Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) tresh válasza AMD Power (#21200) üzenetére


tresh
addikt

Fluence az nagyon ott van kinézetre bár pont múltkor állt mellettem egy és oldalról kicsit fura az az ív ahogy meg a moci tető de azt simán vállalnám egy jó kis bevált 1,5 dci vel :)

(#21202) tresh válasza tresh (#21201) üzenetére


tresh
addikt

renault oldalán összedobtam egy fullos Fluence-t 1.6 dci 6gang manual privilige felszereltség xenon-os bőrbézsbelső stb 6,5 misi a vége de ebből tuti lehetne alkudni 6 misire annyiért tuti megvenném ha nem tudnám hova lapátolni a pénzt annyi lenne :)

(#21203) eTrade válasza AMD Power (#21200) üzenetére


eTrade
tag

Az Új Renault Fluence gyönyörű, ott szvsz nincsen baj az kocsi arányaival (orr-renault jel stb). :K

(#21204) Csabee. válasza tresh (#21198) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez szép kép!

Használtautón nem is találtam ilyen verdát..

Üdv: Csabee.

(#21205) tresh válasza Csabee. (#21204) üzenetére


tresh
addikt

moblie.de-n szokott néha lenni egy két érdekes darab de az ilyenek mind múzeumba vagy gyűjtők garázsát ékesítik

(#21206) giigz


giigz
veterán

Ma sem jött meg a torx készlet... Most ezen a héten pont ráérek minden nap, persze most nem jön... Majd megjön jövőhét elején, amikor meg nem érek rá...

(#21207) AMD Power


AMD Power
titán

Újra csak frissült a Renault Koleos
Orrplasztikát kapott a koreai Renault

Ugyan olyan rusnya mint volt. :O

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21208) giigz válasza AMD Power (#21207) üzenetére


giigz
veterán

Szvsz nem néz ki rosszul. Nem rosszabbul, mint a Captur :D

(#21209) petata válasza AMD Power (#21207) üzenetére


petata
őstag

Ha már nagy Renault, akkor a régi Espace. Nekem bejön. :D

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#21210) hossszú válasza petata (#21209) üzenetére


hossszú
őstag

Nekem is bejön :) a legszebb egyterű, lassan egy éve vagyok boldog tulajdonosa.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21211) petata válasza hossszú (#21210) üzenetére


petata
őstag

Rokonoknak van, nekem tetszik a vonalvezetése nagyon. Zöld színű az autó, kis szolid felnikkel.

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#21212) rob210


rob210
Topikgazda

Na megjöttem a szerelésből.

Jelentem annyira nem volt nagy szopacs mint amekkorára felkészültem a leírásaitok alapján.
Na mindegy a lényeg bal oldali szilent kicserélve.
A jobboldalit is kicserélem majd, de csak jövő hónapban ha szabin leszek.
Most egyenlőre ennyi elég volt tegnap is meg ma is szereltem mint a hülyegyerek.

De most patent a gép a kanyar tartása is jobb érzetre, de ez gondolom csak placebó, mert azért a stabrúd felel:D

Renault power

(#21213) hossszú válasza petata (#21211) üzenetére


hossszú
őstag

Az enyém is zöld, akril sötét zöld. Engem is a vonalvezetése és a hatalmas belső tere és ennek variálhatósága fogott meg.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21214) giigz válasza rob210 (#21212) üzenetére


giigz
veterán

Mágus Zoltán ingyen csinálta a kocsidat? :)

(#21215) petata válasza hossszú (#21213) üzenetére


petata
őstag

Most néztem a tiedet, na az övék pont ugyanez csak ugye alufelnis. :K

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#21216) hossszú válasza petata (#21215) üzenetére


hossszú
őstag

Na ne mond, az enyémen kívül még nem is láttam ilyen színben. A kép a megvétel után készült, azóta raktam én is rá alufelnit, koptatós első lökhárítót meg tetősínt csomagtartóval. Lehet hétvégén csinálok új képet és kicseréltetem a fórumba.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21217) giigz válasza giigz (#21214) üzenetére


giigz
veterán

Csak azért kérdezem, mert írtad, hogy még nem fizettél szerelőnek, de még régebben azt is írtad, hogy egyszer elvitted Zoltánhoz, és állított rajta, vagy valami ilyesmi. :D

(#21218) FerNandor válasza hossszú (#21216) üzenetére


FerNandor
őstag

a müszerfalad miért akartad múltkor cserélni? emlékszem, milyen sok színt lehetett állítani, tök jó volt.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#21219) AMD Power válasza giigz (#21208) üzenetére


AMD Power
titán

Az első kiadás az baba volt belőle.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21220) SocketA


SocketA
aktív tag

A kocsi a heten odavan a szerelonel, kapott bontott ajtot, lefenyeztek, szoval megcsinaltak a baleset nyomait.
Egyuttal megcsinaljak a rozsdat is. Azt mondtak, nincs nagy baj: a kocsi aljan egy tenyernyi helyen van csak kis rozsda, belul pedig hegesztve volt a kocsi (mivel a bal oldala is torve volt) es ott feluleti rozsda van. Lecsiszoljak kivul belul, meg belul ki is tomitik, aztan alul valami gumis izet kap, belul meg rozsdagatlot es festes kap. Elvileg igy 5 evig rendben lesz.

Nade! Amikor szetszedtek a kocsit, megint vizes volt belul!
Mielott Hetfon elvittem voln a kocsit, meg Vasarnap este elvittuk egy nagymosasra. Nem tudom, hogy megint eldugult volna-e a vizlevezeto a szelvedo elott, vagy esetleg a klilma levezeto dugult volna el?
A szerelok meg mondtak egy harmadik tippet, hogy a hutorendszerbol folyik valami.

A kocsit majd holnap kapom vissza, akkor megprobalom megnezni, hogy honnan a francbol azhat be. Nektek van meg tippetek, hogy honnan kerulhet viz a padlora?! Nagyon idegesito. Hetvegen megint szedhetem szet, hogy kiszaritsam a kocsit... mar kicsit unalmas.. :S

(#21221) petata válasza hossszú (#21216) üzenetére


petata
őstag

Hát nem tudom, orvosolhatjuk a problémát, elvileg szombaton találkozom az autóval, majd lövök képet. :D

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#21222) hossszú válasza FerNandor (#21218) üzenetére


hossszú
őstag

Időnként néhány másodpercre nem mutatja a sebességet és a megtett utat, kicsit bosszant a dolog. Először kicseréltem a jeladót, az újjal is ugyanaz a hiba.
Szereztem egy másik órát, ki is cseréltem de azzal is ugyan azt csinálja így visszaraktam a régit és újból a szivárvány minden szinében tud pompázni. :)
Az ismerős autószerelő szerint nem is szabad megcsinálni ezt az apró hibát mert akkor jön egy másik gond.
Egyébként minden más tökéletes rajta, nagyon szeretem.

petata A képeket megköszönném, én is próbálok újakat készíteni.

[ Szerkesztve ]

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21223) FerNandor válasza hossszú (#21222) üzenetére


FerNandor
őstag

az durva.. akkor tudja, hogy mi a baja? csak nem érdemes megcsinálni.. :DDD

nekem most a klímámmal van valami. tavaly még szépen, néma csendben ment. most meg gázadásnál és utána is pl iylen csörgö vagy csapágy-szerü hangja van. eddig búgó hangja volt, ahogy emelkedett a fordulat :(

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#21224) hossszú válasza FerNandor (#21223) üzenetére


hossszú
őstag

Kicsit francia ellenes a srác, mindíg azt mondja, hogy nincs hibátlan francia autó. Nem akarja, hogy már pont én cáfoljam már meg ebben a hitében. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21225) rob210 válasza giigz (#21214) üzenetére


rob210
Topikgazda

:F

Renault power

(#21226) rob210 válasza FerNandor (#21223) üzenetére


rob210
Topikgazda

Az kompresszor csapágy vagy szabadonfutó lesz.

Renault power

(#21227) giigz válasza rob210 (#21225) üzenetére


giigz
veterán

Irtad meg regebben, hogy elvitted a maglodi szerelohoz a kocsidat, es allitgatott rajta 1-2 dolgot. Szabad tudni pontosan mit csinalt, es mennyit kert el erte? Emiatt furcsaltam, hogy azt irtad tegnap, nem fizetsz szerelonek, vagy valami ilyesmi.

(#21228) rob210 válasza giigz (#21227) üzenetére


rob210
Topikgazda

Nem nem én azt írtam 28.000.- et nem fizettem még szerelésért senkinek.

Ha idézel csak pontosan:D

Egyébként annó az alapjáratomat ő állította be mert neki van clipje.
És azon nézte amikor még nem volt bent a fordulatszámmérős óracsoport.
Ennyi.
1500.- at fizettem.

Egyébként futóműállítás toronycsapágy csere és társai miatt fizettem már szerelőnek de ezek mind 5000-10000.- dolgok voltak.
Én nekem a 40.000.- es torziós szilent csere tűnik bazi soknak arra írtam, hogy annyi pénzt én nem fizetek ki szerelőnek.

Renault power

(#21229) FerNandor válasza rob210 (#21226) üzenetére


FerNandor
őstag

köszi a tippet. ha ezek lesznek ezek mennyire durvák? gondolom klímások meg tudják csinálni, de árban és idöben mennyi lehet? kell bontani nagyon?
a szabadonfutó az nem a generátornak a része egyébként? azt meg mi hajtja, a vezérmüszíj?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#21230) rob210 válasza FerNandor (#21229) üzenetére


rob210
Topikgazda

Nagyon nem akarok okoskodni, mert eddig 3 klímát láttam összesen szétborítva, ebből 2 szabadon futós volt az egyik direkt hajtásos,kuplungos, de egyik se renault volt.

Minden esetre haver mondeójában is annak a csapágya csörgött.

Majd tresh megmondja neki több köze van a klímához emlékeim szerint.

Renault power

(#21231) giigz válasza rob210 (#21228) üzenetére


giigz
veterán

Gondoltam, hogy ezt akarod megértetni, csak néha te és tresh nem használtok vesszőket, így nem mindig értem meg, vagy csak nehezen.

Mert ugye te ezt írtad:

"Az alkatrész 3.000.- - 12.000.- között van szóval 28.000.- én még szerelőnek nem fizettem meg nem is fogok"

Tehát ebből én azt értem, hogy az alkatrész 3.000 és 12.000 között van, tehát 28.000 a különbözet, és te még szerelőnek nem fizettél, és nem is fogsz.

Így lenne olyan értelme, amit te akarsz neki adni:

Az alkatrész 3.000.- - 12.000.- között van, szóval 28.000.-, én még ennyit szerelőnek nem fizettem, és nem is fogok.

Nem kötözködni akarok, csak sokszor a vessző vagy egy szó hiányában nem lehet megérteni, amit írtok.

:D :R

(#21232) tresh válasza rob210 (#21212) üzenetére


tresh
addikt

szilent csere nem is téma :)) De ha azt akarod mint én hogy torziós rudat kicsit tekered hogy lejebb legyen a segge na az már szopib főleg ha meg van rohadva :D Bár nálam szerencsére a kevés km nek és a német utaknak patika a hátsó futómű.

(#21233) rob210 válasza giigz (#21231) üzenetére


rob210
Topikgazda

Egy újabb nyelvész;)

De azért érted mit akartam mondani ugye :P

Renault power

(#21234) giigz válasza rob210 (#21233) üzenetére


giigz
veterán

:D

Egyébként ha már a témánál vagyunk, az az 1.500 nagyon jó ár volt érte :D Nekem az volt 2k, hogy rádugta fél percre, meg féktisztítóval fújkálta a tömítés körül... Az egész 5 perc volt.

De jó lenne, ha már ki tudtam volna cserélni a tömítést, de az a rohadt készlet csak nem akar megjönni... 1 hete rendeltem... :W

(#21235) rob210 válasza tresh (#21232) üzenetére


rob210
Topikgazda

Most, hogy már tudom mi a helyzet, meg hogy van felépítve, nem olyan nagy dolog az se, csak bakok emelők és türelem kérdése.

Renault power

(#21236) rob210 válasza giigz (#21234) üzenetére


rob210
Topikgazda

És címet is adtál meg? :P

Renault power

(#21237) giigz válasza rob210 (#21236) üzenetére


giigz
veterán

Ja :D De komolyan nem hiszem el, hogy 2013-ban ennyit kell várni egy csomagra, mikor írják is a honlapon, hogy van készleten. Kifizettem azt a rohadt postát, elvárnám, hogy a következő munkanapon, tehát hétfőn adják fel, és akkor keddre itt is lett volna. Most pedig péntek van, és még sehol semmi. 10-ből 10 cégnek ez nem jelent problémát, hogy másnapra át tudjam venni az árut, de ez a Conrad nem tudom mit szenved a szállítással. Az ablakmosó motor Lengyelországból megjött másnapra, ez meg Pestről nem tud megjönni 1 hét alatt :D

(#21238) tresh válasza rob210 (#21235) üzenetére


tresh
addikt

Na igen csak idő kéne rá meg még 1 ember mert úgy haladósabb :)) Viszont megint kicsit elkalandoztam a gondolattal hogy hátra a dobféket tárcsára cserélném csak ugye nekem ott az abs ami meg nehezíti a dolgokat... bezzeg a sz@r f astrára haveromnak 5 perc alatt átraktuk mert ott a lengőkaron ott volt a helye gyárilag.. mielőtt még valaki megkérdi miért agyalok ezen akkor röviden nekem kicsit olcsóbb mulatság lenne a tárcsák cseréje mint a dob+fékmunkahenger+betétek kombo

(#21239) rob210 válasza giigz (#21237) üzenetére


rob210
Topikgazda

Mert nem a feleségem adta fel, látod:)

Renault power

(#21240) rob210 válasza tresh (#21238) üzenetére


rob210
Topikgazda

De tárcsát sűrűbben cserélsz mint dobot.

Renault power

(#21241) tresh válasza rob210 (#21240) üzenetére


tresh
addikt

Ez így van :)

Más: találtam r19 bőr ülés sport szettet szerinted a hátsó ülés méretei megegyezhetnek a megane-val ?

(#21242) rob210 válasza tresh (#21241) üzenetére


rob210
Topikgazda

Sajnos nem jó bele átalakítás nélkül.
Nekem első üléseim vannak r19 ből de még nem találtam lakatost hogy felsinezze.
Meg kéne ülésmagasság állítós sin is, de azt se találok elfogadható áron.

Renault power

(#21243) tresh válasza rob210 (#21242) üzenetére


tresh
addikt

a francba :( Pedig azoknak az első üléseknek olyan oldal tartása van hogy csak na :U Persze a coupe hátsó ülései meg nem jók ha meg meg veszem az első coupe üléseket azt át kéne húzatni bár ha jól emlékszem azt könnyen le lehet venni :))

(#21244) rob210 válasza tresh (#21243) üzenetére


rob210
Topikgazda

Van még egy bazi nagy előnyük fűthető deréktámaszosak.

Renault power

(#21245) tresh válasza rob210 (#21244) üzenetére


tresh
addikt

Na ja az se hátrány :)

Eladó ha valakit érdekel M2 ösök figyelmébe ajánlom nem kicsit igényes cucc :)) mycso gépe alatt patent lenne :C

[ Szerkesztve ]

(#21246) petata válasza tresh (#21245) üzenetére


petata
őstag

Ezen nem téli gumi van, ugye? ;] :DDD

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#21247) giigz


giigz
veterán

Na felhívtam a céget, és hétfőre ígérték a szállítást... :D Az elmúlt 10 évben kb. ez a rekordom Magyarországon belüli szállításkor :) :DDD

(#21248) FerNandor válasza rob210 (#21230) üzenetére


FerNandor
őstag

ja, hogy ez a 2 lehetöség a klíma müködésében van. akkor jó. ma reggel nagyon fura hangja volt, mintha egy ilyen akadós lendkerék lett volna, amikor gázt adtam klímával. aztán délutánra ez a hang elmúlt, de csak azért kapcsoltam be amúgy is, hogy megvan-e még a hang. majd szerintem hétfön megyek, megnézetem. ;)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#21249) rob210 válasza FerNandor (#21248) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ha megvan az eredmény remélem megírod a kíváncsiság is dolgozik bennem, meg ugye tanulni is lehet ezekből az esetekből.

Renault power

(#21250) FRENK1988 válasza tresh (#21245) üzenetére


FRENK1988
veterán

Dönölű <3

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.