Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160886) vizcsap


vizcsap
tag

Sziasztok!

Ma este mentem pár km-t autópályán és mikor lejöttem róla, akkor egyből meg kellett állnom egy pirosnál. Megállás után az alapjárat elkezdett ugrálni, a motor pedig rángatni. Óvatosan elindultam de nem javult a helyzet (sőt, a motor nagyon rángott), szerencsére pont egy másik piroshoz értem, akkor gyorsan leállítottam, de újraindulás után sem változott a helyzet.
Továbbmentem még max 50m-t és menet közben minden helyreállt, abbamaradt a motor rángása és tudtam normálisan haladni.

A hátralévő úton már csak max 70-el mentem, többször meg kellett állnom pár másodpercre de nem jött vissza a rángás. Mikor hazaértem még hagytam alapjáraton járni és úgy fél perc után 1-2 másodpercenként meg-megrándult a motor, hasonlóan, mint miután lejöttem a pályáról, de nem volt annyira erőteljes a rángás.

Bárkinek bármi ötlete, hogy merre induljak el hibát keresni? Gyertya, gyújtótrafó vagy teljesen más?
A hibakód olvasó szerint nincs hiba, bár VCDS-el még nem estem neki, csak egy kis kézi kiolvasóval.

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.