Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109151) tboy93 válasza Kendek (#109145) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerencsére mindig is kártyás ps plust vettem :D

(#109152) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#109126) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Addig kibírom fél lábon is :DDD

(#109153) KoNZoLik@ válasza CptAdamica (#109149) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Bizony, pont tegnap vettem egy SeriesX-et újra, pár hónapig nem volt és csak pislogok, ég/föld a különbség a zöldek javára! De persze itt ilyeneket nem szabad írni... :N
Ezt meg csak halkan jegyzem meg, pár év és úgy elfogja picsázni a Microsoft a Sonyt, mint annak a rendje, persze ha továbbra is így áll hozzá a Sony a felhasználókhoz, meg a többi dolgokhoz!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#109154) front3r válasza CptAdamica (#109149) üzenetére


front3r
őstag

Amíg ilyen az exkluzív felhozataluk, nagyobb gond ezzel nincs. Ha nem lenne a Sony a piacon, lehet nem is játszanék, nehéz már lenyűgözni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#109155) ProEvoFan válasza Madoc (#109143) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen jól érted.
No de ha keleten szarrá oltják a sonyt, mire ideér az új ps+, addigra velünk mér nem fognak bunkózni. :K Ebben biztos vagyok.
Állítólag a MS gamepass is nehezen indult, volt felháborodás, aminek hatására most van olcsó kiskapus megoldás. Ha jól emlékszem Moby írt is erről itt a topikban.

(#109156) KoNZoLik@ válasza front3r (#109154) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Milyen exkluzív felhozatal :F Gyakorlatilag már náluk is jön PC-re minden, ha nem is egyből, de egy idő után elérhető ott is+nem igazán estem hasra az utóbbi években a nagy ex címektől😳 Van amikor egy ZS kategóriás indie gammel jobban szórakozom, mint a nagy ex AAA címmekkel...persze ez az én véleményem, nem vagyunk egyformák, szerencsére...
Szóval csak ez miatt kizárólag Ps-t tartani, nagy botorság 😜

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#109157) Zsinder válasza KoNZoLik@ (#109153) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Szabad ilyeneket írni, csak minek? Ha valakit érdekel az xbox akkor nyilván a megfelelő topicban fog körülnézni.

(#109158) KoNZoLik@ válasza Zsinder (#109157) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

De azért véleménye csak lehet bárkinek és bárhol leírhatja ezt, nem :F

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#109159) snots válasza front3r (#109154) üzenetére


snots
tag

Igen, "sajnos" egyet kell, hogy értsek. Nincs túl sok, igazán erős Xbox exclusive játék. (Ami lényegében ér valamit, az a Halo, Forza és Gears of War)

Bennem így, hogy van PC-m amin tudok játszani, fel sem merül, hogy vegyek Xbox-ot. Persze, most elő lehet szedni, hogy egy PC drágább mint egy Xbox de mivel dolgozom is rajta ezért ez számomra nem igazán releváns.

Inkább az a probléma jelen pillanatban, hogy a Sony még mindig úgy érzi, hogy nyugodtan ülhet a babérjain (bár most ezzel az új PSN előfizetéses dologgal talán elindul valami).

Egyelőre még jelentősen több PS5 talál gazdára, mint Xbox Series X/S. Elképzelhető, hogy a következő generációnál, mondjuk 5 év múlva, vagy ki tudja, hogy mikor jön, akkor már közelebb lesznek ezek a számok.

(#109160) Zsinder válasza KoNZoLik@ (#109158) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Hogyne lehetne, csak ez most hogyan kapcsolódik ide? Az ilyen megnyilvánulások mindig vonzzák azokat akiket nem kéne és másodpercek alatt elszabadulnak az indulatok :DDD

(#109161) zkxdn válasza KoNZoLik@ (#109156) üzenetére


zkxdn
őstag

Sokaknak a PC meg az éves várakozás nem opció. Itt inkabb az Xboxra gondolnak.
Meg a találgatás hogy vajon a Bloodborne jön-e 10 év után PCre :))

(PC és PSem is van btw)

(#109162) keIdor válasza KoNZoLik@ (#109153) üzenetére


keIdor
titán

Mindig váltogatják egymást, egyszer ez a felhasználó barátabb cég, máskor a másik.
Ezért kell a verseny, a konkurencia. Xbox 360 sikere után felbátorodtak. Mikor indult az Xbox One, ott el akarták törölni a lemez eladásának lehetőségét, emlékezz csak vissza. Mindig online kellett volna, hogy legyél és accounthoz kötötték volna a lemezes játékaid. Végül a Sony miatt visszaléptek, mert ott nem lett volna ilyen.

Most a Sony a PS4 sikere miatt bátrabb és ezúttal a Microsoft a jófej, mert ott meg gyenge volt a One generáció.
Egyszer ez, egyszer az.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#109163) snots válasza KoNZoLik@ (#109156) üzenetére


snots
tag

Gyakorlatilag már náluk is jön PC-re minden, ha nem is egyből, de egy idő után elérhető ott is

Azért én ezt így nem jelenteném ki. Az, hogy a PS4 éra vége felé kiszórtak pár PS4-es játékot PC-re, hogy ezzel is jobban rávegyék az embereket arra, hogy vegyenek PS5-öt, én nem tudom. Nagy valószínűséggel eljátsszák ugyanezt akkor is majd, amikor a PS6 érkezik majd, de én azért annyira nem látom jelen pillanatban, hogy érkeznének a PS5 exkluzív játékok PC-re. Persze ki tudja, tőlem akár jöhetnek is.

(#109164) cyberkind válasza snots (#109163) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak egy dolog miatt van PC-re port: PÉNZ

Paranormal Cocktivity

(#109165) Kendek válasza cyberkind (#109164) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez nyilvánvaló. De nem csak abból a szempontból hoz pénzt, hogy ott is eladásokat generál. Hanem úgy is, hogy akinek tetszett a játék, az nyilván várja a folytatást. Amire pedig várhat extra évekig, ha nem szeretne PS5-öt venni. Így lesz aki mégis vesz egy konzolt is.

<-ƘƘ->

(#109166) front3r válasza KoNZoLik@ (#109156) üzenetére


front3r
őstag

Igazából le is írtad, hogy az exkluzív felhozatal nem nyűgöz le, engem meg igen, mintha nekem csinálná a játékokat a Sony. Az indie-k közül meg nagyon kevés van, amire azt mondtam, hogy jó és élvezetes, 1-1 jó játékmechanikáért nem tud egy pixelstyle játék lenyűgözni. De ott is van kivétel, pl. a Limbo vagy az Ori.
Az meg egyelőre nem igaz, hogy nem nevezhetjük ezeket exkluzívaknak, mert nem mindegyik játék jön PC-re(pl. TLOU2), ráadásul nem azonnal. A másik pedig az, hogy elképesztően drága egy PC, főleg ha 4k-s tv-n akarsz játszani, natív felbontásban, vagy kevés kompromisszumot kötve. Tehát a PS egy kényelmes konzol, és ez sokat számít nálam.

Ráadásul jön a PSVR2 idén vagy jövőre, és ezt most nagyon összerakták, így ez biztos vétel lesz. Nekem ez lesz az első gamer VR eszközöm, előtte csak a Samsung Gear VR-ja volt, mint élmény.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#109167) cyberkind válasza Kendek (#109165) üzenetére


cyberkind
félisten

Én konkrétan most egy Dead Space Remake-et várok ami teljesen új, mármint nem játszott játék, de ennyi, olyan szinten ingerszegény mindkét konzolgyártó, mint a diétás kóla.
Most nyáron lesz egy Uncharted pakk PC-re, ez király, meg is veszem azonnal, de már ez is megvolt 3x.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109168) Madoc


Madoc
veterán

Egy fullos kapzsi sony cikkből kreáltatok megint egy xbox vs ps vitát.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109169) tboy93 válasza KoNZoLik@ (#109153) üzenetére


tboy93
nagyúr

"ég/föld a különbség a zöldek javára"

Ezt fejtsd ki itt, kíváncsi vagyok.

(#109170) Sefneni


Sefneni
őstag

Hogwarts Legacy - Next Gen Immersion Trailer | PS5 Games
:C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#109171) Callme válasza doddencs (#109129) üzenetére


Callme
tag

Én most rendeltem a KV-ról, elvileg még van néhány darab.

PSN ID: CallmeEighty8

(#109172) Kendek válasza cyberkind (#109167) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos egyre több idő, és annál is több pénz az új játékok elkészítése. Ettől függetlenül meglepődnétek rajta, hogy hány száz játékot adtak már ki PS5-re. Csak ugye a legtöbb az nem éppen AAA kategória.
A Dead Space-t azt én is várom, de olyan sokára jön még, hogy most nemrég végigjátszottam PS3-on. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#109173) cyberkind válasza Kendek (#109172) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert túl van bonyolítva az egész, csupa olyan dolog kerül be a játékokba amire nincs is szükség (via RDR 2, kedvem sincs elővenni, mert kb egy életszimulátor az egész, erre meg nincs kedvem, hiába lenne jó a játék), vagy nem is látja a játékos, és ha már DS Rmake, ha ez a Remake mondjuk 3 év alatt készül el januárig, akkor ez megint csak beárazza az új dolgokat, mert itt már megvolt minden, csak egy kicsit modernizálni és szebbé kell tenni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109174) S e t h válasza KoNZoLik@ (#109156) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem nem ez az igazi botorság....

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109175) swaggie5


swaggie5
csendes tag

Valaki tudna segíteni abban, itt a fórumon olvastam pár hete, hogy a Sony betiltotta a ps plus kártyák aktiválását, azóta vissza lett ez állítva? Úgy volt, hogy a héten lesz PS5-öm, viszont két hetet csúszik a szállítás, nekem meg kellenének a májusi ps plus játékok, egyáltalán gép nélkül belehet váltani a neten?

(#109176) tboy93 válasza swaggie5 (#109175) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem csak az volt, hogy halmozni nem lehet? Szerintem ha nincs élő előfizud akkor engedni fogja beváltani.

(#109177) Moby válasza swaggie5 (#109175) üzenetére


Moby
addikt

Ez a felületes olvasás eredeménye :) Nem a kártyabeváltás van tiltva, hanem az előfizetés hosszabbítása. Beváltani és a játékokat claimelni viszont tudod gép nélkül is, akár böngészőben.

(#109178) Plutor válasza doddencs (#109129) üzenetére


Plutor
aktív tag

Konzolvilágnál van raktáron.
Pólus centerben lévő boltban ma még volt pár a polcon.

(#109179) doddencs válasza Callme (#109171) üzenetére


doddencs
senior tag

koszi, behuztam egyet en is.

(#109180) ldave


ldave
félisten

Hát nem tudom ki hogy van vele, de szinte minden hír, ami ma jött az új PS+ csomagokkal kapcsolatban, inkább a szégyenletes kategóriába tartozik.
Számomra a leginkább fájó, hogy nem lehet havi szinten nagyobb csomagot kéni, ha van egy alap egy éves előfizetésem, ha jól értem olyankor az egész hátralévő időre meg kell venni a drágább szintet.

A Slime draws near! Command?

(#109181) -=Jam=- válasza ldave (#109180) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Jól érted igen.

(#109182) fausto válasza ldave (#109180) üzenetére


fausto
addikt

Igazából az kellett volna, hogy a Now-ot két felé veszik, az egyik része a letöltős PS4/PS5 csomag, a másik meg a retro csomag és úgy válogatja össze a user az előfizetéseket, ahogy szeretné.

(#109183) kigyi_23 válasza swaggie5 (#109175) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ha nincs előfizetésed akkor szerintem be tudod váltani a kártyát, mert igazából a halmozást tiltották be, de lehet valamit elcsesztek és a teljes kódbeváltás halott lett...

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#109184) Raga


Raga
senior tag

GT7játékosoktól kérdezem.
Elértem a 30. szintet megcsináltam a második GT versenyt is, felgördült a stáblista.
Ennyi?
Van még mission hátra és licenceket tudnám tovább csinálni.
Mit lehet ezután tenni?
SP mód befejezve marad az online verseny?

(#109186) Callisto válasza Raga (#109184) üzenetére


Callisto
őstag

Kb. igen. Online versenyek, ami egyébként izgalmasabb és a kihívás is jóval nagyobb.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#109187) Ghostface válasza Raga (#109184) üzenetére


Ghostface
senior tag

Online versenyek, missionök, licensek, circuit experience-ek, és van még valami driftes kihívás minden pályán, de azt még nem néztem meg.

PSN: Nifty_Ghostface

(#109188) syler123 válasza oriic (#109185) üzenetére


syler123
veterán

Gondolom akkor jön kb a Warzone 2 is. Az kicsit jobban érdekel :D

(#109189) nitro16 válasza syler123 (#109188) üzenetére


nitro16
senior tag

Az majd 2023 q2 fele.

(#109190) ProEvoFan válasza Raga (#109184) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Café ennyi.
Megnyíltak új versenyek, többek között három darab fél/egy órás futamok is. De mehetsz online vagy mehetnek a missionök, licencek, circuit experience-ek aranyra.
Vegyél fel friend listára. :R

(#109191) ProEvoFan válasza ldave (#109180) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyenlőre az Nem kicsit. :D De én optimista vagyok. Mire ideér hozzánk a szolgáltatás, addigra remélem optimálizálódik a helyzet.

(#109192) Raga válasza ProEvoFan (#109190) üzenetére


Raga
senior tag

Ezer éve fel vagy véve.
BalkanHunter1981 vagyok én látlak mindig

(#109193) Moby válasza ProEvoFan (#109126) üzenetére


Moby
addikt

Már hivatalos.
Holnaptól Days of Play!

(#109194) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

most ha van 6hónap Now-om és mondjuk 6hó plusszom akkor mi lesz belōle,hogyan? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#109195) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

PS plus meghosszabitás bekapcsolva maradt. Hogyan tudom refund-olni, hogyan tudom?

(#109196) Moby válasza hombre[EU] (#109194) üzenetére


Moby
addikt

"Mi történik az előfizetésemmel és a fizetési dátummal, ha van előfizetésem a PlayStation Plus és a PlayStation Now szolgáltatásokra?
Mindkét szolgáltatás előfizetőjeként az új PlayStation Plus indulásakor átkerülsz a PlayStation Plus Premium tagsági csomagba, és egyetlen új fizetési dátumod lesz hozzá, amely az alapján kerül meghatározásra, hogy melyik előfizetésed jár le később. E-mailben értesítünk az új fizetési határidőről és az előfizetési díjról. "

(#109197) hombre[EU] válasza Moby (#109196) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja, elfelejtettem külön acc.on van a now :B akkor egyiken fél év essential,másikon valamennyi premium...hát ezen kicsit vesztettem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#109198) ProEvoFan válasza Raga (#109192) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uh, bocsika. Sajnos ha nem egyezik a fórum név a psn névvel, akkor már nem tudom ki-kicsoda. :)

(#109199) Tegla80 válasza ProEvoFan (#109198) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezzel nem vagy egyedul.
De azt is csipem,mikor nevet valtoztat valaki... Nemreg redukaltam a listam nagy reszet mert mar azt se tudtam,h ki kicsoda es honnan kerult ra. :D

Sony® & PlayStation®

(#109200) Kendek válasza FuRiONight (#109195) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bankon keresztül semmiképpen se vonasd vissza (legalábbis ha nem szeretnéd elveszíteni az account-odat), hanem keresd fel az ügyfélszolgálatot (elérhetőség az összefoglaló alján). A szabályzat szerint nincs refund-ra lehetőség, de egy próbát megér, mert esélyes, hogy segítenek.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.