Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50601) DigitXT válasza Bogyó bá' (#50599) üzenetére


DigitXT
félisten

Kellene rá még egy kisebb bukócső... ami megvédi a bukócsővédő műanyagot.:D
Btw. nemrég olvastam itt, hogy előjött az első hiba a Hondán (Hondán???). Nyitva
maradt a termosztát, nem melegedett be (rendesen) a motor... Lehet, hogy nálam
is ez egy ideje a probléma? Alig ment fel 60 fokra melóba jövet ~16 fokos levegőn.
(Ill. nagyon úgy néz ki, hogy azonos karakterisztikával melegedik a motor* a hűtő
előremenő/hidegebb ágával - arra utalhat, hogy folyamat nyitva van a termosztát?)

*: a gyári mérő helyére, a termosztát mellé került közvetlenül a hőmérő jeladója...
(Az a vicc, hogy hidegen még vissza is durrog a kipuba motorféken, ahogy nézem
ez a 60 fok még bőven hideg kategória, fel kellett volna mennie hamar 80 fölé.:F)

(#50602) Archer válasza Daywalker (#50600) üzenetére


Archer
őstag

Arra még hajlítottak plusszban egy alulemezt :K

Kicsit szerintem azért egyesek itt túllihegik a témát. Látszik az idomtartó csavarok fején, hogy volt már tekergetve. Na és akkor mi van? Semmi. Millió+egy ok miatt vehették le az idomokat, én pl. már sokszor levettem, mégsem lett tőle hengerfejes a motor. Én egyszer sem törtem le róluk a vékony kis füleket, az elvileg patent Honda szervizben meg első alkalommal. Kb. ennyit ér a vezetett szervizkönyv is. 7 éves a motor, valós 25k km-rel, szerintem szép állapotban van, igyekszem vigyázni rá de itt-ott azért már vannak rajta apróbb esztétikai hibák, viszont pl. amikor barátnőmmel elmegyünk motorozni és véletlenül meghúzza kicsit a csizmájával az idomot vagy hasonlók, azért nem fogom belelőni az árokba. Használati tárgy ez is, mint a telefon meg bármi más. Aki hibátlant akar, az vegyen újat aztán tegye be vitrinbe, ott esetleg nem fog karcolódni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#50603) -Mosquito- válasza Bogyó bá' (#50599) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Bizony bizony.. :D Szallerbeck felirat alatt van.

Lábtartó koptató csavart lehet külön is venni?

Digit:

Már a mások hibánál tart ezt a xutyok Honda.. :W Kiégett a Osram H4-es izzó.. :DDD
Elképzelhető a termosztát "hiba" nálad is. Cseréld ki a hűtővizet nézzél rá a termosztátra.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50604) DigitXT válasza -Mosquito- (#50603) üzenetére


DigitXT
félisten

Az a vicc, hogy azóta ilyen, amióta tudjukkinél volt hűtővíz (is) cserélve.:))
OK: kénytelen leszek ránézni, mert ez nagyon gyanús, köszi a megerősítést.:B

Szerk: még azzal vittem vissza hozzá, hogy állítsunk már picit a keveréken, uis
szegénynek tűnik: durrogás, meg elég szar gázreakció... kicsit tudott még rajta
dúsítani, ami picit segített, de ennyi: állította, hogy a karbihoz nem nyúlt. (Na ja:
ha a hűtést rakta össze rosszul, azóta nem melegszik be a motor rendesen.:O)

[ Szerkesztve ]

(#50605) Xaels


Xaels
félisten

A kinézett motort elvitték. Hát basszus. Van 1-2 másik csak rájuk kell alkudni kicsit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50606) polimorf válasza Daywalker (#50600) üzenetére


polimorf
tag

A fényezők nevében. Arról, hogy egy szin nem pontosan passzol, nem a fényező tehet. A fényező beüti a szinkódot a sz.gépbe ami kiad egy receprúrát, majd a "béna" fényező mérlegen a receptúra szerint összeöntögeti a szineket amik mennek az adott szinbe. A "béna" fényező ezzel a szinnel fefújja az elemet, aztán mikor összerakják szembesülnek azzal, hogy bizony nem passzol a szin. Motoroknám meg különösen szarúl adja meg a festékgyártó a receptúrát. Persze vannak szinek amik élbe passzolnak de csak az összes szinek 10-20%-nál.
Szóval az esetek zömében nem a "béna" fényező tehet a szinkülönbségről. Persze vannak praktikák de ezekbe most ne menjünk bele :N

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#50607) Daywalker válasza Archer (#50602) üzenetére


Daywalker
addikt

:R
Az enyém úgy néz ki ahogy és büszke vagyok rá :DDD

polimorf: vártam is, hogy mikor fejted ki a véleményed:) A "béna" dolgot pedig nem általánosságban írtam, de aki egyfogú józsibához viszi, hogy ő 5 forintért letüsszenti gyári színre, az ne csodálkozzon, hogy olyan lesz amilyen (valószínűleg leszarja a gyári kódot, odanéz valamit oszt jólvan - így értettem a bénát). De ezek szerint úgy tűnik, hogy az aranykezű fényező is szopik vele. Mindenesetre akkor duplán igaz amit írtam, hogy egy kis színeltérés mondhatni normális :R

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50608) polimorf válasza Daywalker (#50607) üzenetére


polimorf
tag

El sem tudjátok képzelni mennyit szivok a gyár álltal megadott receptúrákkal, olyan rosszúl vannak megadva, hogy az ember szivás közben vakargatja a fejét, hogy ezt a szart, hogy lehet megcsinálni úgy, hogy az a végén jó legyen.? :F
De azért mindig megoldom valahogy. ;)

Az új törött témához: Dolgoztam a Lagermax-ban ahonnan osztják szét az új autókat a kerskedésekhez.
Szóval ott sokminedent láttam, de az tuti, hogy az újként eladott autók 30-40%-a már eladás előtt festve van. A vevő meg úgy veszi meg mint zsir új sérülésmentes autó. Ennyit az új dolgokról :K

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#50609) -Mosquito- válasza DigitXT (#50604) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Havernak anno az Aprilián dugta rossz helyre a csöveket. Hengerfejes is lett. Tapogasd végig a csöveket/hűtőt hogy melegszik-e vagy nem,amilyen gyorsan lehet csináld meg.

Daywalker:
[link] :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50610) polimorf válasza -Mosquito- (#50609) üzenetére


polimorf
tag

:))

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#50611) Daywalker válasza -Mosquito- (#50609) üzenetére


Daywalker
addikt

Pont erre a videóra szoktam gondolni, amikor ez a téma felmerül.
Egyébként pedig ahogy az autókat szállítják kamionon, nem csoda, hogy javítani kell őket. Illúziók kéremszépen, illúzió minden...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50612) Xaels


Xaels
félisten

[link] holnap új kör.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50613) Outlander válasza Xaels (#50612) üzenetére


Outlander
őstag

Az undorító festést kivéve egész tetszik nekem így képekről.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#50614) -Mosquito- válasza Daywalker (#50611) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Biztos nem percenként sérülnek meg a szállított autók de elfordul,hogy megsérül/het. Biztos láttad már és vagy tudod Budaörsön van egy lerakat. Ott van egy javítóműhely is egyben az ilyen esetekre. Motorokat meg dobozokban hozzák,talán picivel nagyobb biztonságban lehet,bár azt is össze kell szerelni ki kell próbálni átadás előtt,itt előfordulhat,hogy megsérülhet. Wallistól vette át a 7M-es GT-t,minden ok majd észrevette,hogy a doboz festett része meg van húzva. Gondolta ha onnan kimegy senki nem hiszi el hogy ott sérült meg és nem ő okozta. Szolt is,nem fújták,hanem cserélték a fedelét valami ~140eft volt. Próbálom én is védeni a motort fólia,bukócső/védő :D stb.. mindenre nem lehet felkészülni,ha otthon simogatnám zárt térben akkor maradna meg gyári állapotban. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50615) Xaels válasza Outlander (#50613) üzenetére


Xaels
félisten

A festés nekem is feltűnt, de azt lenyelem mert egyébként minden bejön és nem kell messzire sem mennem érte. Van ismi aki olcsón lefújja egyszínűre vagy csináltatok rá tankbőrt ami eltakarja. Beszéltem a tulajjal, van hozzá utas ülés is háttámlával meg táskák, csak így jobban néz ki :DDD Egyébként nem sok minden maradt meg a Dragstar-ból. A villa kifejezetten jót tett a motor megjelenésének.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50616) runner 125 válasza -Mosquito- (#50597) üzenetére


runner 125
nagyúr

5%-ot muszáj alkudnom, keddig adtam neki időt, ha enged megveszem, ha nem, nem.

Daywalker

Egy sportdob ennyire elviszi a motor beállításait? :F
Max. majd elviszem valahova, h hangolják hozzá.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50617) Daywalker válasza runner 125 (#50616) üzenetére


Daywalker
addikt

Egy végdob nem annyira, egy rendszer (ahol kidobják a katalizátort is) már igen. Általában a nyitott dobbal alul szarabbul mehet, de van motor ami nehezebben indul stb. Csak úgy hozzáállítani nem tudják, mivel nem karburátoros, injektor és gyújtástérképet meg nem fog neked írni senki (arra van a PC sportmotoroknál). Ha típusspecifikus a dob (úgy tűnik az) akkor sokszor nem kell hozzányúlni, jó az úgy, még ha nem is teljesen optimális minden tartományban.
De egy túramotorhoz nem illik a bömbölés, illetve tudtommal te a határnál laksz (vagy már nem?), így ha átjársz szomszédékhoz, akkor ajánlott a gyári.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50618) yodamastah válasza Daywalker (#50617) üzenetére


yodamastah
őstag

Autotune PC V kell és meg van oldva a probléma örökre. Na jó nem örökre mert 5-6-7 évente beszarik a szonda :D

(#50619) -Mosquito- válasza runner 125 (#50616) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Annyit kéne neki engednie,vagy egy átírásnyi (kb 73eft) összeget. Sajnálni fogod,ha nem szerzed meg ilyen mázlid ritkán lesz legközelebb. :K Csak a gyári kipuff van hozzá?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50620) Xaels


Xaels
félisten

:)) Visszahívott az ember, holnap délután megyek megnézni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50621) Daywalker válasza yodamastah (#50618) üzenetére


Daywalker
addikt

Semmi baj ezzel, de pénzbe kerül, gondolom ez se kevésbe...annyit meg nem ér.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50622) V.Stryker válasza Daywalker (#50617) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez a hozzáállítás mennyire bonyolult karbisnál?

Most hogy mondod, hétvégén visszatettem a sportdobot és ha nem húzok gázt lámpától indulásnál, akkor hajlamos lefulladni... plusz nehezebben is indul... :U Hmm, ez még eszembe se jutott,hogy a kipufogó lehet. Kezdőként azt hittem béna vagyok, bár az nem tűnt fel elsőre,hogy előtte meg nem volt ilyen amatőr gondom. Mivel annyira nem izgat, visszateszem szerintem a gyárit. Annak a kétszer vaskosabb formája amúgy is többet dob a gépen, mint a hang. :)

Plusz valaki akár priviben segítene, hogy mennyiért lehet egy ilyen sportkipufogót eladni? Lehet több értelme lenne egy táskaszett irányába fordítani az árát. :U

Xaels: Nem bírom ki, hogy ne jegyezzem meg... Engem ilyenkor azért szokott b.szni az ideg, hogy nincs-e gond a motorral, ha a másik nem vette meg. :B

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50623) Xaels válasza V.Stryker (#50622) üzenetére


Xaels
félisten

Ez másik motor. Azt sajnos elvitték. Most erről a csúnyafestésesről van szó [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50624) V.Stryker válasza Xaels (#50623) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát az a festés igaz, hogy lehetne vidámabb. :) Viszont gagyinak nem gagyi. Outlander-t meg hagyd, ő semmi ilyet nem díjjaz, se zászlót, se festést. :) Mától a neve akár "Szürke felhő" is lehetne. :DDD Remélem ezzel nem sértem meg, de olyan feltűnően kardoskodik minden ilyen ellen, hogy már nem hagyhattam ki. ;]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50625) polimorf válasza Xaels (#50623) üzenetére


polimorf
tag

Nekem kifejezetten tetszik az indián arckép a mocin. Mások meg vagyonokat fizetnek egy ilyen airbrash festményért Te ingyen kapod és el akarod tüntetni :F

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#50626) DigitXT válasza polimorf (#50625) üzenetére


DigitXT
félisten

+1 (Inkább cseréljen tankot, mégiscsak egy műalkotást átfújni?)
Oké, neki nem tetszik, azon nem érdemes vitatkozni. De az elv!

(#50627) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Megjött az asesso,hát nem szartam össze magam tőle ;] Nem szakad ez le a lábamról ha csúszok? :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#50628) Xaels válasza polimorf (#50625) üzenetére


Xaels
félisten

Ízlések... Szeretem az indián dolgokat, de ez nem tetszik így képről. Lehet élőben más lesz. Részben igazad van, tudom rengeteg munka van egy ilyenben és pénz, de attól még nem fog tetszeni. Gondolom nem vagyok vele egyedül ezért sem ment még el ez a motor, viszont ezen túl tudok még lépni, ha a technika kifogástalan.

(#50626) DigitXT: elv vagy sem, de új tankot venni nem akarok, nem olcsó mulatság. Tankbőrrel letakarva viszont nem fog zavarni és a "műalkotás" is megmarad. De ha ennyire ragaszkodsz hozzá ezt a műalkotást megveheted akciósan 500 000.- pénz. ;]

(#50627) FIREBLADE78 nem tudom mit vártál? Ez egy puha térdprotektor, de ezt eddig is tudhattad. Nem leszel tőle vasember, de kisebb koppanásnál mégsem a térded megy a levesbe.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50629) -Mike- válasza FIREBLADE78 (#50627) üzenetére


-Mike-
addikt

Igazíttasd a térdedre 50ezeré'. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50630) polimorf válasza DigitXT (#50626) üzenetére


polimorf
tag

Igy van.Egy ilyen művészi munkát bűn átfesteni, sok más megoldás van, tank csere, fóliázás, tankbőr vagy bármi más. De lefesteni barbár tett. :(
De ezen még korai vitázni, előbb vegye meg aztán meglátja.

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#50631) runner 125 válasza Daywalker (#50617) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez csak végdob páros, a komplett rendszer gyári.

Annó volt egy 500-as Nexus-om, ott pl. nagyon lehetett érezni a nyitott dobot, sokkal dinamikusabb volt tőle.
Igen, részint ott (is) lakom és erre tényleg figyelni kell. Annó kaptam is egy 50 euros büntetést a nyitott dob miatt, viszont ehhez van hangtompító furulya.
Az E jelzést nem keresték egyébként, szimplán ránéztek és mondták h nem gyári dob, hangos, ez itt Ausztria, nem Mo., 50 euro.

Mosquito34

Nah igen. Állítása szerint a tulajdonosa odaadná annyiért, de akkor ők nem keresnek rajta semmit.
Mondtam neki hívja a tulajt és beszéljék meg.

Mi legyen még hozzá? :)
Van rajta egy egyedi, tényleg karbonból gyártott hátsó sárvédő, illetve egy elég komoly riasztó - rablásgátló párossal van ellátva, de ennyi a plusz.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50632) -Mosquito- válasza FIREBLADE78 (#50627) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Miért nem vettél Forcefieldet?? Azzal tuti nem szakad le a lábad sem.. :D

Runner;

Gondolom beszámított motor.. Reménykedj,de ha gondolkozol azon a +/- 50-100eft ne múljon már a boldogságod. (Persze ez is pénz,másra is lehetne költeni de ha nincs más,jobb akkor nyelni kell) Ilyen lehetőséged nem biztos,hogy lesz még 1x. Közel is van,motor is szép az ára is jó/elfogadható. :)

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50633) V.Stryker válasza -Mosquito- (#50632) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vagy ha a lába le is szakad, a térde biztos megússza. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#50634) -Mosquito- válasza -Mosquito- (#50632) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Runner:

Ilyenekre gondoltam. :) Erre kell még konzol,doboz ha nem akarsz mindent vinni magaddal,na meg ha pár napra elmész valahová.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50635) Outlander válasza V.Stryker (#50624) üzenetére


Outlander
őstag

Nem szeretem a gagyi dolgokat, amit más "tuningnak" hív. :)

Mondjuk ki mit szeret, kinek a paplan vagy mi. :)

Bár tény hogy ez maga a munka szép, ezt aláírom.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#50636) DigitXT válasza Outlander (#50635) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez akkor lenne gagyi, ha mondjuk a Homasitában tucatszám kapható matricaként
lenne a tankra rányalva... Airbrush festésként viszont maximum neked nem tetszik
(amivel szerintem senki nem is akar vitatkozni), de semmiképpen nem gagyi.:R

(#50637) runner 125 válasza -Mosquito- (#50632) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem, bizományiban van náluk.
Lehet benne valami, de részint én is kereskedő vagyok, elv.

Doboztartó konzollal még békét kell kötnöm, olyan bután néz ki rajta az a vastag vas körbe... Lehet marad egy klasszik textil dupal oldaltáska + hátizsák.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50638) Bogyó bá' válasza runner 125 (#50637) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A hátizsákról tegyél le, ha messzebbre mégy! Egy-két óra után egy viszonylag könnyűtől is meg lehet őrülni, saját tapasztalat! (Egyetlen egyszer egy könnyű fotós cuccot vittem magammal a hátamon a Mecsekbe, hát soha többet...) :(

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#50639) canniball válasza canniball (#50527) üzenetére


canniball
nagyúr

Csak elsiklottunk felette vagy ennyire láma kérdés? :B

bogyo!
Egyéni ízlés kérdése, én mindig hátizsákkal tolom, semmi bajom vele.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#50640) Outlander válasza DigitXT (#50636) üzenetére


Outlander
őstag

Hát, csak tudod, Magyarföldön, Japán motoron, őshonos Ámerikai lakos jelképe, az nekem valahogy nem jön be.

Olyan mint mikor egy magas szőke emberen kínai írásjelek vannak tetoválva, és feka rapper ruhában van, ír akcentussal. :DDD

No de ennyit, nem többet.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#50641) Czimby válasza canniball (#50527) üzenetére


Czimby
addikt

Igen a súlya olyan legyen mint a gyárinak különben remeghet a kormány

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#50642) Something_ válasza runner 125 (#50637) üzenetére


Something_
őstag

Semmi gond nincs a hatizsakkal, max az szokott zavarni ha fuj a szel es a plusz felulet ugye. De a szel szar hatizsak nelkul is.

(#50643) -Mosquito- válasza runner 125 (#50637) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Jah,ha csak ott a környéken fogsz pöfögni akkor elég lesz. :D

canniball:

Szépen besétálsz a márkakereskedésbe és veszel azt nem tom,hogy db vagy párban adják-e,vagy nézel egy utángyártott szettet jóval olcsóbban. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#50644) canniball válasza Czimby (#50641) üzenetére


canniball
nagyúr

Uhh, és azt honnan lehet megtudni? Hirtelen guglizással azt sem találtam milyen súlyú a gyári (SV650 K4), de úgy látom a boltok sem tüntetik fel (például).

Mosquito34!
Jó lenne nekem pl. az is amit linkeltem, de most a súlynál elakadtam...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#50645) yodamastah válasza Daywalker (#50621) üzenetére


yodamastah
őstag

Hát hosszútávon bejön az ára. Nem kell padozni ahogy változik a motor, meg a körülmények.

(#50646) Daywalker válasza V.Stryker (#50622) üzenetére


Daywalker
addikt

Lehet, hogy csak szimplán az alapjárat alacsony. De nem mennék bele a karburátor lelki világába, mert azt neten keresztül nem lehet kiokoskodni, először is át kéne nézni, mikor volt kipucolva, majd utána jól beállítani a csavarokat. Szerintem annyi elég lenne neki. Aki nagyon állat, az hozzáfúvókázza, esetleg súbertűt és rugót is cserél, de nem versenyzel, nincs szükséged ilyenekre.

yodamastah: jó nekem a karburátor :DDD Én már csak ilyen maradi vagyok:D

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#50647) polimorf válasza Outlander (#50640) üzenetére


polimorf
tag

Csakhogy a chopper egy tipikusan Amerikai stilus és hát ugye amerikában az indiánok az őslakosok igy azért érthető is lehet. Nem?
Azét Magyar földön Magyar motoron pl. Panonia hülyén nézne ki egy kalocsai minta festményben. Akkor már inkább Magyar földön Japán motoron indiánfej ;)

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#50648) Bogyó bá' válasza polimorf (#50647) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Esetleg valami "helyi indián" vagy más néven "homoki néger" portréját lehetne stílszerűen a tankra pingálni... ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#50649) polimorf válasza Bogyó bá' (#50648) üzenetére


polimorf
tag

:) :D
Majdnem irtam rá valamit de inkább kitöröltem nehogy megsértsem bárkinek is a lelkivilágát. :W

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#50650) Czimby válasza canniball (#50644) üzenetére


Czimby
addikt

Szalonból a gyárit lehet darabra is venni, aszem kb 3000-3500Ft GSX-R-re, SV-re is annyi lehet vagy még olcsóbb.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.