Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34606) killerjohn válasza Surda- (#34602) üzenetére


killerjohn
addikt

ez érdekes, mert én a GB-t és a GC-t is 80-ért vettem :F

más:

Eldöntöttem, meg lesz véve a Catler. Mármint az új. Holnap találkozom Paljoccal kávé ügyben, és előre lefoglaltam 3 perc szabad idejét, hogy kikérdezzem a Catlerről. Szívem szerint meghívnám a Molinariban egy kávéra a beszélgetés idejére, de az milyen már? :C De hogy ne tartsam fel soká, felteszek pár kérdést itt, hátha lesz rá válaszotok:

- ebben az árkategóriában ez a csúsz-szipi-szupi?
- miért csak magyar és cseh találatokat kapok a goggle-től a Catler 9010-re? :F
- teljesen komoly, hogy bekapcs után 10 perccel készen áll szolgálni?
- tudja valaki, hogy hány mm-es kar kell hozzá? gondolom a frissen vett Gaggia nyitott karom, szűrőm és mindenem bukta, ugye?
- ebben van egy 1 literes "HX" (bármi is legyen az) bojler, ami előmelegíti a vizet, mielőtt az üzemi (8x-9x C°) hőmérsékletű 4dl-es bojlerbe kerül a víz? Ez szerintem írtózatosan stabil hőmérsékletet kell hogy jelentsen (ha igaz).
- az 1L buffer és a 4dl bojler mellett ebben van még egy tartály, amiben folyamatosan ( :F ) gőz van? ha akarom, ha nem? Logikus, hiszen ha akkor kezdené felforralni, amikor rájön a hülye user, hogy kell a gőz, akkor meg anyázna a user (=én), hogy miért ilyen lassú.
- mi az az előáztatás?
- a GC/GB 30 évre van méretezve (és tovább). Egy ilyen csúcsgépnek mi a várható élettartama?

Egyszerűen túl szép hogy ennyi kényelmi funkció legyen benne... időzíthető bekapcsolás, energiatakarékos mód, kikapcsolás, magától tisztítja magát, egyszerre gőzölés és kávé készítés... ezek a Gaggia Baby mellett úgy hangzanak mint valami űrtechnológia. Persze, értem én, hogy ez cca 3x annyiba kerül mint egy GC, de akkor is...

Legtöbb infómat Paljoc cikkéből vettem, mivel tényleg nem találok semmit se róla angol nyelven... vagy fórumon. vagy bárhol máshol... kicsit fura nekem ez a nagy online üresség, nem vagyok hozzászokva. :F

bocs a sok noob kérdésért :U

szerk: LOL, találtam egy youtube videót róla, erre nézem: azt is paljoc csinálta (a 360p kicsit aláz azért...)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.