Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#97451) Chaser válasza Integrale (#97450) üzenetére


Chaser
titán

sztem se vészes, ha igen akkor cseréled a műanyagot amit kell, ennyiért megérte, más kérdés, részemről 100x inkább egy t510 pl ennyiért akár garancia nélkül, enyhén más minőség és hd+ kijelzővel elég korrekt a kép is

szerk: milyen azonosítót keresne a hűtőrácson?:) a service tag gép alján, vagy akku alatt

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97452) Tikakukac válasza Integrale (#97450) üzenetére


Tikakukac
titán

Nekem teljesen mindegy, nem az én gépem, nem is én gariztatom majd lemeccselitek :B

Jha hát igen. Dellel én is beszéltem. Meg beszélek is napi szinten, mert muszáj. Nekem is mondták, hogy Pesten a moncsim. Aztán kiderült még görögből el sem indult, mert nincs is. Ezt eljátszottuk már párszor, alkatrészekkel is, más márkánál is, erre nem adok már egy ideje.

Ha belefér, hogy CRU cserélsz FRU alkatrészt amire rágariznak (lol) akkor csapassátok én amit tudok elmondtam.

Chaser: Az azonosító és minden egyéb azonosító a baseplate-en van. Ha te a törött lamellát akarod javítani az baseplate csere. Ergo utána kereshetsz te azon amit szeretnél az bizony pápá. Elég egyszerű ok-okozati összefüggés.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#97453) proradeon


proradeon
őstag

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Mostanában
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
max. 180e Ft
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Főként böngészés, irodai munka, de a jelenlegi i3-3110M-nél ne legyen gyengébb a CPU.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem jellemző, hogy játszom, de szeretném ha lenne az integrált intel videokártya mellett egy erősebb kártya is. Jelenlegi gépemben intel HD4000 + AMD 7650M kombináció van. Ennél nincs szükségem erősebbre.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6", mindegy, hogy TN vagy IPS.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Ritkán lesz hordozva.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Majd én telepítek, tehát mindegy.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Tárhely nem számít, mert SSD megy a helyére.
RAM szintén nem számít, DE fontos, hogy 16 GB-ra bővíthető legyen.
Optikai meghajtó kell, mert a helyére optibay-ben megy egy HDD.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, USB 3.0. Továbbá nem szeretnék a jelenlegi HP 4540s-nél gagyibb összeszerelési minőségű notebook-ot.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Használt is megfelel, de nem lelakott állapotban.

A segítséget előre köszönöm! :R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#97454) Khelben válasza proradeon (#97453) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha nem játszol, teljesen felesleges a vga, csak fűt és plusz hibalehetőség. HP Probook 450-et keress.

(#97455) daczkó


daczkó
aktív tag

hi, Melyik a jelenlegi legjobb ár - értékű Lenovo notebook a piacon?

- 15,6"
- Játékra is lenne használva (nem kell komolyra gondolni, LoL, Cs:GO, Tf2 hasonlók)
- Numerikus billentyűzet
- Maximum 500 font ~ 220k

+1: Angliai rendelés nem jelent hátrányt.
+2: Lebeszélhető vagyok a lenovo-ról

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#97456) Khelben válasza daczkó (#97455) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dell 3543 Geforce 840M-mel.

(#97457) daczkó válasza Khelben (#97456) üzenetére


daczkó
aktív tag

Egész jól hangzik 180k-ért.

/ignore wwenigma

(#97458) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

GTX950M-mel szerelt gépeknél honnan lehet tudni, hogy DDR3 vagy GDDR5-ös verzió van benne? (Rendelés előtt)

(#97459) szcsabaa válasza Khelben (#97408) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

köszi , lenovo szimpatikusabb viszont hordozhatóság miatt inkább kisebbek felé nézelődnék. laptopsystemen van thinkpad x200-as ami ha jól sejtem hasonló mint a t500 csak kicsiben viszont kicsit zavar hogy nincs touchpad és hdmi vagy display port sincs.
tudsz ajánlani kb ebben a méretben olyat ami jó és tartalmazza a fentieket is?

(#97460) sss válasza szcsabaa (#97459) üzenetére


sss
senior tag

Az X201-ben pl. már van touchpad, viszont hdmi az nincs.

(#97461) Segesdy


Segesdy
tag

Hali!

Kb 100K ért keres gépet egyik ismerősöm. Amire használná: "Torrent, Ps, kisebb képszerkesztő
Yt, film, képhegyek, külső vinyo (0-24), zeneee, Skype, Drive és 15,6 nál kisebb se nagyobb ne legyen. (mondjuk ebben az árban nemigen.. )

Miket ajánlotok?

(#97462) szabonagyur válasza Segesdy (#97461) üzenetére


szabonagyur
félisten

Új kell?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97463) Segesdy válasza szabonagyur (#97462) üzenetére


Segesdy
tag

Mindenképp!

(#97464) QwErTy42 válasza Segesdy (#97463) üzenetére


QwErTy42
addikt

Az összefoglalót érdemes lenne kitöltened, mert akkor nem kell barkóbáznunk.
Pl azt sem tudjuk, hogy hány colos kijelzővel keres gépet.

Amúgy mérettől függetlenül újért ennyiért nincsen ajánlott gép. Kb mind szemétre való ipari hulladék.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#97465) Segesdy válasza QwErTy42 (#97464) üzenetére


Segesdy
tag

ezek a főbb dolgok róla, de írtam hogy 15,6 os legyen tehát egy normál gép kell, ami mind arra jo amit írtam és nem hal bele ha másol és közben PS ezik meg youtube... kb 100 ezer a teteje.

(#97466) kergemarha92 válasza Khelben (#97029) üzenetére


kergemarha92
csendes tag

Köszi szépen a választ. Ahogy olvasgattam közben itt-ott, másoknak ajánlottátok még a Dell Inspiron 5558 belépő szintű, i3-mal felszerelt gépét is ebben a ~130k forintos árszegmensben. A korábbi hozzászólásomban megfogalmazott feltételeknek ez a laptop is megfelelne? Azért is kérdezem, mert a célszemélynek az ezüstös színű Dell nyerte el legjobban a tetszését. Szerintem a HP ProBook 455 G2 az öt év garancia miatt jobb lenne egy fokkal, ott egyedül a gyengébb AMD processzor lehetne pár év múlva a szűk keresztmetszet. Azonban a Dell 3 éves garanciája és a szervizhálózata sem mondható rossznak.

A Dell Inspironról olvastam tesztet a prohardveren, ezek alapján egész korrekt laptopnak tűnik nekem ebben az árkategóriában. Van valami hátulütője a dolognak? Illetve ha már Dell 5558, akkor megéri az 5000 forint felárat a dedikált videokártyás változat az integrált kártyáshoz képest? Notebookcheck oldalán összehasonlítottam őket, ezek alapján jobb a GeForce 920M, ugyanakkor nem számottevően. Nem is az 5000 forint miatt érdekes, megér ennyi teljesítménynövekedés plusz egy melegedő, évek múlva akár tönkremehető alkatrészt?

(#97467) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Egy i7-es laptop proci(pl:i7 5500U), egy i5-ös, illetve egy i3-as melyik asztali proci teljesítményét hozza?
Van esetleg valami táblázat, ami alapján lehetne tudni, hogy melyik mennyire erős?

[ Szerkesztve ]

(#97468) freelanced


freelanced
addikt

Köszönöm a segítséget, meglett a laptop, végül egy Fujitsu A544 személyében. Mondjuk ami fura, hogy elvileg csak 1 év garancia van rá, de én úgy tudom, hogy 2 jár. Utólag nem particionálható a merevlemez valahogy formázás nélkül?

Szép napot!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#97469) Integrale válasza freelanced (#97468) üzenetére


Integrale
veterán

A szabad hely rovasara lehet csokkenteni a tarhelyet, majd azt formazni, legalabbis W7-nel igy van. Sajatgep/kezeles/ lemezkezeles. A megfelelo particiora kattintva jobb gombbal van olyan, hogy zsugoritas( ?).

De varj meg vele egy szakit!

"Bad reklám is reklám too"

(#97470) kali válasza IMIIKE1998 (#97467) üzenetére


kali
legenda

viszonyítási alapnak; link (a téma összefoglalójában is megtalálható adott link)

(#97471) Khelben válasza kergemarha92 (#97466) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az 5558 nem irodai munkára való, ezért ajánlottam inkább a Probookot vagy a Fujitsut. Ha nem játszik a gépen, akkor felesleges a dedikált vga, ráadásul a 920M alig erősebb, mint az integrált, cserébe régi architektúra (valójában két generációval ezelőtti 740M, felére csökkentett órajelekkel).

(#97467) IMIIKE1998 : az U-s, 2 magos I7 gyengébb, mint egy asztali I3. Az M-es I5-ök érik el az asztali I3 teljesítményét, a 4 magos I7-esek (Q) pedig kb. egy asztali I5 teljesítményét tudják.

(#97468) freelanced : melyik boltban vetted?

[ Szerkesztve ]

(#97472) szabonagyur válasza Segesdy (#97465) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor sajnos nem tudunk gépet ajánlani, nincs ilyen gép. Vegyen ennyiből asztalit.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97473) Chaser válasza freelanced (#97468) üzenetére


Chaser
titán

Mindre két év van elvileg és azt szürkén nem is tudják behozni. Engem is érdekelne melyik bolt? fuji mit mond szám alapján?
Easeus-szal pl megoldható új partíció, viszont lassan készül így el a melóval. Ha nem pakoltad még tele akkor gyorsabb.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97474) ivana válasza Integrale (#97469) üzenetére


ivana
Ármester

Inkább gparted a windowsos partíció kezelés borzalmas (a cmd-s nem azzal nincs baj, de a gui-s nagyon furcsa dolgokat is produkált már nálam, nem kockáztatnám vele az adatokat)

(#97475) Dhampir válasza Chaser (#97473) üzenetére


Dhampir
félisten

Régebben az Euronics árult egy Fujitsut 1 éves garanciával, de most nem látok a weblapjukon.

(#97476) freelanced válasza Khelben (#97471) üzenetére


freelanced
addikt

A Media Marktban vásároltam. Akkor lehet, hogy jobban járok ha ujratelepitem és ugy formázom?

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#97477) Chaser válasza freelanced (#97476) üzenetére


Chaser
titán

Így is meg lehet oldani, ha nincs tele a hdd nem vészes. Ezzel csináld, otthonra ingyenes.
Garnak azért nézz utána.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97478) thomasa


thomasa
senior tag

Sziasztok!

Ilyen notebookot keresek, kérnék pár ötletet a típushoz:

- Full fehér szín nem csak kívül, hanem a káva, billentyűzet is.
- 15,6"
- 4 mag intel
- dedikált vga, játékra is legyen használható, pl. D3
- max 200e Ft
- Új,

Létezik?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#97479) szabonagyur válasza thomasa (#97478) üzenetére


szabonagyur
félisten

Gondolom azért írtad így mivel te sem láttál még ilyet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97480) QwErTy42 válasza thomasa (#97478) üzenetére


QwErTy42
addikt

Pentiumból is van négymagos meg i7-ből is. Előbbit a hajadra kenheted, utóbbit egy laptop sem hűti le normálisan 400 pénz alatt.

Nem is értem, hogy a szín miért szempont. Akkor is megvennéd, ha amúgy egy kalap szar lenne a gép?

Mellesleg ilyen laptop nem létezik.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#97481) thomasa válasza szabonagyur (#97479) üzenetére


thomasa
senior tag

Igen, kevés gépet dobott ki a szűrés. Pl: Toshiba ilyen de nem tudom mennyire jó az R7 M260, egy m5650-es gépet váltanék. A webáruházas képek csalókák, sok olyan kép van amina billentyűzet fekete, pedig élőben nem is.Gondoltam valaki találkozott már ilyennel élőben, ami nekem kell.
/hölgy családtag részére lesz/

[ Szerkesztve ]

(#97482) szabonagyur válasza thomasa (#97481) üzenetére


szabonagyur
félisten

NIncs ilyen gép, hiába keresel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97483) QwErTy42 válasza thomasa (#97481) üzenetére


QwErTy42
addikt

Az újabb kártya azért lényegesen erősebb de még így sem nevezhető egy bajnoknak. Az elsőként kompromisszumokkal ajánlható GeForce 840m/940m mögött van a rangsorban. Azok is neccesek még az 1366*768-as felbontáson is és sok mai játék minimum fps-e csúnyán megzuhan rajtuk. Ez az R7 M260 nem egy túl komoly eresztés.
Én valamelyik MM-ben láttam ezeket a fehér Toshibákat vagy a budai Bestbuyte-ban még pár hónappal ezelőtt. Mondjuk teljesen más felszereltséggel.

Amit mégis láthattál az valami pentiumos szörnyeteg volt dedikált kártyával. Játékra teljesen alkalmatlan. Parasztvakítás a köbön.

Valahogy meg kellene értetni a hölggyel, hogy nem érdemes ilyen gépet venni.
Még egy adalék: a fehér billentyűzet porózus fehér festéke elég szépen gyűjti a koszt, pár hónap után okádékul fog kinézni a gép.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#97484) thomasa válasza QwErTy42 (#97483) üzenetére


thomasa
senior tag

:R
ACER ASPIRE E5-573G -et néztem még, ez sajnos drágább, mint a keret, de elméletben az i5-5200U válthatja az i7-740qm-et még ha 2 magos is, és a vga-ja 940m. Ezzel már lehet valamit kezdeni alsó-közép szekcióban.
Kérdés, hogy megéri-e ezt a felárat némi spórolás?
Ezzel a színnel meg van kötve a kezem.

[ Szerkesztve ]

(#97485) rmatyi


rmatyi
tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? szeptember közepén
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)új gép esetén 200.000 Ft, használt gép esetén 150.000 Ft
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)irodai munka, iskola, programozás
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?Nem
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 13-14" a többi lényegtelen, külső monitorral lesz a legtöbbet használva
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?naponta hordoznám, utazás közben nem használnám
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) nem szükséges
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?Ha nincs benne SSD akkor legyen M2 csatlakozó vagy ODD, RAM minimum 4GB
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)új és használt is

Én HP probook 430 G2-re gondoltam, i5-5200U processzorral. Szerintetek megfelelő?

(#97486) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet

Tegnap meglett a kicsike Hp pro 455 G2 , 0 thm 7 ev garancia. :) 5 ev Hp 2 ev bolti.
Nagyon tetszik , tökéletesen megfelelő az igényeimnek.

Köszönöm a sok segítséget :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97487) QwErTy42 válasza rmatyi (#97485) üzenetére


QwErTy42
addikt

Jó az a HP. Kb. az egyetlen 13,3-as, amiben van M.2 sata csati. A felszereltséget úgy válaszd meg, hogy egy 120-as ssd beleférjen a keretbe.

(#97484) thomasa Ahogy látom az Acer nem fehér. Ha más szín is szóba jöhet, akkor Dell 3543 Geforce 840M-mel keress inkább.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#97488) Khelben válasza rmatyi (#97485) üzenetére


Khelben
nagyúr

Megfelel külső monitorral. De használtan 150-ért kapnál jobbat is. Persze a gyári garancia elég sokat nyom a latban, neked kell eldönteni, hogy melyik a fontosabb. Probook 640 szokott lenni a laptopsystemnél 150 körül, M-es procival (+30% teljesítmény).

(#97484) thomasa : Dell 3543 van 4 féle színben. Igaz, fehér nincs köztük.

[ Szerkesztve ]

(#97489) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Köszi a válaszokat!
Ezzel mi a helyzet, játékra alkalmas? HQ 4 magos i7, 950M. http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/asus/ASUS_X550JX_XX017D_Intel_Core_i7_Quad_Core_4720HQ_4GB_1TB_NVIDIA_DOS_Sotet_szurke_X550JX-XX017D_17904.html

(#97490) szabonagyur válasza gyuszmó (#97486) üzenetére


szabonagyur
félisten

7 év hogy jött ki? értem, hogy 5+2 de melyik bolt?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97491) QwErTy42 válasza IMIIKE1998 (#97489) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia,

Töltsd ki kérlek az összefoglalót!
Erre a gépre, pláne ezzel a felszereltséggel itt senki sem fog áment mondani.

Az a négymagos i7 csak a specifikációs listán néz ki jól, a gép hűtése elégtelen, hogy megbirkózzon vele. Gyakorlatilag lesz egy papíron erős géped, amit egy i3 + 840m kombó is a földbe döngöl, amikor jön a throtling.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#97492) gyuszmó válasza szabonagyur (#97490) üzenetére


gyuszmó
őstag

Laptop szalonban

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97493) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Milyen laptopot tudnátok ajánlani 150k környékén egyetemi átlagos felhasználásra? Valamilyen i5-ös procira gondoltam, a GPU-nak nem kell túl erősnek lennie, de azért néhány régebbi játékkal el tudjon boldogulni. Sajnos több infót nem tudok mondani, mert nem nekem lesz a gép. Előre is köszönöm. :)

(#97494) ivana válasza Rexcor (#97493) üzenetére


ivana
Ármester

Használt üzletit, de egyébként ennyiből ivy lesz, ami annyival nem erősebb a sandynél, hogy megérje a felárat, szóval inkább sandy.

(#97495) Rexcor válasza ivana (#97494) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszi, esetleg tudnál ajánlani néhány konkrét notebook-ot amik közül érdemes válogatni? Továbbá egy konkrét proci és vga típus ajánlatot szeretnék, mert a mobil hardware-ekben egyáltalán nem vagyok otthon és nem tudom, hogy melyiknek milyen a teljesítménye.

(#97496) koni016


koni016
tag

Sziasztok, húgom akar venni egy új notebookot, mert a mostaninak már minden baja van és ebben kérem a segítségetek, hogy milyet ajánlotok neki.
Jelenlegi gépe:
Asus K50I:
Intel Pentium T4400 / 2.2 GHz
4 GB DDR2 SDRAM
Kijelző méret: 15,6"

1. Bármikor jó a vásárlás

2. 150000-et szánna rá esetleg egy 10-esel lehet több.

3-4. Főleg programozáshoz kell neki és azt mondta, hogy az előző gépén tökéletesen futottak azok a progik amiket használt. Esetleg még jó lenne ha a sims4 szintű játékok futnának rajta.

5. A kijelzőnek kb akkorát szeretne mint ami a mostaninak van 15,6" körülit és hogy ne tükröződjön.

6. Elég sokszor viszi magával a gépet.

7. Operációs rendszer: win7-et és Linuxot szokott használni de szerintem mindegy hogy mivan rajta, mert úgy is megoldja.

8. Tárhely: 1 terásat szeretne minimum, meg legyen benne dvd író. Szerintem 4gb ram a minimum mostanság.

9. Legyen jobb a teljesítménye mint az előző notebookjáé

10. Csak újat akar venni.

A válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#97497) szabonagyur válasza gyuszmó (#97492) üzenetére


szabonagyur
félisten

Jaaa, akkor megint vannak 5 év garis HP gépeik, ez jó ajánlat nagyon.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97498) ivana válasza Rexcor (#97495) üzenetére


ivana
Ármester

(#97499) Khelben válasza koni016 (#97496) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hp Probook 455, de ha a 10-es pontot átgondolná újra, akkor sokkal jobb gépet is kapna ennyiért.

(#97500) Rexcor válasza ivana (#97498) üzenetére


Rexcor
őstag

Igen koliba kell, elvileg nem napi hordozásra lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.