Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61201) inf3rno válasza emvy (#61200) üzenetére


inf3rno
nagyúr

És erre gondolom van valami bizonyítékod is, hogy nem segíti a regenerációt, ha megadod neki az aminosavakat, amikre amúgy szüksége lenne hozzá. :DDD

Buliban hasznos! =]

(#61202) HKorn válasza ígyvanferi (#61192) üzenetére


HKorn
addikt

FR945? Az mégiscsak 47mm, komolyabb kinézetű, mint az FR745, viszont könnyű, nem olyan drabális, mint a Fenix, térkép is van..

Run&Ride

(#61203) #76500480 válasza inf3rno (#61187) üzenetére


#76500480
törölt tag

Részleges LCM szakadás. Mediálisan csontcontusiok.

Ez majdnem 1 éves MR lelet vélemény. Sétával is gondok voltak, futásnál meg szenvedtem.Végül orvost hanyagoltam(pihentetést javasolta volna) vettem pár ezerért térdrögzítő pólyát. Mikor javulásának indult a lábam, megszokásból, biztonságérzetből meg 2hetig hordtam. Igaz jól kidörzsölte a bőröm. :D Belső- külső oldalszalaggal semmit nem kezdenek az orvosok csak kivételes esetben, szerencsére magától jól gyogyulnak. Tapkieg.ből max D vitamin 4000NE ;)

[ Szerkesztve ]

(#61204) ígyvanferi válasza HKorn (#61202) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kinézetre azért csak ugyanaz, picivel nagyobb méretben. A plasztik érzés és kinézet maradna, és zafírüveg, meg fémház sem lenne. Arra nem gondolok alternatívaként.
A méret kérdésében is elég jól áll az Apex pro, mert csak 0,1 mm-rel "magasabb", mint a 745, illetve a 945-nél meg 1-2 tizeddel laposabb is. És a tömeg sem vészes, 59 gramm. Emiatt is elég szimpatikus, sőt most így hirtelen nem is tudom miben lenne jobb a Fenix6 sapphire titanium (mármint ami nekem szempont, mert zene, nfc, wifi nem kell).
A régi Ambit3 Verticalomat szoktam még a mérettel kapcsolatban referenciának venni, ami az x-es Fenixek mérettartományába esik már az 50x50x15 mm-rel és 74 g-mal. Csak azt nem viseltem folyton, meg a szíja is elég kényelmes. A zafírtitán Fenix egyébként könnyebb jó 10 g-mal a simánál és egy hajszállal a Verticalnál is.

[ Szerkesztve ]

(#61205) inf3rno válasza #76500480 (#61203) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! A pihentetés biztosan lesz nekem is.

Buliban hasznos! =]

(#61206) HKorn válasza ígyvanferi (#61204) üzenetére


HKorn
addikt

Fenix bejönne nekem is de én egész nap viselem, stressz és body battery miatt, azok nagy jó mutatók, alváshoz meg egyszerűen kényelmetlen lenne a Fenix szerintem. Bár nem próbáltam még. FR945 ben nagy káva nem tetszik. Vivoactive 4-gyel teljesen meg vagyok elégedve, igaz nem tud semmiféle fancy futós elemzést, de legalább nem zavar össze a sok adat. :D

Instinct 2 bejön még, az már elég sokat tud, akksija is kb hetekig elmegy, méretben is ok.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#61207) Gothmog válasza ígyvanferi (#61204) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Nagyon hasonló cipőben jártam én is óraválasztásnál. A Garminokat nézegettem elsősorban (a bemutatótermük amúgy kb. 5 percnyi sétára van tőlem), de rájöttem, hogy kellene valamennyire a kinézet és a strapabíróság is, mert 24/7-ben tervezem hordani. Ha csak mozgáshoz választottam volna órát, akkor egy Forerunner 245-tel, sőt egy 55-tel is bőven kiegyeztem volna. Így viszont idővel a "játékkvarcok" kiestek (meg az Instinct típusú G.I.Joe órák is.). A Venu 2 amoledjének és képernyősimogatásának a gondolatával (no meg a fóliavédő ragasztgatással) nem tudtam megbarátkozni. Fenix-et is nézegettem, de abból a strapabíróbb verziók (a zafírüvegesek) elég indokolatlannak tűnő felárral mentek. Azután került a látómezőmbe a Coros, és kiderült, hogy egyrészt bőven többet tud annál, amire használnám, másrészt viszont mindazt tudja (kialakításban is), ami szükségesként merült fel bennem. Plusz, amikor felpróbáltam az órát, sokkal kényelmesebbnek, jobban "felvekvősnek", kevésbé fejnehéznek (meg mutatósabbnak is, de hát egy erősen szubjektív) éreztem, mint pl. a Fenixet. Úgyhogy azzal el is dőlt.

Endure. In enduring, grow strong.

(#61208) SpaceKombajn válasza emvy (#61194) üzenetére


SpaceKombajn
tag

A boltból ;]

Tudom, nem a zselatinra gondoltál, vagy olvasták vagy hallották valahol és így terjedt el.

spacetime

(#61209) jimpo


jimpo
aktív tag

Csak annyit mondok,
Hogy megvan a 300W :DDD
Critical Power 300 W 4.35 W/kg 69 kg

A Power Duration Curve így néz ki jelenleg
* Based on comparison to male runners, 20 - 29, and a goal of 10k distance.

20:10 5k PB is jött, meg egy 41:59 10k

A Garmin szerint a regenerálódási idő 57 óra, bár a Rebel V2 -ben elég fun volt. Csak visszafele ne fújt volna kicsit a szél. :O
900g-al könnyben érkeztem haza úgy, hogy a mérésig lecsúszott 0,5l ISO meg 0,5l Sótablettás víz. Igaz volt egy kis pisi time is volt még az első kilométer körül, nagyon meleg sem volt pedig.

Amúgy bejött a Rebel csak pihe-puha, azért a Kinvara 12 természetesebb futást tesz lehetővé. Igaz jóval keményebb talpal, bár elméletileg a Kinvara 13 puhább lett picit.
Szellőzésben mindkettő elég jó, egyenlőre be is fejezem a cipővásárlást. :U

Stryd Next Gen

(#61210) jimpo válasza ígyvanferi (#61204) üzenetére


jimpo
aktív tag

Én Fenix 6X PRO-t használok. Éjjel nappal rajtam van, már amikor nem tölteni kell. Ami 5+ nap általában, úgy hogy mindent is mér folyamatosan. 173 centi és 69 kg vagyok egyébként. ;]

Garmin UltraFit Nylon szíjjal csak 71g az egész, a gyárival 93g ami érzhető.
Pihenősben használom az UltraFit szíjat, mert akkor nem kell napi 4x levennem az órát a fémdetektor miatt. :O

A zafírüveg biztos jó hogy karcálló, de könnyebben törik elméletileg.
Igaz én az első 10 percben pattintottam rá egy üveget, a lünetta meg hagy szokja. A Titán ház még csak csak, ha nem lenne akkora felára én is azt vettem volna. :)

Műanyag házas órát futáshoz sem vennék, nem hogy napi viseletre.
Igazából az elején kicsit bántam hogy nem a 6 PRO mellett döntöttem, de az üzemidő kárpótol a mérete miatt. :K
Én meg vagyok vele elégedve, bár a zenevezérlőt, wifi edzésfeltöltést és az NFC-t nem használom, meg eddig a térképet sem. Mindig tudtam hol vagyok, no de majd egyszer ha nem tudom... :DD

A GPS pontosság alapján meg kár órát cserélni szerintem, akkor inkább menjen a jelenlegi mellé egy futó szenzor!
Ha annyira fontos a pontos tempó és távolság akkor mindenképp egy régebbi Garmin Foot Pod, újabb Garmin Running Dynamics Pod vagy pedig egy Stryd kell neked.
Árban is így következnek, a régi Foot pod 10 ezer környékén kapható használtan.
Vagy pedig egy Garmin HRM-Run pulzuspánt.

A GPS továbbra sem a tű megkeresésére való egy szénakazalban!

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#61211) LanyUs válasza jimpo (#61209) üzenetére


LanyUs
senior tag

Itt valami ravaszság van! :) 1 hét alatt lejöttél 47:20-ról 41:59-re :C Hát biztosan nem ma kezdted :) Gratula! :R

(#61212) Zozo0525 válasza jimpo (#61210) üzenetére


Zozo0525
őstag

az durva idő, gratula a PB miatt :C

(#61213) jimpo válasza LanyUs (#61211) üzenetére


jimpo
aktív tag

Sosem mondtam hogy ma kezdtem, de ha elolvasod az első pár hozzászólásom akkor jobban képben leszel. ;]

Az meg biztos hogy a múltkor az 5K PB volt a cél, no meg teljesíteni a napi Edzés Javaslatot. Ami küszöb edzés volt. Tisztán látszik hogy 3 kilométer ment tempósan a többi laza volt, a végére el is fogyott a lendület...
Igazából mindig vannak nehezebb, gyengébb napok. Meg nem is minden nap alkalmas arra hogy odategye az ember magát.

Most sem tettem oda igazán, mert tom szerint is idézem
" Azert egy 10K elezo edzesnel menjen is fel a pulzus 185 fole :K a jol megfutott 10K piszkosul magas pulzuson megy :K legalabbis itt felenk :DDD "

Múltkor a 12 órás műszak után este 19 órás indulással, csak ennyi ment. :DDD
Azt azért hozzáteszem hozzáteszem hogy van amikor az ilyen "sebes" 6 perc feletti futások jobban megviselnek mint a 6p alattiak. :W

Egyébként a Tejsavküszöb tegnap előtt 172 üt/p 4:18 /km volt. Ez lemaradt. :)

Köszönöm a gratulációkat, igyekszem. :)) :R

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#61214) LanyUs válasza jimpo (#61213) üzenetére


LanyUs
senior tag

Visszaolvastam! Bocs, már elfelejtettem. Óóó itt hamarosan PB fm is lesz 1:41-et már rég elhagytad ( 1:32-re saccolok ) :) :R

(#61215) tomcica válasza jimpo (#61209) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Gratula :R jol ertem 41:59-es 10K-ban volt egy 20:10-es 5K? Aaaaz nagyon el lett futva :K 20:30+20:40-45-el siman 41alja is benne van,mondjuk a 10K tud trukkos lenni,ha valakinek gyors a laba ;)
20alatti 5K benne van ebben mar :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61216) tomcica válasza jimpo (#61213) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mi rengeteget gyakoroljuk ezt a 170-180bpm kozotti zonat,igaz darabolva 400m,1000m vagy 2000m resztavok,a piheno direkt kozepesre futva (hogy a pulzus ne essen be,es a kovetkezo ismetles eleje felso pulzus szempontjabol ne vesszen karba :K ).
Agony,Beci es en is ki tudunk 60-70percet (!) tartani 90-92%-os pulzuson, ultrazos Viktor kollegam az iden kezdett mutatni ilyen jelet 170-es pulzuson vegre kenyelmesen tud beszelni es igen becsuletes iramot futni 60percen at,meg par ev es jo is lesz.Mondjuk O nem fog 1:20-alatti felmaratont futni,de 78-80km-es 6orasat elobb :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61217) jimpo válasza tomcica (#61215) üzenetére


jimpo
aktív tag

Köszönöm
Jól érted, ez az egész a mai futás. Visszafele ne fújt volna kicsit a szél ami miatt, "kicsit" meg kellett dobni a teljesítményt hogy meglegyen a tempó. Az Air Power -t kell amúgy nézni. na az felment 10%-ra, ami 300w esetében elég egyszerű hogy mennyi kakaó ment is a "levesbe". Ott már azért magasabb is volt a pulzus.

Igaz odafelé segíthetett valamennyit a szél, de vissza ugye nem működik a fizika. :O
Szélcsendben ez kicsit más lett volna, de ez ilyen.
Az aszfalt meg jó hullámos szinte végig, de legalább nincs nagy forgalom. :W

Valamikor réges-régen 2016-ban 1ó41p41mp idővel futott félmaraton adatainál látható hogy nekem is ment, de edzés körülmények között nem szoktam fullba tolni.
Meg régebben is 160-as pulzusig nyújtózkodtam, igaz bringán 150-ig vagy addig se.

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#61218) bajnokpityu válasza tomcica (#61216) üzenetére


bajnokpityu
félisten

gihi :)
hát mindenki másképp örül. 170es pulzussal beszélgetni? hány éves?

szerk: az hogy lehet? nem a pulzus 70-75%ánál van a beszédhatár?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#61219) tomcica válasza bajnokpityu (#61218) üzenetére


tomcica
Topikgazda

37 vagy 38eves,de neki 180 felett meg nem lattam pulzust,szoval a 170 az naaagyon becsuletes :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61220) tomcica válasza jimpo (#61217) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha olyan szel fujt az mas,akkor ertheto :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61221) Agony válasza tomcica (#61216) üzenetére


Agony
aktív tag

Na igen, az én power duration curveom kicsit egysíkúbb mint Jimpo-é. :D
5K-n se lennék sokkal gyorsabb mint 30K-n. :U

Érdekes amúgy, hogy nekem 4.46 W/kg a critical power, de mégis más tempót futunk. Meg ökölszabályként azt írják, hogy 4.5 W/kg-nál lehet megfutni az 1:20 alatti félmaratont és valóban nekem is akkor adta be az 1:19-et, amikor 4.46 W/kg-ra emelkedett, de Jimpo 41:59-es 10K-jából kiindulva, valószínű ez se ilyen egyszerű.

Na mindegy, én a wattot csak érdekességként követem, maradok az oldskool tempónál. ;]

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#61222) emvy válasza Agony (#61221) üzenetére


emvy
nagyúr



mondjuk az utóbbi 3 hónapban nem futottam erőset

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#61223) jimpo válasza Agony (#61221) üzenetére


jimpo
aktív tag

1:29 körüli félmaratont jelez előre jelenleg a Stryd és a Garmin is. Igaz mostanában 15+ km volt a plafon amit futottam, nem tudom mennyire számít az algoritmusoknak.

Agony, emvy jobb oldalt van a lényeg, csak szólok, bár nektek nem tudom milyen táv van beállítva. Azzal együtt érdekes. Ezekre mondjuk kíváncsi vagyok nálatok milyenek. :)

Power Duration Curve
* Based on comparison to male runners, 20 - 29, and a goal of 10k distance.

Nekem mindenhol frissek az értékek, kivéve a végén ahol igen erős szakadék van a két vonal között.

- Your Fitness score is based on your Critical Power (CP)

- Muscle Power score is based on your peak 10-second continuous power

- Your Fatigue Resistance score is based on the longest duration that you can hold just below your target race power (96% CP)

- Your Endurance score is based on your longest continuous duration above 50% CP.

Stryd Next Gen

(#61224) Peterhappy válasza jimpo (#61209) üzenetére


Peterhappy
őstag

Te jo eg :Y :R

En mindket ido utan szogre akasztanam a csukat. :D
Oriasi, gratulalok!

(#61225) Agony válasza jimpo (#61223) üzenetére


Agony
aktív tag

Azért egy pár éve használok már Strydot, nagyjából ismerem a felületet. :U :B

Start with a whisper, end with a scream!

(#61226) LanyUs


LanyUs
senior tag

Tom ma reggel futottál-e rendesen :D ;) Munkahelyre közepes trail 300 szint

(#61227) tomcica válasza LanyUs (#61226) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Azt a betyaaar mindenit :C :Y :R kivetelesen mehet egy kakaos csiga :K emberesen kezdted a napot.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61228) Agony válasza LanyUs (#61226) üzenetére


Agony
aktív tag

Már attól a 2 óra feletti időtől elkezdtem szédülni :P , grat! :R

Start with a whisper, end with a scream!

(#61229) Zozo0525 válasza LanyUs (#61226) üzenetére


Zozo0525
őstag

az komoly! :R gratulálok.

tegnap beszéltem egy dokival. nem kellene futnom azt mondja a vizsgálatok előtt.... szerintem nem ért hozzá :D
állítólag a gondom a vérnyomásnál a / utáni szám nagyon magas főleg hogy nagyon alacsony pulzus mellett. (pl 127/105 58-s pulzus mellett) és a laboreredménynél is a vérsüllyedés (vagy mi nagyon alacsony) igaz ebből én sz@rt sem értettem. reggel ezért egy nagyon lassú 6:25 tempoval 10,5 km letudva.

[ Szerkesztve ]

(#61230) SpaceKombajn válasza LanyUs (#61226) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Kiváló!
Ma kétszer ebédelhetsz :)
Desszert: Extra Glutaminos palacsinta :D

spacetime

(#61231) classic B


classic B
aktív tag

Sziasztok!
20k alatt keresek neutrális futócipőt alkalmankénti (heti 1-2) 10 km-es távhoz. 2018-ban kezdtem el futni Adidas Duramo 7-es cipővel, amit szeretnék cserélni. Szerettem, kényelmes volt, most az idei első távomon feltörte a lábam, és már eléggé viseletes is. Főleg aszfalton használtam, de most a térdeim úgy érzik, hogy váltanom kéne rekortán borításra, esetleg terepre, esetenként maradna aszfalt... A keret nem sok, ebből az elérhető a legjobbat hoznám ki. Nike cipővel nincs jó tapasztalatom, azon kívül bármire nyitott vagyok. :)
Előre is köszönöm az ajánlásokat.

(#61232) LanyUs válasza SpaceKombajn (#61230) üzenetére


LanyUs
senior tag

Agony: azért 2 óra felett, mert lassú vagyok! :) De még így is hideg volt a tónál ( +1 fok ) izzadtan. Nem mertem jobban húzni!

SpaceKombajn: glutaminos palacsinta :C Ez nagy jó!!! Végre le tudtam tömöríteni a képeket:

05:40 felé Széptölgyes

Új kerékpárút Kakasd

Sötétvölgyi tó

Szekszárdi borvidék

Brutális kaptató :)

Bati kereszt kilátó

Szekszárdi borvidék

Tringa szálló

Bokazúzó lejtmenet

(#61233) tomcica válasza SpaceKombajn (#61230) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A Glutmint csak szivja fel az orraba ugy a'la nature ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61234) tomcica


tomcica
Topikgazda


Itt meg Beci 2km felmeroje (O ugye 5km versenyre elez mar a 6oras korozo utan) ADTA neki ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61235) Gothmog válasza Zozo0525 (#61229) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Igen, a perjel utáni értéked (diasztolés) az egyrészt önmagában baromi magas (elvileg középsúlyos hipertónia szint), másrészt a pulzusnyomásod (a szisztolés és diasztolés érték közötti különbség) borzasztó kicsi.
(A szíved egy izom, ami ugye úgy pumpálja a vért, hogy összehúzódik, majd ezt követően elernyed. Mindezt ritmikusan. A szisztolés vérnyomásértéked az, amikor a szív "pumpál" egyet (összehúzódik), és ezzel kilöki a vért magából, a diasztolésnél mért érték pedig az a fázis, amikor "elernyed", visszatér alapállapotba a következő összehúzódás előtt.)
Hogy mi okozhatja ezt (akut szívprobléma, érfalakat érintő probléma stb), azt nem tudom megmondani, nem az én asztalom.

Az 58-as pulzusértéked egyébként önmagában utalhat az általános fittségedre is, de nem zárható ki, hogy pl. pont a vérnyomásproblémádra vagy azzal összefüggésben adott kompenzáció a szíved részéről. (Tudni kellene, hogy mondjuk napközben bármikor leülve, kb. 2-3 perc nyugi után, előtte nem bekávézva, nem szétidegelve akármi miatt, nem félmaratont futva stb., vagyis kb. olyan körülmények között, amikor vérnyomásmérés szokott történni, nagyjából mekkora pulzussal járt a szervezeted. És ahhoz viszonyítva lehetne látni, hogy ez az érték mutat-e attól jelentősebb eltérést.)

Ennél mélyebb okoskodásba nem mennék, mert ez tényleg egy külön szakma, és megvannak a dedikált művelői. Majd a kardiológus (esetleg endokrinológus, ha pl. hormonális jellegű gond gyanúja merülne fel a kardiológiai vizsgálatok nyomán) kitalálja, hogy mi a gond.
Addig is viszont, ha a vizsgálatokig is folytatod a futást: óvatosan, érzéssel, a jólesőség határán belül, figyelve az apróbb jelekre (pillanatnyi megszédülés, légszomj, "máskor nem szoktam ennyire elfáradni ennyitől" stb.)!

Endure. In enduring, grow strong.

(#61236) Hi!King válasza tomcica (#61234) üzenetére


Hi!King
őstag

Azta...
2 km-ről mindig az jut eszembe, hogy általános iskola ötödikben ez volt a felmérő, amit osztályoztak is, fiúknak 10 perc alatti volt az 5-ös. Akkor heti 5-ször koslárlabdabda edzésre jártam, az edző ugyan nem volt technikailag jó, de sokat adott az alapozásra, így kb. nulláról másfél év alatt úgy éreztem egészen jól megy a futás, így sikerült ez az iskolai felmérő olyan 9:50 körül, és totál elégedett voltam magammal.

A héten futottam egyszer 4 * 2000/1000-et, három darab volt valamivel 8 perc alatt, egy 8:02 vagy valami ilyesmi (második vagy harmadik ismétlés). Na, azzal is elégedett voltam. Ha csak egyet futnék, és mindent bele talán olyan 7:30-ra sikerülne.

Na, az 5:58 az már nagyon durván ufó szintnek hangzik. Nem is tudom milyen edzésmunkával lehet oda eljutni, de én 200 méteren nem tudok úgy futni.

(#61237) emvy válasza tomcica (#61234) üzenetére


emvy
nagyúr

1k-t meg en is le tudnek futni 3 perc alatt :DDD 2-t 6 alatt tuti nem.

while (!sleep) sheep++;

(#61238) Zozo0525 válasza Gothmog (#61235) üzenetére


Zozo0525
őstag

köszönöm
probálom nagyon lazára venni a kocogások. reggel kifejezetten jólesett. semmi szédülés, légszomj,....
remélem hamarosan kardiológus közelébe kerülök, igaz privát vonalon megy csak.

(#61239) danielsz válasza LanyUs (#61232) üzenetére


danielsz
tag

Bodri-körökről/Trailről részben ismerős a terep :)

(#61240) tomcica válasza LanyUs (#61232) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mondom,ha mar LanyUs tud hajnalban 100kg-vel 22km+ guritani,akkor odateszem en is mait ;]
26km benne 10 x 1000m/1000m (3:35/4:15) tobbi laza,a vegen 2km mezitlab a fuvon benne 5 x 100m repulo gyorsito.Zajlik a munka :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61241) LanyUs válasza tomcica (#61240) üzenetére


LanyUs
senior tag

Az alvó oroszlán látod? :R Megy ez Neked csak kell egy kis ösztönzés :K A mai munkanapom azért nem volt az igazi fejben... Apropó szint: nem kellett sétálni még a 160-as dombon sem. Használ az edzesterved :R
Vertigo a fáradt futás óta írt? Erőt küldtünk Neki, de futott?

[ Szerkesztve ]

(#61242) tomcica válasza LanyUs (#61241) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha van ero a labban,akkor megy a szint is :K azert pihend ki alaposan a mait,mert vissza tud nyalni egy ilyen hosszu futas (meg ha lazabb fajta akkor is!) :K
En is holnap 40x 100m emelkedovel "pihenek" az egesz mas izomrostot ker (leggyorsabb anaerob),igy ez a gyors-kozepes aerob (3:30-4:30) bir pihenni...ugye lefele csak kocogas lesz 6:00-6:30-as (az lassu izomrost).Meg rovidebb is,mint a mai.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61243) tomcica válasza LanyUs (#61241) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szerintem eldolt egyik bokorban,mint a rohadt nad ;] remelem a youtube-re megy eloben streamelve :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61244) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Nem így indítottam, de 15 km után jöttek az 5 perc alatti km-ek, így sikerült kb. 1 percet faragni a korábbi rekordból. Indulhat a nap. ;)

(#61245) tomcica válasza Corpuscle (#61244) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R aaaz igen,bravo :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#61246) Corpuscle válasza tomcica (#61245) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi Mester!

(#61247) Zozo0525 válasza Corpuscle (#61244) üzenetére


Zozo0525
őstag

szép volt, gratulálok :R

(#61248) LanyUs válasza Corpuscle (#61244) üzenetére


LanyUs
senior tag

Neked is szépen indult a reggel! :R

Én ma délben megyek a párommal, de indexelek a 6-os pályára és regenerálok :)

(#61249) Vertigo18 válasza LanyUs (#61241) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, megvolt!

Borzalmas volt, bár nem tettem bele semmit, csak mentem 11-et... Egyszer megnézném egy ilyen 24 óráját Tomnak! Egész éjjelt végiggályázni, utána 11 körül ágyba kerülni kb. 3ig. Aztán hogy nézne ki felébredve.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#61250) danielsz válasza Vertigo18 (#61249) üzenetére


danielsz
tag

Én gondolkoztam rajta, hogy milyen lenne közvetlenül éjszakás után reggel futni, de mindig elvetem az ötletet, pedig nekem csak 8 órás az éjszakai műszak (22-től 6-ig). Mondjuk ki tudja, lehet, hogy jobb lenne, mint éjszakás előtt már estefelé, olyankor este a szervezetem már meló helyett alvás kívánna. Mondjuk én azok közé tartozom, akik sz@rul bírják az éjszakás műszakot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.