Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64601) Micsurin válasza Casoli (#64597) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem kötelező... Nem büntethet ha nincs... DE HA azért nem tudsz elsősegélyt nyújtani mert nincs csomagod, azért már nagyon megmérnek, mivel nem szabálysértés kategóriába esik hanem bűncselekmény. :)

[link] Nem szeretem a Sportmotor.hu-t de szépen leírták. :)

A kymcoba érdekes lett volna beleszuszakolni... :DDD :DDD Idomba?! :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#64602) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Mennyire büntetnek igazoltatáskor, ha 50ccm-re nincs biztosítva a motor?
Csak kíváncsiságból kérdem 5-6 ezerért nem érdemes kockáztatni.

Live poor, die ritch.

(#64603) üszök válasza gyáliSanyi (#64602) üzenetére


üszök
őstag

Az nem túl sok,vagy 30k,viszont ha okozol egy balesetet az ott keletkezett kárt rádverik,ami lehet akár 300k is ha mondjuk végighúzol egy autót.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#64604) X Factor válasza gyáliSanyi (#64602) üzenetére


X Factor
addikt

Én most kötöttem biztit, 4.3k lett egy évre. Ez havi egy sör, ezen ne kockáztass :)

Make things work

(#64605) gabe_ válasza gabe_ (#64587) üzenetére


gabe_
őstag

Na, akkor magamnak válaszolva, leírom a tapasztalataimat a megoldásról, hátha segítséget jelent valakinek:
- az automata szivató letesztelve, működik
- az alapjárati fordulatszám állító csavar melletti csavar (amit csavarhúzóval lehet állítani) az alapjárati keverék állítására szolgál
- a karbiban a főfúvóka melletti fúvóka pedig az alapjárati fúvóka. Ezt cseréltem ki 3.2-esről 4-esre, (nagyobb furat) és megoldódott a suber tű lejjebb rakásával keletkezett hideg indítási gond. (természetesen újra kellett állítani az alapjáratot is hozzá)

Végre most már úgy muzsikál a szekér ahogy szeretném. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#64606) Casoli válasza üszök (#64603) üzenetére


Casoli
őstag

És ha egy Lambo-t, Ferrari-t vagy Porsche-t húz meg? Egy életre elássa magát anyagilag.

Ezt én eleve nem is értem. Motorra telik, de 3 ezer forintos biztosításra nem? Ami ráadásul kötelező? Ezektől én alapból venném el a jogsit, és egy életre eltiltanám a volántól.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#64607) gyáliSanyi válasza Casoli (#64606) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Csak kérdés volt.
De ne menjünk az általad írt max. példákra, még kiesebbnél se szabad rizikózni. Meg kell kötni ennyi.

Live poor, die ritch.

(#64608) gyáliSanyi válasza Micsurin (#64560) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Egyébként ha pont kifog egy hozzáértőt, az típustól függően megmondja általában az első 2 vagy az utolsó 2 karakterből a motor nagyságát. (Ezt illetékestől tudom.)
Pl. régebbi Hondáknál az elején: A=50ccm-ig, D= 70-ig, H=80, J=125, K=150, M=250, N=400, P=600, és tovább R, S, de az már nem is robogó.
Kymco 6. sor, de más ABC szerint. Több típus már nem írok le mert még valaki vérszemet kap. :D

Live poor, die ritch.

(#64609) Zin


Zin
senior tag

minimális csattogó hang 4t 125ccm-nél mit jelent? 26 ezer km...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#64610) üszök válasza Zin (#64609) üzenetére


üszök
őstag

Annyit,hogy valami nem jó.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#64611) Zin válasza üszök (#64610) üzenetére


Zin
senior tag

szelephézag? rakok fel videot ott hallani...melegen is...100km után most forróságban is hallani amikor megállok.Teszek fel videot a hétvégén.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#64612) üszök válasza Zin (#64611) üzenetére


üszök
őstag

Írjam neked is a motorfék pofát meg a leffentyűt? :D
Ember nincs aki ebből a mondatból meg mondja mi a baja. :N lehet pár oka,még a videón sem biztos,hogy hallható lesz.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#64613) mumtaz válasza üszök (#64612) üzenetére


mumtaz
senior tag

Na ja bakker. Én a jetforce-nál a mai napig nem jöttem rá, mi csattog úgy, mint egy szelep. Az injektor nem. A blokkból jön, de már néztem tűgörgőket, főcsapágyakat. De még akkor sem tudom pontosan behatárolni a csattogás forrását, ha csavarhúzóval fülelek.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#64614) Debilon válasza gyáliSanyi (#64608) üzenetére


Debilon
addikt

ez nem működik szerintem, mert Honda 400-asom van és elölről "H" a 2. karakter az alvázszámban a végén meg 4-5-6 karakter csak szám az alvázszámokban

mondjuk mi számít régebbinek?

elölről a 4. karakter N az alvázszámban

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#64615) üszök válasza mumtaz (#64613) üzenetére


üszök
őstag

A leffentyű. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#64616) benceman00 válasza Zin (#64611) üzenetére


benceman00
tag

Ha hideg motornál semmi csattogás de ha melegszik és egyre jobban csattog akkor az valószínűleg szelephézag. De ez csak tapogatózás :)

Üdv, ASZPi

(#64617) Rivaul


Rivaul
addikt

Ez a dugó gondolom kicsit megfáradt... kuka, vagy új gyűrűk egy alapos takarítás után? A henger fal az szép sértetlen. Ha új dugó akkor a gyári 40-es mehet bele ismét? Vagy egy számmal nagyobb? Esetleg új gyűrű erre, de ott is mekkora? 40, vagy 40,25?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#64618) üszök válasza Rivaul (#64617) üzenetére


üszök
őstag

Hát én ezt kidobnám. Dugónál van betű jelölés méreten belül A,B,C,D, pár századdal emelkednek,de nem minden tipushoz létezik ilyen.. De nehezen hihető,hogy a dugó így néz ki a henger meg hibátlan.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#64619) mumtaz válasza üszök (#64615) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ok. Akkor azt hiszem, holnap meg is nézem. De az hol is van? ;)

Üszök: A,B,C,D jelölés tudomásom szerint alu hengereknél van.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#64620) benceman00 válasza üszök (#64618) üzenetére


benceman00
tag

Szerintem is bajok lehetnek a hengerrel.

Üdv, ASZPi

(#64621) Rivaul válasza üszök (#64618) üzenetére


Rivaul
addikt

Van belőle vagy ezerféle, ezért vagyok tanácstalan, 0,25-el nő és 47-est is ad találatnak :) 50-es minarelli, gyárilag 40-es ami benne van. A hengert nem fényképeztem de nincs marás, karcolás, egyenlőtlen kopás akárhogy néztem, szép tiszta fényes a felülete. Ettől még lehet hogy gázos de nekem nem tűnik annak. Szóval akkor egyel nagyobb dugó menjen bele? Cca 12ekm van benne.

Ha mind kettő cserés akkor havi kb 100km-re meg lehet venni a 8k-s szettet vagy az kerülendő?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#64622) gyáliSanyi válasza Debilon (#64614) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

93-ig vagy 96-ig volt ez a számozás, most a fentebb levő sorba lehet keresni (4-8)
2 sorba H manufacturer Honda.

Live poor, die ritch.

(#64623) gyáliSanyi válasza Zin (#64611) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Ha ritmikus a hang akkor esélyes, hogy a szelepek miatt.
Ha nem akkor meg hajtókarcsapágy vagy koppanós hangnál, dugattyúszár csapágya. Nem kell, hogy szétesve legyenek, megkopva is van hangjuk. Csapágy boltba 4-5 ezerért beszerezhető hozzá mind, azt hiszem C-s kell, de ha mégis ez lenne a baj akkor kiszedésnél rá is van írva a csapágyra a pontos szám.

Live poor, die ritch.

(#64624) sityupityu válasza mumtaz (#64613) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Az jó eséllyel hajtókaros lesz. Hogy az alsó vagy a fölső azt így nem nagyon lehet tudni.
Az, hogy kivetted és megnézted még nem jelent semmit. Egyébként hogyan nézted meg, hogy rendben van-e?
A főtengelycsapágy meg nem ilyen hangot ad ki. Annak nem ütemes hanem folyamatos búgó, "kávédaráló" hangja van.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#64625) moriak válasza moriak (#64375) üzenetére


moriak
tag

Gyorsan eldicsekednék, hogy meglett a Vespa. :) Igyekszem sűrűbben felnézni majd ide is. Pécsen esetleg tud valaki szakit aki foglalkozik robogók szervizelésével? Át szeretném nézettetni. Köszönöm.

(#64626) forandor válasza moriak (#64625) üzenetére


forandor
tag

Grat! Irigyellek! :)

(#64627) selembeli


selembeli
csendes tag

Sziasztok! Hozzáértőktől szeretnék érdeklődni, hogy ez a robogó mennyire számít jónak? [link]

(#64628) Pete55555 válasza selembeli (#64627) üzenetére


Pete55555
addikt

NE!

...Szeretem leracsniztatni...

(#64629) Redneck válasza selembeli (#64627) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem elég ha beírod itt a keresőbe hogy Motowell. Én még nem találkoztam vele, csak más kínai noname robogóval, de az mondjuk jó volt. 100cm3 és 4T.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64630) larpi válasza Rivaul (#64621) üzenetére


larpi
tag

Szerintem sima kopott hengerbe nem szabad nagyobb dugót rakni, mivel a kopás nem egyenletes, ugyanis a henger oválisra kopik a hajtókar irányába. Egy kopott gyári hengerbe bele sem tudod rakni a 40,25-os dugót.
Amikor felfúrják vagy köszörülik stb... akkor kell a +,25 vagy +,50-es dugó és gyűrű.

(#64631) Rivaul válasza larpi (#64630) üzenetére


Rivaul
addikt

Értem. Köszönöm szépen a válaszod :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#64632) Mawyx


Mawyx
senior tag

Sziasztok!
Beköszönnék Pigikével, április óta van nálam több éves nyálcsorgatás után.
2010 Piaggio NRG DD 50 2T a becsületes neve- legalábbis asszem :D
Baromi nagy és nehéz, símán rakhattak volna bele valami nagyobb motort is. Bezzeg a bukóm azért nem fér bele az ülés alá.
Tankolásnál milyen sűrűn kell ebbe olajat is önteni? Kapásból belement egy flakonnal.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#64633) Zin válasza gyáliSanyi (#64623) üzenetére


Zin
senior tag

Köszi a valaszt!Rakok fel videot hogy majd te is halljad meg itt minden forumtars...szep lenne a hangja ha ez nem hallatszana...idegesit kicsit...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#64634) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Off.
Hány szabálytalanság van a képen? Indexen találtam.
[link]
Az milyen motor lehet?

Live poor, die ritch.

(#64635) Redneck válasza gyáliSanyi (#64634) üzenetére


Redneck
veterán

Megengedettnél több szállított személy és védőfelszerelés/bukósisak nélküli motorozás.

Elsőre azt hittem a kis CBR 125, de gyanítom inkább valami keleti 4T 125-200 ccm között.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64636) sityupityu válasza gyáliSanyi (#64634) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Teljesen normális életkép, mi a bajod vele? :D

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#64637) mumtaz válasza sityupityu (#64624) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ez volt már hajtókar csapágyas. Na annak volt teljesen más hangja, mint most.
Kocogtattam is. Az nagyon áll. A felső tűgörgőt meg kicseréltem újra.
Most egyébként mindegy, mert nem megy. Csütörtökön még hazamentem vele, aztán reggel már nem indult.
Viszont apránként az utóbbi két hónapban mindent összeszedegettem egy nagy felújításhoz: új hengerszett; csapágy+szimeringszett; injektor O gyűrű szett. Ékszíj meg görgők cserélve, azokban kb. 150km van.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#64638) siti válasza selembeli (#64627) üzenetére


siti
senior tag

múltkor beszéltem egy bácsival, az itt leszólt keeway márka termékét használja napi szinten munkába járásra. arra jó. tuti nem nyélgázon tuningolva húzza neki 80-90-el. de pár dolog, amin érdemes elgondolkodni. ugyan annyiba kerül, mint egy kopott több éves robogó, akkor min spórolhattak? fék? futómű? kidolgozottság? motor? variátor? hosszabb utakon kényelmes? levisontán és az idei totalbike24-en is volt egy motowell, idén 16. tavaly talán 5. lett (Scooter Apex csapat) szóval nem megy jól, nem megbízható, vagy jól megy és bírja is a versenyt? Na de meddig bírja megint egy másik kérdés :)

ha rám hallgatsz, olyan robogót vegyél, ami tetszik neked, a színei is:
1, rögtön nem kell átfesteni, mert ronda
2, mivel tetszik neked, nem fogod felgyújtani az árok szélén, mert a héten már 10-re szeded szét a karbit/variátort/leffentyűt.
3, és így lesz egy szép hosszú kapcsolatod a robogóddal.
4, én is szeretem a vespám, egy hete áll a garázsban, mert valami baja van. mindig jó ránézni :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#64639) Redneck válasza siti (#64638) üzenetére


Redneck
veterán

Ne haragudj de ezzel vitatkoznék. Szeretnék én is robogót, pláne olyat ami tetszik, de használni akarom napi szinten, és nem szerelni.

Hozzon-vigyen, a kötelező karbantartást csinálja meg egy szerelő, és ennyi.

Ha jó lenne, vennék Keewayt és Motowellt is újonnan, de úgy láttam a fórumokon hogy elég vegyesek a vélemények.
A minőségi márkás használttal meg jól meg lehet szopni, annyi kontár majom van az országban.

Más:
A kis kerekű 50-es Basic Jogok milyenek, valakinek van tapasztalata róluk?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64640) Rivaul válasza Redneck (#64639) üzenetére


Rivaul
addikt

Azért ez nem így megy. Hiba minden gépbe becsúszik. Még akkor is ha elötte minden rendben volt. Ha nem szereted a vasat akkor egy ilyen 2-3 hibasorozat után tüzet akarsz alatta rakni. Viszont ha szereted akkor csak bosszant de nem utálod meg az egészet. Én nem motorba de autóba élek és hiába megbízható, most volt egy 60 ezres beruházás mert egyszerre adta meg magát a hütő, lengökar, féltengely, elektromos ablak. Nem örültem de imádom ezt az autót, így megszerelgettem itthon, még élveztem is. Volt olyan autóm amit nem szerettem így és az ideg szétvert mikor valami baja lett. Nah az nem kellemes. Olyan hogy valami csak a kötelezökkel hoz és visz a végtelenbe... Olyan meg nincs :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#64641) siti válasza Redneck (#64639) üzenetére


siti
senior tag

ó, hát szép új Gilera runner is szóba jöhet ekkor!
vagy olyat keresel, ami keveset futott, soha el nem romlik és max 300e? hááát, sok sikert. van ilyen, tavaly hagytam ki egy 500km-t futott vespa LX50 2T-t, csak pókháló volt rajta, 300e pénz és olaj nélkül hozták. mennyire lehetett lutri? nem keveset pingvineztem, mire kiböktem hogy inkább nem, pedig ordított róla, hogy ezt nem használták soha. de amikor ment, volt e benne olaj? (most van helyette egy motorfelújításra váró festéshibás motorom, amire már többet költöttem, pedig sokkal olcsóbb volt. megvenni...)

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#64642) Redneck válasza siti (#64641) üzenetére


Redneck
veterán

Nem, az arany középutat keresem. Japán legyen, jó állapotú, ne túl drágán és slussz. Mondjuk csak autóvásárlás után, vagy addig átmenetileg egyet. Nemrég adtam el a motorom.

Csak sajnálom hogy a kínai robogók ilyen gyászosak. Azzal még megbarátkoznék ha kívülről gyengébb minőség lenne, de motorikusan és szerkezetileg rendben lehetnének.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64643) Spenike


Spenike
tag

Hali

Skacok kellene kis segítség vettem 1 jó kis Yamaha Aeroxot megy is minden fasza.
1 kis gond lenne elég nagy domb van előttünk és félúton már elfogy a kis gép ereje 95 kiló vagyok + ugye a moci is van 90+os.

Kérdésem mit kellene tennem annak érdekében hogy kicsit erősebb nyomatékosabb legyen valamit állítani kicserélni ?
Nem nagy lóerők kellenének nem is nagy tuning csak némi kraft a dombra.
A gép amúgy jól megy nem huztam még neki maxon de 70felé simán megy és még ott is van benne erő sebesség ha megmarad a 70 nekem elég, a lényeg dombon nyomatékosabb legyen ;)

Válaszokat köszi élőrre is !

(#64644) Debilon válasza Spenike (#64643) üzenetére


Debilon
addikt

ez ilyen, szokj hozzá ha tényleg olyan nagy és hosszú emelkedő:)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#64645) benceman00 válasza Spenike (#64643) üzenetére


benceman00
tag

Legolcsóbban akkor jössz ha a görgőkkel játszadozol de itt kompromisszumot kell kötni.
Drágább(jobb) megoldás a tuning de ezt elvetetted. Marad a fentebbi :K Ameddig nem gurulsz vissza az emelkedőn nincs gond ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

(#64646) Spenike válasza benceman00 (#64645) üzenetére


Spenike
tag

"Ameddig nem gurulsz vissza az emelkedőn nincs gond ;]"
:P
Fasza :P
Csak nem, max leszállok és megyek elette húzom a gázt de az már kicsit ciki ,)

Kompromisszum megy elvileg ez megy simán 80at nekem 70 elég valahol olvastam elvileg gyárilag 5,5ös görgők vannak benne gondolom akkor az 1el kisebb már talán mutat némi eredményt azt hiszem talán van 5,25ös.

(#64647) benceman00 válasza Spenike (#64646) üzenetére


benceman00
tag

Ha van lehetőség próbálj szerezni egy görgő hangoló szettet az a tuti. Én inkább 5össel próbálkoznék.

Üdv, ASZPi

(#64648) forandor válasza selembeli (#64627) üzenetére


forandor
tag

Nemrégóta ismerem ezt a topikot, de valamikor a közeljövőben egy hozzászólásomban kiálltam a már eladott Keeway-em mellett, mely még mindig családban van :). Tény és való újan biztos nem vettem volna meg, az akkor újan 230K volt (2008), de csak azért, mert nem engedem meg magamnak, hogy ennyit költsek egy gépre. Amúgy a Motowell Magyar vonatkoztatású márka, kínában gyártják, mint manapság mindent, de a felügyelet, és a fejlesztések mögött ott áll a hazai cég.


A képet elemezve: mentem lefelé, mert azt hittem, hogy az aljban egy kavicsos útra térek ki, de benéztem a rajzot, a másik irány lett volna :). Nincs más út, mint felfelé. Az alja innen nem látszik, de mire észrevettem a tévedést tudtam, hogy vissza nem fordulhatok, meg nem állhatok (előtte napokban volt egy kis eső). Miközben haladtam lefelé azon tanakodtam, kit fogok majd hívni, aki kihoz innen. Gondoltam egy próbát azért megér: az alja előtt 2 méterrel nyélgáz, (ha nagyon begyorsítok az aljára érve fejre álltam volna :D ). Olyan szépen felvitt, hogy az na. Igaz egyszer max kétszer lábbal korrigáltam, mert keresztbe akart állni a gép, nyirkos volt ugyebár a talaj.

(#64649) mumtaz válasza benceman00 (#64647) üzenetére


mumtaz
senior tag

Bár nem tudom, hogy mi van az Aeroxon, de szerintem a könnyebb görgő mellett egy sportkipuff is hasznos lehet némi karbi hangolással neki.
Nem nagy tuning lenne, de azért talán adna neki egy hangyányi pluszt.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#64650) gabe_ válasza forandor (#64648) üzenetére


gabe_
őstag

A kép alapján nem tűnik durvának. Gyerekkoromban, mikor még nem volt jogsim és csak földutakon motoroztam, az első simsonommal olyan bozótos helyeken jártam, hogy a mai fejemmel oda gyalog se mennnék be... :)
(De szép is volt... Tiszta seb voltam az ágaktól, meg egyszer 19 darab tüskét szedtem ki a két kerékből miután hazatoltam a defektes motort az akácosból... Akkor nem voltam vidám, de az idő mindent megszépít)

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.