Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#96651) Khelben válasza dante105 (#96650) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ennyiért az előbb linkelt Dell 3543 van Geforce 840M-mel, ami 1366x768-ban közepes részletességgel képes 30 fps-re a Far Cry 4-ben, BF4-et meg kb. 40 fps-sel viszi, szintén mediumon.

(#96652) dante105 válasza Khelben (#96651) üzenetére


dante105
újonc

És esetleg egy másik márkában ?

(#96653) Khelben válasza dante105 (#96652) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha lenne más, írtam volna. A többi gép hulladék ebben a kategóriában.

(#96654) szabonagyur válasza dante105 (#96652) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez az egyetlen ajánlható gép van és kész. A többi nem ajánlott. Még csoda, hogy ez is van.
Amúgy FC4-hez meg BF4-hez kell hardver rendesen (ahhoz meg pénz).

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96655) dante105 válasza szabonagyur (#96654) üzenetére


dante105
újonc

Rendben köszönöm a segítséget.
De még az Asus X550ZE-ről szeretnék azért egy véleményt kérni.

(#96656) Kickass


Kickass
őstag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Néhány héten belül.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Max 200k (+/-5k)
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Otthoni, net + film + némi játék
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
F1 2014 vagy 2015 esetleg Project Cars alacsonyabb felbontáson közepes részletességgel elfut
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Lehetőleg matt, sima HD vagy FullHD ha belefér
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Ritkán nyaralásokra vinném maximum.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win 8 támogatottság elvárás de ha nincs rajta semmi vagy csak DOS-os az nem baj
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD-hez nem ragaszkodok, min. 4gb RAM (ha 8 akkor az csak jó), optikai meghajtó opcionálisan ha nincs az se baj
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI lehetőleg 3D támogatással, szeretnék tv-n 3d filmeket nézni
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új.

Amiket eddig nézegettem támpontként:
Acer Aspire E5-572G-704N Black LX
ASUS K501LB DM060D
Dell Inspiron 3543 (i7)
ASUS X555LB XO099D

(#96657) szabonagyur válasza dante105 (#96655) üzenetére


szabonagyur
félisten

Melyik része nem világos annak, hogy az egyetlen ajánlható gép a Dell 3543.

Az általad kinézett nem az. Ha neked az kell vedd meg, de itt nem ajánlott, ennyi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96658) szabonagyur válasza Kickass (#96656) üzenetére


szabonagyur
félisten

Dell 3543 kell neked is. többi felejtős.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96659) Khelben válasza dante105 (#96655) üzenetére


Khelben
nagyúr

X-es Asus sorozat nem üti meg azt a minőségi szintet, ami felett ajánlani tudjuk. Nem akarjuk, hogy két hét múlva visszagyere és anyázz nekünk, hogy miért vetettünk veled egy ilyen szart és miért nem szóltunk, hogy ne vegyél ilyet.

(#96660) Khelben válasza Kickass (#96656) üzenetére


Khelben
nagyúr

A játékok gépigényének nézz utána, mert ha elég lenne egy 920M-es vga, akkor egy Dell 5558 személyében jóval szebb kijelzőt és jobb minőséget kapnál, mint a 3543-mal. De a 920M gyengébb vga, mint a 840M, tehát utána kell nézni.

(#96661) WoTond


WoTond
csendes tag

Erről a gépről mi a véleményetek? [link]
Ajánlanátok megvételre? Munkára (böngészőben való adatbevitelre) kellene, meg emellett netezni. Sokat lesz hordozva. Én nem igazán preferálom, de nem lehet róla lebeszélni anyámat, szerintem egy használt üzletivel jobban járna, de arra hivatkozik, hogy az nehéz.

(#96662) szabonagyur válasza WoTond (#96661) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Jól látod ez semmire sem jó...

de arra hivatkozik, hogy az nehéz Az Acer meg atomjaira hullik, cipelni tényleg nem lesz nehéz

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96663) Khelben válasza WoTond (#96661) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nehéz? Az az Acer 2,1 kg. Ez a Thinkpad 1,3 kg. Majdnem a fele.

(#96664) WoTond válasza Khelben (#96663) üzenetére


WoTond
csendes tag

Ez azért már kicsi. Legjobb lenne 14", de abból nem találtam olyat, aminek tetszene a HW-e. Én ezt néztem ki: [link]
Esetleg ha tudnál valami normális HW-el rendelkező 14"-es gépet ajánlani, azt megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#96665) Khelben válasza WoTond (#96664) üzenetére


Khelben
nagyúr

A W sorozat munkaállomás kategória, nem hordozásra való. HP Elitebook 8460p, HP Probook 6460b, esetleg 13,3-as Dell 6320

[ Szerkesztve ]

(#96666) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Laptop vásárlásban szeretnék segítséget kérni egy ismerősöm számára.

1.Kb. Augusztus elején, fizetés után
2.130000 Ft-ból kellene kijönnie
3.Főleg internetezés, facebook, filmnézés és minimális játék ( Far Cry 3 erős kompromisszumokkal a mostani gépén is elfut)
4.Nem mérvadó ( elég az 1366*768 low-on)
5. 15.6"-os elegendő, mindegy milyen kijelzővel
6.Nem jellemző a hordozás / nem szempont
7. Ha belefér a win7 / 8.1 , de nem szempont ez sem
8.500/1000GB HDD, 4GB ram minimum és szükséges az optikai meghajtó.
9. Minimum a mikrofonos webkamera az elvárás, az sem baj ha van rajta HDMI ( van lapos TV-je )
10. Legfőképpen újak érdeklik min. 2 év garanciával.

A segítséget előre is köszönöm ( köszönjük ) ! :R

(#96667) szabonagyur válasza smiti (#96666) üzenetére


szabonagyur
félisten

Dell 3542 i3-mal pont kijön, OS nem fér bele.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96668) smiti válasza szabonagyur (#96667) üzenetére


smiti
addikt

Köszönöm, egynek jó lesz. :R Más alternatíva nincs esetleg? Mondjuk valami 4 magos procival, a kijelzőre pixel garanciával?

Esetleg valami Lenovo? :U

[ Szerkesztve ]

(#96669) szabonagyur válasza smiti (#96668) üzenetére


szabonagyur
félisten

Már ne is haragudj, 130.000 Ft noti szinten a legalja, legbelépőbb gép. Még a leggagyibb gyártó sem ad 4 magot (ne Bay Trail vagy AMD-t nézz), tehát ez jelent valamit... :U

Valós 4 maghoz mondjuk kellene minimum 350.000 Ft.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96670) smiti válasza szabonagyur (#96669) üzenetére


smiti
addikt

Nem haragszom, de valakinek a 70k-s gép is megfelelő. Ehhez mérten a 130 is középkategória mondjuk egy ~ 8 éves P4 celeronos asztali géphez képest.

Mi egyébként a baj a 4 magos AMD-vel? Bár ha ránézel az adatlapomra láthatod, hogy I5 asztali gépem van, engem nem is érdekelnek a laposok. Megkértek, ha tudok segítsek. Mivel nem vagyok annyira képben a laptopokkal ezért fordultam hozzátok.

(#96671) Khelben válasza smiti (#96668) üzenetére


Khelben
nagyúr

Még ha lenne is működő garanciális szolgáltatása a Lenovonak (de nincs), akkor is olyan rém gagyi gépeik vannak ebben a kategóriában, hogy biztosan nem ajánlanám megvételre. Ugyanez Asus-Acer-Toshiba vonalon. Fujitsu A544 kifutott, maradt a Dell, esetleg a Probook 455, de az már inkább 140-150k.

(#96672) szabonagyur válasza smiti (#96670) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az, hogy azok ahogy asztali fronton, itt is csak névlegesen 4 magosak, talán modulosnak nevezi az AMD is. Teljesítményben nagyjából i3 szinten vannak még a legerősebb példányok is.

Amúgy netezéshez minek kellene 4 magos gép? Vagy közben tojás sütés is be van tervezve? Kb másra nem lenne jó...

Bízz bennünk és vedd amit írtunk.

Nem haragszom, de valakinek a 70k-s gép is megfelelő. Ehhez mérten a 130 is középkategória mondjuk egy ~ 8 éves P4 celeronos asztali géphez képest. Csak itt egyszerűen gép sincs 4 magos procival ennyi pénzből, se ajánlott, se hulladék, semmilyen.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96673) WoTond válasza Khelben (#96665) üzenetére


WoTond
csendes tag

Hát 2,7 kg, szerintem még bőven lehet hordani. Nekem T400-as van és iskolaidőben napi szinten hordozom, töltővel együtt.

Közben nézelődtek még a neten az ősök és most már ezt a gépet akarják: [link] (ahonnan ők vennék ott 10 ezerrel olcsóbb)
Ez még ótvarabb, mint az acer szvsz. Én hiába próbálom mondani, hogy vacak, nem jó, ők azt hiszik, hogy ezen már játszani is lehet. Valaki leírná egy kicsit részletesen, hogy miért nagyon nem ajánlottak ezek az olcsóbb vackok, mert rám nem hallgatnak, én meg ha lehet szeretném megóvni a pénztárcájukat!

[ Szerkesztve ]

(#96674) Tikakukac válasza WoTond (#96673) üzenetére


Tikakukac
titán

Készítsek egy fotót az arcomról esténként? Jól mutatja mit tesz egy emberrel ha konzumer szemetekkel van összezárva na és még több problémással. A háborús évek mindig duplán számítanak. A szervizesek meg triplán,

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#96675) szabonagyur válasza WoTond (#96673) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha rád nem hallgatnak akkor kire fognak? X meg Y userre egy oldalról? Szerintem ezt te is tudod, hogy már lejátszott meccs.

Ha tényleg nincs más, akkor a gari miatt keressetek valami Dell gépet, legalább 3 évig nem kerül extra pénzbe a gép.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96676) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném:

1. Alapvetően érdeklődök, ha van megfelelő akkor pár héten belül
2. Olyan 200k, max 250 ha megéri a pluszt.
3. Alapvetően netezés, filmezés, illetve Lightroom / Photoshop / After Effects-et használok hobby szinten (ezért is akarok újítani)
4. Játékra nem használnám, vagy ha felmerülne bennem akkor valószínűleg 3-4 éves (vagy régebbi) játékokkal (Max Payne 3 például)
5. 15.6os kijelző megfelelő, nagyobbat nem szeretnék. Ha lehet matt, megfelelő fényerő (is) fontos. FullHD preferált
6. Hordozva nem igazán, utazás megint csak nem jellemző.
7. Nem kell, hogy legyen hozzá
8. Legalább TB-os HDD, ha van megfelelő akkor SSD-vel szerelt (de ez nem gáz ha nem, max a DVD-t kicserélem SSD-re) optika nem fontos, esetleg M.2 (?)
9. HDMI, webcam gondolom mindegyikben van :) esetleg BT
10. Csak új

Többeknek ajánlottátok a Dell 5558-at Nvidia 920M-mel, egynek tetszik - bár azt írják a kijelző fényereje gatya! Az multimédiás dolgokra mennyire jó?

Jelenleg egy Dell N5010-em van, Intel i3 M370-el, 6GB RAM, ATI 5470M-mel, 60GB-os SSD + 320GB HDD. Igazándiból semmi bajom nincs vele, fürge meg minden, de azért Lightroom-nál és After Effects-nél az exportálás nem egy fénysebességgel történik azért :) azon jó lenne gyorsítani egy kicsit.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#96677) Chaser válasza kosarob8 (#96676) üzenetére


Chaser
titán

Nézz meg egyet ha teheted, ha mást nem webshopban vedd, akkor visszaküldheted ha nem tetszik. A 200k körüli verziója fhd ips, az korrekt ajánlat.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96678) Khelben válasza WoTond (#96673) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ilyenkor kell rájuk hagyni. Mi itt senkit nem akarunk meggyőzni arról, hogy ne vegye meg a kinézett gépet, erre se időnk, se lelki erőnk nincs. Ha valaki értelmesen idejön és kérdez, hogy X szempontok alapján milyen gépet vegyen, annak tudunk segíteni. De győzködni nem fogjuk. Ha valaki direkt szopatni akarja magát, annak hagyni kell.
Aki nem ért a gépekhez, annak úgyis hiába magyarázzuk, hogy műanyag és műanyag között is lehet óriási különbség, meg hogy a csilivili csuklótámasz fél év után ótvarul fog kinézni, mert a fele lekopik a másik fele meg full karc lesz... Én a helyedben kezükbe nyomnám a T400-at, utána meg elvinném őket egy ilyen Asushoz, hogy tapogassák meg azt is. Ha így sem veszik észre a különbséget, akkor jó lesz nekik az Asus.

(#96676) kosarob8 : 200-ból nincs választási lehetőség, az 5558-on kívül értelmes kijelzővel szerelt gép nincs.

[ Szerkesztve ]

(#96679) Paoloo


Paoloo
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami ilyesmi tudású gépet aminek gigabites LAN-ja van? [link]
Esetleg kicsit lehet drágább,mondjuk olyan 280e-ig feljebb kúszhat az ára.
Először egy Asust nézegettem,de ahogy olvasgatom itt,nem lenne jó választás....

[ Szerkesztve ]

(#96680) QwErTy42 válasza Khelben (#96678) üzenetére


QwErTy42
addikt

200-ból nincs választási lehetőség, az 5558-on kívül értelmes kijelzővel szerelt gép nincs.

Sajnos. :(((

(#96679) Paoloo Tőcsed kérlek kifele szépen az összefoglalót! Akkor nem kell fél napig barkóbáznunk. Danke! :K

No meg minek a gigabites lan?

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#96681) Olivername


Olivername
újonc

Sziasztok!
Még a nyáron szeretnék beruházni egy új laptopra, maximum 140-150-000 Ft-ért. Elsősorban játékra használnám, de a továbbtanulásomban is szükségem lesz majd rá. Nem szoktam túl nagy gépigényű játékokkal játszani, de azért szeretném, hogy egy bf3 mediumon elfusson. Kijelző mérete rendes asztali notebook. Nekem megfelel a fényes is, de ha nem lépi át a keretet akkor matt, IPS kijelzővel. Nem sokat hordoznám, alkalmanként használnám utazás közben, de tényleg ritkán. Oprendszer nem fontos, hogy legyen rajta, nyilván, de ha van olyan amin van és nem lépi túl a keretet, akkor win 7 és 8. Tárhely 500Gb elég, 6-8 GB RAM amihez azt hiszem már 64 bites win 7 kell...HDD elég...webkamera nem lenne hátrány...válaszotokat elpre is köszönöm!!

(#96682) Paoloo válasza QwErTy42 (#96680) üzenetére


Paoloo
tag

Azért nem töltöttem ki,mert az a gép amit linkeltem...és amit nemrég linkelt be egy hozzáértő is,megfelelne nekem is,csak a gigabites lan hiányzik belőle.
De majd kitöltöm ha csak így megy a dolog....
A gigabites lan meg azért kell,mert ha már olyan netem lessz(hamarosan lessz),akkor azt ki is szeretném használni.

(#96683) peterty válasza peterty (#96557) üzenetére


peterty
újonc

Az MSI már nincs. Erről mi a véleményetek? Régi, de az árát megéri?? Legfőképp a kijelző (WVA) és a CPU (QM, viszont 4 éves) miatt érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#96684) kosarob8 válasza Chaser (#96677) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Köszi a választ!

#96678 @Khelben: jól sejtem, hogy 250k körül sincs sokkal több opció?

[ Szerkesztve ]

(#96685) QwErTy42 válasza Paoloo (#96682) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nálunk így megy.

Net miatt felesleges a gigabites lan. A torrent nem fog százzal tépni.
Egyedül otthoni belső hálózatokon lenne értelme azoknak, akik viszonylag rendszeresen másolgatnak egyik gépről a másikra több száz gigákat.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#96686) Khelben válasza peterty (#96683) üzenetére


Khelben
nagyúr

Jó gép, én is ilyenen dolgozok (bár most épp szervizben van, mert villog a kijelző háttérvilágítása, valószínűleg valami szalagkábel hiba. 3 év napi 10-12 óra nyúzás és folyamatos nyitogatás után talán megbocsájtható). De rendszeres hordozásra nem ajánlanám, ahhoz nagyon nehéz.
Az MSI-t ne sajnáld. Tegnap megkaptam a GT60-at, ilyen gagyi anyagokat én még 100k-s gépben sem láttam, nem hogy egy félmilliósban... Eddig csak vicces hasonlatként használtam a tejfölöspohár anyagát, de ez tényleg abból van. A kijelzőt nyomkodni sem kell, már attól elszíneződik, ha csak kinyitom a fedlapot. Úgyhogy ezentúl óva intek mindenkit, hogy MSI laptopot vegyen. Nagyon szuperül hangzik a 4K kijelző meg a 980M és a négymagos I7, de ez kb. olyan, mintha egy trabantba belekendácsoltak volna valami BMW motort.

(#96684) kosarob8 : az Asus N551/G551 vonal új tagjai (JW) 300 körül indulnak.

[ Szerkesztve ]

(#96687) Kickass válasza Khelben (#96660) üzenetére


Kickass
őstag

Mindkettő minimális igénye nagyjából hasonló: Intel 4th Gen Iris Graphics or AMD HD5770 or NVIDIA GTS450

Nem igazán tudom ehhez hol áll a 920M, felette alatta vagy nagyjából egy szint esetleg?

(#96688) szabonagyur válasza Kickass (#96687) üzenetére


szabonagyur
félisten

Alattuk, 840M kéne neked, tehát Dell 3543.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96689) Diocles


Diocles
aktív tag

Mit tudtok ajanlani 140 ezres keretbol a kovetkezo celokra?
* 13-14 collos IPS vagy nagyon jo minosegu TN kijelzo (felbontas nem fontos)
* vigye a 60 fps-es 1080p-s youtube videokat, jatek nem erdekel
* legalabb 4 ora akkuido, ha csak szovegszerkeszto megy
* normalis minoseg, min. 2 ev garancia
* SSD (akar SK beepitve, ha van olyan, aminek a garanciaja ezt elviseli, ez johet a 140-en felul)

(*) bonusz, DisplayPort csatlakozo

Eddig hasznalt uzleti laptopok kozott keresgeltem 80 ezerig, de nincs kedvem ennyit kiadni hulladek minosegu kijelzoert, rovid akkuidoert meg 6-12 honap garanciaert.

[ Szerkesztve ]

(#96690) premete válasza Diocles (#96689) üzenetére


premete
veterán

Új 140-ért sincs, talán használt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#96691) hyperspace válasza Ispy (#96591) üzenetére


hyperspace
őstag

@oxalisz

köszönöm.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#96692) Khelben válasza Diocles (#96689) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kb. 3-mal kellene megszoroznod az összeget, hogy ilyen tudású új gépet találj.

(#96693) kázi


kázi
csendes tag

Sziasztok

Tudtok mondani gépet, ami árban és teljesítményben felveszi a versenyt vele?
( Ennél csak olcsóbb az ami játszik.)
[link]

(#96694) Khelben válasza kázi (#96693) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hogy érted a teljesítményt? A túlmelegedés előtti 2 percre vagy utána, amikor felére esett a cpu órajele?

(#96695) szabonagyur válasza kázi (#96693) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt tudom ajánlani:

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#96696) Jhny23 válasza szabonagyur (#96695) üzenetére


Jhny23
csendes tag

És még olcsóbb is :))

(#96697) Kickass válasza szabonagyur (#96688) üzenetére


Kickass
őstag

Valószínűleg marad az igen. :K
Ár érték arányban jónak tűnik, ebben az ársávban pedig úgy látom némi kompromisszumot mindenképp kötni kell.

(#96698) peterty válasza Khelben (#96686) üzenetére


peterty
újonc

Szia!

Nagyon köszi, ez jó hír.

Alternatívája jelenleg ez. Árban végül majdnem ugyanott lesznek, ha a HP-be is teszek SSD-t. Az ASUS-nál így ránézésre a billentyűzettől és a garanciától félek (Digiprime-os). Van tapasztalatotok ilyen ASUS-szal? Ti melyiket ajánlanátok?

Kösz!

(#96699) Khelben válasza peterty (#96698) üzenetére


Khelben
nagyúr

Igen, van. Az i7-est ez sem tudja normálisan hűteni, csak i5-tel ajánlott. De hogy kerül egy ligába ez a 8560w-vel? Ez egy kabrió, a 8560w meg egy 40 tonnás kamion... teljesen másra való a kettő. Az N550 arra van, hogy napi 1-2 órát netezz meg játssz rajta, néha átrakd a nappalin belül egyik asztalról a másikra. A 8560w meg arra, hogy napi 10-12 órát menjen terhelve, folyamatosan verve a billentyűket és ha szállításkor véletlenül odavágod a falhoz, akkor a falról peregjen le a vakolat, ne a gép horpadjon (tesztelve).

(#96700) kázi válasza Khelben (#96694) üzenetére


kázi
csendes tag

Nem fűteni szeretnék vele :D
Arra gondoltam, hogy van-e ennél jobb gép a kategóriájában, úgy, hogy árban nem drágább.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.