Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61085) tibcsiworld válasza Peterhappy (#61083) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Letöltöttem az 5k to 10k-t. A "steady" szót nem értem. A gugli állandót ír. Nem értem. Viszont a második futásban tempóztat a kocogással. Minden hét második futása tempó/kocogás váltás. Az nem baj? Ez 9 hét alatt visz el 10k-ig. Mintha lett volna olyan, ami 14 hetes. Ebben most tanácstalan vagyok, melyik app lenne a jó erre tovább? (a jó hír nekem, hogy van 10k to halfmaraton couch. :) )

Tudom, hogy ez csak hozzávetőleges mérés. A tracker a telefon gps-ével viszont elég pontosnak tűnik. Most az a lényeg egyelőre.

Viszont a grafikonokban ekkora eltérés azért nem lehet a pontatlan mérés miatt. Főleg, hogy érzésre is más volt a futás. Mindenesetre holnap megint meló utáni futás lesz este. Meglátjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.