Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) marsu válasza vinous (#3850) üzenetére


marsu
addikt

Szerintem ha tudsz, akkor gyere el, és kapsz valami kihagyhatatlan ajánlatot!

Szombaton volt nálunk atka76, kipróbálták a kiszemelt autót, volt tesztvezetés, meg minden ...

:) ;)

Press any key to continue ...

(#3852) vinous


vinous
csendes tag

Szerintetek ez korrekt ajánlat ? :

6 hónapos 10 e km-et futott Octavia 1.9 pdti ambiente capuccino beage.
4.4 m ft.

Bérautó volt és leadták a kereskedésbe . Állítólag új autó hitellel lehet megvenni!
Véleményeteket szeretném kérni !

(#3853) marsu válasza vinous (#3852) üzenetére


marsu
addikt

Emlékeim szerint az új ára 4.900.000.- pénz körül van, felszereltségtől függően ...

Más egy olyan autóba beleülni amit az első km-től csak te vezetsz, úgy ahogy te vezeted, mert ki tudja előtte ki hogyan használta azt a bérautót ...

Press any key to continue ...

(#3854) #00809728 válasza marsu (#3853) üzenetére


#00809728
törölt tag

Uj autó az uj autó.Te fingasz bele.
Én már csak tudom. :P

(#3855) vinous


vinous
csendes tag

Igy már nem kétséges hogy használt vagy új .
most láttam egy árlistát : 4.899 m + szin amit elengednek ;)
előző járgányom is szalon volt.

(#3856) vinous


vinous
csendes tag

Fehérvári vagyok, Peströl hoztam, de Érdnél már belefingottam nehogy más megelőzzön.
Apropó, eladó egy 2002 1.2 16 V Fiat punto emotion téli ,nyári gumi alufelniken. Garázsban tartott.
Kéne az ára az ÚJ Octaviára!

(#3857) VR6-Fan válasza zfarkas (#3834) üzenetére


VR6-Fan
veterán

Szia!

elvileg az 1,4-es Tfsi széria(170 ló és 140??) kerül forgalomba, garanciával.

és ahogy olvasgatam azért a VW ebben a motarban is hagyod még jopár % tartalékot.

kb egy sima 170-esből szük 200 lóerőt ki lehetne hozni egyszerű csipeléssel, bár a fogyasztás biztos hogy aránytalanul emelkedne.

így már nem is olyan távoli az a 230, azt meg(felületesen szemlétetve) pár tömítás cserével és egy jó programmal(túltőnyomás emelés, porlasztás, porlaszot mennyiség, stb) esetleg még egy verseny kipuffanó rendszer beszerzésével, megoldható.
a fék és a futomű erősítés, meg felesleges cicoma(,HA alapból a 2.0 FSI Turbo fútoműve vna alatta //tudtommal az//, maximum jobb tárcsák és betétek használata ajánlot.

ez egy "show car" :) (akkor csinálták volna meg min 300 lovasra, no mindegy hülye mentalitásom van..)

tartoságra meg legyen elég hogy az 1,6-os VTI honda motor is lesz bármi féle tőltés nélkül 200 lovas(192,3 pontosan), és még használható volt minden nap igaz 5000 felet indult meg és anyit evet mint a rossz VR6-os(néhol bekapkodta a 15 litert), és az a motor azért nem egy mai konstruktció.

[OFF]u.i.:bocs hogy későn válaszóltam nem voltam itthon.

márkva vagy nem márka, semmi kép se porsche buda vagy M5, nem márkában meg megkell találni azt a céget aki korrekt és vállal garit(nálunk pl a beszállítok adnak az anyagra garit hibás, nem jó gari, nem kérdés, munka minöség meg saját érdek, szart nem adunk ki. kedves éeds apámhoz csak úgy utcáról bekerülni, lehetlenm emlékeim szerint a marsus árak alatt vagyunk(nem akarok se boltot se semmit rontani. de marsuék márkaszervizelnek, és még mindig fele a pesti márka szervizeknek és úgy hallom(ph-n kivül) hogy sokkal de sokkal korektebbek,(utcáról beeső vendégre tekintve, aki nyilván ismerős... :) )[/OFF]

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#3858) #00809728 válasza vinous (#3856) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Én most seatot vettem de octáviára is tudnak szerintem jó árat.Hívj fel telon ha érdekel a dolog majd beszélek velük.

[ Szerkesztve ]

(#3859) Gebriel


Gebriel
veterán

Én azért a Octavia 1.9 Pdtdi-nél figyelembe venném a WV Jettát 1.9 Pdtdi is. :K
Nem olyan nagy az ár különbség..

(#3860) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Szombaton dolgoztam. Már hazafelé mentem (este 6) amikor felhívott feleségem zaklatottan, hogy csinált egy defektet, :O mert valahová felakadt. Mondtam: rendben, van ilyen. Cseréljétek ki.
Kiderült nincs aki kicserélje a kereket. Végigtelefonálta aki szóba jöhetett, de senki, akkor az isteni szikra formájában becsengetett a szomszédhoz, és tőle kért segítséget. Az eredmény itt látható:

[link]
[link]
[link]

Emberünk megemelte a kocsit, de az emelő kifordult, az eredményt már linkeltem. :O :O
Szerintetek milyen módszererrel tüntethető el ez a sérülés a leggyorsabban?

Ja, az is kiderült, hogy a defekt nem otthon történt, a szomszéd meg otthon volt. Tehát a kerékkel életem párja hazagurult. :C :C Cirka 3 km-t.
Erre is azt mondtam: rendben, semmi gond. :C Aztán másnap kiderült, miután lemostam a gumit, hogy mindegy lett volna, hogy kicseréli ott, vagy haza jön vele: [link]

A gumit azóta már cseréltem "szerencsére" csak 9 ekm volt benne, így elég volt egyet venni, és nem kellett egy pár. :((

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3861) ujskodas válasza Gebriel (#3859) üzenetére


ujskodas
tag

Viszont a Jetta nem néz ki olyan jól se kívül, se belül! De, ha valakinek a márkajelzés számít, akkor ... :F A csomagtartót is sokkal könnyebb pakolni az Octavia-ban, nem csak egy kis nyíláson kell betömködni a cuccot, nyílik rendesen. Igaz esőben valóban becsorog a víz.

[ Szerkesztve ]

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#3862) misimagaki válasza ujskodas (#3861) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Hát a belső kérdésén azért vitatkoznék, bár én sem vennék Jettat.
Most az Octavia 4x4, és a Scoutt nálam a sláger. :D

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3863) #00809728 válasza misimagaki (#3860) üzenetére


#00809728
törölt tag

Részvétem.

Szerintetek milyen módszererrel tüntethető el ez a sérülés a leggyorsabban?
Másik oldalt is emelje meg a szomszédotok.Igy a leggyorsabb. :C

(#3864) misimagaki válasza #00809728 (#3863) üzenetére


misimagaki
aktív tag

... és úgy eltünik? :U :U
:D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3865) #00809728 válasza misimagaki (#3864) üzenetére


#00809728
törölt tag

Sajnos nem ,
de nem szemet szurni
tetszik érteni? :B

[ Szerkesztve ]

(#3866) misimagaki válasza #00809728 (#3865) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Értem én, azért vigyorogtam, mint állat. (Tele a szám fogakkal. :D :D :D )

Ja a szomszéd annyit mondott: bocs a küszübért. Kínomban csak röhögtem....

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3867) vinous válasza Gebriel (#3859) üzenetére


vinous
csendes tag

Igen igen, de már belezúgtam az Octaviába, meg a Milotec kiegészítőkbe. Sportosabb vonalat szeretem, és az egyedit. Ez is sokba fog fájni. Ahhoz képest, hogy először Tour-ban gondolkodtam.3 milla fel lett tornászva 5 re

(#3868) vinous válasza misimagaki (#3862) üzenetére


vinous
csendes tag

Nézd meg a Milotec oldalát!

(#3869) #00809728 válasza vinous (#3867) üzenetére


#00809728
törölt tag

Sportosabb vonal

Akkor seat leon :K

(#3870) misimagaki válasza vinous (#3868) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Küszöbtoldatra, vagymifenére gondolsz?

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3871) Gebriel válasza ujskodas (#3861) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért nem csak a márka jelzés a különbség. ;] Igaz nekem az Octavia jobban tetszik,kivülröl.Sedanba nem jön be a Golf :DDD
Szerintem nem nagyon ültél Jetta-ba a belsöt illetöen.
Nincs nekem semmi bajom a Skodával.Volt nekem kettő is.Igaz Fabiam.Én csak lehetőségént hoztam fel.

(#3872) misimagaki


misimagaki
aktív tag

marsu!

Megtudnád mutatni a képeket a küszöbről valami mesternek nálatok a szervizben?
Hogyan lehetne jvítni, illetve valami irányárat is kérnék, ha lehetséges:
Köszönöm

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3873) ujskodas válasza Gebriel (#3871) üzenetére


ujskodas
tag

De ültem! Nem vitázni akartam, minden ízlés dolga. Nekem pl. nem tetszenek a "levegőben lógó" középkonzolok. (se az, hogy a műszerfal egyik oldalán az ajtó mellett 2x annyi a hézag mint a másik oldalon) Mindenki vegyen azt ami tetszik, ráadásul ki is tudja fizetni. (legalábbis annyit, amennyivel nem kell 2000000 hónapra hitelt felvenni, hogy utána maradjon kajára is)

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#3874) lorcsi


lorcsi
veterán

nagyon nehéz a polokból kivenni az ülést?
kiesett 2 rugó a vezető ülés alól és most eléggé süllyed az ülőlap(a kart nem fogja semmi :( )
ha nem túl nehéz megcsinálnám itthon
próbáltam valahogy alányúlni, de nem igazán ment
valami tipp ?

[ Szerkesztve ]

(#3875) vinous válasza misimagaki (#3870) üzenetére


vinous
csendes tag

[link]

Konkrétan erre a szettre gondoltam. Ára sem horror, diszkréten sportos.

A Leon azért kissebb mint az Octavia ,nem ?

(#3876) Gebriel válasza misimagaki (#3872) üzenetére


Gebriel
veterán

Estleg egy másik megoldás

Szerk:Az oldalt ajánlom neked is vinous..

[ Szerkesztve ]

(#3877) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Vinous és Gebriel!
Köszönöm a tippeket. Én is valami ilyesmi felé hajlok, mert sem küszöböt cserélni nem akarnék, sem gittel kijavítattni .
Szerintetek milyen lehet egy ilyen - Milotec:

vagy egy ilyen:

csak önmagában első hátsó toldalékok nélkül?

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3878) Octi válasza misimagaki (#3877) üzenetére


Octi
aktív tag

Ezekről talán meg tudod állapítani ;)

[link]

[link]

Az enyémen körben az Auto Style féle cuccok vannak. Többek között az a küszöb, amit a 2. képen linkeltél.

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#3879) misimagaki válasza Octi (#3878) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Amiket kapni lehet, azok mind fekete színűek.
Nem tudod mennyi a fényezés?

Feleségem nagyon szeretné eltüntetni. Nekem sem tetszik, de mit tegyünk....
Talán ez a küszöbtoldat az egyetlen megoldás, ami nem befolyásolja negatív irányba az autó értékét/egészét. Gittegylet sem túl biztató.

Egyébként talán a Milotec-es nem olyan markáns. Talán megállná a helyét önmagában is. :F

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3880) misimagaki válasza vinous (#3852) üzenetére


misimagaki
aktív tag

2x

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3881) misimagaki válasza vinous (#3852) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Classic Ambiente Elegance Laurin & Klement
105 LE 1.9 PD TDI 5.297.000 Ft 5.361.000 Ft 5.692.000 Ft -

sajnos szét esik, de talán látszik a lényeg.....

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3882) vinous válasza misimagaki (#3824) üzenetére


vinous
csendes tag

Megtettem amit javasoltál irtam pár szalonnak. Eredmény: bonus metálfény...
Egyik cég mondja hadd legyen Ö az utolsó ajánlattevő !

(#3883) misimagaki válasza vinous (#3882) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Százezrekre ne számíts, de azért vannak még csodák. :) :) :)

Nekünk egy 12 eFt-os szőnyeget nem adtak ingyen. Kerekperec kijelentették, hogy adtak 600 eFT használtautó beszámítást. Legyen elég ez.
(Halkan jegyzem meg, hogy a szőnyeg 4eFt szalonon kívül.)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3884) #00809728 válasza vinous (#3882) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Anno én is ezt tettem és versenytárgyalások alakultak ki.Maradtam az autolandnál.
Egyébként ha gondolod őket is megprobálhatod mert W,AUDI,SKODA,SEAT kereskedő.

(#3885) #00809728 válasza misimagaki (#3883) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Meglepődtem mert seat szőnyeg gyári pontos elég jó felíraz ill minőség 9600ft volt a 4db valahogy jobban tetszik meg ugy láttam minőségibb némely tecskos cuccnál. :C

(#3886) misimagaki válasza #00809728 (#3885) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Egy Skoda alkatrészkereskedésben néztem az árat. :)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3887) #00809728 válasza misimagaki (#3886) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ja én meg amikor vettem az uj autómat akkor nézegettem szőnyegek után itt a neten.Jobbnál jobbakat találtam amin felírat is van stb...
Gondoltam a szallonos ár drága lesz.Aztán megláttam a minőséget és a jó árat akkor döntőttem ugy maradok a gyárinál.

Én csak olyan szősszenetnek írtam.... :C ;)

(#3888) marsu válasza misimagaki (#3860) üzenetére


marsu
addikt

Autóklub segélyhívó: 188

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#3889) misimagaki válasza marsu (#3888) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Jó tipp. Köszönöm. Átadom az illetékesnek.... :D :D :D

Elsőszámú probléma az volt, hogy nem volt nála telefon. Bár egy telefont szerezni egy ingyenes hívás erejéig - pl. a Skoda Assistance hívására - bárkitől lehet.

Én tudom, de amikor hívott, akkor már otthon volt, és azt hittem, hogy otthon sikerült a defekt.
Így nem kezdtem el agyalni, pedig később tényleg eszembejutott....

Ha már Assistance.Mennyi idő alatt érnek ki hívás után? (Szombat du. 5 óra körül, Dunakeszire.)

Valami tipped a javításra?

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3890) misimagaki válasza #00809728 (#3887) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Világos, világos. Én sem vitaindítónak szántam.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#3891) raccer


raccer
újonc

Sziasztok!

Nekem egy 2007-es évjáratú Octavia RS-em van (2.0TFSI). Ez 200 lóerős, de szeretnék bele egy chip-et rakatni, csak nemtudom, hogy milyet lehet, illetve milyet enged belerakatni, hogy a garanciája is megmaradjon. Tud segíteni nekem valaki?
előre is köszi!

(#3892) DeadMeat válasza raccer (#3891) üzenetére


DeadMeat
veterán

Udv
[link] oket keresd meg kerdeseddel,tudnak majd segiteni :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3893) Gebriel válasza misimagaki (#3889) üzenetére


Gebriel
veterán

Nàlam 30 perc alatt kièrtek este 11- kor/Fòt-Csomàd közt/ mikor TK-ra vàgtam csóri Fabiamat.

[ Szerkesztve ]

(#3894) marsu válasza Gebriel (#3893) üzenetére


marsu
addikt

Mi küldtük ....

;) :K

Press any key to continue ...

(#3895) Gebriel válasza marsu (#3894) üzenetére


Gebriel
veterán

Volt ez 2 ève...

[ Szerkesztve ]

(#3896) marsu válasza Gebriel (#3895) üzenetére


marsu
addikt

Négy évet dolgoztam a Magyar Autóklubnál, kb 2,5 éve ismét ide tartozik a Skoda Assistance is ...

;)

Press any key to continue ...

(#3897) #00809728 válasza raccer (#3891) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Vannak olyanok amik a garit megtartják de őszintén 200le nem elég.Turbon fognak majd huzni elősszőr amit azért érdemes megfontolni.

(#3898) Gebriel válasza marsu (#3896) üzenetére


Gebriel
veterán

Elismerésem a munkátokért ;)

(#3899) marsu válasza Gebriel (#3898) üzenetére


marsu
addikt

:R

Köszi ....

;) :)

Press any key to continue ...

(#3900) DeadMeat válasza #00809728 (#3897) üzenetére


DeadMeat
veterán

Miert?Kis levego meg pluszban,amihez utanalaitjak a compjutert,es kesz a 250 paripa.Egyseru es annyira nem karos,mint sokan hinnek.Sot.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.