Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86322688

    törölt tag

    válasz -v- #118180 üzenetére

    Nagyon sokan vannak akik nem hiszik el, nem hibáztatlak, én sem hittem, csak mikor már a hetedik autómat cseréltem le, és költöttem rájuk sok száz ezret, de apám még mindig azzal járt, akkor azért eltöprengtem megéri-e ?....Néha odabökte, hogy, fiam nem akarsz venni végre egy normális autót ?..na ez fájt, volvo s40, full extrás lancia, diesel citroen 2db, opel, stb. után.

    Aztán mikor beszéltem egy üzletkötő sráccal és 600 ezer volt az ugyanolyan autójába, és még azzal járt, akkor utána jártam egy kicsit a dolgoknak, beszéltem gépjárművezető oktatókkal, toyoták 800 km-ig bírták.
    Fehérváron az egyik állami végnél van egy nissan 700 ezer van benne, a haver szervizeli .

    Szóval hiszed, nem hiszed,ez van, Isten létezése szempontjából is tök mindegy, hogy hiszel e vagy sem ;-)

    Persze,ezek az autók 15 évesek és valóban rohadnak,már nagyon ki kell fogni, az új Nissanok sem jók, a francia belenyúlt, a többi japónál is ez a helyzet, egy autós boltos ismerős srác accordot vett, nem öreget, aztán sorban állt a szervizbe a többi ugyan olyannal, mert a francia alkatrészt cserélni kellett ;-(...el is adta.
    A Toyotánál is vigyázni kell, fel kell nyitni a motorház tetőt és megnézni milyen motor van benne.

    A koreai csapat beelőzi a japánt, úgy látom én is.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés