a maga korában Firenze mindent vert, am utána jött.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.