Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61731) Tutivesztes válasza Tutivesztes (#61556) üzenetére


Tutivesztes
tag

Nos, Miele TwinDos problémára itt hagyom az egyik megoldást... A baj az volt hogy az 1-es tartály kevés folyadékot jelzett, pedig tele volt. A szerviz aznap kijött amikor telefonáltam, és mivel már nem garis, volt egy 13000 forintos kiszállási díj, és egy munkaóra, ami 18000 körül volt. Szétszedték a gépet, mert első körben azt gondolták nem érzékeli a tartályt a mosógép, de nem ez volt a baj. Szét kellett szedni a TwinDos adagolót mindkét tartálynál és kitisztítani, mivel mi saját mosószerrel és öblítővel használjuk, ami kicsit sűrűbb mint a Miele gyártmánya, így 2,5 év alatt eldugult. Megoldás: Havonta, vagy minden tartály újratöltés előtt a TwinDos tisztító programot lefuttatni, illetve A mosószert (1-es flakon) visszavette 50Ml-re, habár annak leírásában 75-105 ml szerepet. A szerviz azt mondta az túl sok és felesleges mennyiség. Az öblítő szintén 50-re lett belőve, mondjuk az annyi volt addig is. Leírva persze nincs sehol ez, de a szervizes tapasztalat megfizethetetlen...azaz megfizethető, 31000 forint volt ez a kör :)

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.