Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#53901) Chaser válasza hasman (#53899) üzenetére


Chaser
titán

Kimondottan cpu igényes game, meg fogja terhelni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53902) hasman válasza Chaser (#53901) üzenetére


hasman
tag

ettől tartok én is, főleg ha még mindég nem kezeli le rendesen az dupla magos procikat :S

(#53903) brumi1024 válasza hasman (#53902) üzenetére


brumi1024
veterán

1 szálon 3 GHz-es órajelre képes az a proci, ráadásul jelenleg a legfejlettebb architektúrával. Ennél az M Haswellek sem tudnak sokkal többet, bőven elég lesz. Túlmelegedni pedig nem fog.

Az élményindexet pedig nem véletlen vették ki a 8.1-ből: felesleges, és semmire nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#53904) formula01 válasza hasman (#53902) üzenetére


formula01
aktív tag

Mondjuk a combodon van mikor játszol, lehet nem is tudja szívni rendesen alulról a levegőt, azért IS melegedhet.

(#53905) hasman válasza formula01 (#53904) üzenetére


hasman
tag

egy a3-mas 1 cm-es fa lapra van rakva, vagy egy plusz hűtésre, de azok átmelegednek :)

[ Szerkesztve ]

(#53906) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Egy kis segítséget kérnék: mennyi lenne a reális ára ennek a gépnek?
Beszámítanám másik gép árába.. illetve mennyiért lehetne tovább passzolni ?
A gép 1 éves 2.5-3 órás akksival 50ezerét kéne beszámítanom ( eladód egyet sem találtam, de még ebayen sem...ennyire jó gép ? ) :DD
Compaq Presario CQ61-415SH
[link]

Lumia 950XL

(#53907) Chaser válasza formula01 (#53904) üzenetére


Chaser
titán

De jó hogy az én gépemen se nem alulról se nem felülről szedi az oxigéééént a hűtés ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53908) kisza25 válasza Sheld (#53896) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a 2. szerintem ez lesz csak az i3-4000m és hd8750m

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#53909) laslie92 válasza kisza25 (#53908) üzenetére


laslie92
senior tag

Helló! Hátha ez segít valamit a döntésben!

Most írtam ide párnapja,hogy laptopot szeretnék. Kinéztem egy asus x75vb laptopot amiről lebeszéltek!

Ajánlották helyette a Dell Insprion 3737 ami nálad a 4. helyen szere
pel!

Ma reggel 8 kor hozta a futár a dell 3737 es laptopot.

Eddigi tapasztalataim szerint nagyon jól jártam.

a kijelző nagyon szép a gyorsasága remek játékok terén viszont kiválló!

2 óra játék után max 76 celsius fok volt a gép ami nem rossz!

élmény index 5.9 az is a winyó miatt!

Ram: 7,2
Proci 7.2
Windows aero .7
játékra szolgáló vga 7.2

Szerintem ennél jobb nem kell!

akku nagyon sokáig birja nem hagytam teljesen lemerülni de 100% ról sok yotube folyamatos wifi majdnem full fényerőn 3 óra után dugtam rá de még azt írta 1.26 percet bír

Anyagminöségre műanyag az egész de ilyen jó tapintású!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53910) Chaser válasza laslie92 (#53909) üzenetére


Chaser
titán

Hány notebookod volt már?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53911) Lallerboy85


Lallerboy85
tag

Sziasztok.

Notebook vásárlás előtt állok, ebben kérnék segítséget tőletek!
Márka szempontjából számomra a Lenovon kívül más nem jöhet szóba, szval kérem olyan segítsen akinek ezzel van tapasztalata!

Főként internet, film, zenére valamint játékra lenne használva a gép, viszont az nem probléma ha játék téren nem mennek rajta a legkomolyabb videókarit igénylő játékok...ugy gondolom egy jó processzor fontosabb annál...Másik fontos dolog az sshd lenne, csak nemtudom, hogy az általam említett keretből ez kifog e jönni... Árkategória az max 200.000 ft ig, de ez tényleg a teteje!

Köszi előre is a segítséget!

(#53912) laslie92 válasza Chaser (#53910) üzenetére


laslie92
senior tag

Ez a 7. ! De miért fontos ez?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53913) btudos válasza laslie92 (#53912) üzenetére


btudos
veterán

Mert úgy el vagy ájulva tőle, mintha az első lenne ;)

Amivel önmagában nincs is baj, csak helyén kell kezelni a gépet. Az áráért valóban elég jó vétel, de a burkolatra mindent mondanék, csak azt nem hogy kellemes, és minőségben is láttunk már különb gépet, de ezzel együtt mint mondtam, ezért az árért ilyen belbeccsel szerintem rendben van a gép.

Windows élményindexet inkább felejtsd el, az parasztvakításnak jó, másra nem.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#53914) Jannn válasza laslie92 (#53909) üzenetére


Jannn
senior tag

Hello

A tiéd az i7 4500u verziós?
Ha weblapokat nezegetsz csak, akkor a hűtőventillator leáll? Olyan gép kellene nekem, ami alap dolgok mellett teljesen néma.
Játéknál persze mehet a hűtés. Játék mellett mennyire hangos?

(#53915) laslie92 válasza Jannn (#53914) üzenetére


laslie92
senior tag

Igen i7 4500U proci van benne!

Böngészés közben nem tudom hogy forog-e vagy nem de 42 43 fokos alaphasználat melett! És halk!

Játéknál elégé pörög és hangos is szerintem!

[ Szerkesztve ]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53916) Sheld válasza laslie92 (#53915) üzenetére


Sheld
senior tag

Nem "vételi" sorrendben írtam le őket, csak szimplán megszámoztam. Amúgy a billentyűzete milyen? Mondjuk egy Lenovoéhoz képest kategórián belül? (G500)

Nem tudom időd mennyire engedi, illetve mennyire van kedved vele foglalkozni, de SW:TOR-al tesztelnéd nekem medium beállításon? Legjobb lenne mondjuk pvp közben , de ahhoz legalább 5órát kéne vele játszani. Elég, ha csak feltelepíted, és elindítod, csinálsz egy karaktert, és játszol kb 10-15 percet vele. Semmi más adat nem lényeges, csak a minimum FPS. Játék közben ctrl+shift+F gombbal elő tudod hozni. Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#53917) laslie92 válasza Sheld (#53916) üzenetére


laslie92
senior tag

Szívesen megcsinálom neked! De csak szombaton, remélem akkor még nem késő.

A billentyűzet hát nem tudom olyan olyan nem nagyon találok rá jelzőt! lehet vele írni az én lapát kezemhez kicsi játszani nem tudok vele mindig mellé nyomok!

Nem hangos és jó a tapintása! a numlock nak nincs vissza jelzö LED !

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53918) csibor


csibor
őstag

Létezik még olcsó 14" noti? Tegnap felületesen kerestem, és 150K alatt nem találtam. Ha tudtok, akkor ajánljatok is, semmi extra nem fontos, tegye a dolgát, átlagos használatra lenne. Semmi játék.

(#53919) Gelak


Gelak
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik a jobb választás?

- http://www.laptopszalon.hu/webshop/product/?search=lenovo+g500#pid_8995 +4GB RAM-mal, 205.800 ft
- http://www.laptopszalon.hu/webshop/product/?search=dell+5537#pid_9681 199.900 ft

Alapvetően általános célú hátasló kellene, sok photoshop és egyéb képfeldolgozás, gyakran több virtuális gép egymás mellett, nagy ritkán játék, de az nem elsődleges szempont…

Köszi!

(#53920) Sheld válasza laslie92 (#53917) üzenetére


Sheld
senior tag

Tökéletes lesz, úgyis még kb 1 hónap van addig, amig notit veszek. Igazából SW:TOR az egyetlen olyan dolog, ami megakasztaná az új gépet, amiatt akarok bele erős hardvert. Meg majd a jövőben Battlefront 3, ha kijön. Nagy SW fanatikus vagyok. Videót rendelerelni gyengébb gépen is lehet, max tovább tart. C nyelven programozni megintcsak lehet gyengébb gépen. Egyetlen dolog az SW:TOR, és annak szeretnék áldozni az informatika oltárán. Új laptopot pedig mindenképpen venni akarok, a mostanit megkapja húgom.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#53921) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Sziasztok!

Noti ajánlat kéne ~125e Ft-ig. Netezni, filmet nézni, flash játékok, semmi több. 15.6", webkam. Az ember használt üzleti notit nem akar, szóval csak vadi új jöhet szóba 2-3 év garival.

Debrecenben szeretné átvenni, szóval ha esetleg van olyan bolt, aki tud lehozatni BP raktárukról az jó lenne. Laptopszalon, stb

Köszi

(#53922) Chaser válasza (Bundás) (#53921) üzenetére


Chaser
titán

Lenovo B590 2020m pentiummal 100k körül, vagy i3-mal 120-ért. Bár jobban jársz 2020m+SSD kombóval, bele is fér az árba egy 120-as samsung.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53923) Dark Soul válasza Sheld (#53920) üzenetére


Dark Soul
csendes tag

Üdv !
Látom te is SWTOR fan vagy , én a helyedben mindenképp elgondolkodnék ezen
a gépen...
még ha az itt jelenlevő "szakértők" nem is igen ajánlják...

én is ezzel az egy game-vel tolom , és jelenleg csak szenvedés az AMD katasztrofa center...
mindenesetre ez csak egy lehetőség, de ha rám halgatsz kerülöd a Crossfire-t és az SLI-t is...

(#53924) Mikulásbá válasza Dark Soul (#53923) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még a gép hagyján is,de NE INNEN!!

(#53925) AxBattler válasza Dark Soul (#53923) üzenetére


AxBattler
félisten

Nofene, a digiprime-nak van rendes üzlete a Dohány utcában? :F
Mondjuk én még így is óvatos lennék: a Probook-okra csak egy év garanciát adnak... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#53926) Dark Soul válasza Mikulásbá (#53924) üzenetére


Dark Soul
csendes tag

ez csak egy gyors link volt egy cégnek sem akarok reklámot, hogy ki honnan veszi, azt döntse el mindenki magának, egyedül a gép hardverkiépírése miatt van a link, mert huzamosabb ideje keresek megfelelő notit az SWTOR alá, és olybá tűnik ez az asus lenne a megfelelő amíg nem jön ki az Y50...

(#53927) brumi1024 válasza Dark Soul (#53926) üzenetére


brumi1024
veterán

Máshol nem nagyon van már N56. De ennyiért van már GT755M SLI-s Y510p, i5-el, az pedig erősebb.

(#53928) Mikulásbá válasza brumi1024 (#53927) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

..... ami 100 fok fölé forr.....(lehet nem mind,de konkrétan tudok olyat,aki ezért 2 nap múlva vissza is vitte a gépet)

(#53929) Dark Soul válasza brumi1024 (#53927) üzenetére


Dark Soul
csendes tag

XD... szerinted... az SLI-vel is csak szivás az SWTOR, mikrolaggok...
mindamellett nézd meg DX9 alatt hozott teljesítményét a 755M sli vs 760M-nek...

(#53930) brumi1024 válasza Mikulásbá (#53928) üzenetére


brumi1024
veterán

A GT755M-esekkel nincs baj, találkoztam párral pedig. i5-el pedig főleg nem lesz semmi baj.

(#53929) Dark Soul: Nem csak szerintem, hanem a játékok nagyon nagy részében erősebb. [link], [link]. És ne egy bughalmazra alapozzunk, Battlefront 3-al is fog akarni játszani, ami pedig Dice játék lesz, valószínűleg Frostbite-al, ahol pedig jó a SLI. Mi a nyavajának foglalkozzak a DX9-el? Ami ma azzal jön ki, azzal nem is érdemes foglalkozni, a korábbiakhoz pedig 1 darab GT755M is elég.

[ Szerkesztve ]

(#53931) spyduck válasza Mikulásbá (#53928) üzenetére


spyduck
nagyúr

Enis talakoztam az illetovel! Nekem hozta vissza es nem volt bedriverezve. Fogtam is a fejem, h h lehet vki ennyire suger.

Nincs semmi gond a hutessel!

[ Szerkesztve ]

(#53932) grunker


grunker
csendes tag

Sziasztok,

nagy dilemma előtt állok, van két ajánlatom és nem tudok dönteni:
a notebook videoszerkesztésre, photoshop, office, net (játék nem elődleges)

Len G500 59-390489 i5-3230M/4GB/500GB HDD/HD8570 + 4GB RAM + 120 GB SAMSUNG Samsung EVO Basic SSD 120GB SATA3 MZ-7TE120BW beszerelve = bruttó 196.000 Ft

Len G500 59-390049 i7-3612QM/4GB/1TB HDD+8GB SSD/HD8750 + 4GB RAM + 120 GB SAMSUNG Samsung EVO Basic SSD 120GB SATA3 MZ-7TE120BW beszerelve= bruttó 240.700 Ft

válaszokat előre is köszi

(#53933) DougButabi


DougButabi
tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlen ProBook 470-est meg lehet valahol nézni élőben?

(#53934) laslie92 válasza Dark Soul (#53923) üzenetére


laslie92
senior tag

Hát a fene tudja tényleg jobb de hogy megéri e azt az 52000fr os felárat abban azért nem vagyok biztos!

Össze hasonlítás [link]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53935) Yany


Yany
addikt

Ejj de sajnálom ezt a 6540-es gépet: pl. ez a fórum tele van throttling-gondokkal. Sajnáloatos egy ilyen jó image-dzsel rendelkező brand esetében, mint a Latitude.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#53936) deblaci


deblaci
csendes tag

Új laptopot szeretne egy lány ismerősöm, tudok valamit ajánlani neki?
Játéka kell neki, jó lenne valami fémes hatású, szín az nem fontos.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
- Mostanában.

(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
- 150e Ft

(3) Felhasználási kör?
- játék

(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
- farcry 3 assasin creed, meg majd újabb fps

(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
- minőség 40%, tejl 60%

(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
- persze, de ennyiből nem hiszem hogy belefér.

(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
- legalább 15, mindegy

(8) Notebook tömege?
- nem fontos

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
- nélkül

(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
- ami ebben az ár kategóriában jó

(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
- nincs

(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
- játék

(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)

Talán ez:
http://c-sale.hu/index.php?akt_menu=30&kk_id=8101&t_id=103113&muv=reszletek
vagy
http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_3537_Intel_Core_i5_4200U_4GB_500GB_AMD_Linux_Fekete_DLL_3537_157808_10196.html

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
- csak új

(#53937) premete válasza Yany (#53935) üzenetére


premete
veterán

Erre gondolsz? :

I ran 6 consecutive compression tests lasting about 44 minutes each. CPU topped out at 90C and I did not experience any further throttling. Processor was typically about 3500MHz throughout.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#53938) Sheld válasza Dark Soul (#53923) üzenetére


Sheld
senior tag

Nekem ami lényeg SW:TOR-al kapcsolatosan, hogy tudjam futtatni natív felbontásban, élvezhető grafikával 16fős operation-ban 20+ FPS-al, közben FRAPS-el tudjam rögzíteni az eseményeket. Ennyit szeretnék. Nekem az "álmom" egy Lenovo Y510p/Y500. SLI-t nem akarok bele, meg elég elvileg egy i5-ös proci is.

Neked hogyan viselkedik a laptop SW:TOR alatt? Tudok egyáltalán Y500/Y510p-t találni 220 körül?

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#53939) notmiami


notmiami
tag

Sziasztok! [Dell garancia]

Egy 2 hónapja használt Dell laptopot találtam apróhirdetésben, gondolkodom, hogy megvegyem, de a garanciával kapcsolatban lenne kérdésem. Ha elkérem a service tag számot, és beírom a Dell honlapra, és kiírja, hogy jó, közel 3 év van még hátra, (és a garancialapot oda fogja adni a vevő) akkor bízhatok abban, hogy egy jó terméket tudok venni? (és nem vernek át?) Vagy még így is megeshet, hogy egy szürkeimportos termék, aminek nem biztos a garanciája?

(#53940) premete válasza notmiami (#53939) üzenetére


premete
veterán

Ha EU-s, akkor nincs teendő; ha pl. US, akkor kell az eredeti tulaj neve, címe a warranty transferhez, amit 6 hónap után elméletileg meg kell csinálni.
Dellt nem érdekli a szürkeimport......

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#53941) Sheld válasza Sheld (#53938) üzenetére


Sheld
senior tag

[link] Innen meg tudom rendelni a laptopot?

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#53942) Tikakukac válasza Sheld (#53941) üzenetére


Tikakukac
titán

Meg bizony, jól ki is cseszel magaddal ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#53943) Yany válasza premete (#53937) üzenetére


Yany
addikt

Egyet kiemeltél a tengerből. Iszonyat hosszú a topic és az egyik fő téma folyamatosan ez.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#53944) Sheld válasza Tikakukac (#53942) üzenetére


Sheld
senior tag

Miért? Mármint miért szúrok ki magammal?

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#53945) premete válasza Yany (#53943) üzenetére


premete
veterán

Gondolom, az utolsók a mérvadók, itt egy másik is. Update után nem találtam throttlingot.
I've create two gaming power profiles, with the minimum and maximum processor power states set as above. Can play FSX for hours on end at 2.7Ghz, and played a few hours in total Red Orchestra 2, Riddick 1 & 2 and STALKER: Shadow of Chernobyl all without trouble.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#53946) Tikakukac válasza Sheld (#53944) üzenetére


Tikakukac
titán

Többször kifejtettük miként lesz olcsó húsnak híg a leve. Nagyon szépen most azt gondolod lespórolsz egy rakat pénzt, miért venném meg itthon. Nos, gariban, vámban és egyebekben is gondolkozz, máris nem jön ki olcsóba az okos gép. Az itthon eladott Y-okon olyan kis haszonrés van, hogy magad sem hinnéd, ez ennyibe kerül mire ideér és fel lesz extrázva úgy, minta kintiek amik látszatra olcsóak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#53947) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Munkára szeretnék új gépet. Napi szinten 8-9 órai használat, Office, Photoshop, Dreamweaver, CorelDraw napi szintű használata.
Intel Core i5 vagy i7, 8 GB RAM, 15.6" vagy 17.3" (ha lehet a felbontás minél nagyobb legyen), 750GB vagy 1 TB vinyó, dedikált videókártya legyen benne. (néha filmnézés)
Ezekhez az igényekhez tudnátok ajánlani egy gépet. Az ár max. nettó 180e Ft.

Néztem párat, a véleményetekre lennék kíváncsi:
[link]
Az Intel Core i7-4500U nem gyenge proci a fenti igénybevételhez?
[link] - masszív külseje miatt néztem, mennyire jó?
A márkák közül a Dell-t preferálom, mert eddig is azt használtam, valamint a 3 év gari miatt is szimpatikus.
De nyitott vagyok más márka, típus felé is.

Üdv,
GBoy

(#53948) kupak_


kupak_
csendes tag

Sziasztok,
Mekkora a különbség E között és a laptopszalonos bolti lenovo y510p változat között?
Azért a 80.000-es árkülönbség még azt a hiányzó 1 évnyi garanciát is ledolgozza.

[ Szerkesztve ]

(#53949) laslie92 válasza Sheld (#53941) üzenetére


laslie92
senior tag

Amerikából jön! Ami azt jelenti hogy itt a magyarok még 27% Áfát rászámolnak neked plusz pár ezer forint kezelési költséget! És már akkor megse éri!

Azon belül ide ér kb 3 nap alatt és ha nem DHL vagy hasonló futárral jön hanem postán akkor még 2 hetet ott lesz laptop Budapesten!

Tapasztalatból mondom!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53950) Yany válasza gameresboy (#53947) üzenetére


Yany
addikt

Ha ennyire grafika-centrikus a felhasználás én inkább azt javasolnám, hogy ne költs a plusz felbontásra, mert nagyon ratyik a nem ips panelek ahhoz, emberi áron pedig nem kapsz megfelelő kijelzős gépet. Szóval szerintem a kijelző képességeit hanyagold el a többi paraméter érdekében, hogy beleférj az árba egy minél jobb géppel és vegyél egy U2410M monitort (ez monitor sem kifejezetten grafikai munkára való, de bekalibrálva durván jó minőséget jelent a legkomolyabb notikhoz képest is és mindezt emberi áron, pláne használtan).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.