Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) eTrade


eTrade
tag

Búcsúzik az utolsó élmény-Renault?

Így utólag csak kiderül, hogy a "totál-kár-osak" is szeretik a francia autókat:

"Elmorzsoltunk egy virtuális könnycseppet talán az utolsó, apró kis francia hot-hatch sírja fölött. Nagyon szerettük" (TC Facebook poszt) :)

[ Szerkesztve ]

(#22952) vallas


vallas
senior tag

Tegnap elkészült a kicsike...

meglepően jó lett az első futóműve :D
A kuplung is finom puha, és a váltóolajcsere is megtette a hatását...

elégedett vagyok vele, már csak a nagynyomású üzemanyagpumpa/vagy injektor problémát kéne orvosolni...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#22953) tresh válasza rob210 (#22950) üzenetére


tresh
addikt

Ezt a márkát és típust pont azért választottam mert rengeteget beszélgettem nálam kicsit jobban hozzáértő kollégákkal akik best buy kategóriába sorolták ezt a típust és szerencsére volt alkalmam meghallgatni hogy szól ha igényesen van megépítve a körítés..és persze itt sem a hangerő volt ami érdekelt hanem az a tisztaság ami jött belőle(jó persze ez is millió dologtól függ)..szóval nem tudom a röncibe hogy fog muzsikálni, de azt tudom hogy az ajtó kárpitokkal valamit kezdenem kell elől. Illetve a sony xplod fejegységem is cserélődni fog (alpine-ra ) plusz kap egy audio system mély ládát hátra a pio erősítő marad és kap előre is valami kis erőlködőt.Így lesz magas közép mély és a szám meg majd fülig ér :DDD Már össze is dobtam a jó kis klasszikus/jazz stb zene válogatásom hogy szépen be tudjam lőni majd a cuccot.

giigz: hát az biztos hogy ha egyszer eladom akkor valaki nagyon jól fog járni vele. De a hangcucc az vándorol velem tovább mert az senki nem fizeti meg :)

vallas: még mindig nem tudni mi a ludas ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#22954) Ck.


Ck.
addikt

Gyerekek, ma a szokásos 30 km-es utam vége felé, 2 saroknyira a teleptől elkezdett szelelő, süvítő hangot adni a turbó a gázadásra. Egyre hangosabban. Nyugis tempóban azért be tudtam gurulni vele a parkolóba.
Leállítottam a motort, felnyitottam a motorház tetőt, keresgéltem lyukat, illesztési hézagot, vmit. Majd beindítottam újra a motort és megnyomkodtam a gázt, hátha hallani hol szökik. De nem volt akkora szerencsém, hogy csak egy cső lett volna a bűnös.

Először csak megjelent egy szolid kis fehér füstpamacs a kipufogóból, aztán EZ következett, pontosan ugyanígy. Life is life. :K

[ Szerkesztve ]

(#22955) rob210 válasza tresh (#22953) üzenetére


rob210
Topikgazda

Az ajtókárpittal egy dolgot lehet csinálni.
Műgyanta tedyhenger és belülről kikenni az egészet, nagyon sokat merevìt rajta.
A rezgéseket, meg aukusztikai szivaccsal kell elnyeletni.
Olyan lesz mint egy doboz.

Én az alpnet személy szerint nem szeretem, nekem az alpine már jóideje a csicsáról és nem a zenéről szól.

Nálam a kenwood a befutó letisztult külső, hightec belső. (Itt most nem a 20ezres belépőszintről beszélek.)

Ha egyszer lecserélem a 302 es JVC - m akkor biztos kenvood kerül a helyére.

Renault power

(#22956) giigz válasza Ck. (#22954) üzenetére


giigz
veterán

:Y :(

(#22957) rob210 válasza Ck. (#22954) üzenetére


rob210
Topikgazda

:Y na ne már.

Akkor bizony neked igen csak kivolt a turbód, ha ìgy felkapta a motor olajat.
Basszus szegény laguna:(
Az előző gazdája annak a kocsinak is egy gyökér volt.

Sikerült lefullasztani, vagy besült a motor?

Renault power

(#22958) Ck. válasza rob210 (#22957) üzenetére


Ck.
addikt

Nem láttam semmit a fehér füsttől, mindent beborított úgy 20 méteres sugárban...kb. másfél percig maxon pörgött a motor, de végül megtaláltam a vészleállítót. Nem tudom mekkora a kár, csak a turbó a kuka, vagy vele együtt a motor is...

(#22959) tresh válasza rob210 (#22955) üzenetére


tresh
addikt

Igen az ajtókárpittal nekem is ez a terv. Fejegység terén alpine-ból én is a régebbi csúcs modellre gondoltam de majd elválik én anno nagyon megszerettem csak el kellett adnom mert másra kellet a pénz. Illetve a régi JVC-ket is nagyon szerettem a mostaniakkal szembe van kétségem ami a minőséget és a beltartalmat illeti (jó nem a 80 ezres kategóriára gondolok ) kenwood-ot nem is nézegettem anno amikor fateromék hifi-ztek akkor tudom hogy a blaupunkt mellet az egyik legmenőbb cucc volt :)

Ck.: dobj egy két imát barátom :( Turbó tuti kuka.. angliába mondjuk szerencséd van mert bagóért vannak alkatrészek..de én nem jósolok sok jót.. (teszem hozzá szerintem az első gazdija a lelkét is kitaposta mert soha nem halottam ilyet a dci motorokról hogy idáig fajult volna a dolog) . Amikor meg vetted akkor átnézeted a gépet? Esetleg egy dieseles hozzá értő kolléga/haver/barát/szerelő látta? Mert lehet neked nem tűnt fel hogy alapból betegeskedett a turbó és a motor is :( Sajnálom nagyon mert amúgy tényleg remek autó a Laguna csak kell hozzá egy remek gazdi is

[ Szerkesztve ]

(#22960) vallas válasza tresh (#22953) üzenetére


vallas
senior tag

nem mert eddig egyik szerviz sem tudtam kimérni az injektorokat,nagynyomású pumpát keresni kell valami erre szakosodott céget, csak mivel számlás utalásos dolog kell, így macerásabb.

de rajta vagyok a témán...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#22961) tresh válasza vallas (#22960) üzenetére


tresh
addikt

Tudok egyet Budaörsnél ha az jó neked mert látom néha Fehérváron is vagy :))

(#22962) rob210 válasza Ck. (#22958) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ha nem besült, hanem te állìtottad le akkor a motor menthető, a turbó az 90% bogy kuka.
De te nem voltál állapot felmérésen?
Ott egy turbónyomás, meg vizsgálat során, ki kellett volna derüljön a lógása, meg, hogy olajos.
Én ezt nem hagynám annyiban mikor vetted a gépet mennyi ideje?

Renault power

(#22963) tresh válasza rob210 (#22962) üzenetére


tresh
addikt

Én is ezt tanácsolnám neki hogy verje le a port főleg angliába mert ott még élni is lehet evvel..de van eg y olyan sanda gyanúm nem volt állapot felmérésen vele :(

(#22964) Ck. válasza tresh (#22959) üzenetére


Ck.
addikt

Megnézték, akkor rendben találták, bár én már akkor is furcsálltam, mert a turbó nem fütyült olyan szépen, ezekszerint az már ennek az előjele volt. Na de mostmár totál mindegy, a helyzeten sajna nem javít.
Találtam ebayen új utángyártott turbót 2 év garival 300 font körül (cirka 105 ezer pénz), illetve ugyanez a seller hirdet aukciót is ami 2 nap múlva zárul, most tart 60 fontnál, hátha sikerül elcsípnem.
Bár ha a motor is kuka, akkor viszem a bontóba az egészet.

200 ezerért vettem, 100 ezer körül megvennék a bontóba. Nem fogom a dupláját rákölteni, inkább veszek vmi szívó benzinest...de csak ha kuka a motor. A turbót még vhogy lenyelem, ha másnak nincs baja...

(#22965) rob210 válasza tresh (#22959) üzenetére


rob210
Topikgazda

A kenvood még most is remek minőség, szerintem egy kicsit nézz rá csodálkozni fogsz, legalábbis, ahogy eddig megismertelek, szereted a minőséget, ez meg az.

Olcsó kategóriában ez a befutó nálam
Kenwood KDC-BT42U

Drágább kategóriában meg a grafikus menüvel felturbózott változat.

Renault power

(#22966) rob210 válasza Ck. (#22964) üzenetére


rob210
Topikgazda

Még mindig nem ìrtad le mikor vetted.
Csak azért kérdezem, mert használt autóra is van 6hónap garancia, érdemes utána járni hogy kint hogy vannak a szabályok.
Mivel az eladónak ezt tudnia kellett, összegányolták és eladták.
Egy két kört érdemes futni a dologban.

Nekem ezért is nem lesz soha diesel autóm.

Renault power

(#22967) Ck. válasza rob210 (#22966) üzenetére


Ck.
addikt

Pontosan tegnapelőtthöz egy hónapja, kereskedésből. Amúgy egy szerelő ismerős nézte át, asszem először és utoljára "segített" nekem kocsit venni.
A kinti használtautó jótállást nem tudom hogy van, de feltétlen utánanézek, hiszen rám nézve ez volna a legolcsóbb megoldás.
Viszont másfél perc maxon járatásnál sanszos, hogy a motornak is kakukk, nem?

Turbós benzinest se mernél bevállalni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#22968) _NCT válasza Ck. (#22967) üzenetére


_NCT
őstag

Szívóbenya és jóccakát. Nincs túlbonyolítva, nem kell fosni a turbótól, de megy ha kell. Nézzél valami 2ezres benyás állatot.

Én nem is tudom...Elsírnám magam ha így odalenne az autóm. Persze nem tudom mennyit keresel, de 200ezer 1 havi keresete valakinek itthon. UK-ban meg aprópénz.

[ Szerkesztve ]

(#22969) FerNandor válasza Ck. (#22964) üzenetére


FerNandor
őstag

200 ezer forintért vetted?
LOL az majdnem ingyen volt.

sajnálom a dolgot. :( de nem nehéz addig eljutni, hogy így járjon az autó. csak egy ügyes (elözö) tulaj kell hozzá meg egy kis idö.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#22970) rob210 válasza Ck. (#22967) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ilyenkor le kell engedni a megmaradt olajat annak a mennyiségéből rögtön látszik mizu.
Aztán kompresszió mérés és főtengely ellenőrzés.
Itthon kb 20e ből kiderül érdemes-e vele foglalkozni. (ebben benne van a friss olaj és szűrő, ha érdemes)

A turbó szerintem is kuka, de azt is érdemes megnézetni.
A garanciális javìtás mindenképen megilletne itthon.
Hasalj rá a dologra, mert ha a javìtás felét ki tudod sajtolni, már jó vagy.

A kérdésedre válaszolva nem.
Nekem az autó 1.6os szìvó benzines.

Nem rallyzok a családnak 100 ló elég, de igazság szerint én az 1.4el 75lóval is elvagyok.
Ez legalább hibamengesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#22971) vallas válasza tresh (#22961) üzenetére


vallas
senior tag

Köszi!

jöhet a címe privibe, mert járok arra is,

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#22972) Ck. válasza _NCT (#22968) üzenetére


Ck.
addikt

Azzal ha sírok nem lesz jobb sajna. Próbálom hideg fejjel végiggondolni, hogy mit hogyan kéne...

3 opció van:
- új turbó ---> min. 150 k szereléssel együtt
- új turbó + motor felújítás ---> határ a csillagos ég
- hagyom így ahogy van, bontó vagy kereskedés annyiért amennyiért és jön egy japán benzines

(#22973) FerNandor válasza rob210 (#22970) üzenetére


FerNandor
őstag

pont nem rég olvastam valahol, hogy ha kereskedésböl vesz az ember autót, akkor olyat szoktak csinálni, hogy a kereskedö nem veszi a saját nevére, hanem az elözö tulaj szerepel az adás-vételi lapon. Ilyenkor a kereskedés "nem is látszik" éppen ezért nem lehet utána hozzájuk fordulni a garancia miatt, mert olyan, mintha 2 magánember között zajlott volna le a vásár, magánszemélyként meg nincs garancia.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#22974) _NCT válasza FerNandor (#22973) üzenetére


_NCT
őstag

Ezt manapság kb mindegyik kereskedő így csinálja. Ők sem hülyék, a felelősséget áthárítják. Ők csak közvetítők. Valahol megértem őket, ha valaki bevisz egy bontószökevényt, akkor ne őt terhelje már a felelősség.

[ Szerkesztve ]

(#22975) rob210 válasza FerNandor (#22973) üzenetére


rob210
Topikgazda

Rosszul olvastad ha a kereskedő csak közvetìtő akkor 6 hónap azért ìrtam azt, különben egy év, ha a kereskedőtől veszed.

Tudom, nekem ìgy lett téligumim.
Megcsináltattam a hibákat, bementem és közöltem az öszeget, kicsit próbálkoztak, aztán felajánlottak ezt azt az összeg fejében, én a téligumit választottam.

Csak magabiztosnak és a törvényt jól ismerőnek kell lenni.

Renault power

(#22976) FerNandor válasza rob210 (#22975) üzenetére


FerNandor
őstag

és ha az adás-vételi papíron sehol nem szerepel a kereskedés?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#22977) _NCT válasza FerNandor (#22976) üzenetére


_NCT
őstag

Magánszemélyek között 6 hónap szavatosság van. Ha a forgalmiban a kereskedés szerepel mint tulajdonos, akkor 2 év, amit szoktak 1 évre korlátozni, de 1 évnél nem lehet kevesebb.

Első 6 hónapban a kereskedőnek kell bizonyítani a hiba meglétét, utána meg neked kell bizonygatni igazságügyi szakértővel.

Igazságügyi szakértő hogy kiállítja a papírt az egy 90ezres tétel. Tudom, mert munkatársam 2003-as laguna-ja pont úgy járt mint CK -é. Csak neki motorcsere volt.

[ Szerkesztve ]

(#22978) rob210 válasza FerNandor (#22976) üzenetére


rob210
Topikgazda

A tulaj közli, hogy ő beaxta a kereykedésbe te közlöd a kereskedésbe vetted.
Ennél több nem kell a bìróságon, hidd el ezt a kereskedők jól tudják, és ez a hiba nem egy hónap használat alatt alakul ki.

Tényleg utána jártam a dolognak ebben jártas vagyok:)

Renault power

(#22979) tresh válasza vallas (#22971) üzenetére


tresh
addikt

Ment PÜ.

rob210: meglesem :)

(#22980) FerNandor válasza rob210 (#22978) üzenetére


FerNandor
őstag

ez így érthetö, részben.

és akkor a magánszemélyre is van valami jogszabály vagy akármi?
mert én, ha eladok mondjuk egy autót, akkor nem értem, hogy miért kéne garanciát vállalnom és, ha mondjuk elszakad a motortartó bak vagy tönkremegy a motor 3 hónap múlva minden elöjel nélkül, akkor nem értem, hogy engem miért lehetne garanciálisan felelösségre vonni..
mondjuk azt sem értem, amit mondtál, hogy mentél vissza a kereskedöhöz a hibalistával. pl milyen hibák voltak?
hogyan van ez? nem igazán értem.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#22981) _NCT válasza FerNandor (#22980) üzenetére


_NCT
őstag

Törvényileg vagy köteles fél év szavatosságot vállalni rá, ha eladsz valamit. Az hogy a hiba a vásárlás pillanatában fenn állt-e és neked arról kellett-e tudomást szerezned, azt az igazságügyi szakértő dönti el. Ha a hiba rejtett volt, amiről te sem tudtál, akkor megvonod a vállad és így járt. De a turbó haldoklásáról kellett tudnia az előző tulajnak, ez nem rejtett hiba.

(#22982) FerNandor válasza _NCT (#22981) üzenetére


FerNandor
őstag

és akkor mi van például akkor, amikor a hibákat felhalmozva, azokra alapozva történik az alkudozás?
lealkudják 1-200ezer Forinttal, utána meg beperlik, hogy itt van ennyi hiba, javítsd meg vagy fizesd ki?
vagy amikor elviszik átvizsgálásra.

szerintem ez egy qrva szar rendszer és nem egyértelmü.

és akkor ez csak autókra vonatkozik vagy más dolgokra is? pl van egy tv. írnak adás-vételit, amibe azt is be szokták írni (nem tudom, akkor hogy csak dísznek-e), hogy "a termék állapotát a vevö teljeskörüen megismerte, kijelentem, hogy nincs rejtett hibája stb" hasonló szövegeket. Na most, megveszi az ember a tv-t. viszi haza autóval, dobozban, de megsérül valahogy (nem látszik sérülés, csak belül) hazaér az ember, összerakja, de nem kapcsol be. akkor visszamegy b@sztatni az eladót, és ráadásul jogosan ??, hogy b@zmeg nem müködik a tv?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#22983) _NCT válasza FerNandor (#22982) üzenetére


_NCT
őstag

Használt elektronikai cuccot aki megvesz az meg is érdemli. És igen, ez benne a buktató, hogy átvette működőképesen és csá, volt lehetősége kipróbálni.

Használt autónál más a helyzet, ott van a szakértői vizsga. Adásvételinél ott van a kölcsönösen kialkudott összeg rovat, meg ugye el kell vinni állapotfelmérésre. Ha agyon akarod magad biztosítani, akkor adásvételinél van egy egyéb rovat, oda beírod hogy ez és ez a hibája volt az autónak, ezt a vételárba belealkudtátok. Innentől ha bármi hibája lesz az autónak, a vevőnek kell bizonyítani, nem kevés pénzért...

Ezért kell normálisan kitölteni az adásvételit, mindenre gondolva.

[ Szerkesztve ]

(#22984) rob210 válasza FerNandor (#22982) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ha ennyire érdekel a téma ìrd be a googleba, hogy ''használt autóra is jár a garancia''.
Ekkor egy autónavigátoros cikket fogsz tudni elolvasni abból mndent megtudsz.
Egyszer már linkeltem, még amikor a kocsit vettem, évekkel ezelőtt.
(mobilról vagyok most nem tudom belinkelni)

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#22985) FerNandor válasza _NCT (#22983) üzenetére


FerNandor
őstag

már miért érdemelné meg? azért mert használt elektronikai cikket vesz valaki, az hülye?

köszi Rob, megnézem.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#22986) _NCT válasza FerNandor (#22985) üzenetére


_NCT
őstag

Nem hülye, de ne háborogjon utána, ha nem kapcsol be a TV, előtte kipróbálta, átvette. Én a TV-s példára írtam. Elektronikai cuccot csak garanciával veszünk, legalábbis én biztosan. Ha nincs rá pénzem, nem veszem meg, de én senki sz@rát nem használom tovább. 1x vettem használt notit kb 8 évvel ezelőtt, be is buktam. Na azóta csak újat veszek, ha volt is gondom, ott volt a garancia és nyugodtan aludtam.

LED Monitorral is így jártam, hazahoztam, itt nem kapcsolt be, visszavittem, adtak egy újat, kicserélték. Na most ha használtan megveszem, akkor vihettem volna vissza az eladóhoz, lobogtatná a papírt, hogy "megnéztétek, megvettétek".

tresh: aki k*rvának áll ne sírjon ha megb@sszák :)

[ Szerkesztve ]

(#22987) tresh válasza FerNandor (#22985) üzenetére


tresh
addikt

Nem. Csak nem f*sz nélkül kell b*szni tartja a mondás ..sok a tudatlan buta ember így sokat vernek át ennyi nekem is rengeteg használt műszaki cikkem van és még is mind hibátlanok, mert tudom kitől és mit veszek a többségnek ez nincs meg pl telefonnál nem a szolgáltatónál fogja meg venni 200k ért az iphonet hanem a nyugatiba az arabnál azt majd csodálkozik hogy 2 hét múlva nincs ott a bolt és a gari is ugrott :U

MMA87: tudod erre mondom hogy tv is úgy veszek hogy kipróbálom..a barátnődet is megdöntöd mielőtt elveszed :))

[ Szerkesztve ]

(#22988) _NCT válasza tresh (#22987) üzenetére


_NCT
őstag

Én is kipróbáltam anno a monitort, pixelhibákat ott kerestük az eladóval, hazahoztam, nem kapcsolt be. Ezt használt cuccot áruló emberrel nehezen tudod lenyeletni, ő azt fogja mondani, h bepróbálkozol és vissza akarod kapni a pénzed, ráadásul a monitort is te b@sztad el. Boltban meg megnézik, bekapcsol? nem! Rossz?! Rossz. Oké, csere újra, 10 perc alatt letudva. Nekem megéri a felárat az, hogy van rá garancia és bármikor cserélik 8 napon belül.

Amíg a barátnőt elveszed, addig sok más nőt is kipróbálsz :DD Kell a termékminta, hogy rájöjj, tuti vásárt csinálsz-e vele :DD

(B)MÁS: (/B)pótkereket honnan tudnék legolcsóbban szerezni??

[ Szerkesztve ]

(#22989) tresh válasza _NCT (#22988) üzenetére


tresh
addikt

Bontó vagy ha teljes értékű kell akkor veszel egy 15ös felnit occóért raksz rá egy 195/65 r15 ös gumit tök mind1 mit valami gagyit 3-4 ezerért és akkor arra tökéletes hogy az első gumisig elgurulj vele :)

(#22990) _NCT válasza tresh (#22989) üzenetére


_NCT
őstag

17-es kerekeken gurulok. Ezért gondoltam, hogy pótkerékből is 17-es kellene nem?? Jövőhéten megyek sárvárra, nem szeretném ha kellemetlen meglepetésként érne egy defekt. 275km oda, 275km vissza, benne van a pakliban.

Van egy pótkerekem, az 16"-os, nem tudom mikori. Lehet megtenné az is...

[ Szerkesztve ]

(#22991) Josi válasza _NCT (#22990) üzenetére


Josi
aktív tag

Ha Sárvár környékén robbansz le, akkor segítek. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#22992) _NCT válasza Josi (#22991) üzenetére


_NCT
őstag

:R

(#22993) tresh válasza _NCT (#22990) üzenetére


tresh
addikt

16 os is tökéletes ha van, én max annyit csinálnék bemennék egy gumishoz és max 4-5 éves nyárit vennék rá pár ezerért ha nagyon ki van repedezve a mostani és pl nem tartja a nyomást.. minden más esetben fütyülnék rá ugyanis mint írtam nálam a pótkerék szerepe az első legközelebbi gumisig tart :))

MMA87 FB-d nincs véletlen bevennélek ott is a rönós topicba szeretném szervezni a talit :))

[ Szerkesztve ]

(#22994) _NCT válasza tresh (#22993) üzenetére


_NCT
őstag

Nos autós totyikba leírtam, ott is írták, váltóméretem van, meg netes kalkulátorral is megnéztem.

205/50 R17 a nyári ami fennvan, 205/55 R16 a pót :) Nem volt kedvem kiszedni megnézni milyen állapotban van, de szinte újszerűnek tűnik .

Mod: már nem használok facbúkot, de ha ide beírjátok a fejleményeket, akkor szívesen várom. Bár én egy bonyolult ember vagyok, műszakban dolgozom 6 napokat, szóval nehéz lesz alkalmazkodnom, de meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#22995) rob210 válasza tresh (#22993) üzenetére


rob210
Topikgazda

23.- tól szabin leszek.
Egy kis rész információ a talihoz.

A dátumra egyre kiváncsibb vagyok.

Renault power

(#22996) Louies


Louies
tag

Uraim! tudtok ajánlani a clio 2-mre valami ár-érték arányban elfogadható polirozó pasztát. Eddig A turtle márka volt használva, nekem nem jött be. Régen volt egy ARAl 3M nevű, de azt nem tudom beszerezni. VAlakinek valami tapasztalat? Új termék?

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#22997) tresh válasza rob210 (#22995) üzenetére


tresh
addikt

Na akkor urak egyszerűsítek :))

Ehhez mit szólnátok ?

Sziasztok!

Gárdonyban lesz idén a Francia autók klubja találkozó.
Arra gondoltunk meg jelenhetnénk mi is.

Agusztus 24-25.-e de a 25. nap a lényeges ekkor lesznek programok...

Itt lehet elolvasni a pontos leírást:

http://www.franciaautoklub.hu/esemenyek/francia-orak-2013/

és itt lehet regisztrálni:

https://www.facebook.com/events/526627764057429/533309406722598/?notif_t=plan_mall_activity

meg itt ez a legfontosabb:

http://www.franciaautoklub.hu/esemenyek/francia-orak-2013/regisztracios-urlap/

A régi pözsós ismerőseim is jönnek ha minden igaz pancsolásra is lesz alkalom esetleg ha valaki gyerköcöt is hozna stb :)

Jelenleg több mint 100 résztvevő lesz már Rönosok is lesznek szép számmal :)

Ehhez mit szólnátok ?

[ Szerkesztve ]

(#22998) rob210 válasza tresh (#22997) üzenetére


rob210
Topikgazda

Nekem ez még belefér egy öra alatt lent vagyok.
De regisztrálni nem tudok.

Hihetetlen f@szság ez a kizárom a rendezvényről, mert csak fb.n lehet regelni.
Ezt már cégek is kezdik átvenni, rá is fognak baxni.

Renault power

(#22999) tresh válasza rob210 (#22998) üzenetére


tresh
addikt

Ja az nem téma űrlapot kitöltjük és én beszélek a szervezővel nem lesz akadály az fb az csak azért kell nekik mert tudnak kalkulálni hogy mennyien leszünk. Csak előtte akkor írjuk össze ki jönne..+aki meg pestről jön mehetnénk együtt is :))

Eddig akkor :

1.Rob
2.Tresh
3.
4.
5.
6.
...
100. ;]

(#23000) Ck.


Ck.
addikt

Irtam a kereskedesnek egy hosszas levelet, holnapig várok, ha nem reagálnak akkor kénytelen leszek meglátogatni őket.
Amugy valaki konyha nyelven leírná, hogy pontosan mi is tortent es mikor fordul elő ilyesmi?

A változatosság kedvéért a tali is függőbe került, mert ma szóltak hogy az Audibol meg vhonnan folyik az olaj, motor vagy valto, még folyik a találgatás. Ez nem az en napom. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.