Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64251) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

NAGYON SŰRGŐS segítségre lenne szükségem. Eladtam az RS 50-et és a vevő most hívott hogy a kipufogón van egy lyuk.
Ezzel mit lehet kezdeni:

Javítható vagy rábasztam és vehetek neki egy újat/bontottat?

Szerk:
De vajon lehet hegeszteni? Arrow sportrendszer. Oké nem mai darab...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64252) dugynok válasza Redneck (#64251) üzenetére


dugynok
senior tag

Max, ha jófej vagy hegesztést bevállalsz. Egyébként meg megtekintett/kipróbált állapotban vitte el... Ez még csak rejtett/belső hibának se menne el.

[ Szerkesztve ]

(#64253) Redneck válasza dugynok (#64252) üzenetére


Redneck
veterán

Egyébként mikor megnézte, meg átvette nem jelentkezett ilyen hiba. Amúgy ma mentem vele, nem volt erőtlen vagy nem volt fura hangja.

A kérdés vajon lehet e hegeszteni.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64254) nyogo83


nyogo83
Topikgazda

Noh.

Most butykoltem a motort, mert zavart hogy sokszor bekapcsolva felejtem az indexet.
Visszajelzo fenyek napsutesben alig lathatoak, indexrele kattogasa meg nem hallatszodik. Egyreszrol gondoltam kicserelem a kontroll izzokat erosebb LED-re, valamint lecserelem az index relet.
Vettem az Odormotornal egy csipogos index relet. [link]

Eszebe se jusson senkinek ilyet venni ! :W

Konkretan mikor kiprobaltam, elugrottam a motor mellol, majd kapkodva probaltam kikapcsolni az indexet.
Az a csipogo hang megvan mikor a kukasauto vagy egy kamion tolat, ugye? Na szerintem pont ilyet hasznalnak ott is :DDD Olyan hangerovel vinnyog, hogy riasztonak is tokeletes lenne.

Mivel a masik indexrelem kuka, igy ennek a nyilasat ahol a hangot adja betomtem, majd szigszalaggal korbetekertem, hogy csendes legyen.

De legalabb sikerult a visszajelzo izzokat kicserelni, igy kb 10x olyan fenyesek a kontroll lampak, a legerosebb napsutesben is gyonyoruen latszodnak. Ezt ajanlom mindenkinek, aki kevesellne a gyari izzok fenyerejet napsutesben.

Gyarilag nekem T5-os 1.2W-os hagyomanyos izzok vannak benne. Helyette vettem T5-os 0.4W-os feher ledes "izzot".(180Ft/db)
Az index visszajelzesere ez nem hasznalhato csak siman, mivel a legtobb motornal ugy van megoldva a tapellatasa, hogy a kontroll lampa egyik laba a bal oldali lampak kozos vezetekere van kotve, a masik a jobb oldalira.
Igy mikor jobbra indexelsz egyszer normalis polaritassal kap feszultseget a LED, ha balra akkor meg forditva. Emiatt csak az egyik iranyba kapcsolva fog vilagitani.

Ezert a kontroll LED-hez meno vezetekbe be kell iktatni egy egyeniranyito IC-t, aminek ket laba(~ ~) a bejovo vezetekekre van kotve, az IC kimenete meg polaritashelyesen a LED-re.

Igy tokeletesen LEDesitheto az osszes kontroll lampa.

(#64255) kcsa válasza nyogo83 (#64254) üzenetére


kcsa
veterán

De pont ez a cél, hogy halld minden körülmény között, nem? :)

(#64256) Pete55555 válasza kcsa (#64255) üzenetére


Pete55555
addikt

És ha pont tolat mellette egy kamion ? :DDD ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#64257) nyogo83 válasza kcsa (#64255) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Egy pillanatra elgondolkodtam, hogy igy hagyom. Aztan beugrott, hogy mennyire forgatnak a fejuket a forgalomban, hogy honnan akar rajuk tolatni egy Kraz :DDD

(#64258) rolcsi099


rolcsi099
csendes tag

Sziasztok, lenne egy olyan gondom hogy a blokk ból csöpög az olaj. Egy alapos mosás után észre vettem hogy az egyik alsó csavarból csöpög :) néztem és ki van menve belőle a menet. Valaki tud egy jó módszert hogy megállítsam a csöpögést? Gondoltam arra hogy teszek a csavarra egy kis fbs és úgy csavarom be, vagy esetleg egy zsinórt teszek a csavarra és úgy teszem vissza, szerintetek? :D Még valami, mielőtt elkezdem szerelgetni, a blokkból le kell engedni az olajat? :D Van valakinek ötlete?

(#64259) nyogo83 válasza rolcsi099 (#64258) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Elso korben megkerdeznem a szerelot aki csinalta (ha jol remlik nemreg lett a blokk rendberakva), hogy nem szeretne-e rendberakni. Gyanitom elotte nem volt megszakadva a menet...

Masodik korben megcsinalnam rendesen. Pl helicoil-al megcsinalnam a menetet, vagy keresnek ra szakembert.
De..mivel gyanitom se helicoilod(keszletet meg nem erdemes emiatt venned), se kedved visszavinni a szerelohoz, uzembiztos, normalis megoldast nem tudok javasolni amit te is meg tudsz csinalni es nem ganyolas :(

A harmadik opcio pedig a sufni mokolas, amiket emlitettel :)

(#64260) rolcsi099 válasza nyogo83 (#64259) üzenetére


rolcsi099
csendes tag

Hát sajnos nincs olyam :( de van csavar húzom és kreativitásom :)
Beszéltem már a szerelővel és azt mondta hogy még van deformálodva a blokk érdekes mert kívülről nincs egy horpadás se :) de mind1 valahogy megoldom de ha van esetleg pár jótanács azt szívesen fogadom :)
Még valami, le kell engedni az olajat a blokk bol vagy úgy is lehet szerelgetni ?

(#64261) mumtaz válasza nyogo83 (#64257) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nekem a Jetforce-ban gyárilag ilyen a cucc. Bár abban nincs is index relé, hanem a műszeregységben van valami tranzisztoros megoldású index villogtató elektronika. Kattogás nincs, dee hangjelzés van. eléggé hallható, de bukóban néha fel sem tűnik és úgy felejtem az indexet, hiába ledes minden visszajelző.
Ezért szokásom menet közben is néha meg-meg nyomkodni az indexkapcsolót.

rolcsi099: Ha más ötlet nincs, vegyél QuickSteel-t. Ez egy gyurma szerű műgyanta. Össze kell gyúrni a kívánt mennyiséget, aztán kb. 2 perced van felhasználni, mert kikeményedik. Ebből egy picit rágyúrhatsz a csavarra és betekered. Garantáltan nem fog folyni és később kitekerheted. Én 2 hétig jártam úgy a jetforce-al, hogy a hengerfejből teljesen kiment a gyertyamenet és a gyertya konkrétan ezzel volt beragasztva.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#64262) Redneck válasza Redneck (#64251) üzenetére


Redneck
veterán

Erre tud valaki valamit? Ha lehet hegeszteni, hova vigyem? Mit tegyek?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64263) Poonkie


Poonkie
tag

Hello,

Ha esetleg érdekelne valakit, lenne egy szett Stage6 F1 tükröm eladó, fehér színben. :)

Poonkie

(#64264) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!Valaki megtudná mondani,hogy Malaguti F12 robogó első kerék csapágynak mi a mérete?Eléggé kopog\lötyög.Egyszerű kicserélni ha veszek?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#64265) gabe_ válasza Rico45 (#64264) üzenetére


gabe_
őstag

Nem tudom, hogy egyezik-e, nekem Malaguti ciakom van, abba 6201-2RSR számú kellett, a méreteire nem emlékszem, keress rá. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#64266) nyogo83 válasza Rico45 (#64264) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

6021 - 2RSH vagy 6021 - 2NSE (12x32x10-es).
Annyira nem bonyolult a cseréje.

Szerk:
gabe_: Igen, megegyezik.

[ Szerkesztve ]

(#64267) siti válasza Redneck (#64262) üzenetére


siti
senior tag

Szerintem bármelyik kipufogó szerelő meghegeszti neked.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#64268) Casoli válasza siti (#64267) üzenetére


Casoli
őstag

Miért nem az új tulaj hegeszteti? :F

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#64269) Rico45 válasza nyogo83 (#64266) üzenetére


Rico45
őstag

Nagyon köszi! :R

gabe_ : neked is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#64270) Norbika88 válasza mumtaz (#64261) üzenetére


Norbika88
senior tag

Azt gondoltam egyedül vagyok ilyen kényszer mozdulatokkal, hogy néha rá nyomkodok, pedig nekem is van vissza jelzés "műszerfalon". De ugye forgalomban az ember nem azt nézegeti, mert hamar felkerülne egy hátsó lökhárítóra, ablakra. :D

[ Szerkesztve ]

(#64271) Rico45 válasza nyogo83 (#64266) üzenetére


Rico45
őstag

Honnan lehetne ilyent rendelni?Nem találom :(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#64272) nyogo83 válasza Rico45 (#64271) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Parancsolj. [Italmondo - Malaguti csapagy]

Nem keresgettem sokat, szoval biztos van masnal is.
Ja, es gondolom tudod, hogy ebbol 2 kell. A kepen a 6-os szamu a csapagy.

(#64273) Rico45 válasza nyogo83 (#64272) üzenetére


Rico45
őstag

Köszi!

Tudom persze! :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#64274) Narancs válasza siti (#64239) üzenetére


Narancs
őstag

Ezt hogyan lehetne tesztelni, hogy az úszó vagy a tűszelep-e a rossz? Valamilyen Weber karbi van rajta. Ideiglenesen feldobtam egy csapocskát, azóta mindig gombnyomásra indul a motor, nem kell 8-10 másodpercig gázzal nyekegtetni, mint eddig. Egészen eufórikus érzés :D

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#64275) siti válasza Narancs (#64274) üzenetére


siti
senior tag

A karbi alján szokott lenni egy leeresztő csavar és cső csatlakozó. arra teszel egy átlátszó benzincsövet, megnyitod a leeresztő csavart és látod mi történik. kb így látod a benzin magasságot, meddig töltődik fel a karbi és hogy elzár e a tűszelep.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#64276) Narancs válasza siti (#64275) üzenetére


Narancs
őstag

A kép nem jelenik meg, de értem nagyjából. Meddig kéne felmenjen a csőben a benzin normálisan? Honnan látom, hogy jó-e / rossz-e?

Más: Ha már a sztender hegesztés, üzemanyag-szintjelző és benzincsap javítás miatt úgyis szét volt szedve minden, ránéztem az olajadagoló beállításaira is. Ha minden igaz, most úgy van beállítva, hogy több olajat kapjon. Gilera Runnernél ha a tárcsán lévő vonal a másik alatt van, többet kap, ha felette, kevesebbet, ha egybe esik a két vonal, az a gyári mennyiség. Nem mertem ezen változtatni, mert gondoltam nem véletlenül tekerte valaki feljebb az olaj arányát, csak arra lennék kíváncsi, vajon miért tehették? Mikor kell több olaj?
Jelenleg Motul 710 van benne (zöld), amivel vettem az eladó elmondása szerint Repsol volt, de a biztonság kedvéért leszívtam (lilás színe volt), és tisztán ment bele a Motul.

Beauty is pain

(#64277) Rico45 válasza Narancs (#64274) üzenetére


Rico45
őstag

Mennyi egy ilyen csap?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#64278) siti válasza Narancs (#64276) üzenetére


siti
senior tag

gépen jó a link, mobilon nekem se.
az hogy mennyi legyen a karbiban a benzin szint, háát meg nem mondom. még a sajátomnak se találtam meg a gyári előírását. de a módszer elég arra, hogy a karbi tűszelepét megnézd.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#64279) sityupityu válasza Casoli (#64268) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Ezt én sem értem. :F :N
Ahogy már valaki írta korábban nem belső hibáról van szó. Arról meg, hogy pont tulajváltáskor lyukadt ki az cső meg tök véletlen, senki sem tehet róla.
Egyébként ezt bárki meg tudja csinálni aki tud hegeszteni. Én elvinném egy kasznishoz, kb fél perc alatt megcsinálná.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#64280) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!Valaki tudna segíteni első kerék csapágy csere témában? :-) Kell hozzá valami célszerszám?Vagy hogy lehet kiszedni?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#64281) Narancs válasza siti (#64278) üzenetére


Narancs
őstag

Okés köszi :)

Rico45: Obiban vettem, 1700 valahány forintért kettőt adtak. Nem tudom a benzin milyen gyorsan fogja megenni a tömítését, én csak ideiglenes megoldásnak szánom.

Beauty is pain

(#64282) Rico45 válasza Narancs (#64281) üzenetére


Rico45
őstag

Hát én kiütöttem az egyiket. Amásiknak meg szépen ahogy kell, bentmaradt a pereme. Na azt kéne kipecázni valahogy. Amúgy mindegyik szarrá volt kopva.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#64283) Rico45 válasza Rico45 (#64282) üzenetére


Rico45
őstag

Na sikerült kicserélnem :-) Na nem szemetelek itt.
Ráadásként Narancs kollégának írtam ebbe a csapágyas sztoriban, közben meg a benzincsapra válaszolt bocs. :-)
Köszi Narancs veszek egyet én is!
Szép estét!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#64284) body007


body007
addikt

Hol tudok venni / rendelni tűszelepet karbiba? 19es Dellorto PHBG-hez kellene.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#64285) dugynok válasza body007 (#64284) üzenetére


dugynok
senior tag

Motoros/robogós boltba :)
Hol laksz, úgy könnyebben tudunk hozzád közel boltot mondani

(#64286) nyogo83 válasza body007 (#64284) üzenetére


nyogo83
Topikgazda

Vagy ha abszolut nem talalsz (vagy nincs kedved keresgetni) akkor ajalnom a Dellorto-karburator.hu-t
Gyakorlatilag majdnem az osszes Dellorto karbihoz az osszes alkatresze kaphato naluk, szepen robbantott abrakkal illusztralva.
Sajnos a szallitas nem olcso(min. 1200), szoval par szaz forintos alkatresznel necces. Mondjuk a legtobb helyen ennyi a szallitas :(

PHBG karbi [link]

De amugy kapasbol ahol talatam, Redhotmotors, Redracing, Bacsmotor, Futarmotorosbolt. A legtobb helyen annyiba kerul mintha a fentebb emlitett helyrol futarral megveszed. A dellortonal 1300, a tobbinel meg 2500-3500.

[ Szerkesztve ]

(#64287) body007 válasza nyogo83 (#64286) üzenetére


body007
addikt

Köszi, nagyon faja oldal :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#64288) b.peti93


b.peti93
csendes tag

Sziasztok!

Rokonom vett egy 50-es Aeroxot, és megkért hogy állítsam be a váltót neki. A gondja az vele, hogy magas fordulaton kapcsol a kuplung.

A motorhoz adtak gyári tömegű (5,5 g) görgőket, bele is raktuk a régi (érezhetően könnyebb) kopott görgők helyére. A motor így alacsonyabb fordulaton kezdett megindulni, viszont nagyon nehéz volt a görgő neki, kb 40-50nél nem is ment jobban, holott a régi könnyű görgővel kiakasztotta az órát, és rendesen gyorsult.

Kivettük a gyári 5,5 grammos görgőket és tized miliméterenként felbővítettük a görgő rézperselyeit, így könnyítve azokat. Egyre jobban ment a motor, viszont a kuplung kapcsolási fordulatszáma ezzel arányosan nőtt.

A kérdés az lenne, hogy okozhatja-e ezt, a szíj nem megfelelő hézagolása (túl nagy hézag)? A szíjat amikor visszatettem a főtengelyen lévő perselyre, akkor azon nem volt laza.
Másik opció, hogy a kuplungrugó okozhatja a problémát (túl nagy rugóállandójú van benne, kisebb kéne bele)?

A motorban egyébként sárga kontrasztrugó van, és van rajta egy Leo Vinci sportkipufogó. A kuplungban lévő rugót még nem néztem meg.

Köszi előre a válaszokat!

(#64289) tween


tween
őstag

SR-emen ugyan akkora paraméterű gumi van elől, mint hátul. Ez jó így? Vennem kell egy elsőt, mert szerintem az előző tulaj a kopott hátsót rakta előre. Az első guminak nem kell keskenyebbnek lenni? Vagy hogy van ez?

(#64290) body007 válasza tween (#64289) üzenetére


body007
addikt

Ízlések és pofonok. Én előre nagyobbat tettem (ballonosabbat). Mondjuk azért is mert hátra nem fér nagyobb :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#64291) Geccoka válasza tween (#64289) üzenetére


Geccoka
csendes tag

Milyen SR? Nekem 2004-es SR50 van, az a két hátsó körlámpás, arra 130/60R13 kell előre és hátra is a gyár szerint.

(#64292) huniross válasza b.peti93 (#64288) üzenetére


huniross
tag

Szerintem a sportkipufogó a ludas, a gyári rugók, görgők a gyári kipufogóhoz vannak kitalálva remekül. A kipufogóhoz hozzá kell hangolni a váltót sajnos, ami nem kis türelmet igényel. Nekem majd egy hónap ment rá, míg sikerült a régi Yamaha Yog-omon a Te módszereddel. A kuplunghoz nem kellett nyúlnom, a gyári görgőkhöz képest mínusz 0,3 g lett az optimális a sportkipufogóhoz. Most nekem is Aeroxom van, szintén sportkipufogóval és szintén nem nagyon akar menni, viszont új munkahely és itt se eszterga, se tizedes lépésű fúrókészlet... Ezért ha megvan az optimális megoldás, oszd már meg velem is légyszíves.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#64293) b.peti93 válasza huniross (#64292) üzenetére


b.peti93
csendes tag

Szia!

Persze, leírom majd ha sikerül belőni. Tudom, hogy a sportkipufogóval más a nyomatékgörbe, de igazából a késői kapcsolás a kérdés, azt mi okozhatja.

Egyrészt ugye ott vannak a kis kuplungrugók, amik ha erősebbek mint a gyári, akkor később kapcsol a kuplung. Tiszta sor, meg is rendeltem a leggyengébb rugókat.

A másik ami szerintem okozhatja (nem vagyok benne biztos, ezért kérdezlek Titeket) az az, hogy túl nagy hézag van a szíj és a tárcsa között, tehát a két tárcsa távolsága nagyobb mint a szíjé, felül a csapra a szíj "hasa" és ezért csak akkor visz át nyomatékot a szíj, ha magasabb a fordulat és egymáshoz közelednek a tárcsák.

Szóval a kérdés másként megfogalmazva az az, hogy ha alapjáraton van a motor, akkor történik-e nyomatékátvitel a szíjon keresztül?

Nagyon régen volt már robogóhoz közöm, váltós motorokhoz vagyok szokva. :N

(#64294) mumtaz válasza b.peti93 (#64293) üzenetére


mumtaz
senior tag

A szíj akkor derülne ki, ha lemérnéd a szélességét. De szerintem valószínűbb a túl erős kuplung kisrugó.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#64295) gabe_ válasza mumtaz (#64294) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem még pont az volt a baj, hogy már nagyon alacsony fordulaton zárt a kuplung. Vettem bele erősebb kuplung rugót. Így már jobb, bár még mindig nem az igazi...

Tényleg: először rossz szettet vettem, ha esetleg kell valakinek, szívesen odaadom. 3x3db rugó van benne (piros,kék,sárga ha jól emlékszem), nálam csak kallódik...

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#64296) gabe_


gabe_
őstag

Megvan, ez az egyébként:

[link]

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#64297) b.peti93 válasza mumtaz (#64294) üzenetére


b.peti93
csendes tag

A szíj 15,8 mm széles a 16,5 helyett és 15,7 mm a szervíz limit tehát lassan csereérett a szíj, de még limit felett van, tehát nagy anomáliát szerintem nem okozna csak a szíj. A hézagolásban tudnál tanácsot adni? Azt tudom, hogy az a lényege, hogy a lehető legkisebb átmérőről induljon a szíj, de mi a módszere ennek a beállítása, hogy és miként mérhető?

(#64298) sityupityu válasza huniross (#64292) üzenetére


sityupityu
Topikgazda

Persze, hogy a kipufogó a ludas, hiszen a rezonátor felrakásával megváltozik minden.
A gyári csővel ellentétben egy rezonátorral csak magasabb fordulaton lehet elindulni normálisan!
Első lépés mindig a helyes görgőméret megtalálása amivel a legjobban gyorsul a motor, és csak utána a kuplung belövése! Természetesen a szíj hézagolását már az elején kell elvégezni. Miután be lett lett lőve a kuplung és utána kezd el valaki szórakozni az ékszíj hézagolással akkor a korábbi kuplungbeállítás mehet a kukába!

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#64299) b.peti93 válasza sityupityu (#64298) üzenetére


b.peti93
csendes tag

Nem az a cél hogy kilőjön a lehető legjobban, hanem hogy tudjon lavírozni az autók közt és ne 3000ig kelljen forgatni a motort hogy elinduljon, hanem hogy már alapjárattól kicsit feljebb már kapcsoljon.

(#64300) kcsa válasza b.peti93 (#64299) üzenetére


kcsa
veterán

3000 az 2T esetén még igen alacsonyka...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.