Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51751) tboy93 válasza Peczek (#51750) üzenetére


tboy93
nagyúr

En inkabb valami olyan szettet akarok, ami nadragbol + kabatbol all es azokban megvan minden szukseges protektor (minimum gerinc, konyok, terd...)

(#51752) Something_ válasza dellfanboy (#51739) üzenetére


Something_
őstag

Minimalisan fogytam, szoval be fog ferni. Remelem :D

Bogyo: nem tori, mert sportmotoron nem a seggemen ulok konkretan :D

(#51753) Xaels


Xaels
félisten

Kell valakinek ez a csoda? Természetesen ingyen, nem az én világom. Viszont amíg kibányásztam rátaláltam a gyári szerszámkészletre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51754) Peczek válasza Xaels (#51753) üzenetére


Peczek
aktív tag

Mi ez ? Darth vader és a kis Luke ezzel gyakorlatoztak, amig még együtt volt a család?

(#51755) canniball


canniball
nagyúr

Anál-szonda. ;]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#51756) Xaels válasza Peczek (#51754) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a kék fény ami a motor alján volt. Simán az akkura volt csavarozva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51757) tboy93 válasza Xaels (#51756) üzenetére


tboy93
nagyúr

Omg, kitol vetted te a motorod? :D

(#51758) Peczek válasza Xaels (#51756) üzenetére


Peczek
aktív tag

Na akkor ez a fénykard dolog nem is hülyeség

(#51759) emre válasza Xaels (#51753) üzenetére


emre
veterán

Milyen hosszú?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51760) Xaels válasza emre (#51759) üzenetére


Xaels
félisten

20-25cm lehet a fénycső.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51761) -Mosquito- válasza emre (#51759) üzenetére


-Mosquito-
őstag

A szakértő Canniballt kérdezd.. ;] :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#51762) emre válasza Xaels (#51760) üzenetére


emre
veterán

Ha szerinted ide belefér akkor érdekelne a dolog.

Okés akkor veszem, viszem. Küldj egy privit mennyit utaljak, én meg majd megadom hova kellene feladni postán. Már ha nincs ellenedre a dolog.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51763) Xaels válasza emre (#51759) üzenetére


Xaels
félisten

A két vége között 24cm, maga a fénycső(fehér rész) 16,5cm. Elvileg be kellene férjen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51764) Trub


Trub
tag

Ma érdekes dolog történt melóba menet. Sima országút, megyek a kényelmes 80 km/h-mal, nézem visszapillantóban egy kamion. Kezdem furcsállni, hogy egyre közelebb ér. Egy kis lejtő volt, épp akkor ért véget, gondoltam kicsit meghúzatta, majd rááll a megengedettre (ami kamionnak 70). Hát nem. Kb 50 cm-re, vagy annyira se állt be mögém és elkezdi nyomni a dudát.

Szegény 150-esemet kihajtottam 100 km/h-ig,így lett köztünk 5-10 m hely. És követett 100-al !!!!! :W
Tiszta ideg voltam, elengedni nem tudtam (bár nem is akartam) leállni meg nem mertem mert ha lassítok áthajtott volna rajtam. Akármi történt volna, akár egy róka/őz kiszalad vagy defekt nekem kampó.

Városban még 70-nél próbált előzgetni. Ő nyomta a dudát én meg a nemzetközi jelzést használtam. Most már bánom hogy nem mentem utána :(( szlovák volt.
Még jó hogy 1 évig csak A1-em lehet. Lehet nem várok addig, és járok inkább rendszám nélkül.

Szerk.: Rendőrséget érdemes lett volna kihívni?

[ Szerkesztve ]

(#51765) V.Stryker válasza Trub (#51764) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezért szoktam itt néha jelezni, hogy nem mindig a kisebb motor a biztonságosabb, mert nincs menekülni erő benne...

Amúgy pár mondat után azt hittem román volt. Mikor voltunk arra, itt simán mentek 90-el a határ fele. Átértünk, ráálltam 100-110-re, a kamionok meg toltak le a p.csába. Gondolom kivették a fojtást. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#51766) Burt1793 válasza Trub (#51764) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha úgy ki tudod a rendőröket hívni, hogy látják az esetet, akkor igen.
Miért nem akartad elengedni? Ilyenek a kamionosok, mindenhol 80-90-nel mennek, nem csak autópályán. A 100at már nem nagyon hiszem el, a kamionok órája nem csal annyit, a motorodé meg igen. Én elengedtem volna a helyedben, nem múlik azon semmi. Ő egész nap vezet, illetve nem feltétlenül a legintelligensebb.

(#51765) V.Stryker: 110-nél már eléggé rakoncátlan lesz a pótkocsi, a fojtást csak nem ilyen egyszerű "kivenni". :B

[ Szerkesztve ]

(#51767) Burt1793 válasza Burt1793 (#51766) üzenetére


Burt1793
veterán

Azt bírom még, amikor egy nagyobb ívű kanyarban nem lassítanak, hanem egy kicsit átcsúsznak a szembe sávba és a szembe jövő autóstól automatikusan elvárják, hogy húzódjanak lejjebb...

(#51768) mm89 válasza Yoshida (#51741) üzenetére


mm89
őstag

De ez pont egy szélsőséges vélemény. Elolvasol mondjuk 100 ítéletet egy adott típusról, ha 2-en írjak, hogy tönkremegy a bal hátsó index folyadék, hogy akkor nyilván nem fogok típushibára gondolni. De ha 80-an írjak, hogy a kuplung csörögni kezd 20k km után (sv1000), akkor abból leszűrhető, hogy ez gyakran előfordul. Én ilyenekre gondoltam. Egyedi meghibásodások mindig vannak, akik de azt nem is tudja senki megmondani előre.

Fireblade
Kár, hogy nem egy nappal hamarabb :)
Miért kellett várni rá? Miért nem hoztad haza amikor próbáltad?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#51769) Trub válasza Burt1793 (#51766) üzenetére


Trub
tag

Pedig 100 volt. Biztos nem csal az órám, mert jelenleg nem működik. :)) Minek az... A végét tudom hol van.

Mikor mögém ért egy hosszú beláthatatlan kanyarban voltunk. Onnan kezdtem húzni, egyenesben azt hittem lehagyom. Mikor újra utol ért már jöttek szembe és újabb kanyar. Erőset meg nem akartam lassítani, mert ki tudja ki jön mögötte. Azzal nem vagyok előrébb, ha az utána jövő sodor el.

Teljesen lehúzódtam a szélre, de nem elég széles az út arra fele.

(#51770) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

No akkor még egyszer!

Pénteken egy nagyobb Kékestetős túrára ha valaki akar csatlakozni, akkor jelentkezzen. Reggel megyünk, déután jövünk. (Nekem fél ötig vissza kell érnem.)

A másik, hogy szombat délben részemről egy kisebb Dunakanyaros kör is belefér ha valakit érdekel. Pilisszentlászlón át Visegrádig (nagyon baba erdei út!), utána Esztergom, majd Pilisszentkereszt felől vissza. Szintén reggeli indulás, ebédig gondoltam visszaérni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#51771) Fred23 válasza Trub (#51764) üzenetére


Fred23
nagyúr

Acélgolyós szelfibotot kell lóbálni, ha máshogy nem megy. Nem mer fél méteren belülre jönni szinte biztos; de mondjuk azon a szintén elég sok múlik. :)

(#51772) Bogyó bá' válasza Trub (#51769) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na ezért szántam rá magam 52 évesen az A1 jogsi nagyobbra upgradelésére. 125-ös motorral a túrázás sokszor a kamionok elöl való menekülést jelenti. Érdekes, nekem Romániában semmi bajom nem volt velük, ott senki nem akart megölni, bezzeg itthon a 6-os és 4-es főutakon! Mondjuk én mindenkit elengedek, segítek előzni, ha tudok, meg is szokták köszönni.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#51773) Yoshida válasza Trub (#51764) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Kell egy kamera, bár max ha a sisakodon van, akkor tudtad volna felvenni hogy milyen közel jön, aztán be lehet küldeni a zsaruknak, büntettek már ilyen miatt meg sofőröket... Ok ez a szlovák rendszámmal nem azonosítható könnyen...

Más:
Ez hogy hogy nem szívja meg magát vízzel?

[facebook-link]

(#51774) Daywalker válasza Yoshida (#51773) üzenetére


Daywalker
addikt

Elég magasan van a légbeömlő, de ha be is jut valami, a ram air csőben van egy vízelvezető, ahova lefolyik...plusz ha az airboxba mégis bekerül, annak az aljáról sem igazán tudja felszívni - és még ott az olajos légszűrő is, szóval ahhoz nagyon el kéne meríteni, hogy beszívja.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#51775) Xaels válasza Peczek (#51754) üzenetére


Xaels
félisten

[link] tettem ide be képet is róla. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51776) zoltanz


zoltanz
nagyúr

V12 Honda Cafe Racer (CBX x2) :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#51777) Topiccsendőr válasza mm89 (#51768) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az egesz nepitelet egy nagy szelsoseg.
A leginkabb futott motorokbol 5-10 itelet van. Legtobb talan 30. Ezt a szamot azonnal felezheted, mert 50% a kb 5ezer km utan leirja a kis velemenyet. Ha leszurod azt, ki az aki 15 ezer kmt ment, neadj isten 0 km esen vette es beletekert 30-40 ezret, az kb 2-3motor.
Nagy segitseg :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#51778) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Zselés komfortülést csináltatott már valaki? Megéri, tényleg kényelmes?
Ma kíváncsiságképp utánakérdeztem, lehet nem kellett volna, 80-90k-s árakat kaptam a teljes átszabásra, új áthúzásra.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51779) FIREBLADE78 válasza mm89 (#51768) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mert drága barátom nem volt kedvem végig utazni vele 100 megállót a pesti retekben :D (bocs a pöstiektől) ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#51780) Something_ válasza runner 125 (#51778) üzenetére


Something_
őstag

Az majdnem ket vfr tukor ara :D

(#51781) runner 125 válasza Something_ (#51780) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyébként érdekes, h egy GS500-ra, vagy Hornet-re 50k-ból megvan. Megkérdezte mire kell, "jah, hát arra 80-90, ha az utasnak is kérek gélt". Hákösz'.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51782) Archer válasza runner 125 (#51778) üzenetére


Archer
őstag

Corbin, Saddlemen gyárt motorspecifikus üléseket, talán valamivel olcsóbban kijössz (nem sokkal). Akár csináltatod, akár készen veszed, rohadt drága :(
Bezzeg a kínai üléspúp ebayről megvan 5k-ból :DDD

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#51783) Bogyó bá' válasza runner 125 (#51781) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Alternatív megoldás. ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#51784) Ferdzsoo válasza Something_ (#51780) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kabbejel, :K
És fémragasztós megoldás lesz eszközölve holnap/holnapután...
Ha egyszer egy bukkanóba belemenve meg letörik akkor muszály lesz megrendelni az egészet mert el is hagyom. :DDD

szerk.:
BT30-as gumit használt már valaki? A nagy GTR-re most az lett véve, nagyon meggyőző hogy a gumi szélén alig van minta, mint a slick...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#51785) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

berik

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#51786) Something_ válasza Ferdzsoo (#51784) üzenetére


Something_
őstag

Na de legalabb sporoltal egy zseles utasulesre :D

Runner: sztem amugy pofara is megy, marmint egy 400e ft-os motorosrol eleg legombolni 40e-et, 3 millas motornal pedig ez felugorhat 90e-re is, mert ugyis kifizeti. Ha a konkurencia nem nyomja le az arat, annyit lehet elkerni ilyen dolgokert, amennyit kifizetnek erte a tulajok.

(#51788) mm89 válasza FIREBLADE78 (#51779) üzenetére


mm89
őstag

Hmm... Na valami nagy szatyrot csak adtak volna hozzá :)
Vagy bőrönd :))
A lényeg, hogy meg van!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#51789) -Mosquito- válasza Topiccsendőr (#51777) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Én utánanéztem/olvastam a fórumán a népítéleten,minél több infót szívtam magamba. Ilyen 5-10eKm-es futást/írást el sem kell olvasni mert haszontalan. Ahogy írod,olyat kell elolvasni ami/aki újonnan esetleg kevés Km-el vette meg a motort és belecsavart 40-120eKm-t és leírta mi/hogy,jó/rossz tulajdonságait a gépnek,magyarán használta és nem a garázsban állt középsztenderen... :D Pl: [link]

Runner:

Már kell is faragni az ülésen vagy csak infót gyűjtesz/akarsz? Amúgy ez a 80-90eFt elfogatható,van ennél drágább is pl, Tommot. Láttam és hallottam is hogy jól,szépen és nem drágán dogozik. Motorkarpit

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#51791) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Alá öltözőt hol kapok legolcsóbban?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#51792) FIREBLADE78 válasza mm89 (#51788) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Dobozban volt

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#51793) Outlander válasza FIREBLADE78 (#51791) üzenetére


Outlander
őstag

Sátras lidlben, hétről hétre máshol vannak... 1.990 ft, igaz nem biztos h van a méretedben.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#51794) Xaels válasza -Mosquito- (#51789) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is ő csinálta az Eliminatorra az ülést. Jó fej, jól dolgozik. Igaz nekem csak huzatcsere volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51795) KoVee84 válasza runner 125 (#51778) üzenetére


KoVee84
senior tag

A vfr gyárilag brutál kényelmes fotelek vannak, minek akarnád átalakítani? :F

(#51796) FIREBLADE78 válasza Outlander (#51793) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Köszi. Ez leves. Neten próbálok valamit keresni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#51797) dellfanboy válasza FIREBLADE78 (#51791) üzenetére


dellfanboy
senior tag

decathlon
amúgy ennek a ruhának a bélése hálós, vagy kivehető?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#51798) runner 125 válasza -Mosquito- (#51789) üzenetére


runner 125
nagyúr

Alapvetően nem kényelmetlen, de sokan dicsérik a zselés ülések kényelmét. Bár hosszú utam még nem volt vele.
Ami furcsa viszont az ülőfelület hossza. Nem vagyok kicsi (187/95) viszont így is tök sokat tudok csúszkálni az ülésen.

Őt is hívtam tegnap, zselével együtt pont ő mondott 90-et.
Míg pl. ő ma 60k körül mondta zselével, de a Tommot-nál is 65k üléssel együtt - talán ezutóbbi a legbarátibb, főleg h 25-30k egy bontott gyári ülés.

Számomra az is fontos lenne, h a gyári üléspúp felhelyezhető maradjon, szóval nagyon komolyan nem akarom
átszabatni.

Ha már úgyis új huzat kellene rá, lehet egy fehér oldalborításút varratnék rá, valahogy így:

Mondjuk távol áll tőlem minden csicsa, logó hímzés és egyebek, de ezzel a fehér oldalfallal, szürke csíkkal talán nem mutatna rosszul, főleg h követné a motor fényezését.

Archer

Kösz, megnézem azokat is.

HGabor89

Nyilván, pedig próbáltam trükközni h a 13 éve gyártott, RC46 II. :))

KoVee84

Igen, annó mentem egy GSX-R-rel (K5), ahhoz képest tényleg az, viszont kíváncsi lennék mennyire más a zselés.

Feree13

Haversrác rendelt nemrégiben ebay-ről egy tuti ragasztót. Tényleg brutál, van egy halom videó róla youtube-on is, ez biztosan megfogja!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51799) runner 125 válasza runner 125 (#51798) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hopp, a két link kimaradt:

Origi, módosított.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51800) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ducati Pantah 350, jól muzsikál: [link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.