Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) Ear001 válasza AMDFan (#3475) üzenetére


Ear001
addikt

Dub FX és Flashbulb amúgy az első lépés, hogy kinyíljon az ember szeme

Jó, de mire? A liftzenék csodálatos világára?

(#3502) Zoli133 válasza DEJVID (#3478) üzenetére


Zoli133
őstag

Esetleg kifejtenéd? Mert én nem látom, hogy hogyan képes eghy szoftver érzést vinni a dologva ha egy előre összerakott valamit lejátszik kvázi emberi interakció nélkül.

(#3481) AMDFan : Ismerőseim elég rockos/metalos vonulaton mozognak bulikon mikor Dreamet berakok a playlistba mindig le vagyok szólva. De halottam már én is, hogy mainstream, de az én környezetemben nem számít annak (pedig néha jó lenne).

(#3483) kolosanyi: Elég ideje ismerlek de sose tudtam elképzelni, hogy DJ voltál. Próbálkoztam de a Sanyi a pult mögött vizualizációja sose jött össze :D

(#3473) AMDFan: meliyk elektromos gitárral lehet számítógépes hangokat létrehozni? Amelet, hogyt eightykid megjegyezte, hogy van akusztikus hangja is, hozzá tenném, hogy ott azért a hangkeltés az analóg módon történik, és az opcionális effektekkel is az analóg jelet moduláljuk, messze vagyunk a számítógépektől szerintem.

Azt hiszem apróságot lehetne még írni a tegnapi témakörhöz de reggel, hirtelen ennyire futotta.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3503) stranger28 válasza AMDFan (#3473) üzenetére


stranger28
addikt

"vannak bizonyos zenék amiket nem fogad be elsőre az ember, úgymond fel kell nőni hozzá, nagyon sok zenét meg kell hallgatni ahhoz hogy értékelni tudd a mögöttes tartalmat. a dubstep például ilyen."

You made my day! :DDD

Hogy érdemben is hozzászóljak: Szerintem sem zene az, de én meghallgatom. Mindent meghallgatok, mindre van megfelelő alkalom. Dubstep remek háttérzaj tanulni, mert nem vonja el az ember figyelmét azzal, hogy bárhol is jó lenne. Ilyen még az RTL Klub is.

[ Szerkesztve ]

(#3504) AMDFan válasza Zoli133 (#3502) üzenetére


AMDFan
addikt

Hallgasd meg az általam linkelt Flashbulb számot és akkor meglátod. Az elektromos gitár manapság nem más mint egy interface a számítógépre kötve. Szerinted a nagy rock és metal zenekarok úgy veszik fel az albumokat, hogy rákötik az elektromos gityót meg effektpedálokat a marshallra, bemikrofonozzák aztán hadszóljon? :D

DT-ről: nem bulizene, egy iszogatós beszélgetős estét jellegéből adódóan lehúz. ettől még jó zene nagyon, csak nem oda való.

(#3503) stranger28: örülök hogy médeltem a déjedet. szerintem ott a gond, hogy manapság ha meghallja valaki a dubstep szót, akkor egyből a mainstream skrillex vonalra gondol, ami egy más stílus. a dubstep nem egy könnyű műfaj, mint ahogyan a death metal és a black metal sem az. sokan zajnak tartják azt is.

[ Szerkesztve ]

(#3505) baluka26 válasza AMDFan (#3475) üzenetére


baluka26
veterán

Ez az impro rajta van az Arboreal albumon Meadow Crush néven.

És tényleg for president, eszméletlen a csávó. Az a fejjel lefelé fogott gitár... :DDD :DDD

Jordan meg egyébként jazz zenész.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3506) AMDFan válasza vzsryl (#3499) üzenetére


AMDFan
addikt

Amit mondasz érthető, de ez szintén egy szubjektív megítélés. Ahogy a szavaidból kiveszem neked nem jön be a breakbeat. Nekem meg még néhány embernek bejön, sőt páran annyira zseniálisan tudják csinálni, hogy nehéz rá szavakat találni.

(#3505) baluka26: én tudom :) csak ahhoz nincs ilyen szemléletes klip :)

(#3501) Ear001: mi az a liftzene? :)

(#3493) Ba cy lus: Igen az én "hibám" hogy a diszkózenét nem szeretem :D Direkt írtam előzőleg is idézőjelben. Sokan szeretik, sőt a legtöbben azt szeretik, mert hetente elmennek egy diszkóba vagy otthon szól takarítás mellé és nincs igényük másra. Az megint más kérdés amikor valaki megrögzötten 1-2 stílust szeret. Az szerintem bizonyos fajta korlátoltság.

[ Szerkesztve ]

(#3507) baluka26 válasza AMDFan (#3506) üzenetére


baluka26
veterán

Egyébként még Nosaj Thing is ajánlatos kezdő elektromos zenének.

Ear: Ne viccelj már, ezekben a zenékben annyi minden bent van, mint egy post-rockban, vagy egy klasszikus műben.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3508) DEJVID válasza Zoli133 (#3502) üzenetére


DEJVID
őstag

Mit kell ezen kifejteni? Szerintem az is lehet zene.

[ Szerkesztve ]

(#3509) #56474624 válasza baluka26 (#3507) üzenetére


#56474624
törölt tag

Post-rockban szerintem nincs semmi. :D Nálam ezek az ambient/post-rock, stb. stílusok az ötlettelenség és hangszertechnikai tudás hiányáról árulkodnak. Ha lennének jó ötleteik és tudnának jól játszani, ELP/Yes-féle prog rockot játszanának, nem post-rockot. :P

(#3510) AMDFan


AMDFan
addikt

A zene definícióját szerintem tökéletesen leírja a wikipedia.

(#3509) Ba cy lus: a zene jóságát nem feltétlenül a bonyolultsága mutatja meg, vagy a zenészek hangszeres tudása.

[ Szerkesztve ]

(#3511) baluka26 válasza #56474624 (#3509) üzenetére


baluka26
veterán

És egy ilyen pl. miről árulkodik neked?

Elfogadom a véleményed, mert pl. prog rockot én nem kedvelem. Csak kíváncsi vagyok.

contaxg: Jó, hogy írsz. Majdnem elfelejtettem példának hozni Burial-t, ha már dubstep.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3512) contaxg válasza AMDFan (#3506) üzenetére


contaxg
veterán

Amit a szállodákban hallasz liftezés közben pl Henyi Mancini, stb.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#3513) #56474624 válasza baluka26 (#3511) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szintén ötlettelenség. Chopin g-moll balladát tessék meghallgatni. Sokadjára is "üt". Ez már elsőre is unalmas. Erre persze azt mondják, hogy "más stílus". Na ja, ezen a címen sok szart el lehet adni.

(#3510) AMDFan:

Ötlettelenségről beszéltem, nem bonyolultságról. Figyeld meg ezt a korai Mozart szimfóniát:
[link]. Teljesen egyszerűen, könnyeden kezdődik, mégis zseniális.
Vagy itt a legismertebb Beethoven-téma:
[link]
Rémségesen egyszerű, mégis szintén zseniális.
Na én az ilyen ötleteket hiányolom ezekből a zenékből. Ezekhez pedig véleményem szerint a kreativitáson felül nagyobb zenei műveltség, elmélyedés kell.

[ Szerkesztve ]

(#3514) baluka26 válasza #56474624 (#3513) üzenetére


baluka26
veterán

Oké, akkor nincs értelme nekünk zenéről beszélnünk, mert nem ugyanaz a világunk (nehogy sértésnek vedd, egyszerűen tény) :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3515) stranger28 válasza #56474624 (#3509) üzenetére


stranger28
addikt

Tuti egyről beszéltek? :D Ilyen a post-rock, ez minden csak nem ötlettelen szerintem.

(#3504) AMDFan: Dehogyis, nem. Skrillex az egy páva. Rendes dubstepet mondom. Vége meg a semmi alaposan kibontva.

[ Szerkesztve ]

(#3516) AMDFan válasza stranger28 (#3515) üzenetére


AMDFan
addikt

Hallgass meg egy Kryptic Minds vagy Distance albumot, vagy az említett Burial/Volor Flex. Persze ne post rockos szemmel nézd és ne csak belehallgass a számokba és ne háttérzeneként. Illetve nem árt hozzá egy normális hangrendszer sem, ami egyébként a dubstep és a dnb rákfenéje. Mivel basslinera épül az egész, jóval komolyabb rendszer kell ahhoz hogy úgy szólaljon meg ahogy kell. Ezeknek a zenéknek NAGYON komoly hangulata van, nagyon bele lehet merülni, hasonlóan mint pl egy ilyen Russian Circles albumba, de más jellegű az egész ha ezt az érzést keresed a dubstepben is mint a post rockban akkor nyilván csalódni fogsz.

(#3517) Ba cy lus: szubjektív nézőpont :)

[ Szerkesztve ]

(#3517) #56474624 válasza stranger28 (#3515) üzenetére


#56474624
törölt tag

Unalmas. :U

AMDFan:

Nem tudják fenntartani végig az izgalmat. 7-8 perces szám, és alig van benne valami ahhoz mérten. Ez az egyik fő bajom amúgy az új Metallica albummal is.
Az biztos, hogy ennek így van egy hangulata, míg ha komolyan nekiállnának zenélni, akkor más lenne. Én igénylem, hogy zenehallgatás közben mindvégig izgalomban tudjak maradni.

[ Szerkesztve ]

(#3518) baluka26 válasza AMDFan (#3516) üzenetére


baluka26
veterán

Mondjuk én a Can't Sleep-től elsőre majdnem depressziós lettem :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3519) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Én is hozzá szolok
magam is a régi zene híve vagyok,mostanában elő vettem az ELO ,a Mike Oldfield ,James Last,Yazzo féléket és nagyon bejönnek .de az újak is tetszenek pl a Coldplay stílus is. :B

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#3520) stranger28 válasza AMDFan (#3516) üzenetére


stranger28
addikt

Vágom én, hogy milyen a trú dábsztepp, mindnél olyan érzésem van, hogy csak valami háttérzene megy, nem tudok mit csinálni, így nem lehet érdemben hallgatni, ha érted mire gondolok. KM is egy nagy térben lebegő izé. Betépve biztos szeretik sokan.

Bár a Distance tetszik, azt nem ismertem. :K

Viszont ezt a te most posztrokkos, te most blekkmetálos skatulyázást hagyjuk már. Szerintem egy normális ember úgy áll hozzá az újhoz, hogy na, nézzük, nem úgy, hogy na, ez se lesz olyan, mint a kedvenc számom kedvenc 452. másodperce.

(#3517) Ba cy lus: Ejj...Ennek az a lényege, hogy lazuljá'. :D Persze, ha izgalom kell, mást teszek be én is. :)

(#3518) baluka26: Ha összeszedtem minden depresszióm, majd meghallgatom megint, hátha. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3521) AMDFan válasza #56474624 (#3517) üzenetére


AMDFan
addikt

Na hát erről beszélek. De akkor másképp fogalmazon meg. Nem posztrokkos meg blekmetálos skatulyáról van szó hanem a zene iránti elvárásról. Neked pl. az az elvárásod, hogy mindvégig legyen izgalmas egy zene. Pl egy dubstep nem fogja végig fenntartani ezt, mert sokszor egyszerűen csak beszippant, hallgatod és van időd rácsodálkozni a zenére a hangokra, az egész hangulatára. Viszont egy breakbeat pont az ellenkezője, ide oda csapkod folyamatosan jönnek mennek a ritmusok, csak kapkodja az ember a fejét. Hogy maradjunk flashbulbnál: One Melted Birthday Cake

Amúgy én jártam már egy haverommal komoly hifis "szakinál" hallgatózni aki halkan megkérdezte, hogy nem-e szeretjük a Kryptic Minds-t, mert akkor berakná :D Meglepődtünk, és örültünk hogy végre valaki nem csak ugyanazt a 30 tesztlemezt hallgatja :)

(#3522) stranger28: szubjektív nézőpont újra :) szerintem zseniális, amikor először hallottam, pont vonaton ültem hát alig tudtam visszafogni magam :D

[ Szerkesztve ]

(#3522) stranger28 válasza AMDFan (#3521) üzenetére


stranger28
addikt

Szép dolog a disszonancia, csak nem magában. :D

John Cage möster. [link] [link]

szerk: Ez most objektív volt, mert ez tényleg disszonancia. ;] Az már más kérdés, hogy tetszik-e, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#3523) ntomka


ntomka
nagyúr

Ez a téma annyira szubjektív, hogy nem éri meg hozzászólni. :)

ツ Headphones on - World off

(#3524) AMDFan válasza ntomka (#3523) üzenetére


AMDFan
addikt

Mint ahogy a fejhallgatós téma is nagyon szubjektív. Végre kicsit szó esik a fejhallgatózás céljáról is, a zenehallgatásról. Bár tudom jól, hogy nagyon sok embernek másodlagos dolog a zenehallgatás a hifizés után, és ezt nagyon sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#3525) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na most lehet hogy hülyeséget csináltam. Westend Media Marktban Beyer DTX 910 a polcon, 13990-re árazva, de az árcímkén a 710 szerepel. Először azt hittem benézték a dolgot és az összes DTX 910-et a 710 árával árazták, úgyhogy kicsit kezdtem örülni (a többi 910-en nem volt semmilyen címke).
De nem akartam úgy járni, hogy a pénztárnál derül ki hogy sokkal többe kerül, úgyhogy megkérdeztem az egyik ott dolgozó mikulást. Megnézte a gépben, a hátulján lévő kód alapján, 20 rongy. Le is vette róla a másik címkét lol. Lehet meg kellett volna próbálkoznom 14k-ért kihozni, ha szerencsém van talán az első címkét húzta volna be a gépbe a pénztáros.... :W

(#3526) Slownz válasza AMDFan (#3524) üzenetére


Slownz
senior tag

+1

Lehetne nyitni egyébként valami Fejhallgató offtopicot, mert én speciel szívesen olvasom az ilyesmi hozzászólásokat is. :)

[ Szerkesztve ]

(#3527) #56474624 válasza AMDFan (#3521) üzenetére


#56474624
törölt tag

csak beszippant, hallgatod és van időd rácsodálkozni a zenére a hangokra, az egész hangulatára.

Pedig ennek nem előfeltétele az izgalommentesség/monotonitás. King Crimson - Fracture. Ennek is van egy hihetetlen elvont atmoszférája, és ugyanúgy rá tudsz csodálkozni a zenére is a több mint 11 perc alatt. :) A különbség annyi, hogy ez színesebben leírja a témát, jobban árnyalja, körülírja. Nekem ez hiányzik a post-rock-ból általában is. Meg például a linkelt Amelie filmzenéből is (bár aláfestő filmzenének eleve más követelményeknek kell megfelelnie, sokkal kötöttebb).

(#3528) baluka26 válasza stranger28 (#3522) üzenetére


baluka26
veterán

Ez az album amúgy kibaszott nehéz cucc. De amúgy nekem is ez a szó jut eszembe a számok nagy részéről.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3529) AMDFan válasza Slownz (#3526) üzenetére


AMDFan
addikt

Én is szívesen olvasom hogy épp ki milyen zenét hallgat :) Ha nyitsz egy ilyen topicot én biztos posztolgatnék bele :)

(#3527) Ba cy lus: lecsekkolom délután :)

[ Szerkesztve ]

(#3530) stranger28 válasza #56474624 (#3527) üzenetére


stranger28
addikt

Na, végre valaki előhozta őket, ez biz' pirospont. :D Jó anyag ez nagyon, de nem szabad túl sokat, mert kinő a szakállad és megnő a hajad rövid idő alatt.

Nekem a kedvenc "belebújós" az ez.

[ Szerkesztve ]

(#3531) krichd1 válasza AMDFan (#3529) üzenetére


krichd1
addikt

Van ilyen.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#3532) AMDFan válasza krichd1 (#3531) üzenetére


AMDFan
addikt

Hát jó de khm hogy mondjam... A Metallica - Until it sleeps meg a Gunsnroses - november rain az nem annyira hatalmas nagy újdonság számomra :DDD

(#3533) #56474624 válasza stranger28 (#3530) üzenetére


#56474624
törölt tag

A "legbelebújósabb" arról az albumról a Sanctuary. :)

Ami még jó zene, az a Dead Can Dance. Pedig az is "ambient-szerű", de ők valahogy jól csinálják nekem is.
[link]

(#3534) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok! Zene hallgatásra vásárolnék fejhallgatót. Laptoppal használnám és úgy-e azokba nem valami pengék a hangkártyák és azt szeretném ha már veszek fejhallgatót azt maximálisan ki tudja használni.
Mire figyeljek oda vásárláskor? 15.000-20.000 Ft pénz lenne rá

SM s21+

(#3535) Zoli133 válasza AMDFan (#3504) üzenetére


Zoli133
őstag

Van egy rossz hírem akik minőségi zenét csinálnak bizony bemikrofonozzák a ládákat és azt rögzítik, még mindig mert a láda+az erősítő is változtat a hangkarakteren. (Igen, többek közt Petrucci is így csinálja)

Szerk: kolosanyivel több sörözgetős, beszélgetős estét végigcsionáltunk DT és társaivcal szerintem remek volt mind :)

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3536) fattyu válasza ntomka (#3523) üzenetére


fattyu
veterán

+1

Amugy meg Jon Oliva FTW

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3537) krichd1 válasza AMDFan (#3532) üzenetére


krichd1
addikt

Van ott azért más is, de a topik létezik, lehet bele posztolni.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#3538) AMDFan válasza Zoli133 (#3535) üzenetére


AMDFan
addikt

Kivételek mindig vannak, nekem nem kell a DT-t megmagyarázni mert az egyik nagy kedvencem. Nyilván ha hasonló érdeklődési körű emberek hallgatják akkor lehet mellette sörözgetni, de ha olyanokkal vagy egy társaságban akiknek a Road vagy az Ossian az atyaúristen akkor hiába erőlködsz a DT-vel.

Azért ezt érdemes megnézni: Dream Theater - The Dark Eternal Night In-Studio Nézd meg hány digitális kütyü meg monitor meg számítógép van DT-nél is.

[ Szerkesztve ]

(#3539) stranger28 válasza #56474624 (#3533) üzenetére


stranger28
addikt

Jaja, de az már sok nekem picit.

(#3540) Zoli133 válasza AMDFan (#3538) üzenetére


Zoli133
őstag

Hánysozr láttam én ezt már :K , Petrucci cuccait meg nagyjából vágom, sajnos az uóbbi években ott is kezdi beenni magát a digit technika az igaz, de ha megnézed azért még jó része analóg (Mellékesen érdekelne, hogy egy amp modellezőben milyen ADC/DAC lehet). Ettöl függetlenül a felvétel végén még mindig ott az erőstő és a bemikrofonozott láda (Ez épp a klipben nem látszik de van pár studio felvétel amiken ott van)

Tényleg lehet nem a fejes topicot kellene szétoffolni.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3541) Bootyhunter


Bootyhunter
tag

Sziasztok!

Van egy sokat használt Technics RP-F300 fejhallgatóm, szeretem de a szivacspárnák is kopnak, leválik a felső fényesebb réteg róla (bár biztos vehetnék hozzá újakat) és lehet lecserélném! Creative X-Fi Xtreme Gamer hangkártyám van és főleg elektronikus zenéket hallgatok (Goa, hardcore techno, néha trance).
Max. 25k lenne rá! Filmezni is használnám és néha játékra is de a lényeg a zene. Leginkább Astral Projection, Prodigy, Chicane, a kedvenceim de ha beindulok akkor Angerfist megy egész nap! :)
Milyen fülest tudnátok ajánlani?

(#3542) bajnokpityu válasza AMDFan (#3521) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Azert felenk szinte minden tesztnek indulo csoportosulas zenehallgatassa csap at, aztan masolgatassal vegzodik. Hifizes szinte szukseges rossz, hogyxutana elmelyultebben, elvezetesebben hallgathassunk zenet.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3543) ntomka válasza AMDFan (#3524) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az is az, de kevésbé, mint hogy kinek mi a zene. :)

ツ Headphones on - World off

(#3544) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Szeretném, ha segítenétek. BF3 (főleg) , film, zenére kellene fejhallgató.

Fontosabb elképzeléseim:

-minél zártabb legyen, külső hangok kizárásával
-beépített mikrofon Team Speak-hez BF3
-minél szebb basszus és tiszta magas lenne a jó
-erősen tapadjon a fejemhez

nem érdekel a márka. Ezeknek feleljen meg és ennyi...max 13k-ig mennék el,de ha lehet jó lenne olcsóbb...szóval ennyiből a legjobb érdekelne...köszönöm szépen előre is a segítségeteket! :R

(#3545) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

ide pl lehet irni kedvenc aktualisan hallgatott albumot.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3546) nsgeri válasza polgi803 (#3544) üzenetére


nsgeri
csendes tag

Szerintem ez a lesz a te topic-od, ha főleg játékra kellene fejes: [link]

(#3547) polgi803 válasza nsgeri (#3546) üzenetére


polgi803
őstag

Köszi, kopiztam oda is! :R

(#3548) krichd1 válasza bajnokpityu (#3545) üzenetére


krichd1
addikt

Ezt a topikot már linkeltem, de vmiért nem tetszik a kollégáknak. :U

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#3549) Grg


Grg
tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. :) Szeretett Pioneer M390-esem elhalálozott (eltört a forgórésznél).
Nem tudok dönteni, hogy még egyszer megvegyem-e (aztán 3 év múlva megint eltörik), vagy egy Pana HTF600-ast inkább?
A Pioneer előtt egy -akkor még- Technics HT300-ast nyúztam, innen jött a HTF600 mint másik lehetőség.
A Pioneer-al amúgy nem volt semmi bajom, csak ha már újat kell vennem akkor gondoltam visszatérek a Panához, ha nem beszéltek le róla. :)

Köszi:
Grg

(#3550) Samus


Samus
addikt

Megvan a Superlux HD662B. Elég minőségi cucc, zártsága ellenére meglepő, hogy úgy szól, mint egy nyitott, az eddigi olcsó cuccokhoz képest nagyon szép és tiszta hangja van. De a kérdésem a következő.

Amennyiben beruházom valami értelmesebb hangkártyára (csak USB-s jöhet szóba, noteszről van szó), várhatok-e szebb hangzást, vagy észrevehető különbséget? Most van egy apró alapzajom gépre kötve (más eszköznél totális némaság van), gondolom a HDD motorja, vagy a ventillátor. Zene közben nem hallani.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.