Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87701) tresh válasza Mágus2 (#87697) üzenetére


tresh
addikt

Akkor ez is elfér , instant get ;]

(#87702) maggi1886076 válasza tresh (#87701) üzenetére


maggi1886076
addikt

mijaza elején, wc szellőztető nagyban? :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#87703) tresh válasza maggi1886076 (#87702) üzenetére


tresh
addikt

sok volt a fásztendföriüsz vagy need for spedd ;]

(#87704) ßrainiac válasza tresh (#87701) üzenetére


ßrainiac
addikt

Golrado Emkanegy Ultra Hyper Mega Racing Edisön v1.3

(#87705) rob210 válasza maggi1886076 (#87700) üzenetére


rob210
nagyúr

Csak neked. . ;)

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#87706) 7600 GS válasza rob210 (#87705) üzenetére


7600 GS
addikt

Garázsban tartod? Szép lett amúgy! :)

[ Szerkesztve ]

(#87707) TaaT válasza maggi1886076 (#87693) üzenetére


TaaT
veterán

rob210: dobd be ide is. :) [link]

(#87692) Ace owner: Túlzásokba azért ne essünk, főleg hogy nem is emlékszem hogy rob linkelte volna itt a kocsiját. :U

Give them hell Ukraine!

(#87708) rob210 válasza 7600 GS (#87706) üzenetére


rob210
nagyúr

Nem csak próbálok rá vigyázni ugye waxal meg alváz védelemmel.
De az elöző tulaj garázsban tartotta az is sokat számít.
Ehhez kétség nem fér tavasszal megkapja a polírt.

Renault power

(#87709) tresh válasza rob210 (#87708) üzenetére


tresh
addikt

Akkor csoportos políra megyünk :C

(#87710) varsam válasza tresh (#87709) üzenetére


varsam
őstag

Én is a héten döntöttem el, hogy vinni fogom :P

(#87711) cool13 válasza rob210 (#87705) üzenetére


cool13
őstag

Az árak publikusak?

(#87712) rob210 válasza cool13 (#87711) üzenetére


rob210
nagyúr

Lion01 fórumtárs követte el a műveletet.
Árak tekintetében őt keresd, ha kell adok elérhetőséget privátban.
Baráti azt előre leszögezem.

Renault power

(#87713) maggi1886076 válasza rob210 (#87705) üzenetére


maggi1886076
addikt

Szép lett :)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#87714) zsolt19900


zsolt19900
őstag

mindenki nyugodjon le a picsába :D :D

kérdéseim lennének:

b5 paszuj "kilépőfényében" milyen fajta/foglalatú izzók vannak? továbbá gondolkoztam passat xenon depo lámpatest ilyenen. Ez akkor szibidiszabályos ha és amennyiben van hozzá lámpamosó és magasságállító? a magasságállító miként működik? veszek pl. racingbazárról magasságállítót és adok neki tápot és kész? a lámpamosó az nehezebb feladat :B azt egyenlőre hagyjuk az okfejtésben.

A legnagyobb kérdés: ha ilyen lámpatesteimbe teszek xenont akkor az nem fog vakítani ugye? -csak maximom egy bizonyos szögben, pl.: dombon fel-le 1-1 pillanatra? ez a jelenség a magasságállítósoknál is előfordul szóval.... vagy mindenképpen vakítani fog, hiába vetítőlencsés?

Mert, ha nem vakít inkább gyűjtögetek és veszek egy ilyent, minthogy vegyek 1-1 pár emelt fényerejű izzót a mostani gyári lámpatestekbe

ui.: Még mielőtt támadást kapnék, nem szeretnék görcsösen xenont szerelni az autóba, csupán elgondolkoztam rajta, és ha annyira fog vakítani mint 1-1x a gyári xenon akkor bevállalom esetleg.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87715) TaaT válasza zsolt19900 (#87714) üzenetére


TaaT
veterán

"veszek pl. racingbazárról magasságállítót és adok neki tápot és kész?"

Ja :) [link]

"ha ilyen lámpatesteimbe teszek xenont akkor az nem fog vakítani ugye?"

Nem fog jobban vakítani mint a gyári xenon.

Mondjuk a lámpa adatainál foglalat: xenon/H7 LOL, helyesen D2S/H7, amiből a H7 a távolsági lesz.

Give them hell Ukraine!

(#87716) rob210 válasza zsolt19900 (#87714) üzenetére


rob210
nagyúr

Nem támadás, de ha a köhém rendeletet elolvasod, rájössz miért nem lesz a kocsidban xenon úgy, hogy a rendőr nem fogja neked messziről a csekket lobogtatni.
Drága mulatság.
Magát a xenont "bármilyen" lámpatestbe be lehetne rakni.
Csak a szükséges berendezések hiánya automatikus büntetést von maga után.
Nekem a projektoros lámpatestben 90% plusszos GE izzók vannak tökéletesen látok velük.
Jobb a xenon ez tény de csak annak aki a volán mögött ül engem mindegyik vakít.
:R

Renault power

(#87717) kk831228 válasza zsolt19900 (#87714) üzenetére


kk831228
addikt

Projektorral teljesen jó a xenon...Mint ha gyári lenne... Csak kell a többi cucc hogy szabályos legyél... :B Ha be van mattulva a lámpatested , én előbb vennék egy sima depo lámpát kicsit jobb égővel... :K Viszont ha nagyon sok fölös pénzed van , akkor xenon... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87718) zsolt19900 válasza TaaT (#87715) üzenetére


zsolt19900
őstag

szóval egy ilyen szett kell hozzá és az állítási dolog kipipálva, vagy "csipkelődésből" volt ott a smlie a ja mellett? :D

rob210: bármibe nem tenném bele, tudom, hogy "fizikálisan" bele lehet, de láttam már tejködöt elővarázsoló xenont sima halogénes lámpatestbe, nem kívánom senkinek

de és amennyiben valóban szemet szúróan büntetéses az ügy, akkor vásárolok mégis csak emelt fényerejűeket és slussz :) a mostanival is jól látok, azzal akkor még jobban látnék.... csupán azért vetettem fel a kérdést, mivel a xenonnal látnék a legjobban :) de majd még megrágom, mindenesetre az jó hír, hogy így legalább kulturált módon bele lehet helyezni a xenont

kk831228: teljesen frissek a lámpatesteim :) ha tiszta lenne a kocsi meglenne a negyvenkép :D egy része :B de most olyan mocskos lett az esőben, hogy nem merem lefotózni nektek :)

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87719) !Overdose! válasza rob210 (#87716) üzenetére


!Overdose!
őstag

De miért ne csinálhatná, ha:

- gyárilag is létezett xenonnal szerelt verzió az autójából
- olyan lámpát vesz, amely xenon izzóhoz való és ez fel is van tüntetve rajta
- szerel be automata magasságállítót és lámpamosót
- van rá ideje és pénze?

Tökéletesen megértem miért akarja átalakítani. Én is emelt fényerejű izzókat használok évek óta, de azért a xenon egy más kategória. :K Az persze más kérdés, hogy mennyivel egyszerűbb lett volna olyan Passat-ot venni, amiben már benne van gyárilag.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#87720) TaaT válasza zsolt19900 (#87718) üzenetére


TaaT
veterán

Nem, teljesen komoly. Ez gyári cucc, igaz golfé, da a paszúlyé is hasonló lehet.

Van univerzális hella is, 100e ft körül/felett.

Give them hell Ukraine!

(#87721) MunezXBK válasza !Overdose! (#87719) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ráadásul projektorral full ugyanaz a vetítési képe, mint halogénnel.

(#87722) Ace owner válasza TaaT (#87707) üzenetére


Ace owner
addikt

Kicsit félreértettetek, sosem volt bajom a vaspinákkal, robbal meg pláne. Arra értettem hogy ő is megsértődik, holott nincs igazán miért. Felőlem azt linkeltek amit akartok, max tovább görgetek ha nem tetszik.. Mint pl. az az okádék Corrado :DD

Galaxy Fold 4

(#87723) brumi1024 válasza zsolt19900 (#87714) üzenetére


brumi1024
veterán

Kilépőfény alatt az ajtókban lévő világítást érted? Az a B6-nál W5W volt, és elég egyszerű a csere, gondolom a B5-nél sem különbözik sokban.

(#87724) TaaT válasza rob210 (#87716) üzenetére


TaaT
veterán

"Magát a xenont "bármilyen" lámpatestbe be lehetne rakni."

Első szabály hogy hogy szenon izzót csak szenon izzóhoz tervezett lámpába lehet belerakni, hivatalosan. Ezt fel is tüntetik a lámpán DC, DR, DCR.

"rájössz miért nem lesz a kocsidban xenon úgy, hogy a rendőr nem fogja neked messziről a csekket lobogtatni."

Gyári xenon lámpa (hella) [link]
After xenon Depo [link]

Give them hell Ukraine!

(#87725) TaaT válasza Ace owner (#87722) üzenetére


TaaT
veterán

Csak a fetmen-es hasonlatot nem értettem :)

Give them hell Ukraine!

(#87726) zsolt19900 válasza TaaT (#87720) üzenetére


zsolt19900
őstag

jaaa :D azt hittem, hogy "nem ilyen egyszerű" a válaszod csak burkoltan :)

no de lényeg a lényeg, ez jó hír.... első körben ha lesz rá keret, akkor megveszem max a depos lámpatesteket és abba xenont és ha úgy veszem észre pl. hogy 1-2-3-4 szóval sokan villognak stb. akkor kutatok magasságállító berendezést is hozzá :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87727) tresh válasza zsolt19900 (#87726) üzenetére


tresh
addikt

ha úgy veszem észre pl. hogy 1-2-3-4 szóval sokan villognak stb. akkor kutatok magasságállító berendezést is hozzá :)

Az már késő lesz :U

(#87728) Morris válasza brumi1024 (#87723) üzenetére


Morris
veterán

B5.5-nél is W5W! :K

(#87729) TaaT válasza zsolt19900 (#87726) üzenetére


TaaT
veterán

"első körben ha lesz rá keret, akkor megveszem max a depos lámpatesteket és abba xenont"

Mivel a depó megszólalásig hasonlít a gyárira ezt meg is teheted, de vegyél fényszórómosó fedelet a lökösre mert annak hiányát a rendőr gyorsan ki tudja szúrni. [link]

"ha úgy veszem észre pl. hogy 1-2-3-4 szóval sokan villognak stb. akkor kutatok magasságállító berendezést is hozzá"

2007 óta járok automata szintszabályozás nélkül gyári xenonnal, 1x sem villogtak még rám, max annyi hogy vigyázz trafi.

Persze jól be kell állítani, ez az alap.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#87730) zsolt19900 válasza Morris (#87728) üzenetére


zsolt19900
őstag

tresh: maj' kiderül idővel.... még pár hónap úgy is, hogy átrágjam magam rajta

Morris: képek alapján -google- ez t10 ként is ismeretes? vagy az teljesen más foglalat? ledesíteni szeretném, ezért érdekel a foglalata :D

TaaT: ez a fedél ez ötletes dolog :D :D

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87731) Morris válasza zsolt19900 (#87730) üzenetére


Morris
veterán

Én is ledesíteném, de nem nagyon találok magyar oldalt, ahol van ilyen

jah, T10 lesz!

[ Szerkesztve ]

(#87732) varsam válasza Morris (#87731) üzenetére


varsam
őstag

Balupapa-t keresd. Face-n is hirdet ha fent vagy, LedBazár csoport néven.

(#87733) zsolt19900 válasza Morris (#87731) üzenetére


zsolt19900
őstag

én inkább cree ledeket nézegetek :) a tolatómba is ilyesmi van és nagyon patent :) és nem sokkal drágább, de szerintem sokkal jobb fényt ad

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87734) varsam válasza zsolt19900 (#87733) üzenetére


varsam
őstag

Helyzetjelzőbe meg tolatóba oké, de mondjuk beltérbe nem lenne sok a fénye? Nem láttam még ilyet (csak zseblámpában, ott elég jó fénye volt), csak kérdem.

(#87735) rob210 válasza !Overdose! (#87719) üzenetére


rob210
nagyúr

Én azt nem mondtam, hohy nem csinálhatja az ő pénze, azért is írtam, hogy a köhém alapján mehet a dolog, de attól eltérőért bűntet a rendőr.

:R

Amúgy egy komplett xenon beépítés elég komoly mulatság.
Pénzben időben és szerelésben is.

Renault power

(#87736) kk831228 válasza !Overdose! (#87719) üzenetére


kk831228
addikt

Tudomásom szerint b5 -öt nem szerelték gyárilag xenon-al....(Sajnos) :U Lehet én tudom roszzul... :B

TaaT: azt is tedd hozzá hogy 2007-óta 15000km-t mentél... ;] ;]

Viccet félretéve : Szvsz ha projektoros lámpatestbe belerakod az útólagos xencsit nem nagyon zsaniznak...
Eleve a b5 passat nem olyan autó amibe már ne lehetett volna gyárilag is... Nem tudják ők se...
A másik az hogy projetkorba nem vakít eleve... Engem azért zsaniztak mert a hagyományos lámpa be is volt mattulva +xenon ,messziről feltűnő...

Ha még a lökösre imitálva lesz a lámpamosó szerintem se fognak szólni semmit... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87737) zsolt19900 válasza varsam (#87734) üzenetére


zsolt19900
őstag

mi kilépőfénybe szeretnénk :) én oda javasoltam, oda meg szerintem fasza

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87738) TaaT válasza kk831228 (#87736) üzenetére


TaaT
veterán

Volt aki berakta a gyári Hellát a B5 passatba minden nélkül, és szólt érte a rendőr. Ott se mindenki analfabéla. :)

Sztem azóta már több mint 20e km-t mentem. :))

Give them hell Ukraine!

(#87739) kk831228 válasza TaaT (#87738) üzenetére


kk831228
addikt

Nem, főleg ha volt neki b5 passatja... :B :D Azért azt nem hiszem ,hogy tudja az összes autó ,minden évjáratának felszereltségeit... :B :D Ha így van akkor minden tiszteletem ... :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87740) Ace owner


Ace owner
addikt

Most nezem hogy egesz hetfon refivel kozlekedtem es egyszer sem villogtak..

Galaxy Fold 4

(#87741) kk831228 válasza Ace owner (#87740) üzenetére


kk831228
addikt

:DDD Ennyi akkor most már le se kell soha kapcsolnod... ;] ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87742) tresh válasza Ace owner (#87740) üzenetére


tresh
addikt

Ez csak két dolgot jelenthet : sokat mész faluban este ahol azt hiszik hogy végre javítják az utcai közvilágítást vagy olyan sz*r a refid hogy simán elmegy tompítottnak ;]

(#87743) kk831228 válasza tresh (#87742) üzenetére


kk831228
addikt

Vagy ki van égve... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87744) Ace owner válasza tresh (#87742) üzenetére


Ace owner
addikt

Sanszos hogy olyan szar :DD Amúgy nincs kiégve azt észrevettem volna :D Csak sötétben mondom mi ez a kék pötty a lámpák között, aztán leesett. :D

Galaxy Fold 4

(#87745) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Winter verzsön ready, lemez felnik lecserelve.

Faxa oldszkul feeling, koszi VR6 ;)

Kicsit meg habosak a gumik az apolotol, de majd bitpork kitalal valami frappansat. Nem.. Nem hivtam ki apolonoket hozza ;]

[ Szerkesztve ]

(#87746) zsolt19900


zsolt19900
őstag

ill. elég használódott a váltószoknyám is.... nehéz cserélni? hol érdemes venni/nézni? vagy csináltassak kárpitossal?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#87747) Morris válasza varsam (#87732) üzenetére


Morris
veterán

Őt inkább nem, köszi!

ßrainiac: Toljá' már rá még egy kis effektet, mintha kevés lenne a jelenlegi! ;] (baszki, azt hittem szénné van polírozva a vas) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87748) TaaT válasza ßrainiac (#87745) üzenetére


TaaT
veterán

Kár hogy a legtöbb gyári G3 felni 15-ös :(

Give them hell Ukraine!

(#87749) ßrainiac válasza TaaT (#87748) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem ez pont kapora jott, mert ekkora a volt a teli gumi szettem (gyari lemez felnin), gumira meg nem szeretek penzt kiadni, foleg ha van :D

Meg aztan igy legalabb a nyari szezon elott van 1-2 honap komfort :DDD

Morris bacsi: ne gonoszkodj.. Vagy megint nagyon melle lottem volna? :U En igy szeretem a kepeket (bar nagy kepernyon soha nem nezem milyenek, mindent 5.5"-on csinalok)

(#87750) brumi1024 válasza ßrainiac (#87749) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem is sok kicsit, főleg az érdekesen renderelt blur. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.