Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60751) ígyvanferi válasza tomcica (#60750) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De hát akkor ez alapból adott, ezen felül kell kérni azt a +10%-ot ;]

Gratulálok az egész csapatnak! :R

(#60752) tomcica válasza ígyvanferi (#60751) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Koszi-koszi...hat igen alapbol 110% a kovetelmeny felenk ;] :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60753) jimpo


jimpo
aktív tag

Ezt csak úgy itt hagyom, remélem nem probléma. ;)
Egy kis táplálék kiegészítő akció. :C
Nőnap alkalmából ma minden teljes árú termékünk -20% kedvezménnyel vásárolható meg csak a WOMEN kuponkóddal.
Ma minden csomagot ingyen szállítunk a WOMEN kuponkóddal.
Az izületvédőjüket csak ajánlani tudom, meg úgy mindenüket is. A Fehérjéjük is nagyon jól oldódik fényévekkel jobban mint a Biotekes, sajnos épp nincs Tojásfehérje pedig ilyen akcióban adnám. :O

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#60754) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Garmin oldalon már drágulás van (gondolom van köze a közel 400-as Euróhoz). Fenix 7x Saphire 374.900.-ról felugrott 414.900.-. A többi sem lett olcsóbb.

(#60755) Zozo0525 válasza Corpuscle (#60754) üzenetére


Zozo0525
őstag

Aki 375 Mátyás-t ad egy órára az kifizet 415 is😄

[ Szerkesztve ]

(#60756) HKorn válasza Corpuscle (#60754) üzenetére


HKorn
addikt

Gyönyörű, eddig se voltak olcsóak :(((

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#60757) Corpuscle válasza Zozo0525 (#60755) üzenetére


Corpuscle
őstag

Igazából csak az lepett meg, hogy milyen gyorsan reagál a kereskedelem árképzése. Valószínű ugyanígy drágul minden majd. :(((

[ Szerkesztve ]

(#60758) Agony válasza Corpuscle (#60757) üzenetére


Agony
aktív tag

Amennyire én hallom, nem igazán van készlet az új Garmin órákból. Az induláskor volt pár darab, de már akkor is hiányos volt pl. a szín választék, aztán ahogy azok elfogytak nem igazán csordogál az utánpótlás. 3-4 hetes szállítási időket emlegetnek akik most akarnak venni.

Volt olyan is adok-veszek csoportba Facebookon, akik januárban vett egyet, még a számlát is befotózta 370K-ról, aztán elkezdte árulni a használt órát 400K-ért, merthát úgyse lehet kapni, akinek lell az fizessen... kapott egy kevés savat! :P ;]

Úgyhogy gondolom a webshop is ezért árat folyamatosan, mert ahogy bejön majd a szállítmány már ők is az drágább árfolyamon számolnak.

Start with a whisper, end with a scream!

(#60759) Corpuscle válasza Agony (#60758) üzenetére


Corpuscle
őstag

Egy pár hete le is vették a az online előrefizetés lehetőségét. Szerintem ami beérkezik, egyből megy a user-hez, ezért nincs is készleten sosem. Majd beindul a nepperkedés, mint a konzol vonalon.

(#60760) bandus válasza tomcica (#60747) üzenetére


bandus
veterán

szuper lehetett a hangulat. meg tudom érteni, miért a fekete hajú lányt fotóztátok a legtöbbet ;] :D gratula a teljesítményért és a felkészülésért, profik vagytok vazze' nem amatőrök :D [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#60761) xy.zsolt válasza Zozo0525 (#60755) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Aztán azért IS fog többe kerülni mert van aki olyan....., hogy ennyit is kifizet egy ilyen óráért. ;] .....kb mint a túlhype-olt iphone-nál :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#60762) Zozo0525 válasza xy.zsolt (#60761) üzenetére


Zozo0525
őstag

Hasonlat nem jo, Androidos mar joval drágább, 750.000 Samu is van.
Nem baj az ha valaki megteheti vegyen 400.000 órát

(#60763) HKorn válasza xy.zsolt (#60761) üzenetére


HKorn
addikt

Azért szerintem mindenkinél van egy határ mnnyit hajlandó ilyenre költeni. Nálam mondjuk eléggé alacsonyan van ez :D

Run&Ride

(#60764) xy.zsolt válasza Zozo0525 (#60762) üzenetére


xy.zsolt
őstag

750ért samu :Y Az mondjuk igaz, hogy 2+K eur-ért nem kell bringát venni, hogy futhassunk :D És a bringa "cipője" is (ami jobb) már 30ezer ft felett van :W .........szóval a futás még ezzel az órával is olcsóbb hobby :K

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#60765) Zozo0525 válasza xy.zsolt (#60764) üzenetére


Zozo0525
őstag

bocs, 805.000
[link]

(#60766) Never79 válasza Zozo0525 (#60755) üzenetére


Never79
tag

Kilian biztos ezért állt át Corosra :D

(#60767) xy.zsolt válasza Zozo0525 (#60765) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:Y ......és még ezt sem szállítják ingyen házhoz :DD

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#60768) parandroid válasza Zozo0525 (#60765) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel szemben én utoljára 650 euróért vettem a túlárazott almás szaromat, nem szolgáltatói csomagban (most inkább ne számoljuk át forintra, de mást se, meg különben is ennek már több, mint 2 éve). Egy új fenix drágább. Jó, tudom, hogy a droid nagy előnye, hogy 20k és 2 millió huf között minden ársávban van kínálat. Abba meg végképp ne menjünk bele, hogy itteni átlagbérhez képest ez mennyi pénz, meg az ottanihozképest mennyi. :( Szóval sajnos a fenix sem Mo-n lesz tömegmodell. Amúgy még itt sem az, rengeteg mocskos jó futót ismerek, akik régi fr-ekkel tolják. Sokan amúgy is azt veszik, ami épp akciós.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60769) Hi!King válasza parandroid (#60768) üzenetére


Hi!King
őstag

Nekem az a bajom a csúcsmodellekkel, hogy futásban nem ad semmi olyan pluszt, amit ki tudnék használni, ellenben a navigációja/térkép funkciója túlzottan fapad ahhoz képest, amit egy bármilyen okostelefon tud túrázás, terepfutás esetén, tájfutásnál meg amúgy is csalás lenne.

Ami a csúcstelefonokat illeti, sokan beszélnek arról, hogy aki sok évre veszi, annak megérheti. Szerintem pont nem zoknak éri meg, hiszen erre ezek ágyuval veréb esete, hiszen ha mondjuk 6 évig megtartják, akkor a felső-közép kategóriához képest békeévekben jó ha 1 évet nyernek, ha a minimum igényszintet ezzel 6, a másikkal 5 év után érik el.

Igazából csúcstelefont pont annak éri meg megvenni, aki gyakran cseréli, és megteheti, hogy mindig az elérhető legjobb legyen neki, így pár évente lecseréli. Mert csak ebben az esetben kapja meg folymatosan a felárért járó pluszt.

(#60770) Zozo0525 válasza parandroid (#60768) üzenetére


Zozo0525
őstag

ezt mondom én is.....
a post lényege az volt nem az iphone drága már hanem az android....
Tom is fr245 tolja de ismerek olyat aki nálam is lassabb de fenix 7.... rendelt.

(#60771) tomcica válasza Zozo0525 (#60770) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Sot,ha a csapat nem lepett volna meg a szulinapra a FR 245 Music-el,akkor szerintem meg mindig a FR 235 lenne rajtam ;)
Amugy a 6oras versenyen osszesen vagy 8db kort mertem meg,az elso nehanyat h megtalaljam a megfelelo ritmust (tul gyors volt mindegyik) es a tulso felen,amikor ugy ereztem nagyon lassulok (azok voltak kb 3:30-35-ok). Amugy csak az orat mutatta :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60772) Zozo0525 válasza tomcica (#60771) üzenetére


Zozo0525
őstag

Akkor te sem veszel fenix7promaxsolar...-t? :D

(#60773) jimpo válasza tomcica (#60701) üzenetére


jimpo
aktív tag

Gratula nektek. Szép munka! :R

Már a képek alapján legalább Agony is megvan, akit a STRYD buktatott le. ;]
Amire én is beruháztam, de egy időre befejeztem a költekezést. :O Azért egy pár táplálék kiegészítőt rendeltem, így 4 hónapig nem lesz probléma sem a vitaminnal sem az ízületvédővel. :U
Meg a Fenix 6X PRO is kapott egy UltraFit Nylon pántot amivel 71g lett az óra a 93g helyett. Észrevenni a különbséget... :K Az meg csak hab a tortán hogy be tudom állítani hogy ne szorítson a pánt, de ne is lötyögjön az óra.

Ma jött meg a Stryd, futottam is 12 kilométert ennek örömére. :K
Két PB megint besikerült. :DDD Még ismerkedni kell vele vagy az eszköznek velem, de jó lesz ez. Ahogy az idő is lehetne melegebb, no, de a nyáron még sok is lesz a jóból. :DDD

#60733 Agony, tomcica Pontosan milyen Vaporfly -ban nyomultatok?

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#60774) tomcica válasza jimpo (#60773) üzenetére


tomcica
Topikgazda

VF 4% Flyknit feltavig,majd Pegasus Turbo2 a tav masodik felen :K
Agony ha jol tudom Next%-ben rombolt vegig.

Volt meg a kocsiban egy Adidas Boston 9,ha esne az eso vagy mas miatt csuszna a felulet ;)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60775) Zozo0525 válasza jimpo (#60773) üzenetére


Zozo0525
őstag

az szép. gratula a PB miatt

(#60776) Agony válasza Zozo0525 (#60770) üzenetére


Agony
aktív tag

Nem sok összefüggés van ám tempó és felszerelés között. ;)

Én például olyan mentalitású vagyok, hogy bármi is az aktuális hobbim, abból a saját lehetőségeimhez mérten mindig igyekszem a maximumot kihozni. Még középiskolás koromban nagyon szerettem downhillezni (hegyi bringa) és minden pénzemet a bringába öltem... nyáron kőművesnél dolgoztam, télen papírgyárban...

Amig akvarizáltam, csak 200 literes akvárium fért el a lakásban, de az fullos volt... kb. olyan technika volt alatta mint 5 másik kommerz akvárium alatt együtt... viszont úgy is működött ahogy elvártam, egy deka alga nem volt benne és csillogott-villogott. :B

Tavaly átalakítottam a nappalit és amit kilehetett hozni 20 m2-ből az is korrekt lett, pedig az egyik sarokba ott figyel egy 2m*1m -es futópad. ;]

Ugyanígy a futás... kb. olyan futófelszerelésem van, hogy egy komplett váltót felszerelhetnék vele, de ettől nem leszek jobb vagy gyorsabb futó, sőt... azok a kedvenc futócuccaim, amiken a lehető legkisebb a logó (pl. 2XU) így még csak felvágni se lehet vele a "közönség" előtt. ;]
Szerintem ha megnézi valaki a mostani 6 órás verseny képeit a cipőn kívül semminek meg nem mondaná a márkáját vagy értékét... és valószínű a Fenix 7X-et se látták a kezemen, pedig a Solar Sapphirera sokat kellett kupogatni! :( :W

Viccet félretéve, szerintem mindenkinek olyan cuccokat kell vásárolni, ami elégedettséggel tölti el, hisz ezért veszi.... mert amúgy se az óra, se a cipő nem fogad edzeni senki helyett. Lehet valakinek tökéletes egy Forerunner 55 és 6-7 perces tempóban fut, viszont el nem tud képzelni egy hétvégét verseny nélkül, ami alsó hangon 10eFt/hétvége, de kifezeti mert élvezi... és ugyanígy valakinek kielégítő ugyanaz a kerékpárút vagy 400 méteres pálya minden egyes nap, viszont egy kütyübuzi és muszáj mindent kipróbálnia, így 300K-ért vesz órát, nem pedig 10eFt/hétvége áron gyűjti a befutóérmeket. :U

Szerintem amig valaki lemászik a kanapéról, két lábra áll és elindul futni, addig majdnem mindegy mivel kényezteti az elméjét. :R

Start with a whisper, end with a scream!

(#60777) ígyvanferi válasza jimpo (#60773) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az egy 12-es Kinvara? Jó a színe. :K

Ilyen a szíj? Ez biztos frankó, ellentétben, amit én bepróbáltam ennek a negyedéért (és persze annak megfelelően elég bénácska volt, nem jött be), de akkor inkább maradok az alap szíjnál (Tudom, linkeltetek párat korábban, ami ennyi azért nem volt... ), egészen megszoktam már mindennapos használatra. Futás közben meg észre sem veszem. Mondjuk a 745 eleve pici és könnyű, csak a szíj zavart eddig is.

(#60778) tomcica válasza Zozo0525 (#60772) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Eleg vekonyka a csuklom,szoval ha valaha is lesz Fenix az a kicsi (S?) verzio lesz :K
Azt is csak akkor ha olyat tud,amit csak sok mas draga kutyuvel tudnak merni (pl vercukrot es laktatot + watt....vercukrot merhetne kulso szenzorral is,akar azzal a tapasszal osszehangolva ami most divatos...laktat szinten non invaziv es a watt a'la stryd) egy ilyen komboert kicsengetnem a 600eurot en is :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60779) Agony válasza jimpo (#60773) üzenetére


Agony
aktív tag

Jimpo arra azért figyelj a Stryd-nál, hogy szép a marketing szöveg, hogy halál pontos a dobozból kivéve, de ezt azért érdemes fenntartással kezelni. :U

Nekem már évek óta megvan, de az első pár hétben szívtam vele becsülettel... toltam a versenytempót edzésen és nehezebben ment mint szokott, magasabb is volt a pulzus, nem értettem... viszont évek óta ugyanazok a kerékpárúton futok, már beégett az agyamba hol csippannak a kilóméterek és ez sehogy nem akart összeállni. Aztán kimentem 400 méteres pályára és kiderül, hogy kell azért azt a Strydot kalibrálni. :K

Futottam 10 kört az 1-es sávban folyamatosan ugyanazon a vonalon, aminek elvileg 4000 métert kellett volna adnia és asszem valami ~3900 méter lett. A lényeg, hogy 102.7 -es kalibációs faktort kellett beállítani neki és onnantól kezdve atom pontos.

A rekortán pálya csak egy 100 cm széles sáv, ami 400 méter körben és ha adott villanyoszloptól indulok, az 1 méteren belül ugyanott csippan minden körben. :K

---

Amúgy én Vaporfly Next%-ban futottam, így 2020/10/15 óta került bele 205 km. :D Sajnálom, hogy amikor én vettem karbonlapos cipőt már nem volt 4%, mert ennek az esőkabát felső része (Vaporweave) annyira azért nem tetszik... A 4% Flyknit felsőrése vagy az Next% 2 -nek az Atomknit felső része sokkal komfortosabbnak tűnik.

Start with a whisper, end with a scream!

(#60780) Zozo0525 válasza Agony (#60776) üzenetére


Zozo0525
őstag

Igazad van. főleg az utolsó bekezdéssel.
a hétvégi tempódhoz külön hatalmas gratula :R

(#60781) tomcica


tomcica
Topikgazda

A masik,ami meg erdekes ha tudna az ora 10 szenzort fogadni (mint regen a Polar Team) es tudna elektromos "nogatast" kuldeni ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60782) tomcica válasza Agony (#60779) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az en VF-em viszont mar igen kopogos :K van benne egy UB,egy UTT,es ket fel db 6oras...meg nehany felmero 10-21K. Edzesre meg jo lesz 1000m/1000m v tempora,de ha megint learazzak 170 eurora a Next%-et akkor lecsapok ra,az a halvany zold van 40-es noiben neha learazason felenk.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60783) jimpo válasza ígyvanferi (#60777) üzenetére


jimpo
aktív tag

Igen KINVARA 12 vizi / scarlet.
A szíj is az amit linkeltél, és onnan. Csak Grey, azaz szürke és Refurbised darab viszont 12 ezresbe került. Plusz szállítás persze.

#60779 Agony
Oké majd Kalibrálom egyszer, azt nem tudom hol és mikor. Majd keresek a közelbe valami méterpontos pályát.

Stryd Next Gen

(#60784) Agony válasza tomcica (#60782) üzenetére


Agony
aktív tag

Vaporflyt majd én is figyelgetem Nike oldalán, de 45-46-osból ritkán van akció, mindig a sor közepe kopik ki legelőször. :(

Nekem a narancssárga meg a fekete tetszik a legjobban:
https://top4running.hu/?q=vaporfly

De amennyi versenyre járok szerintem még az idei évet bőven kifutja ez a 1,5 éves. :D

Viszont februárban "kihagyhatatlan ajánlat volt", úgyhogy lehet becsusszant egy lila New Balance RC Elite v2 a kosárba 60K-ért. :O Még nem húztam fel csak csorgatom rá a nyálam... de gyanítom ez is a hosszú (25K+) tempós edzésekre lesz kiváló meg versenyekre. Jó puhának tűnik a FuelCell is, de nem ZoomX. :N

---

Tegnap csak sétáltam 5K-t, ma már sétáltam 7K-t nap közben, meg most futottam este 15K-t és meglepően jól ment. Fix 4:35-ös tempó végül 150 BPM-et adott, a lábak nagyon könnyűnek érződtek, sehol semmi fájdalom vagy nyikorgás... baromi meglepő, minimum arra számítottam, hogy a combjaim nehezek lesznek és legalább 5-6 BPM-el magasabb lesz a pulzusom mint normálisan. Ja és ami külön meglepő volt, hogy egész értékelhető volt a balanceom.. kivételesen nem 47/53! :D

A hétre csak ilyen tét nélküli lazázást terveztem, ahogy a hangulat hozza, de vasárnap már tempózni szeretnék... jövő héttől pedig indul a verkli! ;]

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#60785) tomcica válasza Agony (#60784) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jo gyorsan regeneralodtal,en meg bicegek kicsit,foleg a jobb combhajlito. Ma hengereztem es kis dinamikus nyujtast csinaltam csak. Meg amennyit jarkalok a boltban egy delelotti muszakban.
Holnap tervezek kimenni a palyan a fure 10korre + amig leerek es vissza = 7km. Csak laza joleso kocogas,esetleg nehany labebreszto repulocske valahol benne.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60786) tomcica válasza Agony (#60784) üzenetére


tomcica
Topikgazda

FuelCell az jo dolog :K siman tudok vele egyutt elni. Lasd Propel es Rebel ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60787) Agony válasza tomcica (#60786) üzenetére


Agony
aktív tag

Engem most az utóbbi pár hosszú erős edzésen meg ezen a 6 óráson a ZoomX megvett kilóra... a karbonlapból gyakorlatilag semmit nem érzek, de ez hogy másnap nincs szétcsapva a lábam valami csodás. :B

Nagyon tudnék örülni ha kihoznának valami ZoomX cipőt az Invincible és a Vaporfly között... Mondjuk egy PegaFly-t :D ... 30-35 mm közötti stack, esetleg egy Endorphin Speedhez hasonló műanyag lap a karbon helyett, hogy stabilabb legyen, aztán már jó is.

Néztem Top4Runningnál holnaptól lesz készleten Streakfly, dehát 57K.... :Y

Start with a whisper, end with a scream!

(#60788) inf3rno válasza Agony (#60779) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ha már szóba került, a körpályán az 1-es sáv a 400m?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#60789) Agony válasza inf3rno (#60788) üzenetére


Agony
aktív tag

Centire pontosan, a fene se mondja meg, de azért az első sáv külső peremén futva jó eséllyel 400 méternek kell lennie +/- 1 méter.

https://support.stryd.com/hc/en-us/articles/115004337834-Distance-and-Calibration

A rekortánon nálunk nem nehéz, mert 400 méteres és csak egy sáv van, max annyi lehet az eltérés amennyit kacsázok a két széle között. :P

Start with a whisper, end with a scream!

(#60790) jimpo válasza Agony (#60787) üzenetére


jimpo
aktív tag

A Nike oldalán is lesz Streakfly, és lehet kérni értesítőt is. :K
Ami lehet akkor jön, amikor már fogyóban a készlet.... :O

#60788 inf3rno
Szerintem pályafüggő, de majd megmondják azok akik futottak pályán.
Mert én még nem voltam ilyenen. :D

Még ez se pontos teljesen.

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#60791) Agony válasza jimpo (#60790) üzenetére


Agony
aktív tag

A GPS-nél biztos nem lesz rosszabb a Stryd pontossága még kalibrálatlanul sem. Általában +/- 3% a pontossága. Vannak olyanok Stryd csoportban akik 97-98-as kalibrációs faktorral használják, meg olyanok is mint én akik 102-103-al... ez footpodonként változik, de ha már kifizettél ~250 EUR-t egy céleszközért és ott vannak az opciók, akkor érdemes kihozni belőle a maximumot. :K

Szerintem amúgy aki nem ilyen kütyübuzi mint én és szereti a tempót, azt a legjobban egy Forerunner 245 + Stryd kombóval jár... ha tempóra megy, akkor még pulzusmérő se kell pluszba, mert a watt kb. ugyanazt adja csak pepitába. :U

Start with a whisper, end with a scream!

(#60792) stefyY válasza jimpo (#60783) üzenetére


stefyY
őstag

Használd egészséggel... :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#60793) tomcica válasza Agony (#60789) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A legelso palya 400m es ugy merik hivatalosan hogy 30cm-el a belso ivtol a 400m ! A tobbi palyat 20cm-el az elotte levo feher vonaltol merik.
Ergo ha valaki az egyes palya legszelen fut (az egyes es kettes kozotti vonalon) akkor tobbet fut,mint 400m.
Minden orszagos szintu (es nemzetkozi) versenyre standardizalt palya igy van elkeszitve. A zentai palya is ilyen. Van a szomszed faluban ilyen hobbi focipalya koruli valami,az nem ilyen es ki tudja mennyire pontos. Ott nem is lehet OB-t vagy nemzetkozi versenyeket tartani :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60794) tomcica válasza Agony (#60791) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igen,nalam ez a terv 245+Stryd :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60795) bajnokpityu válasza tomcica (#60794) üzenetére


bajnokpityu
félisten

stryd tényleg 80e?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#60796) tomcica válasza bajnokpityu (#60795) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En meg akcion nem lattam,van ara :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60797) tomcica válasza tomcica (#60793) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Apropo adatok, Agony a 6orason az a nyulfaroknyi emelkedocske 35km alatt vajon mennyi szintemelkedest adhatott ossze?! :F Szamoltad? 150meter?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60798) LanyUs válasza tomcica (#60793) üzenetére


LanyUs
senior tag

"Sajnos" már kész van a terasz alatti kimélyítés. 140 cm magasról 220-ra. Görnyedve csákányoltam ki 22m3 földet, néha réseltem is, mert 15 évig csak napot kapott. Barátaim 2-3 ütés után feladták és inkább meséltek míg én dolgoztam.
Ilyen HR-rel rendelkező barátok kellettek volna :), mint itt a fórumon levők. 2 hónap helyett 2 hét alatt meg lett volna :D

(#60799) tomcica válasza LanyUs (#60798) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R a heten mar nem kell felsotestet erositened...mehet a tiszta futas :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#60800) inf3rno válasza tomcica (#60793) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja gondoltam, hogy van valami szabvány erre. Olyan szempontból érdekes, hogyha futópályát csinál egy település, akkor egy csomó bevételtől, rendezvénytől eleshet, ha nem szabványos a pálya.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.