Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#43041) Mercutio_ válasza DeFranco (#43039) üzenetére


Mercutio_
félisten

Biztosító honlapján nézd meg van-e esetleg kivitelezői lista, egy olyat hívj fel vázold a szitut, hátha tud árat mondani.

Engem anno groupama azzal sz*patott egy felettünk hajnal 3-kor eldurrant vizcső miatti minden szobát érintő leázás után, hogy ha vitatom a becsült összeget vigyek nekik árazott költségvetést, vittem erre közölték, hogy nekik nem elég a fő műveletek és összegek megadása, olyat nyújtsak be ami négyzetméter alapú. Visszaírtam, hogy nem életszerű az iparban használt költségvetés magánlakások esetén, de semmi akadálya adjanak meg olyan kivitelezőt akit elfogadnak. Erre mint ha a falnak beszélnék kiküldték ugyanazt a korábbi levelet amiben kérik az árazott költségvetést és a végére még beírták, hogy részükről lezártnak tekintik az ügyet :W

Ugyanakkor 1 hónapja a nagy vihar idején beáztunk (ablak alatt tapéta + laminált parketta) és korrekt összeget fizettek :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.