Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30428) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na kiv olt multkor lusta keesni???:- )))

osram izzok:

udv

neduddki

p.s. tomcsi: na vettem vmi szart, csak miattad, remlem sokat csuklasz /foleg ha szar lesz...:- (/:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30429) Kornel válasza neduddki (#30428) üzenetére


Kornel
veterán

most raktam be tegnap nightbreaker plust. ha ez is olyan gyorsan kiég, mint a régi swiftben a GE mega ultra, akkor megy vissza a gyári, és nem foglalkozok többet ilyenekkel :K

(#30430) TaaT válasza Balupapa (#30421) üzenetére


TaaT
veterán

igen :K

Manitou: én úgy emlékszem hogy a lemezfelnihez elég volt egy flakon, igaz az sima festék volt...

jah, usankában egy flakon plasti dip nincs 10dollár, Únió fákje :W

Give them hell Ukraine!

(#30431) neduddki válasza Kornel (#30429) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

rojtosara jartatm, a szam, hogy csinatassatok egy feszstabot 13V-ra a zizzo ele es hosszu boldg elettek lesz:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30432) Kornel válasza neduddki (#30431) üzenetére


Kornel
veterán

nem fogom szétvagdosni a gyári kábeleket, ha kiég, megy vissza a gyári, vagy max. veszek bele valami all season-t magyarázott a nagykerben a fazon, hogy az jól világít, meg 3 év garit vállal rá az osram, de majd meglátom.

(#30433) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ultra life a 3 ev gari es nem vilagit jol:- ( de 2k-ert van egy bliszeterm ha erdekel kb orok elet+1 nap
amugy meg mert ne vagnam szet a mazzagokat, darabokra szbadalni mindent:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30434) Kornel


Kornel
veterán

Venni kéne egy ilyen ex-rendőr focus-t, elég elrettentő hatása lenne még egy ideig a forgalomban :C

(#30435) 8th válasza Kornel (#30434) üzenetére


8th
addikt

Szerintem szimplán csak röhögőgörcsöt váltanál ki vele abból aki felismeri a "rendőrkocsit". :P

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30436) tomcsi23 válasza neduddki (#30428) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ejha. :C

Aztán mit vetté'?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#30437) Kornel válasza 8th (#30435) üzenetére


Kornel
veterán

nem tudom, te hogy vagy vele, de ha meglátok egy rendőrt, akkor vagy lemaradok, vagy lehagyom, de engem ne állítson meg, és ne kamerázzon ok nélkül, csak azért, hogy hogy tudják lehúzni az embert...
nyilván az emberekbe beleivódott, hogyha meglát egy fehér kombi focus-t, mondjuk LMZ-s rendszámmal, akkor rögtön nem előz zebrán, stb... lásd az általam linkelt cikkben is megjegyzi a szerző, hogy hogy vágja mindenki "vigyázzba" magát, amikor meglátja...

(#30438) neduddki válasza Kornel (#30434) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a futomu es a kartelvedo masthev:- )

udv

neduddki

p.s. tomcsi: ablaktorlot, de a bosokorol lebeszletek vmi visionize, hopgy jobb...

mod: ja szereztem h4-es olszizont!!!! arpad hidnal meg van 2 par ha kell vkinek!

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30439) Typhoon47


Typhoon47
őstag

megnéztem őt. kívülről szép, nem törött, gyári fény. légrugók nem tartanak szintet, de működnek, szépen emelnek, süllyesztenek, tudnak tartani, de már egy hetet max. szintező indulásnál kicsit villogot, majd felállt , nem írt ki hibát. diag nem adott ki semmi permanens hibát szintén. beleje viszont szép, kopás nagyon minimálisan szinte csak a lámpakapcsolón! -400k-val indiítottam, azt mondta legalja 2,4 úgy hogy ha hibátlan az autó(bizományos volt, tulajt felhívta). mondom még ennyiért is sok, se multikormány, se bőr ülés, se riasztó(!).. jó lesz az kettőbe(reális piaci ár) is, úgy hogy még egy métert nem gurultunk. nem adta, elváltunk.

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#30440) hdman válasza Kornel (#30434) üzenetére


hdman
őstag

Az egyik soproni srác egy régi rendőr octi kombival mászkál, csak a rendőrség feliratot szedte le, a kék fényvisszaverő csik még rajta figyel :)

Sopron city :)

(#30441) tomcsi23 válasza neduddki (#30438) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azt az mennyi volt? Mert én a ezeöccázas bosokoval meg vagyok elégedve, egyszer már mentem vele esőben is. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.