Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110301) KaitouP válasza Moby (#110261) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

No, akkor ez biztos így van, csak egészen egyszerűen sosem jutottam el odáig hogy levágjam hogy szatíra - sokszor próbálkoztam a szériával, de mindegyik hamar elvesztette a figyelmem. Pedig mindenevő vagyok, de a GTA nálam pont az a kaja, ami nem ízlik, próbálom megenni, de inkább csak turkálom a tányérat. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110302) Bencus88 válasza Frod (#110300) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ugyan így vagyok, oké gow imádom remek játék elsőnapos vétel, de egyre jobban piszkálja ez a játék a fantáziámat. Az év eleje erős volt, ha már a közepe gyengus a vege legyen erős megint. :C

(#110303) Moby válasza KaitouP (#110301) üzenetére


Moby
addikt

Mer olyan vagy, mint a vidéki bácsi a sushi bárban: nem tudod mit mivel kell enni együtt, és összezabálsz minden szart találomra :DDD A régieket nem is feltétlenül ajánlanám már, de az öt technikailag is nagyon működőképes ma is. Meg sokat nem tolhattál bele, gyak az első pár percben már fullba tolja a kretént társadalomkritikában, és durrogtatja az összes sztereotip hülyeséget szégyenérzet nélkül :) A GTA a játékok Ali G-je, Boratja, és Brünoja egyszerre :D

(#110304) AxBattler válasza oriic (#110293) üzenetére


AxBattler
félisten

Part 2 elég jól muzsikált alap PS4-en, nem értem, hogy miért nem hozzák ki last genre.
Illetve karácsonyra jöhetne a Part 2 bejelentés is, úgy lenne az igazi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#110305) oriic válasza AxBattler (#110304) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Illetve karácsonyra jöhetne a Part 2 bejelentés is, úgy lenne az igazi!"

Mármint Part 2-t adják ki...újra? ND ilyet nem tesz. ;]

Live-Die-Respawn

(#110306) AxBattler válasza oriic (#110305) üzenetére


AxBattler
félisten

PC-re azért lehetne... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#110307) Elderath


Elderath
őstag

quarry trailer nagyon jó volt, fene azt a 26ks árat...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#110308) Lackooo84 válasza ImACeltic (#110292) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez is remaster, kapott egy új grafot textúra pakkot patchelt animációkat és ennyi... Minden másban 99.9% a régi.

The Truth is out there...

(#110309) Lackooo84 válasza Elderath (#110307) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem én ezt majd "kikölcsönzöm" PC-re, néha játszani is illene rajta ha mán gamer laptopom van... ;]

The Truth is out there...

(#110310) ProEvoFan válasza gyuromoj (#110294) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

+1
Ha már teljes áron jön...

(#110311) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

nagyon remélem,hogy division játékot csinálnak :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#110312) ImACeltic válasza Lackooo84 (#110308) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nope. Átrakták az egész gamet a Part 2 motorjára, valamint új AI, új combat, teljes animáció csere, amik gondolom szintén a Part 2-re fognak hajazni.

Amúgy Te honnan szeded ezeket a false infókat? Vagy mit láttál ebben a másfél perces trailerben amiből erre következtetsz?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#110313) krx21 válasza Moby (#110261) üzenetére


krx21
nagyúr

Ez pontosan így van… :K

(#110314) ImACeltic


ImACeltic
őstag

US only a Firefly Edition...wtf.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#110315) ProEvoFan válasza ImACeltic (#110312) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én sem értem mit nem látnak a többiek. Sokkal de sokkal szebb lesz. [link]

(#110316) Farkassacred válasza ProEvoFan (#110315) üzenetére


Farkassacred
őstag

Agyaltam én is ezen a felújításon egy kicsit. Nem fogja így elveszíteni a hangulatát az első rész :F Konkrétan egy második részt csinálnak most belőle.

(#110317) Wlac válasza Farkassacred (#110316) üzenetére


Wlac
Ármester

Mármint mire gondolsz elvesztés alatt? Miért baj, ha a második részből kap néhány jobb dolgot (animációk, fizika stb.)?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#110318) Farkassacred válasza Wlac (#110317) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hát azért mert az már akkor nem az első rész lesz. :DD Gondolom ez az új verzió felülírja majd a régit a store-ban.

(#110319) Zsinder válasza Farkassacred (#110318) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Mivel az új verzió PS5-re jelenik meg a régi meg PS4es hogyan írná felül? :DDD

(#110320) Farkassacred válasza Zsinder (#110319) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ps5 fejjel gondolkodtam. Akkor azon is rajta marad a régi gondolom, ahogy a kollekcióban is. Nosztalgiázni jó lesz időnként. :B

(#110321) .LnB válasza ProEvoFan (#110315) üzenetére


.LnB
titán

Sosem a grafika volt a lényeg ennél a játéknál.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110322) Mephike válasza ProEvoFan (#110315) üzenetére


Mephike
senior tag

Egyértelmű, hogy a játék szebb lesz. A kérdés csak az, hogy megéri-e olyannak megvennie megjelenéskor, aki már játszott az első résszel.
Egyértelmű, hogy a film várható sikerei miatt a játék megérdemel egy ilyen felújítást. Nálam egyedül az ára a problémás, hiszen ismerem a történetet és az első részt már két alkalommal végigjátszottam. Szóval én biztos várni fogok, hogy lejjebb essen az ára, vagy bekerüljön PS Plusba idővel. Más kérdés, hogy ha valaki olyan akarja megvenni a játékot, aki sosem játszott az első résszel, nem ismeri sztorit, neki gond nélkül ajánlanám megvételre ezt a felújított változatot.

(#110323) Zsinder válasza Farkassacred (#110320) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Bár az jogos, ha ugyanaz a konzol lenne akkor simán levennék a régit és perkáltatnák a teljes árat mindenkivel :D

(#110324) Peat76 válasza Lackooo84 (#110308) üzenetére


Peat76
őstag

Kb ennyi! Őszintén ennek mi értelme?
Itt tart a játékipar, remaster ez nem remake, de persze 70$, nincs új ötlet, szánalmas..ez egy vicc...egy forintot nem adok érte!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#110325) vg válasza Moby (#110295) üzenetére


vg
addikt

Codok mindig jók voltak kampányban, nekem örök kedvencem a Infinite, már számtalanszor végigtoltam a kampányt, az is legalább annyira látványos mint ez.

(#110326) zozika84 válasza ProEvoFan (#110315) üzenetére


zozika84
őstag

Pedig könnyű megérteni. Pont azt nem látják, amit ti látni véltek: Miért kellene teljes áron megvenni a játékot, ha már a remastert megvette az emberkénk. Ugyanaz a sztori átrakva a part 2 motorjára nem annyira jackpot, mint ahogy azt ti gondoljátok. :N

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#110327) Elderath válasza hombre[EU] (#110311) üzenetére


Elderath
őstag

én meg egy dayz féle survival gamenek örülnék nagyon ND polishal

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#110328) ImACeltic válasza zozika84 (#110326) üzenetére


ImACeltic
őstag

"Miért kellene teljes áron megvenni a játékot, ha már a remastert megvette az emberkénk."

Mert jóval jobb lesz az élmény audiovizuálisan, játékélményben az okosabb AI és jobb irányítás/harcrendszer miatt, valamint a dualsense is sokat fog adni hozzá.

"Ugyanaz a sztori átrakva a part 2 motorjára nem annyira jackpot, mint ahogy azt ti gondoljátok."

Ha nem lenne ez a remaster/remake dolog "jackpot" a játékosoknak, akkor nem készülne ennyi belőle, mint az elmúlt 5-6 évben.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#110329) zozika84 válasza ImACeltic (#110328) üzenetére


zozika84
őstag

Nem csak azért készül ennyi, mert ez annyira bejön a játékosoknak, de ezt nyilván te is tudod :DDD

Az audiovizuális része sokaknak nem ér ennyit.
A Dualsense meg egyénfüggő.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#110330) Gorgonka válasza ImACeltic (#110328) üzenetére


Gorgonka
tag

Én szeretem a (jól elkészített) remake-eket, remastereket, de a 70 euro szerintem is röhejes ár. Majd egy 5000 Ft körül beruházok rá 1-2 év múlva.

(#110331) Sliderxy válasza Mephike (#110322) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Sosem játszottam az első résszel, de terveztem mivel csak jót hallok róla. Így hogy tudom, hogy jön a felújított verzió nem állok neki a réginek, megvárom ezt. Én vagyok a célközönség. :K

A közösbe: El kellene fogadni, hogy vannak új belépő játékosok is és ezek a verziók nem feltétlen annak készülnek akik már játszottak az adott címmel. A filmiparban is ez megy. Melyik fiatalt érdekelne egy régi film?! Hát nem sokat. Ha egyszer valami bevált azt bizony meg fogják próbálni eladni újra és újra.

(#110332) ImACeltic válasza zozika84 (#110329) üzenetére


ImACeltic
őstag

Mi más miatt készülne ennyi? Bejön a játékosoknak, akik ez miatt megveszik. Ez erről szól. Ha tetszik, ha nem, ez win-win dolog. Játékosok igénylik a definitív élményt, a kiadók, fejlesztők pedig megadják ezt és jön a további bevétel.

"Az audiovizuális része sokaknak nem ér ennyit."

Fogadunk, hogy kurva nagy siker lesz a remake?

Gorgonka

Most nem fogok belemenni, hogy a játékfejlesztés folyamatosan drágul és leginkább csak a szegény - pl Mo. - országok népének drágák ezek a játékok. Amúgy 5K-ért használtan sem fogod megkapni 3 éven belül szerintem.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#110333) Farkassacred válasza ImACeltic (#110328) üzenetére


Farkassacred
őstag

Mondjuk annyiban azért igazuk van, hogy teljes árat csak egy igazán friss, új élményért szabadna kiadni. Ha már ismered a történetet, akkor nem lesz akkora wáó érzés az emberben játék közben. Ezért is voltak eddig ezek a felújított verziók 20 ezer alatt, és ez is volt eddig a normális.
Én is megvettem a Witcher 3-at másik platformra idén, de huszon valamennyit azért se adtam volna, pedig a kedvenc játékom..

(#110334) ImACeltic válasza Farkassacred (#110333) üzenetére


ImACeltic
őstag

"Ezért is voltak eddig ezek a felújított verziók 20 ezer alatt, és ez is volt eddig a normális."

Igen, mert volt most egy globális ugrás árban az iparban. Nem azért lesz 27K ez a remake mert ez így meg úgy faszább, mint az eddigiek. 3 évvel ezelőtt ezt is 20K-ért adták volna.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#110335) zozika84 válasza ImACeltic (#110332) üzenetére


zozika84
őstag

Hogyne lenne siker ember? :DDD
Hát a fanok még a röhejes GT7 fiaskó után is magukat győzködték arról, hogy nem történt semmi, akkor szerinted itt mi lesz :DDD :DDD :DDD
Úgy nyelik majd be a teljes árat, hogy öröm lesz nézni :C

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#110336) Gorgonka válasza ImACeltic (#110332) üzenetére


Gorgonka
tag

Hát, ha nem 5000-ért (mert már tényleg szart sem ér a pénzünk), akkor mondjuk 6-7000-ért maximum. Nekem jó a használt, lemezes verzió. Sőt, eleve azt részesítem előnyben, mert ha évek múlva valami már nem lesz elérhető a Store-ben vagy már Store sem lesz, akkor csak berakom a lemezt és játszok is :).
A régi PS4-es játékokat is elkezdtem beszerezni. Mostanra már pár ezerért meg lehet venni őket aprón meg jófogáson és akkor nem vagyunk a szolgáltató jóindulatára bízva...

Ez a drága a játékfeljesztés téma meg engem nem érdekel. A programozók milliókat keresnek havonta, a kiadók meg milliárdokat évente. Én azt sem kértem, hogy marketingre költsék a pénzt...
Mivel nem sörgős, kivárom míg olcsóbbak lesznek a játékok és általában használtan megveszem őket.

[ Szerkesztve ]

(#110337) marinea2


marinea2
addikt

Szegeny nem szegyen en valoszinuleg megveszek barmit ami TLoU-s :U
Pont mostanaban tervezgettem hogy kinyomom ujra, de akkor enynit mar megvarok :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#110338) AxBattler válasza marinea2 (#110337) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja. PC-re vajon érkezik valamilyen dobozos díszkiadás, vagy lesz a STEAM-es Digital Deluxe, aztán cső? Tippre az utóbbi.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#110339) Frod válasza Sliderxy (#110331) üzenetére


Frod
addikt

"ezek a verziók nem feltétlen annak készülnek akik már játszottak az adott címmel."

Mégis pont ez a réteg az, aki instant prezentálja a Futurama meme-et és dobálja a kijelzőnek a 70€-t, hogy azonnal ide vele.
9 éves az eredeti, 8 a PS4-re átírt verzió, volt Plus-ban + Collection-be is elérhető - akit eddig érdekelt kicsit is, annak volt lehetősége bőven. Zsinórban három generáción is játszható. Mert valljuk be az nem túl életszerű, hogy valaki évek óta arra vár, hogy majd úgyis jön a remaster. (Oké, jelen esetben pont pletykálták 1 éve kb, de na)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#110340) krx21 válasza marinea2 (#110337) üzenetére


krx21
nagyúr

Szintén,
Szerintem, hogy kinek éri meg és kinek nem, mindenki el tudja dönteni...
Nekem első napos vétel, az biztos... :K

(#110341) Szabi® válasza Farkassacred (#110316) üzenetére


Szabi®
addikt

Valamennyit csorbulni fog, de azt javítás nélkül az idő is megtenné egy-egy újrajátszáskor. Nyilván nem fog akkorát ütni, mintha elsőre játszanád. Azoknak viszont állejtős lesz, akik most kezdenek bele a Tlou világába a felújított résszel.

(#110342) Moby válasza Frod (#110339) üzenetére


Moby
addikt

Nincs is ezzel baj, meg aki még nem tolta, annak nyilván meg is fogja érni, de én a magam részéről az egész jelenségnek nem kívánok egyebet, csak akkora buktát, hogy a holdról is látni lehessen. Erre nyilván zéró az esély, és ez a jövőre nézve aggodalommal tölt el (bár már aggódni sincs min, a tendenciák kristálytiszták), de én nem tudok mást tenni, mit hozzáteszem a magamét.

(#110343) krx21 válasza Moby (#110342) üzenetére


krx21
nagyúr

"de én a magam részéről az egész jelenségnek nem kívánok egyebet, csak akkora buktát, hogy a holdról is látni lehessen. "
Ez miért jó? :F Ha nem kell, akkor nem veszed meg azt kész...

Én például mindig szívesen veszem a jó játékok felújításit...(ha érdekel persze..)

[ Szerkesztve ]

(#110344) Moby válasza krx21 (#110343) üzenetére


Moby
addikt

Azért, mert akkor talán a mondat úgy fog folytatódni, hogy akkor veszel inkább mást. Ez az opció jelenleg zárva van.

(#110345) LÁZ válasza oriic (#110293) üzenetére


LÁZ
addikt

Ajj ajj

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#110346) Farkassacred válasza Szabi® (#110341) üzenetére


Farkassacred
őstag

Állejtős volt ez a jelenlegi ps4 remastered verzió is nekem tavaly, főleg 9 ezerért a kollekcióban. :Y

(#110347) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kicsit más téma a LoUs lavina után ;]

Feltelepítettem a Witcher 3-t , gondolván kellene valamivel játszani a HFW után , mivel még végig sem játszottam.

Jött a döbbenet ahogy kinéz. A 30fps nagyon látványosan kevés , a grafika is hagy kivánni valót maga után ... Tudom , ezek ennél a játéknál szinte másodlagos tényezők , de mégse tudok mellette elmenni. Konkrétan bántotta a szemem.
A kedvem elment tőle ...

Szóval a kérdés , lehet tudni kb mikor jelenik meg frissítő update?
Olvastam , hogy csúszik , stb... de van valami dátum kitűzve?

(#110348) Tegla80 válasza Moby (#110342) üzenetére


Tegla80
addikt

Emlexem meg mikor a ps4 eraban kezdtek tolni ezt a felujitottam vonalat es kopkodott mindenki,h uj jatek kell.....
Most x evvel kesobb a ps5 nel meg azon nyafizik mindenki ,h mikor jon mar uj kiadas a regibol.
Jol csinaltak az idomitast es kezesmarhava tettek azt aki evett a cumibol borju koraban. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#110349) Frod válasza WhiteWalker (#110347) üzenetére


Frod
addikt

2022 Q4
Szóval papíron 10.01. - 12.31. között bármikor, feltéve ha nem csúsztatják el megint, már ki tudja hányadik alkalommal.

Do you see the white shadow?

(#110350) temes69 válasza WhiteWalker (#110347) üzenetére


temes69
aktív tag

Én pontosan úgyanígy jártam. Decemberben jön elvileg a nextgen patch hozzá. Annyira kellet valami fantasy, hogy sok gondolkodás után(nem játszottam ez előtt semmilyen souls játékkal) megvettem az elden ringet. Most azt tolom, és tetszik. Nehéznek, nehéz de nem annyira vészes.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.