Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82537) Remus389 válasza ribizly (#82534) üzenetére


Remus389
veterán

Mivel törölve lett a hozzászólásom, amire válaszoltál:

Kicsit A-B-ztem. [link]
Azt tapasztaltam, hogy a 6xx minden esetben sprődebb (nyílván) mint a 800S, utóbbi levegősebb, tisztábban szól, nagyobb tere van és precízebb.
De messze nem annyival mint amennyivel drágább, ha muszáj lenne %-ot mondanom olyan 25-35%-kal jobb a 800S, zeneszámtól függően.
Viszont ez a kb. 30% előny elég ahhoz hogy megváljak a kistesótól. Ezért nem biztos, hogy érdemes TOTL fejhallgatókat próbálgatni, mert úgy jártok mint én, addig vagy boldog a fejeseddel, amíg nem hallasz egy hasonlót.
A másik még ami feltűnt, hogy a sorozatszámom, milyen alacsony 19952, ahhoz képest hogy max fél éve gyárthatták, úgy látszik világszinten kevés hozzám hasonló pasas van.
-------------------------------------------
A forrást pedig ennek alapján választottam: [link] A gondolatmenetem: először is, sokat próbált head-fisek közül sokan mondták, hogy a Violectric márkájú erősítők mennyire remekül passzolnak a HD 800-asokhoz, adnak egy kis melegséget, nos a fenti tesztben 3 is van
Lake People G103P (új ár 106 ezer, pont tőled szereztem 50-ért)
Violectric V200 (kb 260 ezer)
Violectric V281 (kb. 680 ezer!)

Ha elolvasod az összehasonlító bejegyzéseket, nüansznyi különbségekért kell százezreket fizetni, sőt még az is lehet a V200 extra részletessége too much lenne, a V281 pedig egy vagyon, de az is minimálisan "jobb" csak a V200-tól

Szóval jó az a kis G103S nekem
--------------------------------
Egyébként a pénztárcámra újabban a Hifiman Arya pályázik, biztos hogy nem tartanék két ilyen kategóriájú fejest, de esetleg arra lecserélném. Sokan dicsérik, azt mondják, hogy jobb élményt nyújt (nem mindenki persze), kár hogy M.o.-n nem lehet kipróbálni, na az egy egzotikus állatfaj.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.