Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) marsu válasza lorcsi (#4150) üzenetére


marsu
addikt

Ott a helyünk ...

:D :DDD

Köszi a linket!

:R :R

Press any key to continue ...

(#4152) #00809728


#00809728
törölt tag

Tányérkám

Tegnap kaptam... :B

(#4153) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Szombaton végre megrendeltem én is az 1,6 Winter fekete metál gyöngyház Okt II :C :DD
Már nagyon régóta fájt rá a fogam és sokat tanakodtam, hogy hol és mikor! :F
De elérkezett az idő! :)) ;] :K
Jó lenne ha már itt lenne, de még kb 2hónap! :K :P :DDD

Bendegúz

(#4154) zfarkas válasza atka76 (#4153) üzenetére


zfarkas
senior tag

Mennyi lett volna listaáron, és ehhez képest mennyiért hoztad el?

Raw Dark Pure

(#4155) atka76 válasza zfarkas (#4154) üzenetére


atka76
tag

Szia zfarkas!

Már nagyon régóta kb 1éve akartam megrendelni de közbejött mindig valami! :W
De jó hogy vártam, mert jan 1. jött ki a Winter modell és ehhez alapból benne van a 4téli gumi + acél felnik,+ 4 alufelni nyári gumikkal, első ülés fűtés,hűthető könyök támasz,illetve hűthető kesztyűtartó! :C
Ezen felül sikerült bele alkudnom a gyári hátsó tolató radart, 8hangszórót, + 1 év ingyen teljeskörű Cascót! :K ;) :P
A törlesztőt mivel én is sajnos hitelre vásárolom, sikerült sokat lefaragni bellölle! :DD
A taktika az volt, hogy az árajánlatokat elküldtem a másik kereskedésnek és egymás ellen licitáltak alá! :C :DD
Nekem bevált! :C

Bendegúz

(#4156) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Ez lett a küszöbből: :D :D

[végeredmény]

[Innen kezdte a mester]

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4157) marsu válasza misimagaki (#4156) üzenetére


marsu
addikt

Szerintem ezentúl ne bízd a szomszédra a kerékcserét ....

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#4158) misimagaki válasza marsu (#4157) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Rajtam nem múlik. :D
A család fizikailag gyengébb fele fanyalodott erre a megoldásra. :)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4159) Gebriel válasza misimagaki (#4156) üzenetére


Gebriel
veterán

Ügyes :K

(#4160) Kicker


Kicker
senior tag

hali

ma ültem egy seat altea XL ben. nos, felemás érzéseim vannak, szerintem nem ronda az autó, annál inkább belülről, ráadásul csupa kopós műanyagból van a műszerfal, egy gagyi hatású MP3 lejátszóval megspékelve, szóval amit látni az ülésből, az szerintem karcsú... ja és egy kb140 kovas TDI moci van benn, aminek a hangja szerintem hangos volt... ez volt az első benyomásom, nem kérdeztem a pontos árát, de sejtem, és annyiból nem ilyen autót vettem volna... de ez én vagyok... :P

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#4161) misimagaki válasza Kicker (#4160) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Tudom miről beszélsz. Tavaly én is eltöltöttem egy órát egy Seat szalonban amíg vártam a kocsira (vállaltak Skodát is garanciális javításra).
Itt egy példa amiről szó van: [Középkonzol]

Ez még istenes, mert van benne mp3 player. Amit én láttam az egy hatalmas fekete műanyag lap volt a középkonzolon, amire rádobtak néhány gombot. A külső alapján nem ezt vártam. :O

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4162) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Ez azért másképp mutat:

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4163) Octi válasza misimagaki (#4161) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem orbitálisan ronda :O

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#4164) marsu válasza misimagaki (#4158) üzenetére


marsu
addikt

Végülis mennyi lett a művelet vége magyar forintban?

:)

Press any key to continue ...

(#4165) DeadMeat válasza misimagaki (#4161) üzenetére


DeadMeat
veterán

Es a fabiara mondjak,hogy csunya,meg szar anyagok vannak benne... Hat akkor ez mi?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4166) misimagaki válasza marsu (#4164) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Amennyit először mondott a mester. 20 eFt. :)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4167) misimagaki válasza DeadMeat (#4165) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Igaz, de Fabia friss modell... ;] ;] ;]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4168) DeadMeat válasza misimagaki (#4167) üzenetére


DeadMeat
veterán

A "regi" fabiara ertem.Minap fikazta egy illeto a milyen autot vegyek topikban.Nem akarta megerteni,hogy minden ilyen kategorias autoban hasonlo anyagok vannak.Es van ami meg roszabb is annal mint ami ebben van.
De ugylatszik nemcsak ebben a kategoriaban van ilyen :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4169) Kicker válasza misimagaki (#4162) üzenetére


Kicker
senior tag

így nem tűnik olyan trének, de élőben az első hatás elég karcsú, DE meg lehetne szokni, azonban ezért az árért más autó többet tud, illetve friss a modell, még ne törjünk rajt pálcát...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#4170) misimagaki válasza Kicker (#4169) üzenetére


misimagaki
aktív tag

CSak azért, mert elfoglalja az egész középkonzolt a gyári navi 7" képernyője. A korábbi linken már nem olyan biztató a látvány. :((

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4171) Gebriel válasza misimagaki (#4166) üzenetére


Gebriel
veterán

Uhhh :Y :Y 20eFt ??:Y

[ Szerkesztve ]

(#4172) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Sziasztok! rég jártam erre felé és nálam is rossz hír hegyek :( átgyalogolt rajtam egy busz :O [link] Úgynéz ki hétfőn már csinálni fogják,majd a vég eredményről is teszek fel képet.Esztergomban fogják csinálni,bár volt egy kis vitám velük,mobilitás garancia melett is csak pénzért adnak csereautót.marsu próbált segíteni de sajnos ez neki sem ment már.utólag is egy nagy köszönöm neki!

[ Szerkesztve ]

(#4173) rob210


rob210
nagyúr

Emberek és segítő szándékúak:-D

Még mindig adott a kérdésem, hallott valaki már arról, hogy hogyan lehet a felícia műszerfalát belevarázsolni a favoritba?
Állítólag lehetséges.

Renault power

(#4174) Gebriel válasza <>jana<> (#4172) üzenetére


Gebriel
veterán

.Esztergomban fogják csinálni,bár volt egy kis vitám velük,mobilitás garancia melett is csak pénzért adnak csereautót
Ne tölük kérd a csere autót hanem az assistant-tól.!!!Ök 3 napig biztositanak autót akár ki okozta a kárt.

(#4175) Kicker válasza rob210 (#4173) üzenetére


Kicker
senior tag

;] nehezen.... :P

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#4176) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Nah vasárnap megyek kollegával egy tesztvezetésre. Egy Octavia lesz próbára.
Idén aktuálissá válik lehet az autócsere, ugyanis a régi autóm műszakija lejár, no meg 2 hónapon belül bővül a család, úgyhogy igencsak gondolkodóba estünk, hogy beruházzunk egy új autóra.
Eddig egy 1,6-os Business felszereltségű Octavia II-vel szemezgetünk.
Csak előtte még utána kell járni, hogy hol számolnák be a 14 éves VW Golf III-as gépjárművemet.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#4177) marsu válasza Gebriel (#4174) üzenetére


marsu
addikt

Az Assistance visszaszámlázza a szerviznek a csereautó költségeit ...

;) :) :K

Press any key to continue ...

(#4178) rob210 válasza Kicker (#4175) üzenetére


rob210
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm.
Remélem sok ilyen vicces ember van még itt.
:F

Renault power

(#4179) <>jana<> válasza Gebriel (#4174) üzenetére


<>jana<>
senior tag

én csak azt nemértem az egésszben hogy miért kell nekem evvel foglalkoznom.aggyanak egy járgányt amivel dolgozni tudok menni,a többi nem érdekel.ez lenne a mobilitást garancia lényege szerintem. az eggyik aztmongya hogy nem ad autót csak úgy ha kifizetem a napi 7k+jaffát a másik aztmongya csak akkor ad autót ha az autó mozgásképtelen. azt is csak három napig utána olgyam meg ahogy akarom. csak akkor szeretném tudni mi az a mobilitás garancia?az hogy lehet menni vonattal busszal metróval?

(#4180) rob210


rob210
nagyúr

Ha valaki régebbi típusú skodával rendelkezik.
Esetleg megszállottja, elhivatottja a régi skodáknak annak javaslom legyen szerves tagja ennek a topiknak.
Remélem lesz érdeklődő és érdeklődés.
[link]

Renault power

(#4181) marsu válasza <>jana<> (#4179) üzenetére


marsu
addikt

Ha tréleren viteted be az autót a szervizbe akkor jár a cserebereautó ....

;)

Ha van mobilitás garanciád akkor a szállítás is jár díjmentesen.

:K

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#4182) <>jana<> válasza marsu (#4181) üzenetére


<>jana<>
senior tag

akkor az autó mobilis lessz a szervízig:) eh mindeggy én már meg sem akarom érteni ezeket a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#4183) marsu válasza <>jana<> (#4182) üzenetére


marsu
addikt

Vasárnap felhívod az Assistance-ot, hogy baleseted volt, még haza tudtál menni, de már nem tudod elvinni az autót a szervizig. Kérsz egy szállítás és egy csereautót. Egyből kapsz. A szállító hétfőn beviszi az autót a szervizbe, csereautót szerdáig tuti megkapod. Reméljük addigra elkészül a tied is.

;)

Press any key to continue ...

(#4184) Gebriel válasza marsu (#4183) üzenetére


Gebriel
veterán

Így van :K

(#4185) Octi válasza rob210 (#4173) üzenetére


Octi
aktív tag

Nagyon macerás dolog. Szinte semmi nem stimmel. És nem csak méret ügyileg, hanem elektromosan, csatlakozók, stb.
Nagyon faragni kell.
Szerintem nem ér ennyit az egész dolog.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#4186) misimagaki válasza Gebriel (#4171) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Nem értem miért e sokk? Miért sok? :D :D :D

SEAT 30 eFt-ért vállalta...

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4187) misimagaki válasza <>jana<> (#4172) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Szegény autó, és szegény te, mivel tudom, hogy nálad busszal munkába menés érdekes történet lenne. Szerintem legjobban úgy jársz ha kerítesz maganak egy kölcsönautót, amibe csak tankolni kell..... :((

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4188) Gebriel válasza misimagaki (#4186) üzenetére


Gebriel
veterán

Kicsit annak tartóm,de nem nagyon vagyok tisztába az ilyen árakkal.
Engem pl 20eFT nem nagyon zavart volna hogy ott van,bár kitudja.

(#4189) misimagaki válasza Gebriel (#4188) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Igaz, de mi olcsó a mai világban. Karosszériás ezer forintért már kézbe sem veszi a hegesztőpisztolyt. Bár a totalcaros cikk - [itt] után én is elgondolkoztam, hogy talán, lehet, vagy mittudom én... :F

Elsőkörben engem sem zavart, na egy kicsit mégis, mert sérült a fényezés is. Akit zavart, az az életempárja volt, mert elsőkörben felelősnek érezte magát a születéséért. Pedig arról végképp nem tehet, hogy 50 kilós nő, aki nem bírja még kiemelni sem a pótkereket a fészkéből.
Másképp is történhetett volna, de mi másképp gondoljuk - férfiak - utólag, mint egy nő akkor. Érted? :D

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4190) Gebriel válasza misimagaki (#4187) üzenetére


Gebriel
veterán

Arról ne is beszéljünk,hogy a kárt okozónak a biztosítójának kötelessége lenne kifizeti a kölcsönautó díját mind addig míg üzemképes nem lesz a gépjármű.De természetesen erről meggyőzni a biztosítót szinte lehetetlen.Kivéve ha van D.A.S tagságod,mert akkor perkálnak rendesen ;]

(#4191) Gebriel válasza misimagaki (#4189) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja azt nem vágtam,hogy párod lelki nyugalma is benne van ennyiért ;) :)) Akkor nem is olyan sok az a 20e :DD Asszony is rendbe,autó is rendbe.Mindenki happy :)

[ Szerkesztve ]

(#4192) misimagaki válasza Gebriel (#4190) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Izé, mellé ment.

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4193) misimagaki válasza Gebriel (#4191) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Ha ilyen egyszerű lenne. ;] :D :Y :F :W :O

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4194) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Ez a ŠkodaOctavia Winter - TÉLÉLMÉNY! nagyon jó ajánlat szerintem :)
[Winter modellek]

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4195) <>jana<> válasza misimagaki (#4187) üzenetére


<>jana<>
senior tag

kaptam a cégtől a javítás idejére,úgy néz ki nemtudnak nélkülözni eggy hétre :D

(#4196) misimagaki válasza <>jana<> (#4195) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Ilyenkor érzi az ember, hogy megbecsülik... :)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4197) marsu válasza <>jana<> (#4195) üzenetére


marsu
addikt

Örülök, hogy megoldódik a probléma ....

Remélem hamar elkészül az autód is!

:K :) ;)

Press any key to continue ...

(#4198) #00809728 válasza <>jana<> (#4195) üzenetére


#00809728
törölt tag

Aposom 3-as uj BMW -je anno meghasalt motor kaput 50.000km és nem kapott csere autót.Érdekes nem?
Haver leonja valami elektromos hiba miatt megállt 2 nap alatt jőttek rá a szerelők addig kapott egy toledo dieselt aminek igen csak maga volt a feltszereltsége.Haver azon gondolkodott hagyja a csudába a leont és a toledot megtarja :B
Sajna vissza vitte de fájt a szive.

(#4199) <>jana<> válasza marsu (#4197) üzenetére


<>jana<>
senior tag

így megoldódott,bár jól esett volna a lelkemnek ha a skoda oldotta volna meg a problémámat.talán eljön az az idő is egyszer Magyarországon hogy odafigyeljenek arra aki pénzt hoz nekik.

[ Szerkesztve ]

(#4200) _Hunter_ válasza misimagaki (#4194) üzenetére


_Hunter_
őstag

Az ajánlat jó.
Ma megvolt emre kollegával a tesztvezetés. Hát kicsit csalódás volt a 10 perces vezetés.
A tetejében nem gondoltam volna, hogy az adott autókereskedés nem akar autót eladni.
Mondtam az értékesítő kollegának, hogy mit szeretnék, erre adott egy árlistát. Még prospektusuk sem volt a nyílt napon. LOL

Autóbeszámítást kérdeztem, most plusz 300.000 Ft-ot ér a használt autó, csak az a baj, hogy Business modellnél nem igaz az ajánlat. :(

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.