Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) marsu válasza zfarkas (#2600) üzenetére


marsu
addikt

Ha Esztergom messze van neked, akkor vidd ...

Minden kiderül a ''művelet'' végén a kasszánál!

;)

Press any key to continue ...

(#2602) zfarkas válasza marsu (#2601) üzenetére


zfarkas
senior tag

Mit tudsz Esztergomban?

Raw Dark Pure

(#2603) marsu válasza zfarkas (#2602) üzenetére


marsu
addikt

Ott dolgozom ....

;]

Press any key to continue ...

(#2604) zfarkas válasza marsu (#2603) üzenetére


zfarkas
senior tag

Privi ment :DDD

Raw Dark Pure

(#2605) marsu válasza zfarkas (#2604) üzenetére


marsu
addikt

Nekem?

Press any key to continue ...

(#2606) marsu válasza zfarkas (#2604) üzenetére


marsu
addikt

Válasz privi üzi is ment ....

;)

Press any key to continue ...

(#2607) Nakata válasza parandroid (#2598) üzenetére


Nakata
tag

Igazából nekem az új Fabia külsőre eléggé szépnek tűnt( persze csak a maga kategóriájában) ,de ez a kombi hááát innan nézve igen lehet kifogásolni dolgokat.Kicsit fogyatékosan sikerült halottaskocsi kinézete van ezzel a hátsó túlnyúlással,de más szögből lehetséges, hogy szép.Mindenesetre a régi Fabia-t csak kombiba vettem volna,mert az abban volt a legszebb.De megszokhattuk, hogy a Fabia-n mindíg elcs...ek vmit,erre példa az ez előtti sedan :U Az nagyon nem tetszett.De nekem jó ez a II.Octavia,báááár ha kijönne a III. Octavia azzal a külsővel, ahogy teszten kinézett, akkor hótziher,hogy lecserélném arra.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2608) Nakata


Nakata
tag

[link]
Nem tudom mi van a skodával,de ez a superb is szörnyű lett :(
És a fabia is :( Most, hogy megnéztem közelebbről :F
[link]

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2609) DeadMeat válasza Nakata (#2608) üzenetére


DeadMeat
veterán

HAt nemtom azert az a superb kicsit durva.Nekem bejon nagyon igy elso blikkre.Kicsit tul passatos,de szep,es kajanul vigyorog mint a fabiam :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2610) Nakata válasza DeadMeat (#2609) üzenetére


Nakata
tag

Hááár nemtudom én sem.A superb biztos szuper :D belül,de így az eleje nem jön be.Lehet, hogy csak a grafika miatt és egy igazi fotón már csorogna a nyálam.A Fabia-val meg a oldalsó képek furák igen csak,de viszont annak meg tetszik az eleje.De élőben minden más.Az én Octim sem, olyan képen mind élőben meg főleg grafikán meg fényképen.Szal még van remény,de superb tuti nem,mert az Octi épp, hogy 10 cm-re fér be :DDD :DDD Garázsra vettem a kocsit :DDD :DDD :D

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2611) Nakata


Nakata
tag

Egy kis magánkérdés.Sztetek milyen és mekkora felni állna jól rajta??
a mostani gyárival így néz ki:[link]

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2612) DeadMeat válasza Nakata (#2611) üzenetére


DeadMeat
veterán

17-es sokkullos.Ennel nagyobbat mar ne tegy ala.
Valogass :DDD[link]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2613) Nakata válasza DeadMeat (#2612) üzenetére


Nakata
tag

Van szép választékkal az biztos.Én is a 17-esre gondoltam maximumnak,mert nem akarok futóművet cserélni az elkövetkező években :DDD Így is van egy 206-os Peugeot-unk egy másik és azon a 195/55 R15 gumik miatt eszméletlen szarrá ment a futómű :Y Pedig nem egy nagy kerék az.Bár, az Octinál felvan tüntetve a legnagyobb gumiabroncs amivel ,,lehet használni'' ez ott van az üzemanyag tank fedelénél :D OZ-ből nincs, olyan nagy választék,de nagyon tetszik,báááár az ára is. 50K egy darab és kell 4db+ a gumik és ha ilyen felni,akkor gumiból meg nem silányat kéne venni.Asszem várok vele még a nyáron :DDD :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2614) Kicker válasza Nakata (#2611) üzenetére


Kicker
senior tag

jó ez a felni, szvsz maximum 1 mérettel vegyél nagyobbat, nem érdemes szar utakra nagyobb, pláne ha sokat mész a kocsival...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2615) Nakata válasza Kicker (#2614) üzenetére


Nakata
tag

Háát igen főleg itt mifelénk vannak minőségi utak :((( értékelem nagyon

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2616) marsu válasza zfarkas (#2600) üzenetére


marsu
addikt

Na, mi a helyzet ablakemelő ügyileg?

;)

Press any key to continue ...

(#2617) DeadMeat válasza Nakata (#2613) üzenetére


DeadMeat
veterán

Gumival egyutt van :) Ugy ''kedvezmenyes''...De hallgass Kickerre.Egy szammal nagyobb boven eleg ezekre a jofajta utakra.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2618) zfarkas válasza marsu (#2616) üzenetére


zfarkas
senior tag

Hát, ez a hét nem a kocsimé: ablakemelő 50k+munkadíj (kb 60e lesz), ma pedig valami cső leszakadt a kipufogódobról. Jó kis sportos hangja lett :D
És még van 2 nap hétvége :DDD

Szerk: mindezek ellenére még mindig nagyon szeretem a kis Polo-t.

[Szerkesztve]

Raw Dark Pure

(#2619) DeadMeat válasza zfarkas (#2618) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hat ez nem tul olcso... Hol csinaltattad?Miert gyarit rakatsz bele?12-20K kozott lehet kapni univerzalis emelot,raadasul egy parat.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2620) zfarkas válasza DeadMeat (#2619) üzenetére


zfarkas
senior tag

Először futottam pár kört univerzális emelő ügyében, több helyen is mondták, hogy ha gyárilag benne volt, akkor csak arra tudják cserélni, mert az univerzálisakat a tekerős helyére rakják.

Raw Dark Pure

(#2621) DeadMeat válasza zfarkas (#2620) üzenetére


DeadMeat
veterán

De akkor most kifizettetik veled a par ablakemelot,vagy ennyibe kerul a gyari es csak 1 db?Bpntoban nem neztel korul elotte?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2622) zfarkas válasza DeadMeat (#2621) üzenetére


zfarkas
senior tag

Ez 1 db gyári ára, nem egy pár. Bontóban nem volt időm körülézni, a kocsi úgy állt az utcán, hogy bárki leengedhette kézzel az ablakát...

Raw Dark Pure

(#2623) DeadMeat válasza zfarkas (#2622) üzenetére


DeadMeat
veterán

Johogy lehet kapni.... :(

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2624) marsu válasza zfarkas (#2622) üzenetére


marsu
addikt

Nem lenne olcsóbb átalakíttattni cabrio-nak?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#2625) zfarkas válasza DeadMeat (#2623) üzenetére


zfarkas
senior tag

Unix-nál egy ilyen 60e felett van.

Marsu: nem bírom jól a hideget télen, igaz, most a meleget sem :D Hol is a flex? :DDD

Raw Dark Pure

(#2626) marsu válasza zfarkas (#2625) üzenetére


marsu
addikt

Tekerd le az ablakot ....

;)

Press any key to continue ...

(#2627) Nakata válasza zfarkas (#2618) üzenetére


Nakata
tag

50K ablakemelőért :Y Jajj te jó ég.Az, hogy kézzel lelehet húzni az ablakot az ismerős.Nemrégiben egy Opel Kadett-et nyírtunk és egy bucka neki és leesett az üveg az ajtóba visszatekerem még egy pici bukkanó megint leesik :DDD Aztán már nem babráltam vele.Bátyámnak van 4 db Daihatsu emelője kíváncsi vagyok be tudjuk-e szerelni majd vmi másik kocsiba.pl:kispolski :D

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2628) amexi


amexi
csendes tag


Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy új Octávia szinten van-e már valakinek személlyes tapasztalata Autohifi ügyben.

Konkrétan: a fejegységtől illetve a akkutól a csomagtartóig kábelezés hogyanja?!

Köszi.

(#2629) Nakata válasza amexi (#2628) üzenetére


Nakata
tag

Hogy érted? Külön akarsz bele tetetni hifit a csomagtartóba ill. kalaptartóba?Vagy a gyárira gondolsz mind ami nekem is van 8 hangszórós gyári hifi?

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2630) amexi válasza Nakata (#2629) üzenetére


amexi
csendes tag

Szia.

Először azon küzdöttem, hogy megszerezzem a gyári fejegység belső kapcsolási rajzát és erősítőt hozzákötve hallgassam. Sajnos ez kudarcba fulladt, nem tudtam megszerezni. Pedig biztos kint van a neten. Most azon próbálkozom, hogy kicserélem a fejegységet, és valahogy új prófi kábeleket végig vezetve a padló kárpit alatt, eljutok a csomagtartóig ahol az erősítők lesznek. Ehhez persze hozzá jön, hogy a hangszórókat is ki kell cserélnem.

Nos ehhez keresek saját tapasztalattal bíró tulajdonosokat, akik már megvalósították az új octiban ezt.
Ami gondot okoz, hogy nem tudom hogyan vezessem ki a kábeleket, a magnó boxból, mert alig van hely. aztán nem tudom hogy kell a padlókárpitot megbontani, hogy az akksitól és a magnó boxból a kábelekkel eljussak a a csomiba. És mindezt persze roncsolás nélkül.

(#2631) Nakata válasza amexi (#2630) üzenetére


Nakata
tag

Nekem a Peugeot 206-os ban volt hifi,de én azt már ugy vettem használtan.Annál is ,,házilag'' volt megcsinálva a hátravezetés és bánom, hogy nem néztem meg konkrétan,mert ott csak azt láttam, hogy a csomagtartóba csak oda vezet a kábel,de egyszerűen nem találtam meg, hogy hol vezették(persze nem szedtem szét a vasat),de az nagyon szépen volt elvezetve.Sajnálom, hogy nem néztem meg konkrétan,mert akkor most tudnék segíteni vmennyire,de sajnos így nem megy :(

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2632) zfarkas válasza zfarkas (#2622) üzenetére


zfarkas
senior tag

Na ez is megvan, most jó az ablak.
Viszont egy kipufogócsövet is kellett hegeszteni, mondjuk ez nem volt tétel. Megkérdeztem, meddig húzza még csere nélkül, állítólag 1 év (most 8 éves a kocsi). A szervíz szerint olyan 250k körüli tétel lesz. Na itt padlót fogtam.

Marsu!

Ezt meg tudod erősíteni? A kocsi közepétől hátrafele kell majd cserélni a kipufogórendszert (katalizátor, ...), ha eljön az ideje.

Raw Dark Pure

(#2633) Octi válasza Nakata (#2611) üzenetére


Octi
aktív tag

Az enyém így néz ki 17''-sal:

[link]

[link]

[Szerkesztve]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#2634) Octi válasza amexi (#2630) üzenetére


Octi
aktív tag

nem tudom hogy kell a padlókárpitot megbontani, hogy az akksitól és a magnó boxból a kábelekkel eljussak a a csomiba

Hagyd békén a padlókárpitot :D

A küszöbök alatt vidd a kábeleket. Egyik oldalon a tápot, másik oldalon az RCA-t és a hsz kábeleket ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#2635) DeadMeat válasza zfarkas (#2632) üzenetére


DeadMeat
veterán

Neviccelj mar.Elmesz a kipufogo klinikara,vagy mas kipuf szervizbe,es a gyari leomlo utan savallo csobol csinaltatsz egyedi rendszert sportkatival 150K-bol :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2636) zfarkas válasza DeadMeat (#2635) üzenetére


zfarkas
senior tag

OK, a kérdés innen kezdve az, hogy ezt asszonynak hogy adom be?

:DDD

Raw Dark Pure

(#2637) polip


polip
addikt

országos SKODA találkozó most 7végén Pécsett!!

már ha érint innen valakit :) :R

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#2638) DeadMeat válasza zfarkas (#2636) üzenetére


DeadMeat
veterán

Fogja o is hallani hamar eljott az ido :D Ne aggodj,meg szolni is fog erte,mert megsuketul.
Hameg megsem szolsz neki,h ez azert nemjo,mert bemegy az utasterbe a kipufgaz a kocsi alol,ami a lukakon at szokik megfele,es megfullad tole.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2639) amexi válasza Octi (#2634) üzenetére


amexi
csendes tag


Hello
De azt se tudom hogy kell felszedni
semmi csavart vagy bogarat nem látok.és olyan érzésem van mintha nem több darabból állna.
Ha esteleg te már csináltad akkor ha tudnál róla képeket késziteni és belinkelni nagy segitség lenne mindenkinek.

Köszi

(#2640) Octi válasza amexi (#2639) üzenetére


Octi
aktív tag

Octavia II-t még nem szedtem szét. A saját I-est már csavarjaira bontottam (''csak'' egy 50-es, és két 20-as táp megy a küszöb alatt :D ).

Nálam egyben van a küszöb borítás végig. Elöl (a taposó lemeznél) van benne 2 csavar egy műanyag fedél mögött. Utána a közepéig pettentek. A ''B'' oszlopnál, előbb le kell bontani az oszlop borítást, és úgy tudod kiszabdítani a küszöb ''felnyúló'' középső részét.
Hátsó traktusban megint patentok.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#2641) Nakata válasza Octi (#2633) üzenetére


Nakata
tag

Jajj látom te sem költögettél a kocsira :D :D Végülis már biztosan 17''-osat veszek,de egyszerűen nem tudok választani a sok felni közűl.Nekem az OZ felnik tetszenek,de viszont azok meg erősen sportosak,amik tetszenek,de az Octavia II-es meg sztem inkább elegáns autó és nem tudom, hogy állna rajta a kinézett felni.Nehéz döntés lessz eldönteni melyik lessz a favorit.

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2642) Nakata


Nakata
tag

Na ma voltam Pesten, haza fele jövet bementem a váci Skoda szalonba.Ugye eddig nem voltam megnézetni, hogy mi az a recsegő hang már kb fél éve a kocsiba erős gáz adáskor,de alig hallani zene mellett,de akkor is zavar és ne legyen ott.Na mindegy most eljutottam.Háát egy napig bennt fogják tartani, szépen kibelezik az elejét :F és remélem kapok cserekocsit.Vkinek volt már ilyen baja, hogy bennt hagyta a kocsit??Kapott cserevasat??

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2643) DeadMeat válasza Nakata (#2642) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nekem volt mar bent az autom,2 napot is.20K-ert akartak adni csereautot....
Vidd ki inkabb kulfoldiaba,vagy marsuekhoz esztergomba mintsem ide.
Deha netan ide hoznad es nincs csere szolj es megoldjuk a hazajutast valahogy :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2644) Nakata válasza DeadMeat (#2643) üzenetére


Nakata
tag

20K-ért csereautó :Y Háát ilyet nem hinném, hogy külföldön megcsinálnának az emberrel :( Ez természetes dolog lenne, ha az ember megvesz 5,5 millió forintért egy autót és ha baja van legalább egy csere autót kapna addig.Most kicsit meglepődtem ezen :U

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#2645) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2646) DeadMeat válasza Nakata (#2644) üzenetére


DeadMeat
veterán

En nemtudom,h mas szalon hozzaallasa is ilyen-e a csereauto kerdeshez,vagy csak engem akatak szimplan lehuzni,de gerinctelen es undorito dolog.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2647) col


col
addikt

Tiszteletem a Jelenlevőknek (és jelen nem levő topictagoknak :) )

Mint megszállott Skodás csatlakoznék. (A családban 2 db. Skoda Fabia Classic ''jogán''.)
Nem olvastam el az eddigieket, bevallom, csak meglátva a topicot jöttem.

Simply Clever :)


Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2648) DeadMeat válasza col (#2647) üzenetére


DeadMeat
veterán

:C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2649) Octi válasza Nakata (#2641) üzenetére


Octi
aktív tag

Ha gondolod, Keskin és MAM felniben tudok segíteni. Igen baráti áron meg tudom szerezni őket. Csupaszon, vagy akár kompletten, felgumizva ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#2650) Octi válasza col (#2647) üzenetére


Octi
aktív tag

Üdv ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.