Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) Ferdzsoo válasza Laraxior (#50699) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A szervízkönyv ugye nekem azóta nincs vezetve mióta én szervizelem a motort, pedig ez ugye egy viszonylag új gép, de kérdezd meg mennyire sz@rom le pont majd eladáskor hogy "ó nincs szervízkönyve nem veszem meg..."
Van egy szép kis táblázatom, abban pedig a dátum, km óra állás, elvégzett munka, felhasznált alkatrész és annak az ára. Ezt majd szépen mellényomtatom a kitöltetlen szervízkönyvnek és vagy tetszik neki vagy nem.
Ha van egy kis cseppnyi esze felfogja hogy más, másnak a dolgát sosam fogja úgy megcsinálni mint te a sajátodét...
Én az mondom hogy megéri a mai világban is becsületesnek lenni, csak tovább tart bármit elérni...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#50702) -Mosquito- válasza Laraxior (#50693) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ilyen nekem is van. :)

kcsa:

A hirdetés szöveget fesüld át. Minimális leírást adjál meg. Pár embernek segítek KYMCO-t keresni/találni, de mind az alsó árkategóriában keresnek bontószökevényeket.. :((( Ilyen árú gépre rá sem néznek.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50703) Topiccsendőr válasza Daywalker (#50694) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Raadasul injektorosoknal is csak az rc8ban meg nehany premium boxerben van ilyen.
Semmi masban.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#50704) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#50702) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Vagyunk páran akik a drága masinát nem tudjuk megfizetni, és várjuk a csodát. A sok km nem hátrány, de az állapot (a vételáron felül azonnal a járműre költendő összeg a biztonságos használat érdekében) annál fontosabb. Lehet a motor 20 éves, lehet 60 ezer km-es, de kvázi "hibátlan" legyen, mert egyszerűen nincs több pénz rá... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#50705) Xaels


Xaels
félisten

Na itt vagyok. Megnéztem a motort, motorikusan pöpec. Hidegen is egyből indult. Van rajta kis felületi rozsda meg kosz, de nem vészes. Egyedül a lábtartót meg a váltókart kell helyrerakni. Új első gumi kell még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50706) .mf válasza canniball (#50684) üzenetére


.mf
veterán

Mo-n ugyanaz szállítja mindenkinek a benzint, csak az adalékolás más.
Egy ideje a legolcsóbb 95-ös benzint tankolom: az Auchanosat. Semmi különbséget nem vettem észre (kétlem, hogy bárki is), fogyasztás sem lett rosszabb.

Xaels, Polimorf, DigitXT: lenézek és egy komor nagyi néz vissza a brémmel a nyakánál? :DDD Milyen ember akarja ezt magának? :DDD
S főleg ilyen helyen, ahol pont karcolódásra hajlamos, és tankpadot szoktak tenni. Festették volna inkább a tank tetejére vagy oldalára.

Fireblade: nem tudom mire számítottál, főleg ennyiért, egy puha térdvédőtől :)
Egy rendes cross / sm térdgépes térdvédő alaphangon hatszámjegyű.

Gábor: de hisz úgyse mentél volna, akkor nem is érint, hogy elmarad :P
Aki meg jelentkezett rá, annak már úgyis küldtek emailt.
Remélem valami olyan időpontba teszik, amikor itthon is leszek, de érzem, hogy nem így lesz :-/

Amúgy vicc ez az egész... itthon vagyok egy hónapot, ebből 2.5 hetet van nálam a motor. El tudtam menni két hete elővétel után egy Lepence Egom Bajna Tata Csákvár körre, a múlt hétvégén egyetlen Kékes-körre, tehát még csak ~700 km-t mentem idén. A hétvégi túrán defektet kaptam (baj nem történt, csak szép lassan leeresztett másnapra, menet közben csak annyit éreztem, hogy nem érzem annyira a motort, bizonytalankodik, s ezt annak tudtam be, hogy az volt az idei első nagyobb gurulásom), majd még az ég is leszakadt. A héten terveztem a motort átnézetni, legalább a karbit pucolni és a szelepeket a vákuumos műszerrel ellenőrizni, de lyukas gumival, és újabban leszakadt éggel ez az egész elúszott. Plusz most annyi a munka, hogy időm sincs, következő három hétben oda-vissza ingázok hetes kiküldetések között :( Úgyhogy ennyiből örülök, hogy az eső elmosta a ringezést, mert úgyse tudtam volna menni.

-----

Ja és ha bármi érdekes történt az utóbbi 6-700 hsz-ben valaki összefoglalná? :DDD
Amúgy az utóbbi pár oldalt átnéztem, és... nos... már ezerszer leírt dolgokat kérdeztek újra és újra, és még ha jön válasz, pár hsz-szel később jön egy újabb ember és újra felteszi a kérdést...
Sok a hsz, kevés a tartalom. Visszaolvasni, utánaolvasni és értelmezni is kéne srácok.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#50707) Anulu79 válasza Topiccsendőr (#50682) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi a választ! Igazából csak azért érdeklődtem mert akitől vettem a motort azt mondta, hogy OMW 100-ast tegyek bele. Haza fele meg is tankoltam vele ahogy mondta. De mivel itt nálunk nincs ilyen kút így lehet akkor, hogy kipróbálom én is a Shell VPowert.

(#50708) emre válasza Anulu79 (#50707) üzenetére


emre
veterán

Ez meg milyen motor? :D

Szerintem Te vagy az eladók álmát megtestesítő vásárló.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50709) Anulu79 válasza emre (#50708) üzenetére


Anulu79
addikt

Az üzemanyag tisztasága miatt mondta, hogy ilyet tankoljak bele. De ahogy olvasgattam más is él ilyen "lehetőséggel". Bár lehet, hogy MOL-t mondott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50710) Xaels válasza .mf (#50706) üzenetére


Xaels
félisten

Ja élőben sem sokkal jobb :DDD De azért megbarátkozom vele. Mivel az utas ülésre kárpitozás vár, ezért valószínűleg szabatok rá valami szép bőrt is egyúttal majd. Brutális hangja van egyébként.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50711) Daywalker válasza Topiccsendőr (#50703) üzenetére


Daywalker
addikt

Pláne...na ez nekem is új infó :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50712) V.Stryker válasza Xaels (#50710) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Akkor most megvetted ?

Benzin: Nálam a környéken mindenféle kút van, de valahogy a Mol 95-ös vált be a kocsinál is. Sőt, tavaly Erdélybe mentünk, itthon OMV premium 95-öt tettem bele. Visszafele a román Mol kúton sima 95-öst. És hazafele jobban is meg volt pakolva, mégis kb. 3 decivel jobb lett a fogyasztás, mint odafele Premiummal. Ekkor ki is ábrándultam. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50713) Daywalker válasza .mf (#50706) üzenetére


Daywalker
addikt

Na már az is baj, ha kiírom? Komolyan mondom, lesz olyan, hogy nem köt belém valaki???
Nem azért írtam, mert engem érint, hanem azért, ha valaki csak bámészkodni menne és nem tudná.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50714) Something_ válasza Daywalker (#50713) üzenetére


Something_
őstag

Nah, olaj nalam, motul 7100 autoteka2000tol 12.000 huf. Eleg barati. Mann filter szurot vettem toluk, 3800 ft - 38%.
Fel se hivtam a karasnat, mert durva hetem volt, este 9-10 fele vegeztem minden nap, autotekahoz pedig lehetett menni ilyen keson is melo utan.

Szoval szolj be nekem, ne csak neked szoljanak be :D

Csodalkoznek ha keddre jo idonk lenne kakucson, szoval lehet csutortok lesz belole.

Hetfon meg olajcsere hazilag :-))

[ Szerkesztve ]

(#50715) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Fontos kérdés. Ha megfognak,akkor eltiltás alatt sem tudom megcsinálni a jogsit,amit már elkezdtem vagy csak szimplán nem vezethetek x ideig?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#50716) Daywalker válasza Something_ (#50714) üzenetére


Daywalker
addikt

Az igencsak jó ár érte. Ha ennyiért lehet szerezni, akkor majd én is kipróbálom.
Jó lesz az a Mann...egyébként nem fogsz a szűrőhöz odaférni szerintem, ha nincs ilyen kupakos leszedőd. Én az autóssal nem fértem oda.
És ne légy pesszimista, jó idő lesz!

FIREBLADE78: elvileg nincs azonnal eltiltás, csak pénzbünti meg pont. Ha kétszer-háromszor kapnak el akkor van eltiltás, ha jól tudom. Legutóbb ezt olvastam. De nyilván nem fognak engedni tovább menni...

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50717) FIREBLADE78 válasza Daywalker (#50716) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ahogy rágugliztam,írták hogy 35-70k a bűnti és 5 pont. Igazából holnap elmennék románba mocival többiekkel,egyszer voltam régebben,de akkor volt jogsim(most is van a1),csak akkor 25-össel voltam és igazoltatni sem igazoltattak. Igaz erre nem lehet alapozni. Vagy külföldön nagyobb a bírság? Honnan tudják ott a kategóriákat? Van egy román ismerősöm,aki azt mondta,hogy csak A kategória van oszt csókolom.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#50718) Daywalker válasza FIREBLADE78 (#50717) üzenetére


Daywalker
addikt

Ebben nem tudok segíteni és okosat mondani. A te felelősséged. Vagy kikötsz egy román börtönben, vagy szerencséd lesz :D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50719) FIREBLADE78 válasza Daywalker (#50718) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:DD Csak nem csuknának le :DD :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#50720) Something_ válasza Daywalker (#50716) üzenetére


Something_
őstag

Szomszed srac fogja vegezni a nagy reszet a melonak, en csak segedkezek. Azt mondta, hogy le kell szedni az also idomot es meg lehet tekerni kezzel belulrol.

(#50721) Daywalker válasza Something_ (#50720) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha nincs rászorítva mint az állat és erős keze van. Egyébkén meg 20 nm-rel kéne felrakni ha jól emléxem, de mindenki megtépi, mint a barom. Én inkább vettem egy ilyen leszedőt, mert a fene sem akarná az idomot leszedni. Persze most ott vagyok ahol a part szakad, mert a pályaidom alja ott nem lyukas, tehát max az idomba tudnám folyatni az olajat:D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50722) Something_ válasza Daywalker (#50721) üzenetére


Something_
őstag

Oo, asszem a leeresztocsavar nem hozzaferheto helyen van az also idom miatt.

(#50723) .mf válasza Daywalker (#50713) üzenetére


.mf
veterán

Jaj nehogy felkapd már a vizet ilyen viccelődéseken :) (pedig direkt raktam a mondat végére vigyorit is)
Ez mondjuk jogos pont, bár ilyen időjárás mellett (holnapra főleg sok esőt jósolnak) nem hinném, hogy sokaknak lett volna kedve kimenni nézelődni.

HGabor: az jó ár az olajért, a szűrő viszont nem olcsó. Ugyancsak náluk egy hete a 4l 5100 + Hiflo szűrőt 11200-ért vettem. Nem is tudtam, hogy ilyen későn is be lehet még hozzájuk ugrani, ha ezt tudtam volna...
Olajcsere: motor kialakításától is függ, nálam a bal oldalidomot kell leszedni, és akkor autós leszedővel is jól hozzáférni, meg az idomzatot se olajozod össze.
Mivel kedden utazok el, keddtől biztos jó idő lesz :DDD

Fireblade: ha mindenképp feszegetni akarod a pofonosládát, akkor hajrá.
Rossz időt is mondanak, egy 600-as SM sem épp túramotor, jogsid sincs, a román rendőrök szeretik is szívatni a magyarokat, a román börtönökben is sok a kancigány kisebbségi (?), én inkább ülnék a seggemen, max terepgumikkal kivinném sárt dagasztani.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#50724) Something_ válasza .mf (#50723) üzenetére


Something_
őstag

Ma pont 9kor ért haza a Zsuzsa.
Ezeket az árakat kaptam, autóba mindig mannt raktam (olaj, levegő, pollen, stb) ezért esett erre a választás.
Hiflo HF204 2022-30%
Hiflo HF204C krómozott 3416-30%
mann 3946-38%
champion 2784-38%
knecht 3490-38%

Szóval 2400 ft-ra jött ki a szűrő a kedvezménnyel. A Hiflo kb 1400 lett volna.

(#50725) polimorf válasza FIREBLADE78 (#50719) üzenetére


polimorf
tag

Ha nekem egy szaros záróvonal átlépésért elvette a jogsimat pénzbirság mellett akkor nem csodálkoznék ha jogsi nélküli vezetésért bevinnének és csak a konzul közbenjárásával engednének ki.
De ahogy érzed.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#50726) Topiccsendőr válasza FIREBLADE78 (#50719) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Igazi hulye vagy ha elmesz jogsi nelkul

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#50727) emre válasza FIREBLADE78 (#50719) üzenetére


emre
veterán

Á, dehogy csuknak. Az út szélén lelőnek.
Tisztább dolog, az ügy le van zárva és nem kell nekik a felesleges adminisztrációval foglalkozni. :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50728) Ferdzsoo válasza polimorf (#50725) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Pont ezt példát akartam felhozni.
Nem lepődnék meg ha tényleg bevinnék egy pár órára a dutyiba.
Ha a záróvonalért jogsit vesznek, jogsi nélkül, helyszíni kivégzés... ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#50729) Xaels válasza V.Stryker (#50712) üzenetére


Xaels
félisten

Megvettem. Jött ismi aki csecsemőkora óta motorok között van és épít az apukája is. Megnézte, kipróbálta és azt mondta tényleg nagyon jó a motorja és akár igaz is lehet az a 22k km amit az óra mutat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50730) V.Stryker válasza Xaels (#50729) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, akkor gratulálok! :C Most már mehetünk túrázni. :P

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50731) canniball válasza Xaels (#50729) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor bízzunk benne, hogy ezzel több szerencséd lesz mint az elődjével! Gratula!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#50732) Xaels válasza V.Stryker (#50730) üzenetére


Xaels
félisten

Hozzám igazítjuk a lábtartót meg a váltókart és kimehetünk a világból.

Cannibal remélem, de egyelőre úgy tűnik nem lesz ezzel gond. A problémás dolgokat jól megnéztem. A kardán tömítése rendben van, az önindító pöcre indított. Ez a 2 dolog amire szokott panasz lenni ennél a típusnál.

[link] nem kedvelem a Baggereket, de ez ízléses.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50733) Archer válasza Something_ (#50720) üzenetére


Archer
őstag

Azért nem egy akkora meló az, szűrőt le lehet tekerni kézzel simán, félbe hajtott csiszolópapír a titok nyitja. Meg vigyázni, hogy a forró leömlőkre ne égesd rá a kis kacsódat (ugye melegen engedjük le az olajat). Kb. fél óra alatt kicsöpög rendesen, új tömítés a csavar alá, nyomatékkulcs, csavar 30 Nm, olajszűrő 26 Nm.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#50734) Something_ válasza Archer (#50733) üzenetére


Something_
őstag

Jaja, mondta, hogy smirglivel szedi le. Hát a melósabb rész az idomok leszedése, mármint így elsőre, ha már 5x leszedtem volna, akkor rutin lenne.

Nem lesz vele gond, megoldjuk.

(#50735) Daywalker válasza Archer (#50733) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha nincs leszedője, és smirglivel kell leszednie, akkor hogy fogja nyomatékra húzni? Sehogy. Ezért szokták mint az állat megszorítani, mert sajnálnak ezer forintot kiadni (és akkor se smirgli nem kell, sem megégni nem fog a keze,de itthon mindenki falusi módszerrel dolgozik, ahogy az szokás - tisztelet a kivételnek). Sajnos ilyen esetben még leszedővel is nehezen jön le. De reméljük szerencséje lesz és könnyen lejön.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50736) Something_ válasza Daywalker (#50735) üzenetére


Something_
őstag

Reméljük, hogy amikor vettem és cserélték a yamha world-ben, akkor ők úgy húzták meg :-)

Este majd ebay-en nézek leszedőt a legközelebbi alkalomra. Csak még össze kell spórolni rá a pénzt :))

(#50737) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Full-Gas árak egy Kawa 1400 GTR-nél, ha venne egyet a haverom és oda vinné szervizbe.

"Az elvégzendő munkák 36000 km-nél :

A sorok végén szereplő árak csak az alkatrészekre vonatkoznak, a beépítés díja az utolsó sorban van feltüntetve.

Olaj csere 21375,- ( 10W-50)
Olajszűrő csere 4000,-
Gyertya csere 19200,-
Kardán olaj csere 3200,-
Fékfolyadék csere 4040,-
Légszűrő csere 14240,-
Hűtőfolyadék csere 9520,-

Munkadíj: 38000,-
Összesen :113575,- "

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50738) Bogyó bá' válasza -Mosquito- (#50737) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Pedig ezen nem olyan sok meló van. Még egy szelephézag-ellenőrzés / állítás sem fér bele ennyi pénzbe?! :Y

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#50739) Topiccsendőr válasza Bogyó bá' (#50738) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ahhoz atomokra kell szedni ezt a motort.
Meg egy 60 ert beleferhet.
Ebben nincs semmi kulonos szerintem.

Hgabor
A Kozma nem olyan hulye a yamahanal, h megtepje.
Ne aggodj.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#50740) Daywalker válasza Bogyó bá' (#50738) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha van pénz majomra...gondolom ismered a mondást. Nem csoda...ezért van ebben az országban annyi lefingott motor, mert a 2., 3. stb tulaj már megveszi olcsóért, de karbantartásra már nincs zseton.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50741) Bogyó bá' válasza Daywalker (#50740) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igen, sajnos tudom. De a nálunk sokkalta jobban kereső olaszok miért nyírják ki a fiatal gépeiket? Ők még vadiújan veszik a szalonból...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#50742) Xaels válasza Bogyó bá' (#50741) üzenetére


Xaels
félisten

Mert ők vesznek újat helyette.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50743) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#50738) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Na ja,mondjuk nem tudom, hogy ennél hány km-t van az ellenőrzés. :F Hm azért az olaj,hűtővizre,gyertyára kb ~ +50%-ot még raboltak.

Daywalker:
Második tulaj 18ekm-ig van vezetve a szervizkönyv, majd semmi. Állítólag 26ekm cseréltek olajat/szűrőt ő vagy valami sufni helyen. Ahányszor fel van hívva annyiszor más a story.. Gép szép de a karbantartása igen csak hiányos lehet. Haverom meg simán megvenné és vinné szervizbe rendszeresen stb.. Ha tuti lenne minden vele. Ettől függetlenül jó gép lehet csak 2.4M nem ezt várná.
Így lehet, hogy ez lesz.[link] Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50744) .mf válasza -Mosquito- (#50737) üzenetére


.mf
veterán

Uh. Hát ezekre az árakra mit is lehet mondani? "Full gáz"? ;]
Másfél-duplája a bolti kisker árú végfelhasználói kiszerelésű cuccnak is, ők meg nagyker áron nagy kiszerelésben jóval olcsóbban veszik. Van itt marzs, rendesen. S még csodálkoznak, hogy mindenki jobb esetben vidéki kisebb szervizekben, rosszabb esetben ismerőssel, házilag, vagy egyáltalán nem szereltet, végez karbantartást.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#50745) V.Stryker válasza .mf (#50744) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én nem csak ezért csinálom saját magam az autón is amit lehet.... Egyrészt a pénz miatt, másrészt, mert tudom,hogy megvan csinálva és az van benne, amit én megvettem.

Volt a kocsinál olyan,hogy a szerelő bemondta a 150ezres szívósor cserét, amit el is hittem, de pénzhiány miatt én álltam neki kibelezni angol fórumos leírás alapján. A végén megtaláltam a hibát... egy 800 forintos cső (kartergáz visszavezető) volt kihasadva. Lehet azt mondani,hogy nem törődöm az emberek egy része, de a másik fele meg csóró.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50746) Daywalker válasza .mf (#50744) üzenetére


Daywalker
addikt

Az olaj, a fékfolyadék és a hűtővíz tényleg drága, de a GTR-be ennyibe kerül a gyári légszűrő és olajszűrő. Viszont a folyadékokat lehet vinni, nem kell ott kérni...a munkadíj meg annyi amennyi. A jó munkát meg kell fizetni. A GTR-nek megnéztem a robbantott ábráját, hát...nem egyszerű művelet a légszűrő cseréje - ahhoz képest, hogy a mienket is szét kell szedni, na azt még jobban.

V.Stryker: kétfajta szerelő van (ha a kóklert nem számítjuk). Aki azonnal cserél, a másik hibát keres, mér stb. Mindkettőt meg kell fizetni. Abban egyetértünk, hogy csóróság van.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50747) Xaels


Xaels
félisten

Lemostam a tegnapi eső maradványait.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50748) V.Stryker válasza Xaels (#50747) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szép járgány. :C

Akkor jövő hét végén túra? :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50749) Daywalker válasza Xaels (#50747) üzenetére


Daywalker
addikt

Faszán néz ki ez a gép :C (De mit keres Dzsingadzsguk a tankon? Komolyan nem értem az embereket...)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50750) Xaels válasza V.Stryker (#50748) üzenetére


Xaels
félisten

Meg kellene csinálnom az átírást, de dolgozom szombatig. Vasárnap ha addig sikerül akkor szívesen.

(#50749) Daywalker az öreg Geronimonak tűnik. Azt meg sem említem, hogy kék ledes világítás is van a vázon ami kapcsolható az ülés alól.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.