Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87401) K Norbi válasza TaaT (#87399) üzenetére


K Norbi
addikt

Jó Jó tényleg nem áll rosszul rajta! De ez 7" széles!! ami 17 es méretbe elég ritka!! Tedd rá a 205/50 es gumit pl 7.5" vagy az én felnimre ami 8" széles! és nézd meg hogy áll rajta LOOL!

(#87402) Mágus2 válasza footy (#87400) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

045105701C 100 euró
045105425 8x 2,4 euró
D 176404A2 A paszta. 6,2 euró

[ Szerkesztve ]

(#87403) varsam válasza tresh (#87398) üzenetére


varsam
őstag

Én az ilyen videóktól mindig agyérgörcsöt kapok és legszívesebben kitépném a kulcsot az autóból és eldobnám amilyen messze csak lehet a susnyásba. :W

[ Szerkesztve ]

(#87404) TaaT válasza K Norbi (#87401) üzenetére


TaaT
veterán

Még szerencse hogy Morris-nak is 7"-os a felnije [link] de 7.5"-ra is simán fel lehet rakni. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#87405) tresh válasza varsam (#87403) üzenetére


tresh
addikt

Én a jogsiját venném el egy életre és járjon gyalog :(((

(#87406) K Norbi válasza TaaT (#87404) üzenetére


K Norbi
addikt

Igen még szerencse.. és ha kérdezzem már meg gyárilag hanyas gumi mérettel jött ki?? :o

[ Szerkesztve ]

(#87407) K Norbi válasza K Norbi (#87406) üzenetére


K Norbi
addikt

Várjál segítek.. amúgy meg mese szépen nézne ki 50 es gumikkal pfff Főleg hátulról a 205 ös is mutatós ám...

[ Szerkesztve ]

(#87408) varsam válasza K Norbi (#87407) üzenetére


varsam
őstag

Ssak én nem értem a lényeget? Itt is 7" mutat nem 7.5". Az hogy /45 vagy /50 nem jelent semmit, jelen esetben ugyanolyan magas mindkét gumi, semmivel nem néz ki butábban szerintem.

(#87409) TaaT válasza K Norbi (#87407) üzenetére


TaaT
veterán

Korábban leírtam milyen előnyei és hátrányai vannak a keskenyebb guminak [link] A döntés Morris kezében van. :)

Give them hell Ukraine!

(#87410) Morris válasza TaaT (#87409) üzenetére


Morris
veterán

Szerintem marad 225/45. :U

Bár most 195/65 R15 van, ez is nagyon jó. :K

(#87411) Mágus2 válasza Morris (#87410) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

+1 a 195/65/R15-nek. Szarul néz ki, de kit érdekel. :P

(#87412) Morris válasza Mágus2 (#87411) üzenetére


Morris
veterán

Jó is az! :D

Csak azokkal a gyári 17-es felnikkel olyan jól néz ki. :U

(#87413) varsam válasza Mágus2 (#87411) üzenetére


varsam
őstag

Van fél éve az autónak pihennie a 195/65-ön, utána muszáj kinézni valahogy :P

(#87414) tomcsi23 válasza varsam (#87403) üzenetére


tomcsi23
veterán

Pedig csak a csajé't kéne alaposan megdolgozni, hogy ne tudjon leülni és akkor nem vezetne egy darabig. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#87415) varsam válasza tomcsi23 (#87414) üzenetére


varsam
őstag

ezt majd játszd el a következő szerencsétlen mammerrel :D

(#87416) ßrainiac válasza Mágus2 (#87411) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem tudom, nem is annyira a szelesseg a lenyeg.

Legalabb is amikor en 205-rol 225-re valtottam, szinte fel sem tunt hatulrol.. Ami nagyon zavaro az, ahogy az iven belul csucsulnek a kerekek. Sztem egy 205-os gumival is lehet boooooven sportos az auto, ha valahol a sarvedo ivvel egy vonalban all.

(#87417) ßrainiac válasza ßrainiac (#87416) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, szal.. nyaron elkerulhetetlen lesz a nyomtavszelesites, egy minimalis, hogy a nagy felnikkel ne ugy nezzen ki hatulrol mint egy zastava.

(#87418) tomcsi23 válasza ßrainiac (#87417) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem inkább arra kéne gyúrni először, hogy jobban menjen, mint egy zastava? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#87419) ßrainiac válasza tomcsi23 (#87418) üzenetére


ßrainiac
addikt

Pfffffff... ma is elfelejtettem felhivni :W

:O

(#87420) Ace owner


Ace owner
addikt

Kiváncsi leszek miféle lázadások lesznek M0 miatt..

Ezt meg csak úgy itt hagyom :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#87421) rob210 válasza Ace owner (#87420) üzenetére


rob210
nagyúr

Arra én is kíváncsi leszek, de szerintem a dugódíjig nem lesz lázadás, megint a Hungária lesz a használhatatlan és ha behozzák a dugódíjat akkor lesz lázadás.

Az autós sarcok nem szokták fellázítani a népeket.
:(
Pedig szerintem a legtöbbet az a család fizeti amelyik autót tart fent.

Renault power

(#87422) focvis válasza Ace owner (#87420) üzenetére


focvis
veterán

Nem olvastam híreket, mi történt az M0-lal?

(#87423) szőröscica válasza rob210 (#87421) üzenetére


szőröscica
addikt

Én alig hiszem, hogy bevezessék a dugódíjat... Ki élvezi a fulladozást a városban? Levegőt nem lehet kapni a sok autó miatt.

(#87424) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#87425) rob210 válasza szőröscica (#87423) üzenetére


rob210
nagyúr

Ahogy normális tömegközlekedés lesz mindenkinek azt fogom mondani én is, hogy tegye le az autót.
De amíg 2 óra alatt érek be a munkahelyemre, ahova kocsival 22 perc addig bekaphatja mindenki aki a dugódíjat támogatja.

Senkit nem akarok megbántani, de ez van.
:R

Pedig azt kénytelenek lesznek bevezetni nem is sokára mert szorítja őket az idő.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#87426) szőröscica válasza rob210 (#87425) üzenetére


szőröscica
addikt

Az szívás. :(
Nekem gyorsabb a BKV mint az autó.

[ Szerkesztve ]

(#87427) cool13


cool13
őstag

Párásodás elkerülésére, egy lehetséges megoldás.
Kiszárítás után újra használható szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#87428) Ace owner válasza focvis (#87422) üzenetére


Ace owner
addikt

Lehet hogy fizetős lesz..

Galaxy Fold 4

(#87429) focvis válasza Ace owner (#87428) üzenetére


focvis
veterán

Igen, köszi, ma reggel olvastam az indexen.
A megyei matrica viszont tetszik! 3*5 ezerből megúszom egész évben az M7-est, ha veszek M1-re is, akkor 5*5 ezer, más irányban nincs nagyon privát dolgom.

(#87430) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

M0:
szetb..sz az ideg ezektol a rohadekoktol! Evek ota tervezem hogy visszakoltozom. A hazamba.
Eletemben masodszor. Masodszor hiszem azt hogy talan ez az orszag erdemes arra hogy visszamenjek hozza. Es akkor jonnek ezek a rohadekok es elcseszik 20 evre megint az egeszet. 3x eves vagyok. ebbol 12 evet eltem eddig kulfoldon. Es mindig vissza vagytam. 9 ev kulhon utan azt ereztem hogy otthon a helyem. milyen jo lesz. majd 6 ev otthonlet utan megcsomorlotten megint elindultam. svajc. es most megint azt az almot dedelgetem hogy visszamegyek a hazamba. Ami nincs. mert ami a fejemben van az mar nincs tobbe.
Hiaba vettem otthon lakast/hazat. (az M0 s mellett) Ahonnan 18p alatt vagyok bent a munkahelyen autoval.
Tomegkozlekedve 1ora es a vegtelen kozott...
Elhetetlenne teszik az orszagot. es sajnos azt erzem hogy ez csak rosszabb lesz. Utana jartam a minap milyen torturan kell keresztul menjek azert hogy a munkaval keresett penzembol vasarolt automat hazavigyem magammal. Amiert otthon vagyonszerzesi illeteket kell fizessek. Ami vagyonra kulfoldon teszek szert.

Lehet nem kene becsapni magam, haza kellene menni es eladni mindenem. Elegetni az utlevelem es a hamuit beleszorni a dunaba. Majd identitast cserelni. Nem akarom hogy a bunhodo nep resze legyek. eleget bunhottem. Nem akarom hogy a balsors tepjen. Elmegyek inkabb valami vidamabb orszagba, ami nem banan koztarsasag. Mondjuk albaniaba, vagy libiaba. vagy barhova a vilagon. Megtanulom a himnuszuk es buszke alban leszek :D Ugy erzem buszke magyar mar nem leszek :( Depresszios, kozmunkas magyar aki farhaton el amit a CBA ban vesz jegyre. Ez nem akarok lenni.

ps: sorry, ki kellett ontsem valahol.

(#87431) focvis válasza Z0mbi (#87430) üzenetére


focvis
veterán

Azért nem ennyire gáz a helyzet; tudom, külföldön sz@r a sajtónk. Meg elég vicces az M1 Híradó is. Aki odateszi magat, az boldogul itthon is. A politikáról részemről ennyi. :)

A Pest megyeiek megússzák 5000 Ft-ból az agglomerációs ingázást éves szinten autópályán.

(#87432) Balupapa


Balupapa
senior tag

A Pest megyeiek megússzák 5000 Ft-ból az agglomerációs ingázást éves szinten autópályán.

-hurráá!!

és a netado se gigánkánt lesz 150ft hanem max 700ft

-hurrá!

_-=*WheelWhores*=-_

(#87433) Piwi válasza Balupapa (#87432) üzenetére


Piwi
addikt

lehet rájöttek hogy az autópályából több pénz jönne be mint a stadionokból? :DDD ;]

Z0mbi: +1

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#87434) Z0mbi válasza Balupapa (#87432) üzenetére


Z0mbi
senior tag

nem az elcseszett 5000 ft rol van szo. nem is az eves matricarol. Arrol van szo hogy azt csinalnak amit akarnak. konzekvencia nelkul.
Jovo honapban azt mondjak hogy mindenki aki a VW konszern autojat vezeti az luxus adot fizet. Mert hogy jovunk mi ahoz hogy nem magyarban keszult szuzukit hajtunk. Vagy szovjet testvereink kivallo termekeit :)
ennyi. Embereknek fingjuk nincs mennyire allunk kozel ehez.
Ezzel van a bajom. (es akkor meg nem is beszeltem arrol hogy a nyugdijam lenyeltek)

(#87435) rob210 válasza Z0mbi (#87430) üzenetére


rob210
nagyúr

Én itthon lakom eddig sose terveztem elköltözni.
De ahova most tart az ország és ahogy szétment a házasságom és se kutyám se macskám nem maradt egyre inkább megfordult a fejemben, hogy bizony le kéne innen lépni egy határral nyugatabbra.
De lehet többel is.

Valóban élhetetlenné teszik az országot.
Nem tudom, hogy egy 10.000.000.milliós országnak talán még vagyunk annyian, bár én már azt is kétlem, minek ennyi stadion és minek ennyiért stadion?

Felépítik, szép, modern, és mit csinálnak benne ??????? :W
Mert olyan mint Magyar foci nincs.
Mennyi ember sorsát lehetne csak a jövő évi 96milliárdos stadionépítésből kicsit jobbá tenni?
Mennyi devizahitelest lehetne megmenteni belőle?
Akik utána a pénzüket vásárlásra fordítanák, ami beindítaná a gazdasági növekedést.

Sajnos jól látod a helyzetet és a külföldi sajtó is jól látja, ott ugyanis még nem szűrik meg az igazságot.
Egy olyan Országnak csúfolt szemétdomb ahol a NAV elnők a legnagyobb áfacsaló a NAV elnök, sose lesz EUROPA-i ország.

Az UNIO nyakán is csak egy kolonc vagyunk szerintem már megbánták, hogy beengedtek minket.

De ez nem a politika topik :D

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#87436) cool13 válasza focvis (#87431) üzenetére


cool13
őstag

Ez milyen rossz duma hogy megússzák. Erre nincs is smiley a készletben.

(#87437) MunezXBK válasza rob210 (#87435) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Vagy 10 millió, vagy 10.000.000, de amit Te írtál, sokkal több. ;)

(#87438) Cheesy válasza rob210 (#87435) üzenetére


Cheesy
őstag

Ha jól tudom már 9 millió alatt vagyunk, vagy nagyon közel a határhoz.

www.vakbelmutet.hu

(#87439) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Átirányítottak ebbe a topicba. Egy hozzáértő segítségére lenne szükségem. Adott egy 2004-es 1.6-os Octavia, és abban cserélném le a fejegységet egy mp3-at is tudóra. A kérdés az lenne, hogy van-e valami extra kihívás a dologban? Gondolok itt nem "megszokott" csatlakozókra vagy egyéb meglepikre. Vagy esetleg minden szabványos, és pikkpakk ügy a csere?

A dolog szépséghibája, hogy nem az enyém a verda, és a kinézett fejegység meglepi lenne, tehát a lebukás rizikója erősen megnőne, ha elkezdenék kérdezősködni vagy a kocsiban mókuskodni :D Egyébként egy Pioneer MVH-170UB kerülne majd bele.

Köszönöm a segítséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#87440) TaaT válasza Traxx (#87439) üzenetére


TaaT
veterán

Enyémben (golf4) pioneer mvh-150ui van, aszem csak az antenna résznél kell mókolni valamit a fantomtáppal hogy erős maradjon a vétel, amúgy minden széthúz, összedug, kész.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#87441) Kombat


Kombat
őstag

Sziasztok!

Audi TFSI motorokról nem tudtok valami komolyabb részletes leírást magyarul?

(Egy 15-20 oldalas beadandót kellene a témában írnom, de magyar nyelven alig találtam valami használhatót.)

(#87442) Mágus2 válasza Traxx (#87439) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Milyen rádió van most benne, gyári skodás? Mert auzt ki is kell venni, ahhoz kell kulcs, vagy gyártasz magadnak célszerszámot. Gyorskötözőből szoktam vágni.

(#87443) kk831228 válasza rob210 (#87435) üzenetére


kk831228
addikt

Jajj dehogy bánta meg az unió pont ez a jó hogy vannak ilyen balf..sz országok akik felveszik uzsora hitelüket, majd soha ne tudják vissza fizetni, ellehetetlenítve saját magukat. Nehogy független legyen a uniótól és nehogy úgy táncoljon ahogy maga akar... Ide hozhatják a szemetüket, eladják. Vetnek egy kis támogatást hogy a saját "szemeteinket" ;] ki ne engedjük innen... Mert akkor arra is elszaporodnának mint a sáskák... :K

ZOmbi: +1 :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87444) Mágus2 válasza Kombat (#87441) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

TSI is jó?

A VW CHHA és CHHB kódú 2.0 TSI motorjai – az Audinál TFSI jelzésűek

[ Szerkesztve ]

(#87445) brumi1024 válasza Mágus2 (#87444) üzenetére


brumi1024
veterán

Rakják az EA888-at Audiba is TFSI néven, szóval szerintem illik a témához.

(#87446) Kombat válasza Mágus2 (#87444) üzenetére


Kombat
őstag

Egynek jó. Köszönöm! :R

Ha tudtok még ilyeneket akkor jöhet.

(#87447) Mágus2 válasza Kombat (#87446) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Van teljes szerelési útmutatóm, de nem tudom neked mi kell belőle. Esetleg van táblázat, ahol fel vannak sorolva motorkód szerint és van hozzájuk pár paraméter. Jól kell kérdezni, mert így nem tudunk segíteni. A "valami a motorró"l elég tág fogalom. Van esetleg konkrét évjárat, amit körbe akarsz járni, vagy az összes ilyen motor érdekel? :U

[ Szerkesztve ]

(#87448) Z0mbi válasza Kombat (#87441) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Szia,
En anno mielott vettem a gepet utana olvastam rendesen. Igy is derult arra feny hogy az egyik moci blokk amit otthon onntottek ontveny hibas.
Ekozben a kutakodas kozben talaltam ezt a hasznos doksit
Ez bar angolul van de szerintem a szakszoveg teljesen ertheto (legalabbis szamomra)
Ha nem megy akkor kopi pasztald a google translate be :D

A doksi pont a TFSI mocirol szol hogy mit valtoztattak rajta az elodhoz kepest.

(#87449) Kombat válasza Mágus2 (#87447) üzenetére


Kombat
őstag

Leginkább felépítés és működési elv.

A tárgy címe: "Korszerű belsőégésű motorok szerkezete és vizsgálata"
Kellett választani egy korszerűnek mondható motor típust és abból kell a beadandót elkészíteni.
Én az Audi TFSI-t választottam, azon belül semmi megkötés.

Z0mbi: Ilyenre gondoltam, csak magyarul. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#87450) tresh válasza Kombat (#87449) üzenetére


tresh
addikt

[link] valami ilyesmi ? :))

[link] vagy még itt nézelődj hátha van pár hasznos infó

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.