Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109701) fausto


fausto
addikt

Tegnap lejárt a Plus-om, ezek szerint tavaly mostanság volt akcióban. Kíváncsi leszek, hogy most az új csomagok indulásakor lesz-e valami kedvezmény és ha igen, akkor melyik csomagra.

(#109702) tboy93 válasza fausto (#109701) üzenetére


tboy93
nagyúr

Alzaban 8-9e Ft most az egy éves ps plus.

(#109703) RangerFox válasza tboy93 (#109702) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem azt írja rá, hogy nem elérhető kosárba helyezés után.

(#109704) .LnB válasza tboy93 (#109702) üzenetére


.LnB
titán

És be is lehet aktiválni? Vagy az a para már elmúlt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#109705) fausto válasza tboy93 (#109702) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, de angol profilom van, úgyhogy nekem az nem jó (és egyébként szerintem ki is fogytak)

(#109706) Deck válasza tboy93 (#109702) üzenetére


Deck
titán

Nem elérhető.

PS5

(#109707) tboy93 válasza .LnB (#109704) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor lehet tudtommal ha nincsen élő ps plus elofizud, ugyanis stackelni nem lehet.

(#109708) tboy93 válasza Deck (#109706) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor elfogyott. Fel oraja volt tema fb csoportban.

(#109709) Frod válasza vanŠcore (#109694) üzenetére


Frod
addikt

Azt hittem valami "komolyabb" a negatív tapasztalat velük kapcsolatban (nem csinálták meg, elhajtottak, bunkók, stb), az hogy kvázi lehetetlen őket elérni az eddig is egy eléggé ismert infó volt róluk, legalábbis itt a topicban.

Do you see the white shadow?

(#109710) Deck válasza tboy93 (#109708) üzenetére


Deck
titán

Hát szólhattál volna... ;] :DDD

Na nem baj, gondolom felkerülnek majd HA-ra 15k-ért.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#109711) Dreamie válasza Dreamie (#109699) üzenetére


Dreamie
őstag

Közben sikerült elérni őket! Küldik a garancia futárt, és viszik -hozzák.
Még az volna a kérdésem, hogy vettem hozzá pluszba egy kontrollert, nem tudom melyik jött vele, ebben tudtok segíteni, mármint hogy melyiket csomagolajam hozzá...
Köszönöm :R
Bocs a dupla komment miatt. Azt hittem nem tudom szerkeszteni...

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#109712) manieeec


manieeec
tag

Sziasztok! Biztos sokszor volt a kérdés, de összefoglalóban nem találtam infót róla. PS+ tierek között lehet majd váltogatni? 1éves előfizum van és 1-2hónapra átnéznék PS+ extrába pár játék erejéig :)

(#109713) Bencus88 válasza Deck (#109696) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Majd a 4!!! (6 év múlva) ;]

(#109714) RangerFox válasza manieeec (#109712) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Jelenlegi álláspont alapján nem lehet. Az előfizetésed egészét kell átkonvertálnod magasabb tierre, pár hónapot nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#109715) manieeec válasza RangerFox (#109714) üzenetére


manieeec
tag

Az kemény, szóval jobban jár az aki havonta fizet elő. :DD Mindegy akkor marad a sima ps+

(#109716) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Olyan ps+basic csomag nem lesz ami csak az online játékot biztosítja kacat gémek nélkül?

PSN:BiZzare_0 ️

(#109717) Kendek válasza @rglaaf (#109716) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudni ilyen tervről. Egyelőre a legkisebb csomag az az, ami a jelenlegi előfizetésnek felel meg

<-ƘƘ->

(#109718) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nézegettem a Japán ps+ extra listát.
Találtam benne egy plusz játékot, ami az ázsia listában nincs benne, méghozzá a Chicken Police Paint it Red!-et. Remélem benne lesz az európai ps+ extrában is. Magyar fejlesztésű játékról van szó. Teszt róla, hátha valaki kedvet kap hozzá. [link]

(#109719) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#109718) üzenetére


F-ECT$
titán

Úúú, azt én is tervezem végigjátszani valamikor.

Dive ever, work never.

(#109720) fausto válasza F-ECT$ (#109719) üzenetére


fausto
addikt

Nagyon jó játék és tegnap vettem észre, hogy a PS4 változat kapott ingyenes PS5 upgrade-et. Még nem kezdtem el újra, egyelőre annyit láttam, hogy sajnos a PS4 változat mentéseit nem lehet exportálni.
Egyébként azt hiszem a Now-ban most is benne van.

[ Szerkesztve ]

(#109721) kevike576


kevike576
senior tag

Valakit rázott már meg hyperx füles ?

(#109722) WhiteWalker válasza Deck (#109696) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ugyanaz mint a D3 , kasztra pontosan ;]

(#109723) Deck válasza WhiteWalker (#109722) üzenetére


Deck
titán

Melóba elvagyok vele amúgy :P

PS5

(#109724) lo_jo válasza kevike576 (#109721) üzenetére


lo_jo
senior tag

5 éve szó szerint napi használatban van egy Cloud II, többször átmentem már a kihúzott usb csatlakozóján a gurulós székkel, úgy kellett visszafeszegetni, hogy be tudjam újra dugni, de azóta is hibátlanul teszi a dolgát. Semmi rázás, semmi hanghiba. Tudom, hogy azóta a C2 sem a régi már, ahogy az újabb HyperX fejesek sem olyanok minőségben, de rázásról még sehol nem olvastam, pedig a C2 wireless miatt néztem pár tesztet több cuccukról is. Egyébként a C2 wireless sem lett jó, főleg nem a klasszikus, régi, "vastag" dobozos C2-höz képest.

(#109725) Cranium


Cranium
tag

AC: Valhalla az milyen jatekra sikeredett? Nem jatszottam egy AC-vel se, csak maga a vikinges tema ragadott meg

(#109726) TrishtanAG válasza Cranium (#109725) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Olyan, mint az előző kettő. Történetileg is csatlakozik hozzájuk valamennyire a vikinges sztorin túl, így érdemes lehet azokkal kezdeni.

www.adventuregames.hu

(#109727) kevike576 válasza lo_jo (#109724) üzenetére


kevike576
senior tag

Köszi az infót. Be akarok ruházni egy alpha-ba, de szembe jött velem egy ilyen értékelés,
azért is kérdeztem

(#109728) ImACeltic válasza Cranium (#109725) üzenetére


ImACeltic
őstag

Az összes AC szerintem korrekt játék, a Valhalla is az, sőt, itt már kicsit variáltak a mellékküldetéseken, többfélék lettek, így lassabban lehet ráunni. Mert azért rá lehet, mivel én 170 órát beleraktam, mondjuk az összes DLC-vel együtt és van amikor kicsit elfárad a játék, sztoriban is meg játékmenetben is. A térkép geci nagy, rengeteg skill, fegyver és páncél van.

Ha érdekel a vikinges téma, szerintem simán megér egy próbát.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#109729) TrishtanAG válasza kevike576 (#109727) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Bazki, ilyenem van fél éve. Most azért beparáztattál :Y

www.adventuregames.hu

(#109730) Deck válasza kevike576 (#109727) üzenetére


Deck
titán

Nekem Cloud II és egy Alpha is van már jó pár éve és semmi bajuk. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#109731) .LnB válasza kevike576 (#109727) üzenetére


.LnB
titán

lol! :D
Munkatársaim tegnap kaptak 1-1 ilyet. Szétküldtem ezt a képet. Írtam nekik, nem baj srácok, majd rendelünk mellétek poroltót is. :DDD

Nekem Cloud 1 van otthon, sose rázott meg.

Ha esetleg tud valaki olyan típust, ami jobban ráz, vagy durvább dolgokat produkál, azt írjátok már meg. Mert lenne egy kolléga, akit meglepnénk vele... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#109732) kevike576 válasza Deck (#109730) üzenetére


kevike576
senior tag

Na akkor Te vagy az etalon, melyik szól jobban ??

(#109733) lo_jo válasza Deck (#109730) üzenetére


lo_jo
senior tag

A C2-ből 100%, hogy a régi és az újabb között van különbség, azt hiszem még a HP felvásárlás előtti időkben változtattak. Érdekes, mert régen tényleg nem volt velük ilyen gond, amikor ezt vettem, akkor alaposan szétnéztem. Mostanában csak a wireless fejeseiket figyeltem, de nagyon kiábrándító a C2 wireless is. Sajnos egyre inkább az Arctis 7+ felé terelődök, jó lesz PC-hez és a PS5-höz is, céges meetingekre meg marad majd a Sennheiser hd 4.50, ha be kell járni irodába, akkor jól jön az ANC, hívásokra és munka közbeni spotify-ra pedig elég a BT is.

(#109734) Deck válasza kevike576 (#109732) üzenetére


Deck
titán

Az Alpha. De mindegyik szuper :K

PS5

(#109735) Deck válasza lo_jo (#109733) üzenetére


Deck
titán

Ha vezetékmentes kéne akkor én is azt venném. Ezek meg megvannak és amíg nem romlanak el nem veszek újat :D

PS5

(#109736) Moby válasza kevike576 (#109727) üzenetére


Moby
addikt

itt annyi történt, hogy emberünk statikusan feltöltődött, és mivel ez volt fém a közelében, szépen kisült a fülesen keresztül. Ez nem a füles hibája, hanem a szülőké, akik nem vették észre, hogy az emberünk fizikaórán inkább csak rajzolgat a füzetébe :D
Ez egyébként olyan probléma, amivel a hangosítással foglalkozó cégek sokat küzdenek manapság is. Nagyon függ egyébként még az évszaktól is, leginkább a levegő páratartalma miatt, de ruházattól, bútorzattól, sokmindentől függ a mértéke. Itt vélehtően valami csudálatos kínai műbőr "gamer"szék lehet a háttérben, amiben csilliárd voltokig csúszkálja magát az emberünk. És ha jó kis műszálas nadrágban, száraz levegő mellett teszi, akkor...nos akkor a fizika teszi, ami tennie kell. Ennyi a sztori.

[ Szerkesztve ]

(#109737) tboy93 válasza Cranium (#109725) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem jó lett, ha erdekel a vikinges tema adj neki egy esélyt.

(#109738) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Ma jelent meg elvileg a Souldiers játék, de továbbra sem vásárlható meg. Mikor frissül a store? Azt hittem ezek mind éjféltől elérhetőek már :R

(#109739) Kendek válasza Bencus88 (#109738) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Számol vissza... jelenleg 2 óra 25 perc.

<-ƘƘ->

(#109740) kevike576 válasza Deck (#109734) üzenetére


kevike576
senior tag

Thx ! :)
Végül pénzfeldobás döntött a cloud II mellett .. De tesóm az alpha-t tolja be, uh össze hasonlítjuk !

[ Szerkesztve ]

(#109741) Gaben360


Gaben360
senior tag

Van valamiféle lista, hogy melyik Ps4 játékok kaptak next-gen patch-et?
Lehetőleg olyanokat szereznék be a későbbiekben.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#109742) Bencus88 válasza Kendek (#109739) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Érdekes nálam semmi vissza számlálás. Köszi :R

(#109744) HaJózsi válasza Gaben360 (#109741) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Backwards Compatible: Home - PS4 & PS5

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#109745) Zolka25 válasza Ramoskaa (#109653) üzenetére


Zolka25
tag

Nekem is újabb szériás gépem van. Május elején vettem. És elég jól hallható a coil whine 3 méterre a kanapéról is. Kicsit bosszantó, hogy elvileg azért lett ilyen bazi nagy a gép, hogy hatékony legyen a hűtés és csendes lehessen. A hűtés csendes is, de cserébe itt van a coil whine. :(

(#109746) Mephike válasza Kendek (#109739) üzenetére


Mephike
senior tag

Erről én hogy nem hallottam eddig? Tudom az én hibám, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem! :R

(#109747) Kendek válasza Mephike (#109746) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem úgy, ahogyan én sem hallottam még róla. :)
De rákerestem a Store-ban, és látom, hogy tényleg ma jelenik meg, és szépen számol is vissza. Jelenleg: Releases on: 01:14

<-ƘƘ->

(#109748) Bencus88 válasza Mephike (#109746) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Érdemes nézni storeba, hogy mik fognak megjelenni, illetve a megjelent játékokat követni, én naponta ránézek így sikerül találni ilyen gyöngyszemeket ebben a rosszabb időszakban.

(#109749) Madoc válasza kevike576 (#109740) üzenetére


Madoc
veterán

Van mindkettő, Alpha jobb!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.