Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87251) !Overdose! válasza m3tr0 (#87250) üzenetére


!Overdose!
őstag

Az összetört, azt írta.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#87252) m3tr0 válasza !Overdose! (#87251) üzenetére


m3tr0
senior tag

Jaaa,akkor olyat nem akarok venni. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#87253) zsolt19900 válasza MunezXBK (#87246) üzenetére


zsolt19900
őstag

MunezXBK: Gonos vagy :D amúgy majd' 6ezret beletekertem a kicsikébe és élveztem minden pillanatát :)

Mágus2: akkor várok a csodára, hát ha megtalál :)

tresh: gondolkoztam ezen is, és tervben is van, mint vészmegoldások egyike

m3tr0: eddig "fél álláson" van a biztosítói történet, szóval erről még nem tudok nyilatkozni, hogy mi lesz vele.... ja látom leesett, hogy karambolnyos :) akkor jó

kicsit offba kérdezve: renault vel satisokban jól emlékszem, hogy láncosak a motorok? ha igen melyikek? van erről esetleg valakinek tapasztalat? mármint magáról a típusról? nagyon nézegettem azokat is, de akkoriban nem volt rá keret

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87254) tresh válasza zsolt19900 (#87253) üzenetére


tresh
addikt

vel satis szép jó még nem kell hozzá nyúlni kevés az alkatrész és méreg drága :B Nem hiába adják olcsón őket

(#87255) zsolt19900 válasza tresh (#87254) üzenetére


zsolt19900
őstag

hihi, jól van okéska :) régebben csak súrolva érintettem a modellt, azért is kérdeztem félve most :) de akkor marad valamilyen konszern slussz passz :) :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87256) Kiskokó válasza Balupapa (#87226) üzenetére


Kiskokó
veterán

igy jár aki túfaszt matyi...
Azért sajnálom csak na..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#87257) tresh válasza zsolt19900 (#87255) üzenetére


tresh
addikt

Nem rossz autó de olyannak ajánlott aki ízig vérig rönyó fanatikus és tudja mikor hova nyúljon ha gond van :) Általában ebből lesz az hogy megveszi egy hozzá nem értő az olcsó renaultot mert full bőr meg stb stb és utána jönnek a gondok mert nem tudja mit vett nem sok ember ért hozzá szerelők 90%-nak fingja sincs hogy isszák vagy eszik azt a motort stb és ebből jön majd a sz*rfosfrancia autó és éljen a konszern wágen tulaj..

(#87258) Mágus2 válasza tresh (#87257) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ez most úgy hangzott, hogy szar autó, de ha szereted, akkor el lehet vele autózni. Szerelőt meg keresni kell hozzá, sokan a szerelőhöz vesznek autót :P

[ Szerkesztve ]

(#87259) rob210 válasza zsolt19900 (#87253) üzenetére


rob210
nagyúr

Én már egy ideje hallgatok, de nem értem miért vagy te is így rákattanva a konszern autókra.
Ennyi pénzért "fiatalabb, jobb" autót vehetnél.
De mondjuk ne pont a Vel Satist, mert azzal meggyűlne a bajod, ahogy azt tresh írta is.

Renault power

(#87260) zsolt19900 válasza rob210 (#87259) üzenetére


zsolt19900
őstag

pl mit?

azért vagyok rákattanva a konszernre, mert amikor a Lupoba csücsültem tettszett ami körbevett, tettszett a dízel hangja, munkája és úgy mindene, tettszettek a kapcsolók, az összkép az összhang és minden minden :)

ha és amennyiben ezt szerinted másik autó is tudja nyújtani, akkor melyikek lennének azok? én nagyon szívesen veszek bármit csak jó legyen :R

és ha mást veszek, akkor is maradok a fórumban, ezt a társaságot nem lehet itt hagyni :P

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87261) tresh válasza Mágus2 (#87258) üzenetére


tresh
addikt

Lehet úgy hangzott, de nem rossz autó egyáltalán csak itthon nem hiszem hogy akad olyan ember(ill nem sok) aki tudja hogy mit nézzen rajta vagy hova kell nyúlni ha baj van és így hamar sz*póroller-re ül az ember és megy a köpködés... lásd én is mennyit szívtam a tdi-vel mire hozzáértő nyúlt hozzá azóta pedig hibátlan :) (utóbbi lehet az én gyengeségem volt de itt magarisztánba mindenki k*rvára ért mindenhez aztán mindig kiderül hogy mégse :) ) A francia autók meg külön képesítés itthon mert a szerelők csak a konszernehz értenek vagyis inkább csak azt mondják :U

(#87262) MunezXBK válasza zsolt19900 (#87260) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Meg akarnak téríteni. ;)

(#87263) focvis


focvis
veterán

A 170 lovas CR TDI az megbizható? Rosszabb mint a 140? (nem a lovak és mókusok száma érdekel)
Haverom váltott CC-ben 140->170-re, neki 1 literrel nőtt a fogyi.

BTW Meg kellett volna vennem azt a CC-t, de nem tetszett a színe, meg a csomagtartó.

Szerk: 3,3-ért kelt el, patika állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#87264) Cheesy


Cheesy
őstag

1 hét alatt több mint 800 hsz.. Pörög a topic :)
Megfaragták a szemem, igy nagyon nen sokat olvastam. Még mindig csakatsi? :D

www.vakbelmutet.hu

(#87265) Piwi


Piwi
addikt

rendelnék ebayről az olvasólámpába ledes izzót, ismeri valaki azt a kis izzót aminek a fején 1 kis led van? milyen a tipusa illetve milyen néven kereshetnék rá?
[link]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#87266) MunezXBK válasza Piwi (#87265) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van ledes topik. ;)

(#87267) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Srácok!

Nem biztos, hogy probléma, de fura. Ha először fékezek, fasza, olyan lekvárba lépős, ahogy szoktátok mondani, jól adagolható, felengedem a pedált teljesen, utána egyből rálépek megint, akkor sokkal feljebb fog. Utána eltelik 3-4-5 mp. és kezdődik elölről.
A devander és a motor közti vákuumcsövet már cseréltem, mert repedt volt, azóta nem is keményedik be a pedál sok állás után.

Levegős lenne a rendszer?

(#87268) zsolt19900 válasza MunezXBK (#87262) üzenetére


zsolt19900
őstag

csak amikor ilyeneket látok, akkor nem tudok megtérni :D

okés-okés tettszik, pl. a toyota corolla, yaris, avensis is tettszik a citroen c4 régebbi c5 ami beleférne talán a költségvetésbe, biztosan beleférne egy két kia ceed is, beleférne egy-két sx4 is, ezek lehet hogy ki is vinnének a világból, de nem tudnak megfogni érzelmileg, mint egy vw :B

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87269) MunezXBK válasza zsolt19900 (#87268) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ennyi.

( tetszik. :U )

[ Szerkesztve ]

(#87270) tresh válasza zsolt19900 (#87268) üzenetére


tresh
addikt

Pont most néztem FB-n VW adok veszekbe dobták fel :)) 99 végén volt már pd passat b5 bódéba? :Y mondjuk év végi de a4be is csak 2000 után gyütt a pédé :U Amúgy nem tűnik rossznak de az ára is ott van ahol kell lennie

[ Szerkesztve ]

(#87271) zsolt19900 válasza tresh (#87270) üzenetére


zsolt19900
őstag

és Munez

tettszik nekem is, csak éppen kereten felül van :(

ez sokkal rosszabbnak tűnik?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87272) Morris válasza zsolt19900 (#87268) üzenetére


Morris
veterán

Ne aggódj, én ugyanígy vagyok!
Egyszerűen szeretem a VW-t. Ennyi!
A B5-ös passat formája az egyik kedvencem. Ha fiatalabb kiadás lenne, akkor tuti azt vettem volna a B5.5 helyett.
Meg mondjuk jó lenne vele az a 130pacis PD! :K - csak ilyen motorral azt nem adták ki.

(#87273) tresh válasza zsolt19900 (#87271) üzenetére


tresh
addikt

Egész egybe van csak ez a montázsólt kép halmaz nem az igazi így meg esőbe lőtt képek nem túl szerencsések ill a belsejéről jöhetne még kép. A felszereltség meg a kinézet pofás , lámpa polírt meg Munez csinál neked :D

Morris: Hát nálam ez kombináció mindent visz :R

[ Szerkesztve ]

(#87274) TaaT válasza tresh (#87273) üzenetére


TaaT
veterán

Én is a B5.5-re tenném a voksomat :K

Give them hell Ukraine!

(#87275) tresh válasza TaaT (#87274) üzenetére


tresh
addikt

Ennyi :K :R

(#87276) Morris válasza tresh (#87273) üzenetére


Morris
veterán

Ez is űűűber! :K

(#87277) K Norbi válasza TaaT (#87274) üzenetére


K Norbi
addikt

(#87278) Piwi válasza MunezXBK (#87266) üzenetére


Piwi
addikt

:R

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#87279) zsolt19900 válasza Morris (#87272) üzenetére


zsolt19900
őstag

az 5.5 lenne az amelyiknek már két karika van a hátsó lámpájában pl? mert az nekem is persze, hogy jobban tettszik :D talán ki is lehet cserélni az 5ösön a hátsó lámpát rá? mert ilyen tervben van, ha úgy alakulnak a dolgok....

tresh: hát köszönöm, vééégre sikerült egy korrekt kocsit mutatnom, ami még árban is beleférne :) persze a best jelenleg az a pécsi versenyző lenne, de tényleg kereten kívül esik sajnos az a 949es paszuly :(

TaaT: a kombiforma így csüccsentve és nagy felnivel szerintem is briliáns, csak számomra használhatatlan lenne így a kocsi :) de baromi szép a forma, mind a sedan mind a kombi tetszetős darabok, ahogy egyik másik meg van csinálva

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87280) ßrainiac válasza zsolt19900 (#87279) üzenetére


ßrainiac
addikt

Pont azt irta, hogy neki a regebbi (nem 5.5) jobban tetszik :DDD

Egyebkent nekem mindketto teTszik valamiert ^^ ..az 5-os sportosabb, az 5.5 elegansabb.

[ Szerkesztve ]

(#87281) Morris válasza ßrainiac (#87280) üzenetére


Morris
veterán

Egyebkent nekem mindketto teTszik valamiert ^^ ..az 5-os sportosabb, az 5.5 elegansabb.

Na, itt az igazság! :R

(#87282) K Norbi


K Norbi
addikt

(#87283) zoo8800 válasza K Norbi (#87282) üzenetére


zoo8800
veterán

ez de beteg :D

rip and tear, until it is done

(#87284) -v- válasza TaaT (#87274) üzenetére


-v-
addikt

Ez fasza :))

(#87285) tresh válasza Morris (#87281) üzenetére


tresh
addikt

Ha sportos ha nem ezt bármikor vállalnám :D

(#87286) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

B9 rol hallottatok emberek? Eleg durva lepeseket tesznek az uj oodiba:
VII generacios quattro: diff kuka, kardan kuka, ket villanymoci be hatra (136 paci a ketto) es ezek hajtjak majd a hatsokat.
A TFSI 2.0 at nem buzeralhattak sokat 225 pacit fog tudni (a B8 211 hez kepest)
lesz touch screen meg hasonlo finomasgok. bar nem tudom hogy akarok e a kocsiba simogatni kepernyot..(bar ma is teszem a telomon)

(#87287) zsolt19900 válasza ßrainiac (#87280) üzenetére


zsolt19900
őstag

hjahogyja :-D jól van.... ma felhivott a Pécsi akit lehurrgtatok :-P de én holnap azért ralesek, vesztenivalóm nincs

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87288) rob210 válasza zsolt19900 (#87287) üzenetére


rob210
nagyúr

sok sikert.
:R

Renault power

(#87289) tresh válasza Z0mbi (#87286) üzenetére


tresh
addikt

hol van már a régi 80-as kotró hajtás :( az volt az igazi :W

(#87290) brumi1024 válasza Z0mbi (#87286) üzenetére


brumi1024
veterán

Várható volt, szerintem így költséghatékonyabb a kotró. Az érintőkijelző szintén nem meglepő, a VW-nál már tökéletesítik egy ideje, és talán most értek el oda, hogy mehet a nagyokba. Amúgy én szeretem, a Golfban nekem gyári érintős cucc van, nincs vele baj, sőt. És amúgy baromi idegesítő az Audi féle ellentétes irányú iDrive, jó lesz valami új. ;]

[ Szerkesztve ]

(#87291) Cheesy válasza zsolt19900 (#87268) üzenetére


Cheesy
őstag

Szép sötét képek, főleg belülről. Lehet jót tesz neki a szürkület? :DDD

www.vakbelmutet.hu

(#87292) zsolt19900 válasza Cheesy (#87291) üzenetére


zsolt19900
őstag

maj' holnap meglássuk :) 20percre vagyok tőle, 2ezer Ft se lesz az züzemanyag, ennyit megér.... ha elmondja, hogy xy dolgot ki kell benne cserélni stb. akkor is reális az ára, és legalább fogom kicserélem és tudom, hogy az ki lett cserélve :) de majd holnap okosabb leszek

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87293) Ace owner válasza freaghill (#87227) üzenetére


Ace owner
addikt

Tudom csak mindig elfelejtek írni modkerbe, dropboxon átraktam máshova a képet azért nem jó. Kösz hogy szóltál.

Galaxy Fold 4

(#87294) varsam


varsam
őstag

First Drive Audi A9 Concept Prologue

Nekem nagyon bejön ez a forma, eszméletlen szép. Érdekes ez a muscle car hang hozzá, de adja

(#87295) brumi1024 válasza varsam (#87294) üzenetére


brumi1024
veterán

És az a belső tér... gyönyörű. Az okostelefonos, kilincsmentes nyitás meg vicces. :)

(#87296) FET-MEN válasza Mágus2 (#87217) üzenetére


FET-MEN
veterán

már mk2-ben is :)

Iphone 7

(#87297) TaaT válasza FET-MEN (#87296) üzenetére


TaaT
veterán

Ez elég guszta. :)

Give them hell Ukraine!

(#87298) FET-MEN válasza TaaT (#87297) üzenetére


FET-MEN
veterán

szerintem is :)

Iphone 7

(#87299) momo2828 válasza tresh (#87273) üzenetére


momo2828
tag

Hát ez tényleg nem semmi, így szép rajta minden ahogy van :Y Esetleg valaki megtalálta a képet nagy felbontásban? :))

(#87300) K Norbi


K Norbi
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.