Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22003) zsiz válasza #94529552 (#21999) üzenetére


zsiz
őstag

Lehet, hogy adnak rá öt év garit, de ha olyan az alkatrész ellátás, mint a mi -azóta már lecserélt- Orion tűzhelyünkhöz, akkor kb. ki lehet vele törölni. :) Beko Orion, ha jól tudom kb ugyanaz a kategória. Mikróból én hamarabb vennék valami teszkós saját márkásat, mint ezek közül bármit. Főleg, hogy hiába vettem márkásat, azzal sem vagyok megelégedve.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#22004) hakydakillah válasza pjen (#21993) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Köszönöm mindenkinek a tippeket, és tanácsokat. Már 3hete konyha nélkül voltunk, nagyon le akartam tudni, hiányzott a házi koszt :) Szépen ráment, utólag ment a szappanos vizes és borotvahabos ellenőrzés is, minden rendben tűnik. A gyertyás-gyufás trükköt ismerem, de arra nem vagyok elég tökös :N
Nagyjából 1hét múlva szerelik a kazánt, akkor majd azért megnézetem velük, max mivel beszereltem én, adjanak rá féláron pecsétet :)

(#22005) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Mosogatógép karbantartásával kapcsolatban lenne kérdésem.

Olvasva a kezelési útmutatóját 2 havonta futtatni kell egy erősebb programot edények nélkül.

Van valami plusz még amit tanácsos elvégezni vagy vegyszer mit érdemes használni(gél stb)?

(#22006) pjen válasza Teodor52 (#22005) üzenetére


pjen
félisten

Én 2-3 havonta ahogy eszembe jut bele teszek egy finis tisztító gélt.Egyébként szinte mindíg 70C fokon használom.

(#22007) Teodor52 válasza pjen (#22006) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi az infót!

(#22008) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Hali
Kérdeznék erről a gépről van-e valakinek tapasztalata [link] pl a reszelő része érdekel jól működik e.( pl a káposztát hogy lehet normálisra reszelni)

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#22010) margithid


margithid
veterán

Mosógépben mit ajánlotok?
Ez mennyire éri meg az árát?
[link]
Szerintetek karácsonyig még lesznek nagy akciók?

(#22011) Atesz 666 válasza margithid (#22010) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Hát én ennyit biztos nem adnék Whirpool-ért,inkább valami Electrolux vagy Bosch stb.. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#22012) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Megvettük a polly vegyszert és egy éjszakán át hagytam (több mint 8 órát) a dobban és most indítottam egy Cotton Large programot intenzív és medic rinse opciókkal amivel elértem a 4 órát.
Tehát megadtam neki amit kért hogy a leghosszabb 60 fokos programot futtassam.

Egy a bajom,hogy nagyon durván habzik!

A hab szintje a dob felénél van!!!

9 perce megy a gép mi lesz pl 3 óra múlva?

Ez így nem okés! :(

Növekedett a hab szintje alig 4 perc alatt!

[ Szerkesztve ]

(#22013) canniball válasza Teodor52 (#22012) üzenetére


canniball
nagyúr

3 óra múlva már a sokadik leeresztésen-feltöltésen lesz túl, akkor már alig lesz benne a vegyszerből.
Én nem nézegettem habzik vagy nem vagy mit csinál mosás közben; szintén hagytam egy éjszakát ázni, reggel bekapcsoltam, mikor végzett kinyitottam az ajtót és ennyi.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#22014) Csabroncka válasza Teodor52 (#22012) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Akkor lenne gáz ha kijön a hab az adagolón, addig "nó para". Önmagában a polly nem habzik ennyire, szóval leszedett valami szappanos szmötyit ;]

A legvégén a szűrőt ne felejtsd el kitakarítani...

"in medias res"

(#22015) margithid válasza Atesz 666 (#22011) üzenetére


margithid
veterán

Ennyiért hol van bosch?

(#22016) Teodor52 válasza canniball (#22013) üzenetére


Teodor52
senior tag

Hab nem tesz jót a gépnek legalábbis az lg szervizes elmondása szerint!
Legutóbb nyomásérzékelőjét kellett cserélni és megkérdeztem mi okozhatja/okozhatta a meghibásodást:
Túlzott habzás is lehet

Arielt használunk coccolinoval az írt mennyiségeknek megfelelően!

(#22014) Csabroncka:

Trisóztam tegnap előtt plusz a gumiperemet és még az adagolórekeszt is meg annak foglalatát is kitakarítottam.

Csabroncka ez nagyon sok hab :(

3 és fél óra van még hátra és nem tudom hogy merjem-e megvárni a program végét!? :F

[ Szerkesztve ]

(#22017) Atesz 666 válasza margithid (#22015) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Hát Bosch-t éppen lehet,hogy pont nem,de a Bosch azért minőségben szerintem jóval feljebb van.
-Amúgy úgy értettem hogy Whirpool-ért nem adnék ennyi(de inkább semmit) pénzt,bármi másért már talán. :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#22018) Teodor52 válasza Csabroncka (#22014) üzenetére


Teodor52
senior tag

Na már nem sok látszik a dobból!

Akkor lenne gáz ha kijön a hab az adagolón

Lehet kilép ilyen intenzitású szintnövekedés mellett,de remélem nem!

[ Szerkesztve ]

(#22019) margithid válasza Atesz 666 (#22017) üzenetére


margithid
veterán

Hát igen, én is hallottam rosszat róluk, viszont érdekes mód garancia van rá, sok esetben alapból 4 év!
Electroluxra meg 1 év.
Amit még vennék az AEG, csak nehéz kifogni 100k alatt.

(#22020) Atesz 666 válasza margithid (#22019) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Nekünk is volt Whirpool mosógépünk,gyakorlatilag az első 3 hétben a fél gépet ki kellett cserélni mert kaki alkatrészek voltak benne, az első héten ékszíj csere,a második héten motor csere,a harmadikon szivattyú csere.
-Ezután már persze jó volt több évig,pedig vártam,hogy megint elb..dik benne valami és elviszik ahova nagyon szerettem volna..
-De volt baráti körben is baj a Whirpool-okkal nem is kevés,mosógépeknél a mechanikai a hűtőknél meg a burkolattal ill szigeteléssel.

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#22021) margithid válasza Atesz 666 (#22020) üzenetére


margithid
veterán

Nekünk 20 éve van Whirlpool mikró, igaz annak idején az egy drága fajta volt, talán 40-50k is volt, de lekopoghom semmi baj nincs vele.
De akkor azt hiszem várunk még, hátha lesz más márka akcióban.

(#22022) 7Sony7 válasza Teodor52 (#22012) üzenetére


7Sony7
addikt

Megvételkor átmosattam a gépet ahogy a papírja írta, és én is így jártam, felhabzott egész a tetejéig. Leállítottam, felhívtam a szervízt, azt mondták, valószínűleg azért, mert nincs benne ruha. Eresszem le a vizet, és kész. Amúgy van ezeken van tisztítóprogram is, tudtad?

-

(#22023) Csabroncka válasza Teodor52 (#22016) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Érdemes a mosószer és az öblítő mennyiségét is csökkenteni, és mosószódát adni a mosáshoz. Egyrészt főleg 60 fok felett nagyon hatékony, környezetkímélő, és nem allergén. Mi például a kislányom ruháit nagyon kevés (minimális) Ariel-el és 2 evőkanál szódával mossuk, öblítőt egyáltalán nem használunk.

A mi ruháinkat főleg a fehéreket a gyári adagolást felezve használjuk + 3 evőkanál szóda, a színesek érzékenyebbek (szóda kicsit fehérít), ott kevesebb szódát adunk és több mosószert.

(remélhetőleg lejárt már a programod és tisztán csillog, villog kívül belül a géped) Nem értem, hogy mi köze van a nyomásérzékelőnek a habhoz, illetve miért lenne nyomásérzékelő a dobban :F (súly az biztos van), mert a mosószer adagoló felől az üst egy nyitott rendszer, ergo az elöltöltős mosógéped csak a mosószer adagolón keresztül tud kihabzani.

Másrészt az egész üst vízben ázik, ha a hab felér a tetejéig az csak egy dolog....

Ha a súly érzékelő romlott el, ami a Fuzzy rendszert vezérli és a túltöltést akadályozza meg, az félig mechanikus, semmi köze a habhoz :(

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#22024) meszi85 válasza margithid (#22019) üzenetére


meszi85
csendes tag

AEG pont most volt BF alatt:[link] 2. oldal,90eFt, 1 év gar. + 2 év online reg. esetén.
Én nagyon gondolkodtam rajta, de végül kihagytam, így utólag lehet kár volt.

[ Szerkesztve ]

(#22025) margithid válasza meszi85 (#22024) üzenetére


margithid
veterán

Nekünk felültöltős kellene mindenképpen ,de az is most volt akciósan...
Na mindegy, hátha lesz még valami majd.

(#22026) AthlonXP válasza margithid (#22019) üzenetére


AthlonXP
őstag

+ (#22024) meszi85

A mosógépeit nem ismerem, de a porszívóit igen ( ott dolgoztam 3 évet javítósként ).

Az AEG = Electrloux!
Az egyedüli eltérés, általában a külső festésen, feliratokban és/vagy kezelőszerveken figyelhető meg. De belül, ugyan azok az alkatrészek vannak, az olcsóbb és a drágább változatok esetében is. Nyilván a drágább több funkciót tud, esetleg energia takarékosabb, vagy több extra van hozzá ( porszívó esetén pl porzsákok, vagy autós kiegészítők, stb... ).

Szóval ezzel azt akartam írni, hogy az AEG nem feltétlenül éri meg a plusz pénzt, ha hasonló tudásút találsz Electrolux márkanéven is, akkor nyugodtan vedd azt, semmivel sem kevesebb, mint az AEG, annak ellenére, hogy az lenne a premium márkája az Electroluxnak.

Egyébként, nem rossz márka, én is onnan hoztam porszívót, tartályosat, a mai napig hibátlanul működik, a legkisebb fokozaton is bármikor felszedi a szőnyeget, linóleumot. Igaz még csak 3 éves, de hát na. :)

(#22027) Teodor52 válasza 7Sony7 (#22022) üzenetére


Teodor52
senior tag

Igen tudom van dobtisztító üzemmód, de ott két féle variáció van a két féle használati útmutató szerint.

Amit adtak a géphez ver.22102013.02 ott azt írja, hogy az öblítő rekeszébe tegyünk klóros tisztítószert,az Lg weboldalán lévő használati(ver.01092015.00) pedig azt írja, hogy adagoljak calgont a fő mosórekeszbe!

Na most melyik!

Így ezek után úgy gondoltam plusz elolvasva az összefoglalót ami tartalmaz alternatív karbantartási megoldásokat, hogy választom a polly-t!

(#22023) Csabroncka:

Igen megvártam a végét bár szerintem ebben a formában(habbal) nem tudom volt-e értelme lefuttatni a large-t? :F

Tele

4 óráról indult a visszaszámlálás és 1:15 perc mutatott a kijelző mikor megszabadultam a habtól. 2:45 percig forgatta csak! :(

Mikor teljesen vége lett leellenőriztem az ürítőszivattyú szűrőét is.

Amint látni még egy kicsit azért habos így még lefuttattam egy plusz öblítést is.

A nyomásérzékelő nem a dobban vagy az üstben van hanem mellette!
Ha felülről nézem a gépet, akkor a kijelzőtől úgy 20cm-re található a vízbevezető szűrő irányába!

Elmondás alapján úgy működik a gép, hogy van egy fix vízfelvétele üres állapotban.
Mikor behelyezünk különböző típusú és mennyiségű textil anyagokat a dobba más más mennyiségben vonják el a vizet abból a fix értékből és ezt fogja érzékelni a szóban forgó érzékelő majd pótolja azt!

Így már megértettem, hogy ha full cotton 40-es programot indítok, akkor annak nem muszáj a kezelési útmutatóban leírt vízmennyiséggel mosni hanem lehet több és kevesebb is.Persze van egy bizonyos tűrés ami még elfogadható!

[ Szerkesztve ]

(#22028) 7Sony7 válasza Teodor52 (#22027) üzenetére


7Sony7
addikt

Ja, én nem a vegyszer miatt írtam, hanem, hogy elvileg két gomb nyomva tartásával indul a spec. progi.

-

(#22029) Teodor52 válasza 7Sony7 (#22028) üzenetére


Teodor52
senior tag

:)

Én meg nem a vegyszer miatt válaszoltam hanem, hogy tudom van az a spec prog :)

[ Szerkesztve ]

(#22030) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Porszívó vásárlás előtt állok.

55nm2-es lakásba kellene, parketta 40mn2 és 6-7nm2 szőnyeg. (Többi járólap)

Amire szükségem lenne az a porzsák nélküliség, és hepa szűrő, lehetőleg H13-as osztály.

Mit tudtok ajánlani 20-30 ezer forintig? Tudom nem sok, erre van pénzem és kell a porszívó

Köszönöm előre is! :R

Don't hate the player, hate the game ...

(#22031) margithid válasza AthlonXP (#22026) üzenetére


margithid
veterán

AEG vagy Bosch lenne jó, de meg van kötve a kezünk, mert felültöltős jöhet csak szóba.
Oldaltöltősben azért sokkal jobb árak vannak.
No meg Whirlpoolnál van amelyik 4 év garanciával van, A+++-os, és 90k körül van.
Érdekes azért, hogy enyni garanciát adnak rá és még olcsó is.

(#22032) Csabroncka válasza Teodor52 (#22027) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Szerintem teljesen rendben van, az, hogy habzik egy dolog, mert az egész úgy is átjárta az üstöt és ez a lényeg!

Szóval fél évig pihi és moss amennyit tudsz :)

Lévén relatíve új gépről van szó kár keresni lerakódást a szivattyúházban vagy a csövekben, de így nem is lesz, ez így tisztán van rendben!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#22033) w.miki válasza AthlonXP (#22026) üzenetére


w.miki
veterán

mi ennek a porszívónak a pontos típusa?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22034) #94529552 válasza margithid (#22031) üzenetére


#94529552
törölt tag

Itt van AEG és Elux is, utóbbi 1+4 év gyári garival (ez 9900Ft) meg lenne 100k alatt is, és ugyanaz, csak a dizájn más. A Zanussi még olcsóbb. 1000 v 1200 centrivel is.

(#22035) Csabroncka válasza margithid (#22031) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

A Wp-ról lebeszéllek, illetve az ne legyen döntő tényező, hogy A+ vagy A++ esetleg A+++, mert évi 1-2 ezer forintról beszélünk (sajnos :((( )!
Inkább magasabb kategóriás, de már kifutó szériát válassz, de Pumma szerintem tök jókat linkelt.

"in medias res"

(#22036) zsiz


zsiz
őstag

Újabb névsor a hűtő-cseréhez: PDF. Ebben már én is benne vagyok :) Tapasztalat alapján innentől kb mennyi idő míg "a kezemben lesz a papír", amivel mehetek vásárolni? 0-90 nap között bármi vagy azért igyekeznek 1-2 héten belül megküldeni?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#22038) Morris válasza w.miki (#22037) üzenetére


Morris
veterán

Orrspray ;]

(#22039) w.miki válasza Morris (#22038) üzenetére


w.miki
veterán

20 éve nyomom a Rhinospray-t egyre több kell belőle, mint a drogból.
A fül-orr-gégész szerint tornáztassam a nyálkahártyát, mert petyhüdt :U
Vagy ő megkésel, szívesen... :(((
Bocsánat moderátor úr :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22040) Csabroncka válasza w.miki (#22039) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Az, hogy valaki hogyan adagolja a mosószert, vagy éppen milyen porszívó zsákot tesz a gépébe szerintem nem életvezetési tanács (ettől függetlenül biztosan ráférne jó pár emberre ;) )

Térjünk vissza a topik témához!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#22041) Morris válasza w.miki (#22039) üzenetére


Morris
veterán

Nekem az otrivin vált be. Ennek a hatása a leghosszabb.

(#22042) w.miki válasza Morris (#22041) üzenetére


w.miki
veterán

Hatóanyagra ha jól tudom ugyanaz. és... az is tönkreteszi az orr nyálkahártyádat.
Vagy a műtét. Garancia: nincs :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22043) Morris válasza w.miki (#22042) üzenetére


Morris
veterán

Persze, hogy tönkre teszi, de jobb mint megfulladni. Én is szenvedek. Hol megfázás, hol allergia... Utálom.
(nem ugyanaz ha jól tudom, mert a rhino tramazolin, az otrivin meg xilometazolin)

[ Szerkesztve ]

(#22044) w.miki válasza Morris (#22043) üzenetére


w.miki
veterán

Reméltem, hogy Csabronckának van erre is valami trükkje.
Hideg-meleg váltóvizet javasolt még, nyálkahártya tornáztatásra, ha lenne erre valami kütyü, azt még bepróbálnám.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22045) pjen válasza w.miki (#22042) üzenetére


pjen
félisten

Coldastop ot nem próbáltad,egy évig vérzett hetente töbször az orrom,rendbe hozta.

(#22046) Joezyka válasza #94529552 (#22034) üzenetére


Joezyka
senior tag

Nagyon szépen köszönöm az oldalt, ezek alapján sikerült is kinéznem (nekem is) egy mosógépet:
Méghozzá ezt: AEG L 61260 TLE
Erről vélemény esetleg másnak?
(ha jól olvastam vannak benne rövid programok is, és az adagolója is kiszedhető)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#22047) Atesz 666 válasza Joezyka (#22046) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Szerintem jó választás.
-Itt találtam egy videót is.[link]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#22048) attiati válasza w.miki (#22044) üzenetére


attiati
veterán

kütyü?

Jelzi az orrod, hogy a szervezetedben (valószínűleg máshol is) irritált a nyálkahártya. És ezért hálásnak kéne lenni és nem elnyomni orrspray-vel. (Ahogy a magas vérnyomást sem és a többit sem).
7 éves koromtól voltam /vagyok allergiás. Mandula-, orrsövényferdülés műtét, stb.. állandó vendég az allergia és fül-, orr-, gégészet rendelőkben.

50%-ban a táplálkozásodtól, 50%-ban a levegő minőségétől függ.
Ha mindenáron kenni szeretnéd, akkor ható-, és illatanyag mentes kenőccsel, ami védőrétegként szolgáló filmbevonatot képez az orrnyálkahártyán. Ezt valószínűleg 4 óránként ismételni kell, mert az orrban a csillószőrök arra lettek kitalálva, hogy minden idegen testet hátrafelé, a garatra sodornak. Próbaképpen kenheted vazelinnel, műtétek után is azt használják. Régen lehetett kapni Dr. Theiss Alergol Pollen Bloc kenőcsöt. Ez szerintem maga volt a csoda. Manapság is van kísérlet a helyettesítő termékre, 4x-es áron, de már nem használok ilyesmit. Semmilyen felszívódó gyógyszer nem hoz tartós gyógyulást (inkább tartós rombolást), csak tünetet kezel, elnyom. Orrkagyló duzzanat / kisebbítő műtétet akart rajtad a doki?
Egyáltalán mi az oka az orrdugulásnak? Az orvosod addig írja, amíg kéred, a gyógyszergyártó meg szíves örömest addig gyártja neked, amíg szeretnéd :) Miután kijött az orvosodtól a gyógyszeripari orvoslátogató :)

[ Szerkesztve ]

(#22049) w.miki válasza attiati (#22048) üzenetére


w.miki
veterán

ez teljesen off, de talán nincs is ilyen topik, sorry.
Nem szeretném kenni, de sok választásom nincs.
Ha nem fújok be, nem kapok levegőt orron át, nem tudok aludni. Hány napig lehet így bírni?
Tény ami tény, a táplálkozás segített, amikor nyers vegan próbáltam lenni, akkor picit jobb volt.
De azt nem bírtam csinálni.
Orvos mit mondott? Orrsövényferdülés, nyálkahártya petyhüdtség az orrspray-tól, azt hagyjam el.
De akkor nem kapok levegőt. Őt az nem érdekli. Megműt orrsövénnyel.
De ha ferdülés, akkor miért nem kapok egyik orrlyukon sem, akkor az egyiken kéne kapni nem?
Jó lesz műtét után? Garancia: nincs.
Masszőr szerint ideggyöknyomás is van, a nyakamnál, és az ideg is elzárhatja a légutat. tény, hogy nála picit jobban vagyok.
Az orvos szerint persze ez hülyeség, miért is lennének összekötve az idegek az emberi szervezetben?
Szóval senki nem tudja.
Ilyen kütyüket néztem a neten, érhetnek ezek valamit.
Lézer 1, Lézer 2
De sajnos ezekben sem hiszek :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22050) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Sziasztok!

Valaki segítene benne? Köszönöm :) :R
[link]

Don't hate the player, hate the game ...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.