Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65851) üszök válasza Rellind (#65850) üzenetére


üszök
őstag

Nekem ilyen Nokia van,néha beszoktam tenni a fülembe menet közben,városban használható de 100 környékén már nem hallok semmit.
Ha zenét akarsz hallgatni a linkelten abban nem tudok segíteni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#65852) Rellind válasza üszök (#65851) üzenetére


Rellind
senior tag

A lényeg, hogy tudjak hívást fogadni menet közben. :U
Ez hogy fér be a bukósisak alá? :DDD És hallanak is?

[ Szerkesztve ]

(#65853) üszök válasza Rellind (#65852) üzenetére


üszök
őstag

Hát ügyesen kell felvenni a sisakot. :D A sisak Caberg Konda ha kicsit széthúzom az alját mikor veszem fel, egész könnyen megoldható,és ha nem mozdul ki a fülemből nem is nagyon nyom. Városban használható simán,80-90 környékén már alig hallom a másik felet. (Aki általában az asszony. Mármegintelmentélmotorozni nemveszedfelaztakqvatelefont.) :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#65854) Rellind válasza üszök (#65853) üzenetére


Rellind
senior tag

Én inkább attól félek,hogy engem nem hallanak. :DDD
Köszi az infot, nyomozok tovább :R

(#65855) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok. Tudja valaki, hogy a 16-os alkatrész levegő kompresszor vagy pumpa... Mi a szerepe, illetve hova volt a róla jövő két cső dugva? Peugeot Jetforce C-tech. Köszi!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#65856) üszök válasza Peti N95 (#65855) üzenetére


üszök
őstag

Karbishoz nem kell az a pumpa szerintem csak az injektoroshoz. Az tolja a levegőt az injektorhoz. az egyik nagy hiba forrás a Ditech technikában.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#65857) nyogo83 válasza Atomgeszi (#65847) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

B125-re mar most jelentkezz be valamelyik autos sulinal, hogy ne a szezonban szivjal.
Elmeletbol 2 v 3 ora KRESZ van, hozzaferest kapsz online gyakorlo teszthez.
Amikor mentem az elso orara, mar be is jelentettek a legkozelebbi KRESZ vizsgara.
Amint megvan a KRESZ, lehet tolni a gyakorlatot.
Gyakorlati ora palyan van, valaszthatsz hogy robogval vagy valtos motorral csinalod. Ha robogoval vizsgazol, akkor az bekerul majd a jogsidba korlatozasnak, hogy csak automata valtos robogot/motort vezethetsz. Elmeletileg.En is robogon vizsgaztam, megis a jogsirol mar lemaradt a korlatozas :))
6 ora gyakorlat van, 2 tipusu teljes palyas manovert kell megcsinalni.(ebben van szlalom, nyolcas, lassu egyensulyozas bolyak kozott, intenziv gyorsitas/fekezes, stb).
Igy hogy robogoztal mar, valoszinu hogy max 2 ora palyagyakorlat lesz(nem remlik van-e minimum erre), a tobbiben meg irany a forgalom.
Vizsgan muszaki van(alap dolgokat kell felsorolni, fekek ellenorzese stb)+palyan a ket fajta kort vegigtolni, ha ez sikerult akkor mehet a forgalom.
(Vizsgan a palyan ha lerakod a labad, azonnali bukas)

Ha ez megvan, kapod a papirt amivel lehet a jogsit csinaltatni. Jobb esetben megvan 3 het alatt.

Azert mondom, hogy idejeben jelentkezz, mert hiaba a keves oraszam, ha nem kapsz vizsgaidopontot.
Nekem majd 3 honapomba telt az egesz(igaz nyar elejen), pedig mindenhol a legelso szabad idopontra irattak be.

(#65858) Peti N95 válasza üszök (#65856) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Ez a motor gyári karbis, és mégis van rajta. Fentebb raktam be egy képet, az új szerzeményről, az is gyári karbis, és azon is van.. Sőt, ez a pdf darabka a gyári karbis C-tech manualjából van, és mostmár nagyon érdekel, hogy gyárilag mit csinált ez az alkatatrész, mert mindkét motornál ki van iktatva... :F

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#65859) sityupityu válasza nyogo83 (#65857) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Mindez amit leírsz erősen lakhelyfüggő dolog.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#65860) nyogo83 válasza sityupityu (#65859) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Jaa, persze. Pestbol indultam ki, "videken" jobb a helyzet az a tapasztalatom. Legalabbis 15 eve mikor az autos jogsit csinaltam, akkor Nyiregyhazan pikk-pak ment minden, de meg most a motoros jogsiknal is ezt hallom.

(#65861) sityupityu válasza nyogo83 (#65860) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Én Esztergomi vagyok és nagyon flottul mennek a dolgok erre fele a mai napig. Leesett állal olvasom sokszor amiket a jogsi topicban szoktak írnak.
Nekem a buszt leszámítva már megvan minden, de az unokaöcsém pl tavaly rakta az A korlátlant. Kb 2,5 hónap alatt megvolt neki az egész. Azt mondta, hogy még egy héttel hamarább is meglehetett volna.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#65862) nyogo83 válasza sityupityu (#65861) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Nekem fokent akkor amiatt is maradt ki a korlatlan A, mert cirka 5 honap lett volna mire vegzek vele, annyira tele voltak.
Mivel egyelore "semmi hasznat" nem vettem volna a B125-hoz kepest, igy skippeltem.

[ Szerkesztve ]

(#65863) üszök válasza Peti N95 (#65858) üzenetére


üszök
őstag

Lehet semmit nem csinált,csak kitöltötte a lyukat,mert ott ugye belátni a főtengelyhez ha kiveszed. Vetted már ki? Benne van e a bele egyáltalán?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#65864) sityupityu válasza üszök (#65863) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Én is ugyanazon vagyok mint te, hogy karbisnál tutira nem kell az említett alkatrész.
Kérdés, hogy az a "ki van kötve" konkrétan mit is jelent pontosan. Mert ha valóban ott van a kérdéses alkatrész (amit még mindig kétlek) akkor az drága dolog lenne a gyár részéről, hogy csak úgy berakják amikor nincs is szükség rá. :F

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#65865) Peti N95 válasza üszök (#65863) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Az egyik motornál ki van szedve, egy lemez van a helyére csavarozva. A másikban benne van, és a két cső le van dugózva (egy kis darab csővel van össze dugba k két kiálló rész). Amelyikből ki van szedve, odaadták hozzá. Egy csapágy van a belsejében, amit gondolom excentrikusan nyomkod, így csinál nyomást... 2db elég hosszú cső van rajta...

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#65866) Peti N95 válasza Peti N95 (#65865) üzenetére


Peti N95
aktív tag

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#65867) dtsdexter válasza Rellind (#65852) üzenetére


dtsdexter
csendes tag

Én is használtam, sima Nokia headset ... 5000 forintos eldobható telefonok mellé adják, kb 1,5 méter hosszú. A GPS-hez kellet amikor Dél-Pestről kellet Pomázra kivergődnöm, úgyhogy a szentendrei utat messze elkerüljem. Hasznos ha mondja, mikor merre :). Az új koncepció egy telefontartó beépítése lesz a fejidomba, ill egy szivargyújtó. Egyenlőre azon gondolkodok, még fényezés előtt, hogy hova kerüljön, kerüljön e rá plexi, és az se baj, ha nem ázik el a szivargyújtó ... nem esne jól, ha fákja ként suhannék a Soroksári úton 100-l :)

[ Szerkesztve ]

... esküszöm, gyári főnök ;)

(#65868) sityupityu válasza Peti N95 (#65866) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Na ez érdekes. Bevallom, hogy nem tudok mit mondani. :F

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#65869) dtsdexter válasza sityupityu (#65868) üzenetére


dtsdexter
csendes tag

Kérdés: Dollerto PHBN 17.5-s karbihoz lehet külön kapni gáz,- szivató,-bovden végen lévő rugót? EGÜN, Motorxen OEM-Parts-n nem találtam. Esetleg alternatív megoldás?

[ Szerkesztve ]

... esküszöm, gyári főnök ;)

(#65870) Atomgeszi válasza nyogo83 (#65857) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi szépen, hogy ezt leírtad!

Neked ez pénzügyileg hogy nézett ki? Gondolom akkor orvosi is kell új és akkor a B meg B125 ugyanaddig fog tartani.
Kresz vizsga a szokásos B kategóriás kérdés kiegészítve motoros kérdésekkel??

Át kell gondolnom ezt, lehet mégis csak inkább egyel nagyobb kategória, ha nem sokkal több pénz, meg időben kb ugyanannyi.. :F

(#65871) Peti N95 válasza sityupityu (#65868) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Akkor ez örök rejtély marad :U
Annyit már sejtek, hogy az eggyik vége a légszűrő házra megy, mert ott van egy ledugózás, és az pont a hosszabbik cső, a bemeneti. De hogy a másik hova mehet? Valaki mondott olyat, hogy a kartelba fújja a levegőt... Mondjuk logikus is lehet, mert a főtengely lökdösi (pumpálja) így elősegítheti az öblítést, vagy ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#65872) üszök válasza Peti N95 (#65866) üzenetére


üszök
őstag

Ez egy Ditech levegő pumpa 60k körül van az új ára. :D Ez tolja a levegőt az injektorhoz 5bar körüli nyomással. A főtengely nyomogatja az excenteren keresztül. Neked semmi szükséged rá. Viszont a helyére csavarozott lemez sem tökéletes megoldás,mert a forgattyús házban lévő részt is pótolni kell,mert csökkenti az elősűrítést.
bizti,hogy nem tsdi-k voltak ezek a mocik?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#65873) Peti N95 válasza üszök (#65872) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Biztos hogy nem! A gyári C-tech es robbantott ábrán is látható ez az alkatrész, csak az nem látszik hogy hova van bekötve!
A tsdi nek nem pont így néz ki ez a cucc, meg mintha csak egy cső menne rá, de ez nem biztos..

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#65874) nyogo83 válasza Atomgeszi (#65870) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Orvosi nem kell ha ervenyes a jogsid, ha jol remlik akkor a jelenlegi datumot veszit alapul ervenyessegnek.
2014-be raktam le a B125-ot es 2021-ig ervenyes es elotte vagy azelott even lett megujitva.

Penzben kb 50k volt a jogsi, a korlatlan 100k lett volna.
Az A2 csak 75k korul, de a korlatlanhoz kepest csak 10 gyakorlati ora kulonbseg van.
En nem szorakoznek koztes kategoriakkal, ha nem hasznalod ki jo darabig es szamit a penz + rovid ido megcsinalni, akkor B125, ha nem akkor korlatlan.
Ha jo a suli, akkor max 1 honap alatt lezavarhato a B125 szerintem.

(#65875) üszök válasza Atomgeszi (#65870) üzenetére


üszök
őstag

Ha elmúltál 24 éves korlátlant csinálj mindenképp,kitudja mikor lesz szükséged rá.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#65876) üszök válasza Peti N95 (#65873) üzenetére


üszök
őstag

Ez a műszerfala? Lehet csak a lyuk kitöltése miatt van benne gyárilag.
Karbinál nem kell ilyen levegő nyomás sehova.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#65877) Peti N95 válasza üszök (#65876) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Persze, ez a műszerfala. Biztos hogy gyári karbis, volt a közvetlen közelemben tsdi, annyi dologban különbözik, hogy fel sem tudom sorolni... Szerelgettük is, nem keveset! Pont ezért vettem C-tech et, mert kinézetre tetszett a motor, de nem akartam szívni a magasnyomású cuccokkal!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#65878) üszök válasza Peti N95 (#65877) üzenetére


üszök
őstag

Akkor rakd vissza és használd. A másikba meg esztergáltass egy dugót,vagy vegyél egy rossz pompát a lemez helyére.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#65879) Peti N95 válasza üszök (#65878) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Az eggyiben benne van, a másikba meg vissza teszem amit adtak hozzá. Csak jó lenne kideríteni hogy egy karbis motornál mi lehetett a szerepe, és miért van mindkét motorban kiiktatva...
Lehet azért torpangatnak meg...
Mindkét motornál fennáll az a probléma, hogy dombnak felfelé elkezd lassulni, majd egyszercsak megindul, holott nem fogyott el az emelkedő... Gyengének nem gyengék, mert hegymenetben is szedik a lábukat rendesen, csak egyszer egyszer elgyengül, lassul, majd meglódul...
Variátornál minden rendben, tiszta és könnyen jár a tárcsa a csúszkán, stb...
Mintha üzemanyag ellátási gond lenne, de a karbi is rendben... Levegőt is kap

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#65880) Atomgeszi válasza nyogo83 (#65874) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem semmi, hogy ezért ennyi pénzt elkérnek.. Eleve 10 éve már robogózom M kategóriám óta.. Mindegy ilyeneken már nem is tudok fennakadni :D
Azért rákérdezek helyi suliknál, csak itt az a baj, hogy eleve vidék vidékjén vagyunk, már 10 éve is max M kategóriát tudtál csinálni a városban, a B-vel is mindennap be kellett vezetni Pécsre. Gondolom ennél a kategóriánál is be kell menni, így megint sok óra plusz pénz mire beutazol 125-össel.
Hát nemtudom.

(#65875) üszök El, csak egyelőre nincs helyem sem a motort hova tenni, egy 125-ös 4T még beférne az F12 helyére. De szerintem ezt hanyagolom és inkább tényleg A-t megcsinálom, aztán nincs vele többé probléma. Főleg ez a vidéki utazgatás szívás időben + plusz pénzben.. :(

(#65881) dtsdexter válasza dtsdexter (#65869) üzenetére


dtsdexter
csendes tag

Megvan, Schuber/súber rugó ...

... esküszöm, gyári főnök ;)

(#65882) sityupityu válasza dtsdexter (#65881) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Nézd, itt pl árulnak. Itt is, de még több hely is van.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#65883) denko


denko
senior tag

Azt hogy kérdezzem már meg töletek:

125-öst akarok csinálni, mert városban ez elég is nekem közlekedésre, csak utána járok elötte:

-Melyik sulikat kerüljem, mit nem? 11 kerület Bp-n keresék sulit?
-Adnak-e felszerelést, protektort, vagy előre kell megvennem?
-Miért csak 7 ora a gyakorlás? ( Mert van B-s jogsim, de amiota leraktam elősem vettem 5 éve..) és biztos lesz szükség több orára gyakorlásra. Ezt normlisan kezelik?
-Kresz mennyi idő alatt sajátitható el? 2 hét lelméletben?

Köszönöm

(#65884) Karex


Karex
senior tag

Sziasztok!

Budapesten tudtok ajánlani robogó szervízt? Elsősorban vétel utáni átvizsgálás, szezonra felkészítés miatt, de hosszú távon is egy helyre szeretném hordani a gépet, ahol igényesen javítják/szervizelik. Piaggio NRG -ről van szó.

(#65885) dugynok válasza Karex (#65884) üzenetére


dugynok
senior tag

Hol laksz?

(#65886) freelanced


freelanced
addikt

Sziasztok !

Megpróbálom összefoglalni, hogy mi is a terv.

Tehat szeretnek motort nyárra, még nem volt motorom, nimcs tapasztalatom Vele, parszor robogoztam már.

Elsősorban váltóst szeretnek.

Nem tudom, hogy érdemes-e jogosítványt tennem, jelenleg B kategóriás jogsim van.

Körülbelül 300.000-ret szannék rá maximum jelenleg.

Hobbi célból használnám.

Nem tudom elég-e az 50-es, vagy esetleg érdemes 125-os jogsit vagy 35kW-ost tenni.

Először szeretném kipróbálni, hogy mennyire fekszik a dolog.

Mit javasoltok? Elég sok valaszt kaptam mar de igy meg tanacstalanabb lettem.

Koszi elore is!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#65887) Debilon válasza freelanced (#65886) üzenetére


Debilon
addikt

hát, szerintem minimum A2 (35KW limit)

bár 300-ból talán egy rendszámos/papíros 125 talán kijön, de ha 50-es robogóval nem jöttél rá, hogy tetszeni fog-e, akkor szerintem hagyd a fenébe

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#65888) dtsdexter válasza denko (#65883) üzenetére


dtsdexter
csendes tag

B-s jogsi mellé nem elég csak különbözetit tenni? Ahhoz a meglévő egészségügyi és KRESZ elég, csak rutin és forgalmi vizsgát kell csinálni. De lehet nem jól tudom?!

[ Szerkesztve ]

... esküszöm, gyári főnök ;)

(#65889) dtsdexter válasza sityupityu (#65882) üzenetére


dtsdexter
csendes tag

Köszi az elsőt megtaláltam, OEM-n még nem néztem. Most próbálok valami pesti boltot keresni, mert egy 2-300 forintos tételért nem fizetnék ki +1500 posta költséget :)

(alapozót, festékeket, fényezőt és festőberendezést most vettem meg, többre számítottam, megállt egy 20.000 ben, +alvázvédő. Holnap jönnek az új bovdenek, első fék fémhuzalos kábele, meg pár apróság. Karbit közben beállítottam, szép egyenletes alapjára, ma akartam elvinni egy körre de esőt mondott, úgyhogy várok még vele, majd csak festés fényezés után.)

[ Szerkesztve ]

... esküszöm, gyári főnök ;)

(#65890) Karex válasza dugynok (#65885) üzenetére


Karex
senior tag

Zugló/Örs vezér tere környéke, de az autót is Budakalászra hordom, mert ott találtam korrekt szerelőt, szóval a távolság ne legyen kizáró tényező. Oké, mondjuk azért ne is szegedi legyen. :)

(#65891) siti válasza freelanced (#65886) üzenetére


siti
senior tag

vegyél egy 50-est, kezdj el motorozni, hogy kell e ez neked egyáltalán. ha nem, akkor mehet vissza a motor hirdetésre. nincs jogsi, átíratás, semmi. sokat nem buksz rajta. ha pedig megcsap a benzingőz meg a száguldás, akkor majd jöhet a következő terv, hogy 125 vagy korlátlan. Én 50-est vettem, falun elég, vidéken elég, azon a 200m-en amit a hetesen teszek meg, hát ott egy hayabushával is letolnának, mert sok idegbeteg rohan dolgozni, hogy utána ott facebookozzon, meg vakarózzon, hogy mehessen már haza. Érthetetlen számomra. Lakott területen meg tudod tartani a 60-at. De akkor is kielőznek, mert mindenkit irritál, hogy egy robogó megy előtte. 40-es tábla se szent senkinek (nekem se csak én nem kapok csekket).

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#65892) dugynok válasza Karex (#65890) üzenetére


dugynok
senior tag

robogoszereles.hu
Schwarzkopf Gergő - 11. kerület. Nagyrobival 2szer voltam nála, mindkétszer korrekt, gyors, árral nincs elszálva, számlaképes. Eddig 2 "nagyobb" szervízbe jártam, a drága ár mellé nem is voltam megelégedve velük. Elsőnél telóolajozás után úgy adták át a vasat, hogy a kormány és a villa 40 fok eltéréssel volt... Eddig Gergővel meg vagyok elégedve.

(#65893) denko válasza dtsdexter (#65888) üzenetére


denko
senior tag

Nem tudom :)

Srácok?

(#65894) Karex válasza dugynok (#65892) üzenetére


Karex
senior tag

Köszi, ez jól hangzik!

(#65895) siti válasza dugynok (#65892) üzenetére


siti
senior tag

+1
nekem motor generált csinált a télen, már várom a nyarat :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#65896) dtsdexter válasza dtsdexter (#65888) üzenetére


dtsdexter
csendes tag

"A1" "B"-vel kategóriás jogosítvány ára (B125)
Gyorsjogosítvány - A1 B-vel kategóriás jogosítvány

Elmélet (3 óra tantermi képzés komplett online tan- és tesztanyaggal) 9.000 Ft
Autósiskola díja 7.800 Ft/10.000 Ft
Gyakorlat (2 rutin + 4 forg. + 1 vizsgaóra) 17.500 Ft/21.000 Ft
(Gyakorlati óradíj/ Pótóra díj) 3.000 Ft 2.500 Ft
Tandíj 34.300 Ft/ 40.000 Ft

Közlekedési alapismeretek (KRESZ) 4.600 Ft
Forgalmi vizsga 11.000 Ft
Vizsgadíjak 15.600 Ft
A1B kategóriás jogosítvány ár 49.900 Ft/55.600 Ft

... esküszöm, gyári főnök ;)

(#65897) freelanced válasza siti (#65891) üzenetére


freelanced
addikt

Debilon

Még nem volt robogóm,csak mentem már vele egy keveset.

Siti

50-es közül milyen opciók vannak? Váltósból mar ajanlottak párat de robogókból még nem. Egyébként ha váltóst ajanlotok annak is örülök!

Köszönöm!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#65898) siti válasza freelanced (#65897) üzenetére


siti
senior tag

Én vespát vettem mert az tetszik. Egy merő szívás a javítása, de még egy sima gyertya csere is, de ezzel együtt tudok élni. 4ütemű, ráérek. Automata, kényelmesebb, nyélgázon meg nem kell már tovább váltani.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#65899) gabe_


gabe_
őstag

Hát, ha holnap tényleg jó idő és 10-11 fok lesz, megsétáltatom a malagutit. :DD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#65900) Repsol600 válasza freelanced (#65897) üzenetére


Repsol600
addikt

Váltósból olyat ajánlanék amiben Minarelli AM6 blokk van. Ehhez könnyű alkatrészt találni és olcsó. Melyik formák tetszenek? Enduró/supermoto? Sport?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.