Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#168652) valakky válasza Kbali (#168651) üzenetére


valakky
aktív tag

csak a teljesítményre reagáltam, ha figyeltél volna. (nekem mondjuk kár volt figyelni, véletlenül elolvastam az uccsó postot, ami bődületes marhaság volt, egyébként csak gyorskeresés volt ismerősnek egy adott laptopra, mert hiányolta a releváns magyar használati infókat. mondjuk azt továbbra is fogja, mert innen bőven nem kapja meg)
egyébként meg gúggli acer swift 1 review N5030 -val amit találtam (dobott az előző procira is), aszerint kb. egy pontban sincs különösebb igazad. pláne ha átlagban passzívan elmegy az én 15 wattos procim is, pedig abszolút nem passzívra lett tervezve a hűtés.
nekem aztán mindegy, csak én jó ideje hajlamosabb vagyok külföldi oldalaknak jobban hinni, mint random prohardver topiknak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.