Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87301) TaaT válasza momo2828 (#87299) üzenetére


TaaT
veterán

[link]

Give them hell Ukraine!

(#87302) K Norbi


K Norbi
addikt

[link] GTI

Ez kva jó [link]

[ Szerkesztve ]

(#87303) momo2828 válasza TaaT (#87301) üzenetére


momo2828
tag

:R

(#87304) Mágus2 válasza TaaT (#87301) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Végre nem maradt le a sárfogó műanyag. :R

(#87305) FET-MEN válasza Mágus2 (#87304) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én is meg akarom venni :R

Iphone 7

(#87306) tresh válasza FET-MEN (#87305) üzenetére


tresh
addikt

A paszulyt? :D

(#87307) TaaT válasza Mágus2 (#87304) üzenetére


TaaT
veterán

Én is furcsállottam, az első szokott lenni hogy ledobják mert nem néz ki jól :)

Give them hell Ukraine!

(#87308) FET-MEN válasza tresh (#87306) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát, így ahogy van, kéne az is :D

Iphone 7

(#87309) ßrainiac válasza K Norbi (#87300) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ahaha, "kutya" valtoval. Nice.

(#87310) kk831228 válasza TaaT (#87274) üzenetére


kk831228
addikt

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87311) kk831228 válasza K Norbi (#87282) üzenetére


kk831228
addikt

:DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87312) Ace owner válasza kk831228 (#87311) üzenetére


Ace owner
addikt

Kicsit leméretezhetnétek ezeket mert erre már tényleg kár pocsékolni a mobilnetet..

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#87313) TaaT válasza Ace owner (#87312) üzenetére


TaaT
veterán

Méret: 28,39 KB (29 075 bájt)

Mobilnetet én mondjuk csak telefonálásra (skype, viber stb) használnék, ha már ilyen "drága" :)

Give them hell Ukraine!

(#87314) K Norbi válasza kk831228 (#87311) üzenetére


K Norbi
addikt

he he he :C :C :DDD

(#87315) kk831228 válasza Ace owner (#87312) üzenetére


kk831228
addikt

Látod nem mindig méret a lényeg... ;] Ez nem egy raw kép... :B :))

TaaT: Hát igen elég sok... ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87316) TaaT


TaaT
veterán

Igaz javítva voltak, és nem írja mekkora volt a hiba. De azért ez egész jó ár értük. [link]

Give them hell Ukraine!

(#87317) szőröscica


szőröscica
addikt

Szia Mágus!

Off a téma, de ránéznél erre légyszi?
[link]

Az előzménye: [link]

(#87318) K Norbi válasza TaaT (#87316) üzenetére


K Norbi
addikt

Valami szép 5 ágút is! :))

(#87319) rob210 válasza szőröscica (#87317) üzenetére


rob210
nagyúr

Nekem úgy tűnik mint ha valami beterhelné a motort kapcsolna valamit és amikor kattan leáll akkor vissza is jön az alapjárat.
Én minden féle képpen valami elektromos hibára gyanakszom.
:R

Renault power

(#87320) szőröscica válasza rob210 (#87319) üzenetére


szőröscica
addikt

Lehetséges, de szeretném hangsúlyozni, hogy a látszat ellenére nincs összefüggésben azzal, hogy kinyitottam az ajtót és égett a fényszóró is. :) Ha olyan kedve van, kikapcsolt rádió, szellőzés, világítás mellett is így tesz. Kis gonosz, pedig karban van tartva, mindig mindenből megkapja a minőségi alkatrészt időben. :(

Ettől függetlenül minden ötletet szívesen veszek, persze a vége úgyis az lesz, hogy szerelőhöz fogom vinni, de arra leghamarabb jövő pénteken tudok sort keríteni, addig meló van ezerrel.

(#87321) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nos a mai nap termése, hogy szépen lebeszéled az eladóval, hogy holnap mennél megnézni az autót, erre kapod tőle az sms-t hogy eladva :)

"mérgemben" elkezdtem nézegetni c4 hdi-t azokról van esetleg infótok? vagy menjek át a milyen ótót vegyek topikba és kérdezzek rá ott? 899ért találtam egy makulátlan darabot, mondjuk furcsállom, hogy már volt benne kettőstömegű cserélve -igaz azt is hallottam, hogy citroenéknél jó, ha 60k km kibír egy szett.... ez igaz lehet?

megfogadva rob tanácsát nézelődtem át picit francőzise vonalra.... szépek szépek, még a végén az lesz :)

továbbá még ráakadtam erre ez mennyire lehet jó kis kocsi? tdi után furcsa lehet ezen motor karakterisztikája?

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87322) rob210 válasza zsolt19900 (#87321) üzenetére


rob210
nagyúr

Azt montad nagyobbacska autót akarsz, hogy elférjen a család ha lesz.
Na ez nem az az autó, ez csak egy meghízott Luppó.
Sok alkatrésze még egyezik is.
(nem motorikus, mert látom, hogy ez benzines)
:R

Renault power

(#87323) zsolt19900 válasza rob210 (#87322) üzenetére


zsolt19900
őstag

ezt épp bedobták fb csoportba és gondoltam ránézek... és persze, hogy megtetszett mert meghízott lupo, és hát mert gti és azok ált különlegesek :) néztem róla yt videót, hát megy-megy de pergetni kell, ami meg ellent mond a monstani filozófiámmal :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87324) TaaT válasza K Norbi (#87318) üzenetére


TaaT
veterán

;) [link]

Give them hell Ukraine!

(#87325) TaaT


TaaT
veterán

Ja és 55Ah-s volt a gyári aksim valószínűleg (árulnak Leon akkumulátor burkolatot amin rajta van a matrica)

Give them hell Ukraine!

(#87326) ßrainiac válasza zsolt19900 (#87323) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hat ennek eleg ratyi az eleje, ha ezt vennem meg, belekalkulalnam a visszaalakitast gyarira :DDD

A segge bejon :P

(#87327) MunezXBK válasza zsolt19900 (#87321) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Majd megbánod. ;)

Az autóvásárlás pedig úgy működik, hogy az viszi, aki előbb virítja a casht. Én is eladtam volna, no para.

(#87328) Ace owner válasza ßrainiac (#87326) üzenetére


Ace owner
addikt

Azt tenyleg illene lerugni rola, de legalabb bovulne a gti allomany :))

Galaxy Fold 4

(#87329) tresh válasza TaaT (#87316) üzenetére


tresh
addikt

Javított felnitől én félnék ..mondjuk lehet alaptalanul.. ettől függetlenül csinos darab :K

(#87330) K Norbi válasza TaaT (#87324) üzenetére


K Norbi
addikt

:DDD :DDD Köszi TaaT! :))

(#87331) varsam válasza zsolt19900 (#87323) üzenetére


varsam
őstag

Octaviákat miért nem nézel? Nagy is, TDI is van, és jó áron is vannak.
Csak pár db (fél szemmel ránézve):
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#87332) Mágus2 válasza varsam (#87331) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ezekből is csak az alja van ennyiért. :Y

(#87333) rob210 válasza Mágus2 (#87332) üzenetére


rob210
nagyúr

Ne csodálkozz én már rég mondom, hogy túl vannak árazva, de ilyenkor mindenki lehurrog.
Így én már nem vitatkozom, meg nem is konszernt vezetek :C :(
Amit így az évek hónapok múlásával egyre kevésbé bánok.
Engem nem zavar ha lenéznek a forgalomban, ha én vontatok és nem engem vontatnak.
Az én kocsim még nem volt kötél mögött csak előtt ott viszont már nem is egyszer.
:R

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#87334) tresh válasza Mágus2 (#87332) üzenetére


tresh
addikt

Szerintem a többség csak azt nézi hogy tdi nem azt hogy "jót/használhatót" 800-900k fölött kell keresni :K

Nekem is volt olyan ismerősöm aki vett 600 körül egy b5 passatot kb egy forintot nem ért de elmondhatta hogy passat és hogy tdi ez volt a lényeg az hogy a műszakin is úgy tolták át + zsetonért az nem téma... :W

[ Szerkesztve ]

(#87335) cool13 válasza varsam (#87294) üzenetére


cool13
őstag

Szép az autó. De milyen vicces 2:48-tól, hogy a stáb autó is benne maradt a forgatásról nyitott csomagtérrel benne az operatőrök + szórják a falevelet amikor verőfényes nyár van és zöldell minden fa a környéken. :D

zsolt19900 Ja és Skoda ügyben még ez is.

[ Szerkesztve ]

(#87336) Mágus2 válasza tresh (#87334) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

2500 ojróért nem szabad ilyen autót venni, mert még el fog kérni 1000 eurót és akkor már 3500ért olyanok vannak, amihez nem kell nyúlni. Ezek az olcsók azért eladók, mert szét vannak gyilkolva és már nem éri meg foglalkozni velük. Ami rendes autó, annak meg ára van. Aki ezt nem hiszi, járjon utána és tapasztalja meg a saját bőrén. ;)

rob210: Az nem kérdés, hogy túl vannak árazva.

[ Szerkesztve ]

(#87337) tresh válasza Mágus2 (#87336) üzenetére


tresh
addikt

Evvel én is így vagyok csak amikor próbálod meggyőzni hogy nézzen már szét a piacon hol kezdődik az értelmes és az mennyi arra a válasz az hogy árulja nem eladni akarja... :( Mindegy jót nevettem már lassan 600k-t rá vert :C

(#87338) net84


net84
őstag

Mágusbácsi!
SOS kérdés!
Torpedó jobb eleje javításra vár (féltengely csukló, lengőkar szilent).
Azonban most beleköltözött a tücsök. Jobbra kanyarodva ciripel valami jobb oldalról a futóműből (balra tekerve pedig ropog a féltengely, de ez eddig is megvolt :) ). Teljesen olyan a hangja mint a tücsöknek. Ez most valami új hiba? Szóljak emiatt előrre a futóművesnek, hogy készüljön rá (vagy úgyis szétdönti az elejét és kiderül) ?
Természetesen mire visszaértem a városba, elhallgatott és bármennyire tekergetem a kormányt, nem szólal meg...

No mielőtt megint kapnám az ívet a "gondok" miatt, jelezném, hogy a szilent a Toledonál ~200k km-nél rendszeres kopási hiba, a féltengelyt pedig minden autóban egyszer legyötröm. Arról nem is beszélve, hogy a hármas határnál a "hegyekbe" az "út" minősége olyan jó, hogy a C2-őn (ezzel jártunk eddig heti rendszerességgel, csak most pihen egy kicsit hatóságilag) már egy teljes futómű felújítást kellett eszközölni.

Read only...

(#87339) Mágus2 válasza net84 (#87338) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem tudom erre milyen választ vársz, mert ha olyan a hangja mint a tücsöknek, akkor az tücsök, szeritnem elhagytad út közben. ;)

(#87340) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Sracok. Kene valami olcso kombi.

Ugy volt, hogy osszejon egy szep allapotu mk2 GTD jo aron, de meg gondolkoznak a tulajok :/ Viszont annyira nem is lenne praktikus, max meloba jarni / rohangalosnak.

Ami igazan jo lenne az valami olyan regebbi diesel kombi, amiben van kis tartalek (nem mint a troger 1.8T-ben ;]), esetleg kesobb kis csipszet elbir. AFN-t nezzek? Valto milyen legyen? Vagy valami teljesen mast keressek? A '90-es evek syncro gepei mennyire nem ajanlottak? :DDD Pl. mk3 Golf Variant.

Gondolkozom B4-B5-ben is, de most nincs folos 1 millam sajna. Minden jo tanacsot koszonok elore is!

:R

(#87341) MunezXBK válasza ßrainiac (#87340) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

B5 van már guriga alatt is.

(#87342) 14adam válasza ßrainiac (#87340) üzenetére


14adam
addikt

g3 rohad. Ritka ami jó állapotnak örvend

(#87343) net84 válasza Mágus2 (#87339) üzenetére


net84
őstag

:) Köszi!
Kivitte a menetszél...
Közben szóltam a szerelőnek is. A futóműves még nem tudja, vele talán délután tudok egyeztetni. Legalább nézzenek rá, hogy kieshet-e a kerék félúton vagy tényleg csak egy tücsök. :DDD
Pénteken vissza kell mennem a világvége után pár méterrelre és nem szívesen indulok így neki.

Turbósított fék: [link]

Read only...

(#87344) Ace owner


Ace owner
addikt

Galaxy Fold 4

(#87345) ßrainiac válasza 14adam (#87342) üzenetére


ßrainiac
addikt

& Munez: :R

Most nem is ez a kerdes, mert olyat neznek / vennek meg, ami nem rohad, hanem a motorkodokkal / valtokkal nem vagyok igazan tisztaban, bar az AFN-nel gondolom, nem lehet melleloni.

(#87346) tresh válasza ßrainiac (#87345) üzenetére


tresh
addikt

azért afn alatt is van jó párféle váltó variáns :U

(#87347) ßrainiac válasza tresh (#87346) üzenetére


ßrainiac
addikt

#87340

"AFN-t nezzek? Valto milyen legyen?"

:U :U

Na es mi az a 6-os amivel erdemes megvenni? ":U"

( :)) )

[ Szerkesztve ]

(#87348) tresh válasza ßrainiac (#87347) üzenetére


tresh
addikt

nekem "een" 5 gangos van hibátlan de lehet kap majd egy 6osat csak az ku*** drága :U

(#87349) MunezXBK válasza tresh (#87348) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

60-ért vettem patika DQS-t, az drága?

(#87350) tresh válasza MunezXBK (#87349) üzenetére


tresh
addikt

Az mázli nem drága ;] 100 alatt én nem sűrűn találok ami van azt meg elviszik :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.