Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) ZozzHUN válasza fesii (#30000) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Kapsz egy fagyit ha blahan jarsz :)

(#30002) molnarpeter válasza ZozzHUN (#30001) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Fagyit... :DDD :DDD :DDD

mp

(#30003) busman


busman
addikt

Most vettem a lidliben védőfóliát,nagyon frankó.Nem is volt drága 3.5k.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#30004) runner 125 válasza busman (#30003) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mármint mire? Motor idomra bogarak ellen?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30005) busman válasza runner 125 (#30004) üzenetére


busman
addikt

Akkor rosszul fogalmaztam....nagy alu zsákot, amit ráhúzhatok eső,napfény ellen...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#30006) runner 125 válasza busman (#30005) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mennyibe mérik? Egy nekem sem lenne rossz, a régi már szar.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30007) busman válasza runner 125 (#30006) üzenetére


busman
addikt

Háomezeöcá...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#30008) runner 125 válasza busman (#30007) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az korrekt. Jó minőség amúgy? Belseje milyen? Gondolom ennyiért még nem "pamutozzák" ki.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30009) busman válasza runner 125 (#30008) üzenetére


busman
addikt

Pamut nincs,de nekem megfelel,meg 3 év gari is van....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#30010) akos3 válasza busman (#30009) üzenetére


akos3
addikt

nekem még a robcsimon vt pamut nélküli. jól el is cseszte a fényezést ott ahol legjobban rásimult. Nem is gondoltam vna h ennyit számít. Cbr-re 5000ért vettem egy pamutoltat elég erős anyagból. már 2 éve megvan, napi szinten le van takarva vele a motor a szabadban, elég jól bírja. Még egy évet adok neki tutita, ha nem jön egy orkán.

(#30011) runner 125 válasza akos3 (#30010) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, azért is kérdeztem... én is adok rá, így első sorban pamultotat vennék.
Pláne, ha sűrűn van leteregetve.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30012) akos3 válasza runner 125 (#30011) üzenetére


akos3
addikt

Úgy tudom most Pesten vagy. Vagy ha majd legközelebb jösz fel akkor nézz be ide. Amúgy is jó bolt, meg a ponyvát is itt vettem, jó szívvel ajánlom, ennyit megér. Bár lehet h már felmentek az árak, nem tom, rá kell kérdezni :D

(#30013) busman válasza akos3 (#30010) üzenetére


busman
addikt

Hát nemtom,ez akkora mint az állat... Scarabeon még a plexit is teljesen befedi.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#30014) SirKero


SirKero
őstag

Fagyállóval feltöltve letakarva várva a jó időt. A márciusi megvétele óta több mint három ezer kilométert tettem bele minden nagyobb gond nélkül. Azért tavaszra jó lenne egy nagyobb :U
Én 3 ropiért vettem a takarót műszálas de nekem megfelel. Zárt fedett helyen van csak por miatt teszem rá.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30015) akos3 válasza busman (#30013) üzenetére


akos3
addikt

Az sem jó ha nagy. a szél jobban bele tud kapni, jobban lobogtatja a mocin, ergo nagyobb lesz a surlódás is, szal jobban koptatja a fényezést.

SirKero
Nah én még nem merem eltenni, hátha jön egy kis jóidő :) zárt, vagy csak fedett heylen van? (fagy miatt kérdezem)

(#30016) SzlobiG válasza busman (#30003) üzenetére


SzlobiG
félisten

Obiba 2k volt egyik szórólapba láttam direkt motor takaró.

(#30017) SirKero válasza akos3 (#30015) üzenetére


SirKero
őstag

Zár és fedett egyben ( magyarul fűtés nélküli garázs ) . Nem gond ha lesz jó idő csak le kapom a ponyvát és már mehetünk is. Kedden még motorral akarok Pestre menni.
A fagy miatt cseréltem le a vizet mert ki tudja mikori volt benne ( lehet,hogy még az eredeti ) most új van benn -40 fokig jó.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30018) akos3 válasza SirKero (#30017) üzenetére


akos3
addikt

ja majd én is fűtés nélküli garázsban fogom tárolni egy társasház aljában, szal 10-15 fok közötti lesz a hőmérséklet. Én csak kiveszem az akksit majd azt kész..

(#30019) canniball


canniball
nagyúr

Plüss bélésű ponyva tetszőleges méretben 4k-ért.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#30020) SzlobiG válasza akos3 (#30018) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerencsére nekem is megoldott a dolog ház aljában a garázs mint idáig is a kocsi mellett elfér szal felesleges a ponyva, max a por miatt kéne.:)

(#30021) SirKero válasza akos3 (#30018) üzenetére


SirKero
őstag

Amiről én beszélek az egy zárt szelvény kereten pala tető és pala oldalból álló építmény amiben ha kinn hideg van akkor benn is :DDD
Előny,hogy zárt és az időjárás viszontagságaitól megvédi ( nap - szél - eső ) + a macskák nem járkálják össze :(((

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30022) SzlobiG válasza SirKero (#30021) üzenetére


SzlobiG
félisten

A lényeg burgonya becsomagolva. ;]

(#30023) SirKero válasza SzlobiG (#30022) üzenetére


SirKero
őstag

Ja zsákos krumpli :DDD

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30024) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Jaj de féltitek! :DD Ha melóba megyek pofátlan módon 25 fokon radiátor mellett tárolom. Itthon sajna marad a fűtetlen nappal nyitott garázsajtós tárolás, télen meg megy a fenti garázsba, ott is 20 fokot tudjuk tartani, csak nem tudom majd beindítani és kivinni annyira macera lesz oda betenni.
Ma 620ft-ért tankoltam, elég pár napra. Őrület milyen árak vannak. ;) Megelőgezve a dolgot olajat is vettem. Autotekában automata, hogy próbálnak lebeszélni arról az olajról amit én szeretek? Mert, hogy felesleges ennyire drága, mert, hogy nem forog az a motor 10K-t. meg hogy ez az amaz. Mondom uram, forog 10k-t hs sietve kell indulni, de üzemszerűen a 8250-et is szokta tartósan. Olyankor nyerek és inkább ad.

(#30025) akos3 válasza Kolondrum (#30024) üzenetére


akos3
addikt

hol tudtál ennyiért tankolni? min. 2L kell, és az drágább..

(#30026) Kolondrum válasza akos3 (#30025) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát ott ahol mindig szoktam és ismernek. :F Meg aztán miért ne lehetne 1.5L-t?

(#30027) Grillo válasza Kolondrum (#30026) üzenetére


Grillo
senior tag

Legtöbb helyen van egy minimum kiadható mennyiség, ami 3-5 liter szokott lenni.

(#30028) runner 125 válasza Grillo (#30027) üzenetére


runner 125
nagyúr

..én eddig 2 litert láttam mindenhol. Van ahol ki is van írva nagy betűkkel.

Mondjuk, ha kutas lennék, én is falra másznék attól, aki 1,2 litert tankol. Mi értelme annak?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30029) molnarpeter válasza runner 125 (#30028) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szezon végén, hogy csurig legyen a tank pl?

mp

(#30030) akos3 válasza Grillo (#30027) üzenetére


akos3
addikt

én is mindenhol 2L-t látok.

molnarpeter nahát ha pont az a fél lityó kéne még, h meg legyen a 2 akkor elmész még egy karikára és húzod neki :D

[ Szerkesztve ]

(#30031) Debilon válasza molnarpeter (#30029) üzenetére


Debilon
addikt

műanyag tanknál nincs jelentősége meddig van a szezon végén (szerintem)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#30032) molnarpeter válasza akos3 (#30030) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mondjuk hazáig meg pont fogy egy kicsi, és nem lesz csurig... fuck logic :D

Debilon: elnézést, simsonom van. :DDD

mp

[ Szerkesztve ]

(#30033) akos3 válasza molnarpeter (#30032) üzenetére


akos3
addikt

ajj. akkor elsétálsz egy 5L-es kannéval és otthon beletöltöd;)

(#30034) molnarpeter válasza akos3 (#30033) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Igen, hülyeséget mondtam :D

mp

(#30035) Kolondrum válasza Grillo (#30027) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jaaa ez a gondotok. Rákérdeztem, tankba akármennyit kérhetek, ha kannával viszem minimum 2l-es kell.

runner 125! Az, hogy nem tudom mikor jön be a rendes hideg és nem áll szándékomba teli tankkal eltenni, totál hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#30036) runner 125 válasza Kolondrum (#30035) üzenetére


runner 125
nagyúr

De bazz, ne idegelj már fel. :D 620FT-ért h lehet tankolni? 620FT-ot egy csöves 10 perc alatt összeszed. Miért nem lehet telenyomni egy 6 literes tankot...

molnarpeter

Mint már írták, műanyagtanknál tök mindegy.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30037) Kolondrum válasza runner 125 (#30036) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát úgy, hogy 1.5L az 620ft volt. :DD

(#30038) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Látom megvan a szezon végig tankolás téma.:D

Nekem is most jövőhéten kell tankolni, de nem fogom cifrázni 2k-ért tolok bele azt az valszeg elég is lesz már idén.

(#30039) akos3 válasza Kolondrum (#30035) üzenetére


akos3
addikt

mondjuk nem értem miért totál hülyeség teli tankkal eltenni. Rosszat nem csinálsz vele semmiképp. és a benzint meg jövőre felhasználod :D

mondjuk én most legutóbb pont annyit tankoltam 95-ösből h 1000ft legyen, mert már nem megyek annyit, h egy teljes tank kiürüljön és télire meg 100ast akarok majd beletenni.

(#30040) SirKero válasza akos3 (#30039) üzenetére


SirKero
őstag

Kedden megyek be Pestre és Én sem szándékozom max. 3l-nél többet tankolni. Az elég lesz oda vissza + ha lesz jó idő tavaszig és előveszem. Ez nekem 100km-re elég minek álljon csak benne az anyag.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30041) kpal


kpal
veterán

Igy kell tárolni télen [link] :)

(#30042) canniball válasza kpal (#30041) üzenetére


canniball
nagyúr

Hogy így?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#30043) kpal válasza canniball (#30042) üzenetére


kpal
veterán

ez Fb-s kép ! nem nyitható meg ?

[ Szerkesztve ]

(#30044) SzlobiG válasza kpal (#30043) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha neki nincs akkor nem. Így már látnia kell.

(#30045) SirKero válasza kpal (#30041) üzenetére


SirKero
őstag

Vagy így :P

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#30046) akos3 válasza kpal (#30041) üzenetére


akos3
addikt

szőnyeg is van alatta :))

(#30047) kpal válasza SzlobiG (#30044) üzenetére


kpal
veterán

így jó ;)

#30046) akos3 mert megérdemli :D

[ Szerkesztve ]

(#30049) SzlobiG válasza AndrewTdi (#30048) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez kemény, igazuk is volt a rendőröknek biztos kapott is a gyerek...szerintem biztos, hogy nagyobb volt az mint 125.

(#30050) kpal válasza AndrewTdi (#30048) üzenetére


kpal
veterán

srác egész jól ment azért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.