Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#168751) Réka98


Réka98
újonc

Sziasztok!
Segítsetek légyszi laptopot választani.
Van már egy céges laptopom, amit szinte bármire tudok használni, kivéve Skypera és film letöltésre. Ezekre keresek valami olcsóbb kategóriás laptopot.
Előre is köszönöm a segítséget! :)
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Mostanában.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
kb 100.000Ft (nem tudom milyen árkategoriaban lehet ilyen gépet találni)
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Mint korábban írtam csak Skypera valamint filmek letöltésre és nézésére használnám. Filmek nézésére a Tv-vel összekötve használnám.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Mind1
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Csak otthon.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
Nem tudom.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
HDMI, USB.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Inkább új, de ha tudtok meghallgatok használt ajánlatot is.

(#168752) Ispy válasza Réka98 (#168751) üzenetére


Ispy
veterán

Ennyi pénzből használtat kell nézni, a belépő gépek ennek a 3x-asába kerülnek manapság.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#168753) Pyttawrx válasza Réka98 (#168751) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Minimum ár ami új az 240-től indul, ami már elmegy és használható is. Szerintem fáradj át ide: [link] segítenek ott is neked. Használt noti topik. Nagyon jó állapotú hazsnált gépeket lehet venni 1 év garral stb. Újba ennyiért nem kapsz, max amit hirdetnek nem is tudom euronics vagy media, de azokat azzal alendülettel dobhatod s ki. :)

(#168754) Scaletta válasza Norberto008 (#168750) üzenetére


Scaletta
tag

Ha ennyire számít a hang, vegyél egy minőségi fülest/hangfalat, ha kapsz egy garnitúra új gumiszettet ajándékba, veszel köré egy autót? :DD

(#168755) johnny82 válasza johnny82 (#168743) üzenetére


johnny82
őstag

(#168756) st6969 válasza st6969 (#168738) üzenetére


st6969
őstag

OK.
Akkor talán így:
Ezek közül esetleg valamelyik (excelre és böngészére)?
Toshiba DYNABOOK Satellite Pro C50
LENOVO V15-IIL
HP 250 G8
Acer Aspire 5 A514-54-32E0
MSI Modern 15 A10M
ASUS VivoBook 14 X413
Asus VivoBook S513EA-BQ565

Személy szerint én az utolsó 3 közül választanék. Az MSI-t az 512-es SSD miatt, az ASUS-okat pedig a jobb(?) proci miatt. Bár fogalmam sincs, hogy a Core i3 1115G4 és a Core i3-10110U között van-e lényegi különbség :F
Szerintetek?

(#168757) Silverboy válasza st6969 (#168756) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Akciós MSI Modern 14 B11MO (9S7-14D314-298) Szürke Laptop (notebook.hu)
Akciós Huawei MateBook D15 (53012JMB) szürke Laptop (notebook.hu)
Akciós Acer Aspire 5 A515-45-R0Z0 (NX.A82EU.00M) szürke Laptop (notebook.hu)

MSI prociban és integráltban patika, Huawei megbízható, Aspire A515 stabil masina, mindennapra ebbe az árkategóriában.

Vivo nyeklik hajlik ezekhez képest, G8 még alternatíva lehet esetleg. Toshi/Leno felejsd el.

Van, úgy 25%+ CPU és iGPU 30%+ ~ XXXG4 javára

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#168758) st6969 válasza Silverboy (#168757) üzenetére


st6969
őstag

Köszönöm szépen :R

(#168759) gago1975 válasza Norberto008 (#168750) üzenetére


gago1975
őstag

Szia.

Elnézést a késői válaszért.
A sima Legion 5 nek valóban "olcsó kínai" hanghatása van, és a Legion 5 Pro-nak is csak egy hajszállal jobb, inkább a térhangzás mint a hang "tisztasága" amit el lehet róla mondani, egy Zephyrus G15 lényegesen szebben-tisztábban szól. de azt is tudd, hogy csodát, High Fidelity hangzást elvárni nem szabad a mostani laposoktól.
Manapság nem ez a mérvadó, ez nem egy DTR gép, mint a korábbi MSI GT72/73/75, Predator X17, Helios 500-700, Clevo P775-870-X170, Asus G703 Chimera vagy MotherShip.

Vegyél nyugodtan fehér Legion 5 Pro-t, meseszépen néz ki.
#66361Gawamatsu
#66672gurus
#68768KillHates

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#168760) hitchins


hitchins
őstag

Sziasztok,
Acer swift 3 gépet néztem ki. Már csak egy kérdésem maradt Ryzen 4500u vagy i5 1135G7 procis változatot érdemes venni.

Minden más paraméter egyezik. Ár is azonos.
Itthoni felhasználás főleg net, office, online tanulás, esetleg letöltés kb ennyi egyelőre amire kellhet. Erre biztos bőven elég mindkettő (ahogy néztem kb hasonó erős is mindkettő) A kérdés inkább az melyik megbízhatóbb, strapabíróbb, esetleg kevésbé melegedős fajta.
Egyáltalán van-e pro/kontra vagy egál?

(#168761) hitchins


hitchins
őstag

A teljesség kedvéért ez a két gép, mint kiderült az amd-s olcsóbb
SF314-42-R4RV 240e
AMD Ryzen™ 5 4500U Hexa-Core (8MB cache, 2.30 GHz - 4.00 GHz Precision Boost)

SF314-59-59W7 260e
Intel® Core™ i5-1135G7 Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz)

[ Szerkesztve ]

(#168762) SeniorTilla válasza hitchins (#168760) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Én intel párti vagyok, én az i5-öst venném.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#168763) Pyttawrx válasza hitchins (#168761) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szintén intel. Jobb a proci. Pont volt szó vmelyik topikban, lehet itt.

(#168764) johnny82


johnny82
őstag

No akkor újra, hátha így lesz segítség!

Sziasztok!

15 éves gimis fiúnak kellene laptop.

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1 héten belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) max 250K
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) irodai programok, tanulás, online tanulás
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? nem
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 14-15", matt jobb lenne
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? nem lesz, max nagyon ritkán
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) win előny, de nem feltétel
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? oprendszernek mindenképp ssd, min 256 GB, ram 8 GB jó lenne
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) webkamera, hdmi
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) új, részletre lenne.

Edigitalból lenne vásárolva, szóval ott kéne megtalálni a lehető legjobb gépet max 250K-ért. Visszaolvastam pár oldalt, ami alapján kinéztem ezt az MSI Modern 15 A4M (9S7-155K26-007) gépet. Jó választás, vagy mást nézzek?

Köszi!

(#168765) Pyttawrx válasza johnny82 (#168764) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia! Ezek?
[link]

(#168766) johnny82 válasza Pyttawrx (#168765) üzenetére


johnny82
őstag

Néztem, de a Huaweinek nem magyar a bill kiosztása, Aspire 3 pedig csak ilyen konfiggal vannak Edigitalban.

mod: mondjuk nekem személy szerint ez a Swift 3 jön be nagyon. Ha kisebb is jó lenne, akkor ez milyen?

[ Szerkesztve ]

(#168767) Pyttawrx válasza johnny82 (#168766) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Miért ragadzkodsz az edigitalhoz? Azért küldtem a konkrét típust. Ezt is lehet részletre enni csak úgy picit több. :) a huawei-re meg tehetsz jó minőségű matricát. :).

(#168768) johnny82 válasza Pyttawrx (#168767) üzenetére


johnny82
őstag

Nem én fogom venni, hanem egy ismerős, ők szeretnék ott venni, ott 0% a THM. Amit linkeltél Aspire 3, abban még nincs ssd sajnos. Esetleg ez az Acer Aspire 3 - A315-58-320J i3 procival? Huawei-re rákérdezek, hogy matrica mehet-e rá.

Pár szóval le tudnád írni, hogy amiket linkeltél, miben jobbak pl egy Lenovonál?

[ Szerkesztve ]

(#168769) coccolino


coccolino
aktív tag

Sziasztok,

60 év édesanyámnak keresek laptopot, az alábbiak szerint:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Bármikor, viszont ez az Alder Lake eléggé elgondolkodtat, hogy várjak-e
(2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
max 300e
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Net, office, youtube
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Annyira már nem jó a látása, így 14' alá nem szívesen mennék, IPS és minőségi legyen
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Havi 2-3 alkalommal max
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
-
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
NVMe bővíthetőség jó lenne, de nem kritérium
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Esetleg TB, usb c opcionális, HDMI mindenkép
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új

Acer kizárva, minden más jöhet :R :R
Köszönöm

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#168770) SeniorTilla válasza coccolino (#168769) üzenetére


SeniorTilla
veterán

60 évesnek én inkább 17,3-as gépet vennék, a 15-ös is kicsi lesz.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#168771) hitchins válasza SeniorTilla (#168762) üzenetére


hitchins
őstag

Koszonom :)

[ Szerkesztve ]

(#168772) hitchins válasza Pyttawrx (#168763) üzenetére


hitchins
őstag

Koszonom.
Igen ertem csak azt szerettem volna tudni miben. :) Lehet hogy van olyan terulet amiben amd jobb ami esetleg nekem fontos lehet ha nem is jutott eszembe.

Amennyi idom volt olvasgatni azt talaltam intel processzoros gepnel fura mod valahogy fenyesebb volt a kep. Es ott van ugye thunderbolt
AMD viszont jobbnak tunt energiahateknysagban.

Meg probalok utananezni de ha esetleg ilyesmi konkret info/tapasztalat van es megosztjatok azt megkoszonom.

(#168773) rhunseeker


rhunseeker
tag

Sziasztok!

Ez mennyire jó vétel?

Link

(#168774) coccolino válasza SeniorTilla (#168770) üzenetére


coccolino
aktív tag

Otthon monitoron menne, amíg hordozza megoldja a kisebb képernyőt, mert nagyot nem szeretne cipelni

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#168775) Pyttawrx válasza rhunseeker (#168773) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Tükrözi az árát. DE! Attól függ mire lesz használva? Alap dolgokra jó lesz bőven. Az lcd kezdő ips, az amd-t én nem szeretem, ami nem számít. 😂. Illetve kellhet matricázni, ha zavar, hogy nem magyar kiosztás.

(#168776) rhunseeker válasza Pyttawrx (#168775) üzenetére


rhunseeker
tag

Semmi extrára, barátnőmnek egyetemi dolgokra.
Swift 3-at meg Aspire 5-öt néztem még, de azok ilyen árban csak i3-al voltak, azt meg kevésnek tartom.
Esetleg egy ideapad 5-öt láttam ryzen 5 5500u-val/i5-el, de annak a laptopnak nem tudom milyen a minősége.
Annyira nem probléma az angol billentyűzet.
Matricázást meg nem tudom, nem igazán sikerült még olyan matricával találkoznom amire azt mondtam, hogy jól is néz ki, de ha ti tudtok ilyet akkor szívesen meghallgatom :DD

(#168777) Pyttawrx válasza rhunseeker (#168776) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Aspire 3 nem sokkal dragabb: [link]

[ Szerkesztve ]

(#168778) HanSyolo


HanSyolo
csendes tag

Végül a Lenovo Legion 5 Pro-ra esett a választásom, arról írom ezt az üzenetet, nagyon stramp gépnek tűnik. (És nagyon esztétikusnak!) :)
Köszönöm szépen mindenkinek aki tanáccsal látott el, és infókkal!

[ Szerkesztve ]

(#168779) Pyttawrx válasza HanSyolo (#168778) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:C , használd egészséggel

(#168780) zsoltip válasza zsoltip (#168678) üzenetére


zsoltip
őstag

Jelenlegi kínálat alapján a Hardveraprón:
Lenovo P53 vagy P15

Csak azért mert újabb, nem voksolnék a P15 mellett. Egyéb pro kontra van köztük vajon az elérhető példányoknál ami érdemleges is szerintetek?

A gyakorlatban egyébként milyen tömegűek?
Olvastam már 2,5 - 4,3 kg között több infót is az elmúlt időszakban.

[ Szerkesztve ]

(#168781) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Három új, eredeti windowsos, webáruházas áron kellene laptopot/notebookot kiválasztanom max 567.500,- forintért. Két opció van, vagy mindhárom lap ugyanolyan, vagy két egyforma, kicsit gyengébb és egy erősebb.

Két netezős, alap irodai feladatokra való laptop lenne, és az erősebb pedig szintén irodai alkalmazások, egy térfigyelő kamera program, kiadványszerkesztő, és esetleg GIMP, nem túl bonyolult kép/grafikai szerkesztéshez (plakátok, meghívók stb.).

Samsung, Lenovo, Asus laptopokat néztem eddig. Mely márkák ajánlottak ebben az árkategóriában. (Első esetben ugye 189.000 darabja, második esetben olyan 140-150 ezer és 250-260 ezer arányban gondoltam. Vagy ha van ennél jobb opció Természetesen az árban a Win is bele van kalkulálva).

Köszönöm!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#168782) Norberto008 válasza Scaletta (#168754) üzenetére


Norberto008
tag

Ez elég rossz hasonlat volt..

üdv

(#168783) Norberto008 válasza gago1975 (#168759) üzenetére


Norberto008
tag

Szia

Köszi az infót :R
Jelenleg egy dell inspiron 7567-em van, ebben van 1 kisebb "mélynyomó" is, azért szól ilyen jól a hangszóró. Pedig azt gondolnám 5év után egy ilyen gépbe komolyabb hangot integrálnak.. No mindegy, a gyorsaság nekem most a szempont :D

üdv

(#168784) Gamerous


Gamerous
tag

Sziasztok!
Egy jó barátom 2 héten belül szeretne egy új lapost.A keret 350.000 HUF.
Szeretné alkalomszerűen játékra is használni, de a fő csapásirány tervezés és programozás.
Nincs igazán otthon a témában, de azért próbál képben lenni. A választása a következő lenne:
[link]
A kérdés az, hogy ez megfelelő lenne neki?
A véleményeket előre is köszönöm!

(#168785) Scaletta válasza Norberto008 (#168782) üzenetére


Scaletta
tag

Lehet, de ha átment a lényeg megérte. Ha nem, akkor tényleg csak fölösen koptattam az ujjaim.

(#168786) Dani3457


Dani3457
tag

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Minél hamarabb
(2) A gépre szánt összeg forintban? 50eft
(3) Felhasználás? film, netezés,
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? nem játszók rajta .
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? t450s laposom volt eddig az teljesen jó volt ahhoz hasonló. ( " 14 nél ne legyen kisebb ezen kívül nincs más " )
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? heti 3x
(7) Operációs rendszer? --------
(8) Tárhely mérete és típusa? ssd mindenképp
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) hdmi szükségem lenne mivel t450s-nél nem volt :(
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? használt.

Válaszokat Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#168787) Kbali válasza Dani3457 (#168786) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha szétnézel a piacon, a T450s-hez képest csak bőven régebbi és gyengébb gépek vannak a megjelölt keretösszegért.
Gondolom a Thinkpad-en egy miniDP kimenet van, ahhoz egy 1500Ft-os átalakító elég a HDMI-hez.

(#168788) SirRasor


SirRasor
őstag

Üdv!
Egy picit off, de ide illik a legjobban: Keresek Type C-s univerzális dokkolót, amihez áramadapter is van.
HP és Dell-jeink vannak, és hogy is mondjam...a Dell Dock WD15 nem valami megbízható.
Alternatívát keresek, ami akár a HP-hoz is jó, de nem sajátmárkásat.
Nincs valami best buy?

Make Love not war!

(#168789) zsoltip válasza zsoltip (#168780) üzenetére


zsoltip
őstag

Valaki valami tapasztalat esetleg ezekről, és ezen kérdésekre? :)
Lenovo P53 vagy P15

(#168790) Kbali válasza zsoltip (#168789) üzenetére


Kbali
nagyúr

Itt esetleg kérdezted már?

(#168791) axioma


axioma
veterán

Sziasztok,
Bocs, felig off, de vegulis vasarlasi dontest segit (nem sajat csak engem kerdeztek laptop ugyben): tudtok Bp-en (kb.) olyan helyet mondani, ahol _felrakassal_ egyutt lehet venni magyar bill matricat? Vacsiuj de hozott gepre.
Vagy 15.6/8GB/akarmennyi/win11 biztos de akar op.rdsz. nelkuli laptop 140e korul mashogy? (Brutto, uj, office/browser hasznalatnal gyors legyen, core i-akarmennyi ami magyarazat nelkul jo, alatta ha tuti jo lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#168792) DragoX válasza DragoX (#168595) üzenetére


DragoX
tag

Sziasztok,

Esetleg [link] rá tudna nézni valaki?
Annyi változás van még, hogy 17 col ideálisabb lenne.

Köszönöm!

(#168793) job4you


job4you
újonc

Sziasztok, én is notebook vásárlásban gondolkodok. Mit ajánlotok?

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
október-november
(2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
max. 400 ezer
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
szoftverfejlesztés, otthoni munka, multitasking, sok program használata egyszerre, programozás tutorial videók vágása (ahol a képernyő látszik, illetve alábeszélek)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
komolyabb játékokkal nem játszanék, itt nincs speciális igény
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
14-16 col, Full HD
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
lesz hordozva, utazás közben is használnám
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
semmi
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
min. 512 GB SSD, min. 16 GB RAM, nem árt ha van mellette HDD is
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
HDMI legyen
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
akár használt is szóba jöhet

[ Szerkesztve ]

(#168794) petymek


petymek
senior tag

Sziasztok!
170ezer környékén mi/mik a legjobb alternatívák?
Játék nem lesz, tanárnak kell. Szerelés minősége, "jó" megjelenítő, kinézet fontosabb.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#168795) SeniorTilla válasza petymek (#168794) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nézz szét a használt gépek között.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#168796) petymek válasza SeniorTilla (#168795) üzenetére


petymek
senior tag

Újat szeretne.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#168797) #72688384 válasza petymek (#168796) üzenetére


#72688384
törölt tag

170 ezerért jó minőséget nem nagyon kapsz.

(#168798) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok.Az Emag-ról mennyire érdemes notebookot rendelni?

(#168799) Pyttawrx válasza petymek (#168796) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia!
Szerelés minősége, "jó" megjelenítő, kinézet fontosabb. Ez 230-250 alatt kizárt újba.
Ha kitöltöd sz összefoglalóban lévő pontokat, akkor még tudunk is ajánlani neked gépet :) de 230-240-nél nem lesz olcsóbb. :)

(#168800) petymek válasza Pyttawrx (#168799) üzenetére


petymek
senior tag

Szia!
200ezret semmiképp nem akarják átlépni, hiába mondom, hogy ez a legalja.
Az összefoglalóban van egy Acer Aspire 5 150-200 között, de sehol nem kapható. Van ennek valami alternatívája ami beszerezhető?
230-ért van olyan amire kapásból jó szívvel azt mondanád, hogy az ok?
Játék nincs, ami szempont, ahogy írtam szerelés minősége, jó megjelenítő.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.