Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#53201) Chaser válasza btudos (#53200) üzenetére


Chaser
titán

Annyira nem értelmetlen, mert ha valakinek csak cpu erő kell de hasznát veszi egy belépő vga-nak is videovágásnál akkor annyira nem rossz. Ár megint más kérdés:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53202) Veatta válasza btudos (#53200) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszönöm!

És ez? [Dell Inspiron 7537 15,6" ]

(#53203) btudos válasza Veatta (#53202) üzenetére


btudos
veterán

Sokkal inkább, de ha leírod mire használnád, egy nagy lépéssel közelebb kerülnénk a megoldáshoz :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#53204) Veatta válasza btudos (#53203) üzenetére


Veatta
aktív tag

Előbb kérdeztem és csak utána kerestem, mire végig olvastam a találatokat már meg is kaptam a választ. i7-est szerettem volna, mert az jól mutat a borítón :)
Komolyra fordítva, 250 e a keretem amit még 2013-ban kellett elköltenem, ezért a beszerzés igen korlátozott (bestbyte), de a kiszemelt i7 3537 egyszerűen nem akart megjönni, viszont jövőhéten kezdődik a meló amihez a gép kell (december elején rendeltem meg a másik dell-t) és most végszükségben kapkodtam egy kicsit, de a 7537 mellett tettem le a voksomat, péntekre elvileg meg is lesz.

Köszönöm a segítséget!

(#53205) Borote válasza tvamos (#53189) üzenetére


Borote
addikt

Áthajtva nem működnek a gombok + olyankor elemelkedik a billentyűzet kerete.

(#53194) btudos: próbáltad már az új ProBook széria billentyűzetét? Mert már a 40s-ekre sem mondanám, hogy annyival jobbak lennének, mint egy 5-ös szériás Inspiron, leszámítva utóbbinak a lakkozott billentyűk közötti részét :DDD Az újakhoz egyelőre nem volt szerencsém :(

(#53197) Balázzs: mert teljesen új, idáig nem is volt kapható.

(#53206) Darko_addict: ugyan az a chip, csak más órajelen fut, ennyi a különbség. Nem kell túldramatizálni - M is lehet erősebb U-nál, U is lehet erősebb M-nél. Órajeleket, Turbo órajeleket kell nézni.
Az U-s CPU-k elvileg alacsonyabb feszültségen is futnak (erről mondjuk nem ártana egy teszt), ezáltal a fogyasztásuk is alacsonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#53206) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Egyre több laptop CPU-t látok U számmal kiegészítve (M helyett). Milyen előnye van? Gondolom újabb technológia, érdekelne a személyes véleményetek. Nekem az M szimpatikusabb.

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#53207) btudos válasza Borote (#53205) üzenetére


btudos
veterán

Próbáltam, az Inspironok alátámasztása kritikán aluli (a burkolat is undorító, de azzal még együtt lehet élni), nálam ezért ment a teljes 3-as és 5-ös széria a kukába. Az előző Probooknál az alátámasztás rendben volt, a billentyűút túl rövid, ugyanez a gondom a Fuji AH552-vel. Az új Probook széria billentyűzetét sokáig nem tudtam tesztelni, de pár sort gépeltem rajta, és kényelmesnek tűnt, az Inspironnál milliószor jobb, bár mint mondtam, az a billentyűzet nálam azonnali kegyvesztést eredményezett, nem nehéz túlszárnyalni.

Darko_addict: U = ULV, a sima M-es mobil procikhoz képest alacsonyabb feszültség, általában alacsonyabb órajel és TDP keret jellemzi őket. Átlagfelhasználónak a megnövekedett üzemidő miatt jó, de a legtöbb U-s proci hamarabb elfogy, mint a vele egy kategóriát képviselő M-es variáns.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#53208) Chaser válasza Darko_addict (#53206) üzenetére


Chaser
titán

Nem újabb tech. Kisebb fogyasztás, kisebb órajel. Mindig volt ilyen max a jelölése változik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53209) Borote válasza btudos (#53207) üzenetére


Borote
addikt

Konkrétan a legújabb 3-as és 5-ös szériát nézted?

(#53210) btudos válasza Borote (#53209) üzenetére


btudos
veterán

Igen. Nekem nagyon nem jött be. TP-n nevelkedtem, kényes vagyok a billentyűzetre. :B

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#53211) ImI87


ImI87
őstag

Hali!
Tudnátok ajánlani egy jóféle laptop hűtőpadot, ami elég nagy 17,3-as géphez?

(#53212) D@ve89 válasza ImI87 (#53211) üzenetére


D@ve89
tag

(#53213) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kicsit átszabnám :

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? akár holnap délután (ha találok olyat ami olyan amiben biztosan nem csalodnék)
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 190.000 de ha nagyon kell még olyan 200.000 kiizzadható
(3) Felhasználási kör? játék
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Ami megy rajta (örülnék bf4 meg hasonlóknak nekem már stabil 30-40 elég , akár lowon)
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? is is
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! NEM
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? Mind1 , lehetőleg 15,6
(8) Notebook tömege? Mind1
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Ram lehetőleg 6-8 , de ha kevesebb legyen 2 slotos bővíthető... hdd , és lemez olv. nem muszáj
(11) Egyéb kívánság? HDMI de nem lényeg igazából
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Játszom
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) ezt a dell-t néztem , és esetleg valami más amit ajánlanátok néztem még külföldi oldalakon az asus n55-sl-t , ez az asus ? esetleg ez 4 gb ram bővítésel ??? Vagy a 4 magos gépnek nagyobb az értelme ?

bocsi az újbóli feltevésből csak nézegettem még a vidi kari miatt a gépeket, egy nvidiásal jobban járnék mint egy 8850hd-s al ?? mert írtátok , hogy amd-nek gondjai vannak néha a driverel....

És laptopban ez a 2mag vs 4 mag ???? van értelme a 4 magnak ????

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#53214) ImI87 válasza D@ve89 (#53212) üzenetére


ImI87
őstag

:R

(#53215) dobrobesz


dobrobesz
csendes tag

Sziasztok!
Ezt a [Lenovo] laptopot néztem ki, milyen vélemények vannak erről a laptopról? Esetleg hasonló tudásban, árban van-e jobb? Köszi a helpet

(#53216) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Notit keresek a kovetkezo parameterekkel:

- max. 13"
- max. 1.5kg
- max. 2.5cm vastag
- minimum 6-7oras akksi radiok nelkul
- ujjlenyomatolvaso
- billentyuzet vilagitas
- Core i proci
- max. 150eFt hasznaltan

Mindegyik feltetelnek teljesulnie kell. Tudom, nehez, pont ezert irok :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#53217) Chaser válasza hito (#53216) üzenetére


Chaser
titán

Backlit billzet és ár erősen leszúkíti a lehetőségeket. Talán egy e6220 áll legközelebb az elképzeléseidhez.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53218) hito válasza Chaser (#53217) üzenetére


hito
nagyúr

Rövid az akksi üzemidő sajnos, pedig én is gondoltam rá. Esetleg még Elitebook 2560p játszik még ha kiveszem az ODD-t. Mennyi csökkenthet kb. rajta? 20dkg max. gondolom :U

E6220:

Idle (without WLAN, min brightness) - 5h 19min
WiFi Surfing - 2h 25min
Load (maximum brightness) - 1h 18min

Kabaré :(

Az E6230 meg már bőven 1.5kg felett van (majdnem 1.7) és még ODD sincs benne amivel könnyíthetnék rajta.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#53219) TrYoL


TrYoL
csendes tag

Hali!
Egy jó, tartós notebookot szeretnék venni hosszú távú használatra.
Nem vagyok túlságosan képben, az árral kapcsolatban, ezért nem tudom, hogy ennyi pénzért lehet-e egy ilyen kaliberű gépet venni. Ebben kérném a segítségeteket.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Március
(2) Maximális keret: 250.000 Ft
(3) Felhasználási kör : játék, irodai munka, ha tudna legalább 1080p-s youtube videókat lejátszani az jó lenne... :D
(4) Játékra használnád-e? BF 3 1080p + MMORPGk(inkább proci függő játékok)
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Minőség
(6) Szeretnél bele SSD-t? Jó lenne, de nem létszükséglet. :D
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15.6 minimum, lehetőleg matt.
(8) Notebook tömege? Nem lényeg
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nem lényeg
(10) HDD: 1TB + és Optikai meghajtóval
(11) Egyéb kívánság? Webkamera
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Játékokon kívül nem.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! Nem találtam még igazán jó laptopot, DELL márkához vonzódom mindenképp.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új

(#53220) Chaser válasza hito (#53218) üzenetére


Chaser
titán

Backlit, kurta jó akku, 150k...valami nem fog összejönni. Nincs 20dkg egy DVD.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53221) Máté94 válasza hito (#53216) üzenetére


Máté94
addikt

Vostro 5470, de nincs bill. világítás és 14", és 170, de a többi feltétel teljesül.

(#53222) hito válasza Chaser (#53220) üzenetére


hito
nagyúr

Kedzem sejteni. Ha csak egyvalami nem kéne annyira, kitárulhatna Pandora szelencéje. Lehet, hogy be kell nyelnem azt a BK-t, hogy ezt még nem gyártották le? Az ujjlenyomatolvasó teszi be a kiskaput egyébként. Ha az nem kéne, akkor tényleg 10-20féle gép közül is mazsolázhatnék. De annyira egyszerű vele a beléptetés...weboldalakon nagyon hasznos. Mind1, lehet, hogy azt kilövöm, akkor tényleg egy csomó gép van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#53223) Szabi03


Szabi03
újonc

Sziasztok!

Az Euronics újságban van egy fura hirdetés, amit nem sikerült megfejtenem, hogy mit is takar. Egy Lenovo gépről van szó, 129.999 Ft-ért. A megadott adatok a következők:
17,3" képernyő
G710 PDC 3550 proc.
4 GB RAM
1 TB HDD

és van rajta egy i7-es és egy radeon matrica

Most akkor ebben milyen proci van? miért van ott az i7 jelzés?

(#53224) moncsuh


moncsuh
csendes tag

Sziasztok!

(írtam a Dell-es topicba is, de nem érkezett még válasz az én kérdés(eim)re, ezért gondoltam bemásolom ide nektek is, hátha tudtok segíteni :)

A véleményetekre lennék kíváncsi. Laptop vásárlás előtt állok, már nagyon sokat végig néztem és a jelenlegi kiválasztott ő lenne:

http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_3537_Intel_Core_i7_4500U_8GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_DLL_3537_157813_10201.html

Az érdekelne, hogy esetenkénti hurcolásra, a mai és jövőbeni játékok futtatására mennyire lenne alkalmas. Mást nem nagyon csinálnék vele, internetezés, filmnézés, semmi egyéb nagyon megterhelő feladat. A processzorról azt hallottam, hogy nem is nevezhető i7-nek ami igazából nem is nagyon baj, hiszen a fent említett használatra úgy tudom nincs is szükség i7-re. Ez proci ami ebben a masinában található egy erősebb órajeles i5-nek felel meg. Nézelődtem, hogy is lenne jó. Esetleg egy i5-4200m ugyan ezzel a videókártyával, mert sok jót olvastam róla, de sehol sem találtam.. 4200m-et csak 8750-el, ami meg elég nagy visszalépés lenne a 8850 után, legalább is ahogyan olvastam különböző oldalakon. Szóval mindenféleképpen a 8850 a legalkalmasabb választás, azt meg ilyen áron nem találok 4200m-el, illetve ha Nvidiát nézzük, akkor a max amit kapok ebben a kategóriában a gt740, ami szintén gyengébb a 8850-nél. Szóval kérdésem lenne sok. Kezdeném is őket: Mennyire érezhető a különbség a 4200m és 4500u között, az utóbbi meghajtja-e rendesen a 8850-t? Esetleg ha valaki találkozott már ezzel a lapossal, akkor a két videókártya között mennyire kell állítgatni, hogy éppen melyiket is kellene használnia, vagy ennél a tipusnál már kiküszöbölték ezt a problémát? Laptop melegedés? Nem szeretném, ha véletlenül szét olvadna a balcsücsök :D
3 év garancia van rá, ha laptopszalonnál veszem és évente elviszem átnézetni akkor ezt kihúzhatom 4 évre is, ami már gondolom egy elég szép idő, hosszabb távra terveznék vele. Lehet-e egy Dell laptoppal hosszabb távra tervezni? Megbízható lenne?
Ami még eléggé zavarja a szememet a Linux, nem nagyon ismerem, nem tudom mennyi mindenre képes, és mire nem, de mintha úgy hallottam volna, hogy sok dologgal nem kompatibilis. A másik meg, hogy szükségem van office world, ppt, acces, exelre az iskolai tanulmányaim miatt, meg úgy amúgy is a win op az amit használni szeretnék. Kompatibilis lesz-e a lapos, egy esetleges újratelepítés alkalmával, vagy inkább vegyem meg op nélkül egy másik szalonban?
Kicsit félek a külső borítástól, műanyag házt kapott, a design nagyon tetszik, de félek, hogy élőben gagyi lesz. :)
Egyenlőre így ennyi, 190.000 nem kevés pénz, azért vagyok ennyire körültekintő és mivel én ennyire nem értek hozzá, a ti segítségeteket szeretném kérni, hogy a minél megfelelőbb "társat" tudjam kézhez venni.
Előre is Köszönöm a türelmet, toleranciát és segítséget! :U

[ Szerkesztve ]

Lenovo Z510

(#53225) btudos válasza Szabi03 (#53223) üzenetére


btudos
veterán

A kép csak illusztráció, nem az adott gépről készült. Pentium 3550m proci lesz benne.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#53226) Zotya9


Zotya9
újonc

Sziasztok

Lenovo-IdeaPad-G500-59-390528

Lenovo-IdeaPad-G505s-59-390290

LENOVO-G580AH

LENOVO-G710-402654

ASUS-X552CL-SX113D

Ezek közül szeretnék választani egyet!!! Nagyon megköszönném a segítségeteket a választásban!

Filmezésre, netezésre, játékra, officera és c# programozásra használnám!!!!

(#53227) Chaser válasza hito (#53222) üzenetére


Chaser
titán

6220 van legközelebb. Ott van backlit, akár FPR is, üzemidő is lehet nagyobb nagyobb akkuval, de nyiván azzal nehezebb lesz a gép.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53228) hito válasza Chaser (#53227) üzenetére


hito
nagyúr

Megtaláltam, mégis legyártották :C

HP Elitebook 2170p

Minden földi jóval amiket írtam követelménynek. És ennek már nem az az ostoba TP-es, Elitebook-os lámpája van, hanem gyönyörűséges bill.világítása. Meseszép:

Kint 120eFt-tól indul az ára i3-mal. De i5-tel is van már 130-ért. Amíg nem gyűrűzik be ide a kedvenc dealer-einkhez (pl. alfa156 - laptopsystem.hu) a gép jóárasítva, addig megpróbálkozom egy HP EB 2560p-vel és könnyítek a házon amit tudok. E6220 akksinak is utánajárok még, mert a notebookcheck-es üzemidő nekem bűzlik, többet kell annak tudnia.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#53229) mr.krasi


mr.krasi
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék 1 hónapon belül egy notebookot venni maximum 130 ezer forint értékben. Film nézésre főleg, de játékokra is használnám (pl újabb COD, ha van rá lehetőség ilyen összegért). Minőség fontosabb számomra fontosabb mint a teljesítmény, de a pénzből a legjobbat szeretném amit lehet. SSD nem szükséges. minimum 13"-es képernyő, nem számít hogy fénye vagy matt. A tömeg nem számít, operációs rendszerrel pedig rendelkezem. Minimum 4gb ram és minimum 500gb HDD, optikai meghajtó szükséges. 2nél több USB, HDMI. Kizárólag új gépet szeretnék. Köszönöm a segítséget.

(#53230) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na játékra találtam egy gépet, szerintetek ez megér 300eFt-ot?
medion erazer x7826 md 99299
Intel Core i7-4700MQ (2,4 GHz, mit Turbo-Boost-Technik 2.01 bis zu 3,4 GHz, 6 MB Intel Smart Cache).
8GB DDR3L SDRAM
NVIDIA GeForce GTX 770M 3GB GDDR5
43,9 cm/17,3” Widescreen-LED-Backlight-Display mit einer Full-HD-Auflösung von 1.920 x 1.080 Pixel.
64GB SSD
1TB HDD
win 8
tulajdonképpen ez egy MSI GT70-es
itt a medion
itt van kicsit részletesebben

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#53231) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Sziasztok!

A Dell Inspiron 7537 hogy muzsikál ha munkáról van szó?
Értem ezalatt; photoshop, illustrator, after effects, premiere pro (nagy fileok) és egy kis 3d is később (:

Ramból kimaxolnám és ssd-lenne még alatta.

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#53232) Chaser válasza hito (#53228) üzenetére


Chaser
titán

Ez 120-ért hol?:)
Ilyen kicsit már nem néztem.
Közben eszembe jutott még E4310, 6 cellás akkuval 5-6 órát biztos elmegy, csak úgy már 1.6kg környékén van, többi nagyjából stimmel. Backlit és FPR választható.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53233) Pocok256 válasza --Disztroj-- (#53231) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem kell félteni főleg ha az i7 es verziót veszed.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#53234) brumi1024 válasza kisza25 (#53230) üzenetére


brumi1024
veterán

300ért Aldiból gépet? Hát én nem tenném. Lenovo Y510 GT750M SLi-vel ugyanennyiért? 3 év gari, tudjuk, hogy jó, és a hűtése is megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#53235) --Disztroj-- válasza Pocok256 (#53233) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Azt mondod? (:
nekem i5 két mag alatt nagyon megreccsent az after effects, ezért nem lenne mindegy a dolog. persze az alatt nem volt ennyi ram.
Kinézetre álom ez a cucc és ügyfelek előtt még az érintőkijelző is vagány lenne, de ha cserbenhagyna melóban az fájna.

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#53236) hito válasza Chaser (#53232) üzenetére


hito
nagyúr

Itten ni.

Az E4310 sem rossz, de mindenben határeset (súly, méret, üzemidő elég gyenge, első gen. Core i), van tőle jobb.

Most erre az átmeneti időszakra (amíg nincs 2170p :D ) már csak az E6220 és 2560p között vergődöm.

E6220 előnyei:
- könnyebb
- rendes bill. világítás

2560p:
- 180fokos zsanér (ez nem is kis előny)
- hosszabb akksi
- nekem design-ra jobban tetszik
- ODD opció
- majdnem az összesben van FP, E6220-nál vadászni kell rá

HP lesz belőle szerintem. :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#53237) brumi1024 válasza hito (#53236) üzenetére


brumi1024
veterán

A 180 fokos zsanér nagy előny? Miért?

(#53238) kisza25 válasza brumi1024 (#53234) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hol van annyiért? én csak gt750 sli-t találtam :R meg csak 15,6"
meg azzal annyi a gond, hogy túlmelegszik, legalábbis eszerint a teszt szerint
ja látom közben szerkesztetted

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#53239) hito válasza brumi1024 (#53237) üzenetére


hito
nagyúr

Mert baromi sokat használom fekve, felhúzott térdekkel. Ott bizony előny, legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#53240) --Disztroj-- válasza --Disztroj-- (#53235) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

az "i7" lenne amúgy igen (:

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#53241) Chaser válasza hito (#53236) üzenetére


Chaser
titán

:) Számold hozzá a szállítást meg a 27% tréfát ni.
Persze van tőle jobb, de árban is másabb:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53242) hito válasza Chaser (#53241) üzenetére


hito
nagyúr

Tudom sajnos :(

Erre még megpróbálok rárepülni licitre. Ha senkinek nem kell és kikiáltási áron elhozható lenne, akkor elég jó vétel 350fontért és ebben az esetben vámáfa sincs. Ismerősöm át is tudni kint venni.

A Dell-nél meg az ár nem vígasztal. Inkább jó legyen, mint olcsó. Utána úgyis azon pörögnék, ami nem tetszik benne.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#53243) premete válasza hito (#53236) üzenetére


premete
veterán

Pedig jobb az e6220-as, volt nekem mindkettő, több hónapig. Akkuban is tudott 6 órát az e6220-as.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#53244) premete válasza Chaser (#53241) üzenetére


premete
veterán

Azt se felejtsd el, hogy még a szállításra is rájön az áfa. :)
Mellette azt sem mondhatod, hogy nem kell számla, akkor 10%-kal legyen olcsóbb.
Pedig már állami cégeknél is így van: vettem a bkv-bérletet, számlával 10500, számla nélkül 9500 pénz, hivatalosan.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#53245) apple87


apple87
senior tag

Tudtok nekem mondani egy gépet ami simán elvisz egy 3D BD ISO filmet anélkül hogy forro lenne a gép és hangosan pörögne a ventillátor

[ Szerkesztve ]

(#53246) Radnix


Radnix
senior tag

Egyik kedves ismerősöm adobe illustartor, photoshop, ilyesmi programok futtatásához illetve netezéshez keres notebookot.

1.: mostanság vásárolná
2.: 80k (100k nagyon max)
3: adobe illustrator, photoshop, netezés
4.: nem
5.: piros legyen, az szempont... :D
6.: nem (úgyse férne bele :( )
7. 8. mindegy
9.: nem kell
10: ebben rátok számítok, hogy eldöntsétek.
14. használt is jöhet!!

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#53247) Armagedown válasza Radnix (#53246) üzenetére


Armagedown
őstag

Lenovo IdeaPad G500S
Szerintem ez jó lesz neki

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#53248) Narim


Narim
tag

Sziasztok!

A 53182-esben valaki tud segíteni, tippet adni?
Köszönöm.

(#53249) Chaser válasza Narim (#53248) üzenetére


Chaser
titán

Dell E5430 ivy i3-mal 170k laptopszalonnál. Backlit bill, 3 év NBD gar, elég jó minőség. SSD-t rakhatsz a hdd helyére nyugodtan, hdd-t akár el is adhatod.

premete: És azt hogy?:) :F számlát nem kötelező adni amúgy, csak blokkot, számlát ha kéri valaki. De még ilyet nem hallottam hogy fél tréfás a bkv jegy:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53250) spyduck válasza Chaser (#53249) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én a Vostro 3360 jobban érezem 165k-ért.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.