Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#97601) EczkE válasza EczkE (#97510) üzenetére


EczkE
addikt

Erre valaki? :R

Asszem mindenféleképpen!

(#97602) daczkó válasza Chaser (#97599) üzenetére


daczkó
aktív tag

Angliában élek, ezért írtam, nekem a magyar rendelés csak annyiból lenne előny, hogy nem 1 év hanem 2-3 év garancia lenne.

3543 kijelzőjével mi a baj?

/ignore wwenigma

(#97603) Khelben válasza gyuszmó (#97594) üzenetére


Khelben
nagyúr

Igen, 64-es win8-hoz 64-es win7 drivert próbálj.

(#97601) EczkE : újban HP Probook 450, használtban ugyanez olcsóbban, vagy akár ez, ez. Utóbbiak jobban fogják bírni a strapát, mint a 450-es.

[ Szerkesztve ]

(#97604) gyuszmó válasza Khelben (#97603) üzenetére


gyuszmó
őstag

ok köszi

a vga-ról azt irja ,hogy jó az illesztő progi az eszk. kezelőben, viszont return wolfit csak nagyon kis ablakban adja ki csak , valami gondja van .

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97605) Chaser válasza daczkó (#97602) üzenetére


Chaser
titán

ott is kérheted 3 év garival a dellt, a 3543 kijelzőjével annyi baj van mint az összes 15,6-os hd kijelzővel, rakás fosch, egyik kevésbé, másik jobban

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97606) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Tényleg létezhet olyan, hogy a megfelelő driver miatt akár fele ideig bírja az aksi?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97607) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Kb mennyi idö a reális mondjuk ha csak netezek, filmet nézni? Köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97608) FöldiM


FöldiM
csendes tag

Sziasztok! Kérem segítsetek tanáccsal a vásárlásban!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 hét, ha megvan a kiválasztott
(2) A gépre szánt összeg forintban? Nagyjából. 175000 Ft.
(3) Felhasználás? Irodai munka,a céges szoftver 1.7 gigánál gyorsabb processzort kér és 512 M memóriát. internet, böngészős játék. (travián) és mindig szóljon a zene, de külsős hangforrásból, a füles kimeneten
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? csak böngészős
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15,6 az olyan mindenre elégnek tűnik. kell a külön számbillengyűs rész.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? néha viszem, de menet közben táskában lesz.
(7) Operációs rendszer? windows legyen, nem baj hanem jár hozzá.
(8) Tárhely mérete és típusa: nem kell nagy, van külsős tárolóm. ja 4 G memória elég gondolom..odd nem szempont
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Újat szeretnék. Nagy öröm, amikor kicsomagolhatom és birtokba veszem.

Néztem egyet: ASUS-K555LA-XO1159D-Fekete-Metal-notebook szupergyorsnak tűnik, de az eladó srác azt mondta vegyek inkább Lenovot a miértre nem volt időm.

Köszönöm! Móni

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#97609) szabonagyur válasza FöldiM (#97608) üzenetére


szabonagyur
félisten

Fujitsu A514 + SSD + Windows kb ki is jönne ennyiből, de WIndows nélkül mindenképpen.

Ez a gép gyors lesz, amit kinéztél pénzkidobás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97610) kw3v865


kw3v865
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új notebookot. A vásárlás kb. 1 hónap múlva lenne esedékes. Maximum 180 ezer Ft-ot szánnék rá. Vegyes felhasználásra lesz, játék nélkül. Netezés, irodai munka, komolyabb munka (3D, renderelés stb. tehát a viedokártya teljesítménye sem elhanyagolható az OpenCL miatt). Jó lenne, ha lenne benne 8 Gb RAM. A kijelző mérete 15,6"-nál ne legyen nagyobb, a panel típusának sem tulajdonítok nagy jelentőséget. 15"-os méret esetén azért ne legyen fullHD, mert az már fárasztó a szemnek. Nem gyakran lesz hordozva, utazás közben nem fogom használni. Tárhely: 500 Gb elég, SSD-t tervezek venni bele a későbbiekben, de ha alapból van benne egy jobb fajta, az előny. Optikai meghajtóra nincs szükségem. Csak és kizárólag új gép jöhet számításba.

Legfontosabb szempont a tartósság és a megbízhatóság. Jelenleg egy már több mitn 6 éves Toshibát használok, meg voltam vele elégedve, nem ragaszkodok feltétlenül a márkához.

Mely modelleket ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

(#97611) szabonagyur válasza kw3v865 (#97610) üzenetére


szabonagyur
félisten

Újban kb semmit.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97612) kw3v865 válasza szabonagyur (#97611) üzenetére


kw3v865
senior tag

Ezt sem ajánljátok? http://www.notebook.hu/toshiba-satellite-l50-b-27n Teljesítménye alapján számomra megfelelne.

(#97613) szabonagyur válasza kw3v865 (#97612) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha neked elég a 2 magos CPU, akkor Dell 3543 inkább.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97614) MurdR válasza kw3v865 (#97612) üzenetére


MurdR
veterán

6éve még másképp mentek a dolgok. Most már sajnos nem a teljesítmény az elsődleges laptop vásárláskor. 180ból viszont olyan használt üzletit veszel, hogy megszólal. (ha pedig valami elszállna benne a gari után, akkor Ebayen hegyekben állnak az alaplapok is hozzájuk.)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#97615) kw3v865 válasza MurdR (#97614) üzenetére


kw3v865
senior tag

Ezt kifejtenéd bővebben? Mi változott ebben a tekintetben 6 év alatt? Egyre rosszabb az olcsóbb katregóriás új gépek minősége?

Hmm, elgondolkodtató, hogy nézzek inkább valami felsőbb kategóriás használt gépet. Hol érdemes keresgélni? Az 1 év garanciához ragaszkodom.

(#97616) Chaser válasza kw3v865 (#97615) üzenetére


Chaser
titán

laptopsystemnél 140-ért van 8560w 4 magos i7-tel, quadro vga-val, 6 hó gar, +18-ért lehet még egy évet venni

gyuszmó igen, mondtam hogy driver nélkül a vga maxon teker, sőt akár fölötte, akku kapacitásától függően 2-4 óra reális

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97617) FöldiM válasza szabonagyur (#97609) üzenetére


FöldiM
csendes tag

Köszi Szabónagyúr! Hallgatok rád, visszaolvastam kicsit profi vagy! Még egyszer köszi a tippet.
:R Móni

Aquila non captat muscas.

(#97618) Dhampir válasza gyuszmó (#97607) üzenetére


Dhampir
félisten

HP kérdésekkel gyere át ide: HP notebook topic

(#97619) acumen880711


acumen880711
tag

Üdv az Uraknak!

2 notebook közül szeretnék választani, de nem nagyon tudom eldönteni, hogy melyik is lenne jobb párom anyukájának.

A szóban forgó 2 notebook:
- Dell Inspiron 3543 laptop(Intel® Pentium Dual Core™ 3805U / 4GB / 500GB / NVIDIA GeForce GT 820M)
- ASUS X552MJ SX024D laptop(Intel® Pentium Quad Core™ N3540 / 4GB / 1TB / NVIDIA GeForce 920M)

Alapvetően netezésre (90%), és filmezésre (10%) lenne használva a gép. Értem én, hogy a Dell-ben "jobb" (értsd: újabb és jobb eredményeket produkál) a CPU, ezért talán az lenne a jobb választás, de annyira elszomorító vélemények vannak a GT 820M-ről...

Az oké, hogy az ASUS-ban régebbi a proci, de viszont "lényegesen" jobb a VGA. Ér ez annyit, hogy inkább ezt preferáljam?

Nehéz a döntés, persze tudom, hogy ha játékról lenne szó akkor az ASUS, de valamiért inkább efelé hajlanék a jobb VGA miatt és a nem sokkal gyengébb CPU miatt. Ti hogy látjátok?

(U.i.: Elképzelhető esetleg, hogy a 820M-nél 1-1 HD film megakad?)

Köszi előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#97620) szabonagyur válasza acumen880711 (#97619) üzenetére


szabonagyur
félisten

SZia

Hűhaaa vannak bajok...

A 920M ugyanolyan semmire sem jó mint a 820M, nincs különbség.

CPU is egyenrangúan vacak, de a Dell-ben levő támogatásban jobb még egy évig.

Ha mindenképpen ezekből kell akkor a Dell, arra van 3 év gari ha széthullik.

ui. HD film menni fog, FHD-k nagy része is, kivéve a 20-30Gb körüli és felette.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97621) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Ok köszönöm Urak, akkor távozom nem szemetelem tele a topicot, további sok sikert és jó munkát kívánok

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97622) Tripower


Tripower
tag

Sziasztok!
Játékra keresek gépet, csak asztalra.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1 hónapon belül.
(2) A gépre szánt összeg forintban?330,000.- bruttó (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
(3) Felhasználás? Csak játék és film nézés(irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? World of Tanks, ha kijön és jó lesz akkor World of Warships,FHD minnél részletesebben ha lehet.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 17,3 matt, mindegy,hogy TN vagy IPS...
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? nem valószínű.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Ha tele ár akkor win legyen.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? minimum 1 Tb ssd nem olyan fontos.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)Csak HDMI, de az is széria ebben a kategóriában.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Csak számlás (Én nevemre szóló) garis. Új vagy vagy bemutató vagy újszerű mindegy.

Néztem Asus 771-et amihez volt win8 335-ért de elfogyott mindenhol... Valami hasonlót keresek. Tudom, hogy másik kategória, de ez a MSI Destroyer jó valamire vagy nem?
Köszönöm a segítséget és a figyelmet.

(#97623) MurdR válasza kw3v865 (#97615) üzenetére


MurdR
veterán

,,Mi változott ebben a tekintetben 6 év alatt? Egyre rosszabb az olcsóbb kategóriás új gépek minősége?"
Igazából lehetne csavargatni a szavakat, hogy szebbnek hasson az okfejtésem, de röviden és tömören ennyi.

Chaser által említett honlapot vedd célba, ha jól tudom tudsz bővíteni garanciát is náluk.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#97624) acumen880711 válasza szabonagyur (#97620) üzenetére


acumen880711
tag

Először is 1000+1 bocsánat, hogy pár éve már nem vagyok benne az informatika világában semmilyen szinten, mea culpa!

Éppen ezért írtam ide, hogy a - jó eséllyel - tőlem jobban hozzáértők segítsenek.

Természetesen vacak mind a kettő úgy procit, mint VGA-t tekintve, de én nem elsősorban erre lettem volna kíváncsi. (Sajnos én csak a neten található értékelésekből/tesztekből tudok kiindulni, ami azt mutatta, amire már korábban is utaltam.)
Amennyiben lenne több 100e rá, úgy nyilván 1 4 magos i7-es, felső kategóriás karival rendelkező notit venne, de egyrészt nincs szüksége rá, másrészt nincs rá keret.

Nem feltétlen kötelező a 2 linkelt "vacak" bármelyikét megvennünk, szívesen veszem az ajánlásokat is, ami a már említett 90% netezés-10% filmnézés (HD filmek továbbra is fontosak) kritériumnak leginkább megfelel!

Köszöntem szépen!

(#97625) Khelben válasza Tripower (#97622) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nincs más, csak az Asus. Msi felejtős, igénytelen ház, förtelmes anyagminőség.

(#97626) szabonagyur válasza acumen880711 (#97624) üzenetére


szabonagyur
félisten

És akkor mi lett volna ha kitöltöd a nyomorult kérdőívet? Továbbra sem tudom mennyi pénzed van rá stb..

Olyan lényeges dolgok vannak kihagyva minden kérdőnél, hogy na... Egyből azzal kezdted, hogy 2 közül akarsz választani, innentől nem fogok elkezdeni alkudozni senkivel mivel lefutott kör, ha ezek vannak ezek vannak.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97627) Tripower válasza Khelben (#97625) üzenetére


Tripower
tag

Köszönöm, Vadászok tovább, hátha. :R
A közel jövőben sem várható más alternatíva, ami esetleg kimerítené az elvárásaimat?
Több pénzt nem akarok fizetni egy notiért.
Akkor jól éreztem, hogy nincs választék ebben a kategóriában, ezen az árszinten.

(#97628) szabonagyur válasza Tripower (#97627) üzenetére


szabonagyur
félisten

Max kijon a frissitett valtozata es ennyi... de jelenlegi tapasztalatok szerint az uj kiadas dragabb joval es kesobb sem olcsobb, ellenben semmivel sem jobb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97629) acumen880711 válasza szabonagyur (#97626) üzenetére


acumen880711
tag

Oké!

Köszi szépen a "korrekt" segítséget!

(#97630) acumen880711


acumen880711
tag

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Minél előbb, jövő hét hétfőre itt legyen!
(2) A gépre szánt összeg forintban?
Nagyon Max. 110e Ft.
(3) Felhasználás?
90%-ban netezés, 10%-ban filmnézés (HD film gördülékenyen menjen, akadás ne legyen)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6', a többi nem releváns.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Havi 1x lesz elmozdítva a helyéről.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Csak Windows.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Bőven elég az 500GB HDD (SSD nem fontos), 4GB RAM.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Webkam bőven elég, ha van.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új.

Köszöntem előre is!

(#97631) Khelben válasza acumen880711 (#97630) üzenetére


Khelben
nagyúr

Új gép nincs 110ből. Fujitsu A514 a legolcsóbb.

(#97632) acumen880711 válasza Khelben (#97631) üzenetére


acumen880711
tag

110e Ft alatti gépben ne is gondolkodjunk? :O

Akkor ha nagyon muszáj venni mégis, ezek szerint 110e alatt olyat veszek amilyet akarok, így is úgy is vacak lesz. Jól értelmezem?

És ha átfogalmazom a kérdést: 110e Ft alatt a létező legkevésbé vacak gépek közül mit ajánlanátok?

(#97633) Khelben válasza acumen880711 (#97632) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dell-t vegyél, arra van a legtöbb garancia (3 év). Kb. ennyi tanácsot tudunk adni. A Pentium processzorok egy mai bonyolultabb weboldallal se nagyon bírnak.

(#97634) acumen880711 válasza Khelben (#97633) üzenetére


acumen880711
tag

Értem, köszönöm a segítséget. Olyan konfiggal felteszem nincs notebook, amiben i3 van és hozzá egy katasztrofálisnál 1-2 fokkal jobb VGA?

(#97635) Khelben válasza acumen880711 (#97634) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dehogynincs, csak az 180-tól indul.

(#97636) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv! 2 gépre szeretnék ajánlatot kérni.
Első:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Napokon belül, max pár hét.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
200-240 ezer ft.
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Proci és ram igényes programok. Játék nincs. SQL és társai.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15" vagy 15.6. 13, 17 coll nem jó.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Lesz hordozva is.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Csak 8.1 PRO játszik vagy 10 pro. Sima nem jó nekünk. Ha nincs benne, az se baj, csak akkor 200k-ba meg kell állnia max a notinak. Inkább 190.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
500GB-1TB, ssd nem fog beleférni a keretbe. 8GB ram és i5 kell.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, webcam
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új,számlás.
Általam kinézett típus:
[link]
[link]
[link]
[link]

Második:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Heteken belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Képlékeny ~ 300-400k,de inkább a 300k-hoz közelebb.
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Szintén proci+ ram igényes feladatok,de itt már szóbajöhet videovágás, ps is, tehát kellene valami épkézláb grafikus gyorsító is. Nvidia.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Ez is 15", 15,6". Full hd kell itt.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Napi szinten lesz hordozva. Mondhatni úton lesz egész sokat.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Itt is csak 8.1 pro vagy win 10 pro jöhet szóba. Ha nincs oprendszer, az se baj, csak akkor -45k az írt árból.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
500GB-1TB. SSD kerül majd bele, az van saját.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMi, webcam. Lehetséges,hogy már most 16GB rammal vennénk.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új, számlás

Általam kinézett típusok:
N szériás asus és rog széria.
[link]
[link]

Itt a hp probook nem jó, mivel nincs dedikált vga-s belőle vagy baromi drágán esetleg.

Köszi előre is! A hardveres részekkel szo-szo tisztába vagyok. Inkább a megbízhatóság, szervízháttér, minőség stb érdekelne. Persze, ha valaki tud valami best buy-t, akkor azt megköszönném.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#97637) Khelben válasza membrandj (#97636) üzenetére


Khelben
nagyúr

1: HP Probook 450, bár az U-s cpu szenvedni fog. Inkább Probook 650 kellene M-es cpu-val, de az 280-300k.
2: Asus N551

(#97638) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv

A win 8.1 részemre egy rakás....egy sima játék telepítése alatt össze omlott.Másnál is olvastam ezt, és rendszer vissza állítás sincs. HP 455 G2 re win 7 fel megy ? Melyik verziót szedjem le ami jó és stabil ?

köszi

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97639) Chaser válasza acumen880711 (#97632) üzenetére


Chaser
titán

hozzá teszel 10k-t és megvan az a514
szerk: ha nagyon 110k a max akkor meg ezt, 105k, broadwell pentium azért nem gáz, én fő gépem c2d, 2ghz-en használom, netre legfőképp, sokszor 10-20 nyitott oldallal, sok ram és ssd persze gyorsít, de azokat utólag is meg lehet oldani ha úgy alakul

szerk: gyuszmó hp oldalán megtalálod, x64 pro nálam tökéletes, ne valami hackelt hülyeséget szedj le

membrandj : a fel tudja nem azt jelenti mindig annyin megy, ha a fogyasztás és hőmérséklet engedi, és nem minden magra értendő, csak egyre a 2,7

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97640) membrandj válasza Khelben (#97637) üzenetére


membrandj
nagyúr

Azért az a proci 2.7-re fel tudja emelni az órajelét.
Második: N széria mitől jobb a Rog-nál? Pont,hogy rog-ot találtam " olcsóbban". Más márka, alternatíva esetleg?

Köszönöm amúgy !

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#97641) gyuszmó válasza Chaser (#97639) üzenetére


gyuszmó
őstag

:R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#97642) Khelben válasza membrandj (#97640) üzenetére


Khelben
nagyúr

A G ugyanaz, mint az N, csak design más. Az órajel meg nem jelent semmit, az U-s cpu 30%-kal gyengébb, mint az M-es.

(#97643) krob81 válasza dopirt (#97574) üzenetére


krob81
tag

[link]

5 év garancia

(#97644) krob81 válasza acumen880711 (#97630) üzenetére


krob81
tag

[link]

110e és i3M

(#97645) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
Tanácsot kérnék!
Felhasználás: Átlagos, egyetemre, .ppt, tanulgatás ebből kifolyólag mezei 15'6-os kellene. 500GB < 4GB<
Ár: 120000Ft +-5%

Mi a bestbuy ebben a kategóriában? Szigorúan új garanciával érdekel!

Köszönöm

Szerk: Acert ne. illetve ha van olyan akkor inkább alu.

[ Szerkesztve ]

(#97646) membrandj válasza Khelben (#97642) üzenetére


membrandj
nagyúr

Értem,de abban az ársávban akkor létezik jobb,mint az általam írt hp probook 450? Ugye írtam még a lenovot,de ott a szervízháttérről hallottam rosszakat. Dell vostrot írtam még, arról vegyeseket hallottam.
Asus-ról szintén.

Tehát, ha rog szériás találok olcsóbban, ugyan azzal a felszereltséggel, akkor mehet nyugodtan?
Mert i5 verzióban 340 vs 365k.
Oprendszerrel.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#97647) Chaser válasza krob81 (#97643) üzenetére


Chaser
titán

jó is, csak nem arra amire neki kell, ilyen képernyőn foto munka felejtős

szerk: mokus1 kicsit olvass vissza, 120-ért a514, 3543 v 5558-as dell esetleg

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97648) krob81 válasza Chaser (#97647) üzenetére


krob81
tag

Igen, jogos a foto részt nem láttam

(#97649) mokus1 válasza Chaser (#97647) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi nézem azokat is.

Ezt néztem egyébként.

[link]

(#97650) Khelben válasza mokus1 (#97649) üzenetére


Khelben
nagyúr

Verd ki a fejedből azt a Lenovot, 10 forintot sem ér.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.