Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21964) SocketA válasza rob210 (#21962) üzenetére


SocketA
aktív tag

rob210: De en most ugy vagyok vele, hogy mar kozel vagyok ahhoz, hogy tokeletes legyen a kocsi. 20eFt nem sok egy valtoert, es akkor egyuttal megcsinaltatom a kuplung+kinyomot is. Es akkor most rendben lesz. Raadasul szerintem kb. egy munkaarbol ki is jonne, szoval meg sporolnek is vele.
Lehet, hogy a valto is kibirna meg 2 evet meg a kuplung is, de akkor csereljem le majd eladas elott, es mas elvezze az uj valtot meg uj kuplungot?! Tobbet meg ugyse kapok erte, hiba csereltetem mar le akkor a valtot...

Szoval ezert kernem ebben a segitsegedet, hogy milyen valtot lehet betuszkolni.
Mert nekem egy eleg viccesen hangzik, hogy egy 1.4-bol kivett valto, nem lesz jo az en 1.4-es kocsimba. Ne mondd, hogy az egyik 1.4-esben mas feltengely vagy mas kuplung van, mint a masikban. Vagy megis?!?!

(#21963) FerNandor: Na, ez mar viszont logikusan hangzik. Jolvan, utana kerdezek ott is. Csakhat igy is orulok, ha talalok egy valtot az enyembe, es akkor meg abbol is csak 3 az 1-hez az eselye, hogy pont jo legyen... akkor inkabb nem kezdek bontott valtot keresni, mert az "tu a szenakazalban"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.