Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90361) öhhöm válasza dgyuri0123 (#90360) üzenetére


öhhöm
kezdő

Részben igazad van, és megértem az előítéleteidet. Ebben az ársávban valóban nem kell csodát várni. Azonban a Fyne Audio márkát a Tannoy-ból kivált 6-7 szakember hozta létre kb. 1,5-2 éve. Ha kicsit utánaolvasol, láthatod, hogy bár az általam említett F301 egy belépű szintű doboz, mégis sokkal többet tettek bele mint ami ebben a kategóriában megszokott. A hangzása komolyan elképesztő... Annyira tisztán, élethűen szól, és olyan tere, jelenléte van a zenének, amire én őszintén nem számítottam, amikor megvásároltam őket. Ha az interneten körülnézel, csak jókat olvashatsz róla. Egyetlen hibája a jelek szerint a legmélyebb hangok visszaadása... És nem tudom, hogy az általam tapasztalt hiba természetes-e, mert mondjuk túl próbáltam kicsit hajszolni (és itt jönne be a sokak által amlített kompromisszum, miszerint ebben az árban minden nem lehet tökéletes), vagy ez csak az én dobozaimra jellemző anomália, ami mondjuk valami gyártási hibából ered. Passz... Mondom, ettől eltekintve nagyon szépen szólnak, még ha valódi audiofilnek nem is nevezhetők.

[ Szerkesztve ]

öhhöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.