Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) Dorian válasza bajnokpityu (#18800) üzenetére


Dorian
félisten

Na de akkor úgy mondom, hogy nem vágyom most már tesztelgetni olyant ami elérhetetlen, amikor létezik Gáboré, ami jó áron igen jó kábel :)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#18802) Alpee


Alpee
aktív tag

Output latencyt hova erdemes beloni?
A minimumra, ahol mar nem pattog, vagy kicsit foleje, mondjuk 5-10 ms-el?

(#18803) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Ma megvolt az Antelope Siver+ meg az Antelope Gold, saját Voltikus tápokkal. 1-2 órákat mentek USBről, almáról, de majd egy óra volt beleolvadni a helyi láncokba, hogy meg próbáljam egyáltalán hallani, mi a dac,mi az erősítő,a lánc, stb.. Inkább csak ízelítő volt.

Nagyon sok szép pozitiv tulajdonságuk van, de sajna semmi se fenékig tejfel. Jó lett volna, ha bekötjük a tablát, de nem nagyon akartam illetlenkedni, így is szombaton zavartam a népeket.

Persze tudom én, hogy ma már nincs különbség a 30 rugós dac meg a millás stúdiódac között,de azért biztosan az én fülemmel van baj, hogy fel-fel fedezek differenciát. Biztos csak akartam hallani. Vagy nem akartam hallani, mert pénztárcám ellensége vagyok?.

Lehet az a baj,hogy nem csak egy sinushullámot hallgatok egyszerre :D

Jövő hét mytek idehaza remélem összejön. gondolom az is tökéletesen így fog szólni :)
Tablával elég nagy hátszele lesz, de majd elcsábítom a plusz tulaját is.

De mit is beszélek, nem értek én ehhez, meg egyébként is csak bitek...

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18804) krisztianAMG válasza bajnokpityu (#18803) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Még attól is elveszed az ember kedvét, hogy kövesse a topicot...

[ Szerkesztve ]

(#18805) schawo válasza krisztianAMG (#18804) üzenetére


schawo
titán

:))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18806) bajnokpityu válasza krisztianAMG (#18804) üzenetére


bajnokpityu
félisten

[link]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18807) schawo válasza bajnokpityu (#18806) üzenetére


schawo
titán

A Stax őt is elvarázsolta :C

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18808) bajnokpityu válasza schawo (#18807) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Jobb is a kedvem. Aztán hátha lesz még barátságosabb is a ph. Rajtam nem múlik, csak jó volna korrektebben, befogadóképesebben hozzááállni.

Naplószerűen írkálok kicsit. Nem lesz benne semmi igazságérzet-helyrerakó. Csak magánvélemény, ezek alapján a láncok alapján mondok benyomást, saját izlés, saját koordináta-rendszer. Simán lehet, itthon tök más lenne a vélemény, az is lehet, túl későn feküdtem le tegnap. Változtatáshoz a jogot fenntartom :)

NO,szóval azért indultam Antelope irányba, mert nagyon dicsérik az USB bejáratát.
Ismerősöm kiemelte, hogy a középső Zodiac nagyon jó ár/értékű. Aztán jól jön néha az embernek, hogy tudja mi van még a bejárati ajtón túl. Darabig gondolkodtam, hogy Tabla, Essence árából már majdnem kijönne,ha tényleg olyan jó. (diy dac füles elé került volna)

Úgyhogy elmentem két sráchoz,akik nem kereskednek ezekkel, hanem élvezik a hangjukat.

Igazából nincs semmi baj velük, sőt, sztem ár/értékben reális mindkettő.
Teknikailag a DIY dacom előtt vannak, essencetől meg fényévekre. Nagyobb felbontásúak, dögösek, pontosak. Jó volt a tér is, amit a lánc egésze megjelenített. Elindult ritmusra a lábam. Igazából semmi baj nincs velük. Biztosan nagyon jó lehet keverni velük, aki a száraz,pontos hangot szeretné, ők is jól járnak. Goldról már el tudom hinni, hogy közepesnél komolyabb minőségű lemezeket is össze tudnak hozni vele. Stílusra olyanok, mint a Lavry, csak annál jobbak. Sehol nem hars, középtartományban, énekekben egészen zseniális, felbontása komoly. Énekeknél elhittem, hogy ott a zenész.

Magamnak viszont nem fogok egyikből sem venni.
Egyik tulajt kérdeztem, nem sok változást hallott USB kábel csereberénél, pedig volt nála Audioquest Diamond is.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18809) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#18808) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kiegészítés.
Aki beépített USBs vonalon mozogna tovább, neki óriási előrelépés lenne egy ilyesmi cucc.
Eddigi legjobb dacba épített USB hang volt. :B

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18810) Skalci


Skalci
tag

Sziasztok

DAC-fejes erősítő vásár előtt állok de mivel gitározom is és a jövőben mindenképp be szeretném szerezni, elgondolkodtam egy audio-interfészen is (pl.: M-Audio FasttrackPro). Kérdés viszont, hogy az ilyen és ehhez hasonló interfészeknek milyen minőségű dac és fejhallgató erősítő része van? Mondjuk egy HRT musicstreamer-hez viszonyítva.

(#18811) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Nem is tudtam, hogy létezik elektrosztatikus fejhallgató :)
Bakker hallgatott már valaki ilyet? :DD A mázlista
Vajon milyen headamp kell hozzá? És vajon milesz ha nagyfesz hiba miatt fejen csapja szegény hallgatót? Vagy ezek a fejesek az elektrosztatikus falakhoz képest nem nagyfeszt esznek? Muhahah kiváncsi lennék, hogy milyen fesz előfeszítést kapnak? 100-200 V? :C

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#18812) contaxg válasza vodkaboy22 (#18811) üzenetére


contaxg
veterán

4-500V?
Sajnos nem bírom sokáig a fejemen tartani mert vagy fejfájásom lesz tőle vagy a fülemen furcsa, zsibbadást érzek pár perc után. :O Szerintem garantált az agydaganat egy ilyen fejestől! :D

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18813) vodkaboy22 válasza contaxg (#18812) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Szóval volt szerencséd ilyenhez??? :)
Ennyire fura? És milyen típus ha szabad kérdeznem?

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#18814) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#18811) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Most is ez megy fejemen. Nagyon pici árammal mennek, 7-8V kimenő feszültségű fejeserősítő is elég hozzájuk.230V előfeszitést kapnak a normál változatok, és 500V körül a Pro jelűek.

P_adam évek óta ilyet hallgat, de van Bigmasterg-nek is,nekem is.

Stax évtizedek óta gyárt ilyeneket, Sennheiser két legdrágább fejese is sztatikus, meg még van egy csomó más márka,aki bepróbálkozott.

Anno jóakaró miatt szétnéztem neten, bárki bármi orvosilag indokolható problémára panaszkodott-e,de semmi találat. Meg elég logikus is,a két oldal között nincs feszültség,ha valaki nem forditja meg a fázist a bemeneten.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18815) vodkaboy22 válasza bajnokpityu (#18814) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Végülis, ha előveszem a maxwell egyenleteket és az egyik oldalt kialakuló E illetve H teret nézem akkor igaz mivel áram nagyon kicsi nem lehet komoly EM tér egyik oldalt se csak statikus E tér ami miatt max kicsit feltöltödhet az ember. Mindazonáltal közvetlen a fülem mellett 200V fesz hmm én félnék egy meghibásodástól :P
És van olyan jól megkülönböztethető a normál fülestől mint egy normál hangszóró és statikus hangszóró?

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#18816) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#18815) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Több dinamikus/planar fejesem nem lesz. Maximum gyűjtői szándék miatt. Hallottam jó láncokról LCD3t, k1000et, t1et, egyikre sem vágytam. Nem mondom,h jobb mindenben mindegyiknél, de én ebben találtam meg,amit kerestem. ÉS, amit vettem, talán az egyik legolcsóbb típus.

Meghallottam Ádám Staxát, nagyjából 1 perc volt, hogy megszületett a döntés. Szerencsére nagyjából 60ból megvan egy 20éves darab, ami valszeg nem nagyon marad el a maiaktól.

Sőt, ha a dinamikusokkal analóg módon fejlesztették őket (hifisebbet csinálni, gyorsabbat, mélyebbre, magasabbra menőket) , akkor valszeg zeneibbek is a régiek. Rizikó viszont valamivel nagyobb ezekkel a fejesekkel, jó a porvédelmük,de azért nagyon függ a tulajoktól.

Nézd, eleve messze van a 230+kitérités a fejtől,másrészt áramütéshez azért kéne amper is.

Akkor nem félsz, amikor dinamikus fejes van füleden? Ugyanannyi energiával működik.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18817) vodkaboy22 válasza bajnokpityu (#18816) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Igaz :) Az amper a halálos, de akkor is kicsit fura érzés tölt el, ha arra gondolok, hogy ilyen fejes lenne a fejemen. De tudod mit ki kéne próbálnom egyet ha már kezemben fognám lehet elszállna ez az érzés.
Köszi a véleményt ez hirtelen újdonság volt számomra.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#18818) bkercso válasza vodkaboy22 (#18815) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem a két hallgató között van 230V, nem kell féltened a fejed. :) Hallgatón belül van.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18819) contaxg válasza vodkaboy22 (#18813) üzenetére


contaxg
veterán

Valószínűleg az átlagtól sokkal érzékenyebb vagyok erre, mert mobilt is úgy kell vennem, hogy előtte végig kell böngésznem az SAR adatokat. Személyes pech...

P_adamot keresd meg és kérd meg, hogy mutassa meg a Stax cuccait. Illetve a magyar forgalmazó is egy roppant rendes ember, de nem hiszem, hogy sokkal jobb hangot tudna mutatni mint p_adam.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18820) vodkaboy22 válasza contaxg (#18819) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Kösz Kösz.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#18821) vodkaboy22 válasza contaxg (#18819) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Akkor egy tanács olyan mobilt vegyél ami minél vékonyabb és nem fém borítású. Ne húzz rá semmilyen borítást és ne tudjon 850-900 1800-1900-2100 gsm-et (felesleges) Elég ha 900- és 1800-ast tud (magyar frekik) így kapod a legkisebbet sugárzó telefont. (sajnos a gyári sar adatok nem fedik le a valóságot csak labor körülmények.) (Valóságban az adó sugárzási teljesítménye dinamikus folyton változik és amint 1 védő gumibugyit huzol a mobilra megnégyszereződik... )

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#18822) contaxg válasza vodkaboy22 (#18821) üzenetére


contaxg
veterán

:R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18823) bkercso válasza vodkaboy22 (#18821) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem azért lesz nagyobb a telj., hogy a kijutó telj. azonos maradjon?
Az adófrekikből meg csak azon ad, amelyiket a hálózat fogadni tudja, nem? Vagy az összes frekin adna fölöslegesen? Nem hinném.
Másik tanács: Ha hívást kezdeményezel, várd meg, míg elkezd kicsöngeni és csak akkor tedd a füledhez, mert az elején max. teljesítményen ad, de ekkorra már belőtte, mennyi a min. elegendő adótelj.
Na bocs, hogy beledumáltam. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18824) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Van már néhány éve, hogy ide benéztem utoljára. Akkoriban voltak e-bayen kapható USB DAC-ok, amiket nekem kellett beszerelnem valami dobozba, de amúgy jó hangjuk volt.
Manapság mely tipusok a népszerűek?
Nem kell rá HP kimenet, elég RCA.

Köszi a választ!

(#18825) Audison válasza Melorin (#18824) üzenetére


Audison
senior tag

Szia!

Pl.: Fiio-k, HRT-k

(#18826) vodkaboy22 válasza bkercso (#18823) üzenetére


vodkaboy22
addikt

A gsm rendszer egyik alapja, hogy az összes mobil hardver által elérhető frekin "pingel" időközönként (Bp-esten a sok adó és szolgáltató miatt van úgy, hogy 3-4sec-enként pingel szegény mobil de akkor max kakakón), hogy történt-e változás (más ország vagy folyamatos mozgás stb.)
De pont azért ad nagyobb teljesítményt :) De mivel az antennáknak van közel tere és távol tere. Ezért nem mindegy , hogy a nagyobb teljesítmény azért van, hogy a távolterében megmaradjon a "minimum" teljesítmény, mert akkor a közelterében jóval nagyobb lesz a kakaó :(

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#18827) contaxg válasza bkercso (#18823) üzenetére


contaxg
veterán

Ezt a trükköt már használom..valóban hasznos így kezdeményezni a hívás! :R

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18828) bajnokpityu válasza Audison (#18825) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ezek be vannak dobozolva.

ez pl elég jó típus. opa kell még hozzá minimum 2db.

ez meg a kisdac névre hallgató.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18829) bkercso válasza vodkaboy22 (#18826) üzenetére


bkercso
nagyúr

Aha! Logikus. Okosabb lettem. :R

Pityu: kisdac helyett kiskínaira gondoltál? A kisDAC más. :)

Melorin: nézd meg az AMB-féle y1 és y2 DAC-okat is. Utóbbi az előző kiegészítése: egy aszinkron DAC. Ezeket Neked kell összerakni, vagy veszel egy építettet.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18830) bajnokpityu válasza bkercso (#18829) üzenetére


bajnokpityu
félisten

opsz, jogos. ez a kiskinai. a másik meg a közepeskinai:)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18831) contaxg


contaxg
veterán

Nagyon cuki USB tápegység az IFI-től :)

This is the iUSB Power Circuit board...

Note how in the iUSB the plug-top ultra low-noise SMPS powers a lot of internal circuitry.

The already quite clean DC from the SMPS then goes through a LC noise filter which starts filtering at 150Hz and filters around 90dB at the common SMPS switching frequencies around 50KHz.

The filter is effective well past 100MHz. This eliminates any switching noise and RFI dropping it well below -150dBV with our low-noise SMPS.

After that filter we have a so-called "super-regulator" with a lot of trickery for very low-noise. Key is the Precision Voltage reference that is driven by a Constant Current Generator for maximum isolation from any supply noise.

This is actually how we get "lower than battery" noise levels with the iUSB... Quite complex, for a such a simple looking device.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18832) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Ma egy Audio Note Dac2es lánchoz hívtak meg. Ez valahogy jobban tetszett, mint a tegnapi cuccok összessége, bár teknikailag elmarad az Antelope dacoktól, összességében ezt ma szivesebben hallgattam.

Megtörtént a Stello U3 és a Tabla összevetése. Vendéglátó is, én is egyetértettünk, hogy annyival jobb a Tabla,mint amennyivel Magyarországon többe kerül. Pedig nem is a teljesen hozzá való driverekkel ment.

Nem kevéssel dinamikusabb volt, talán egy fokkal jobb térrel, meg pici apróságokkal találtuk jobbnak.

Tulaj előtte halide-val szenvedett, ő se állta, digitális hangja miatt. És minő meglepő, ő is el merte adni elég komoly lemezjátszóját. Mesélte, ABztek Stello+AN DAC2 és Roksan között, és a kissé fáradtabb társaság már nem nagyon tudta őket megkülönböztetni.

Meséltem neki a tegnapi élményeket, egyetértett véleményemmel. Megérdemelne az Antelope még egy lehetőséget, minimum egy stello, vagy tabla kiszolgálásával, de most így már mindegy.

Majd a Mytek jövő héten megkapja.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18833) guppy válasza bajnokpityu (#18832) üzenetére


guppy
őstag

én már várom a beszámolót :)

(#18834) krichd1 válasza bajnokpityu (#18830) üzenetére


krichd1
addikt

Lesz nagykínai DAC is ? :)

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#18835) bajnokpityu válasza krichd1 (#18834) üzenetére


bajnokpityu
félisten

D18? jó lett volna egy fülelés, valóban.
vagy egy ilyen

Közepeskinaiban még nincs külön asrc,igazából ilyen kategóriájú gyárakban kb annyit lehetne még extrábbat.

Táprésze meg nem túl rossz a közepeskinainak sem. 4 olyan stab van benne,amire pl a teac 80-100rugós dacját tuningolni szokták, vagy ami az essence-ben van.

Egyébként remélem nem veszi senki sem túl komolyan ezeket a benyomásokat. Ez kb olyan értékű pár mondat,mint amikor átmész haverodhoz, beraktok valami zenét, és születik valami benyomás. A saját füllel való meghallgatást semmi nem helyettesíti. Meg megmondom őszintén, myteket, meg human dacot akarom még összesen itthon meghallgatni, aztán elég volt. Olyan jó hazajönni... Ebben a kategóriában is, alatta is egyéni preferencia dönt. Sztem helyiek zöme tuti az Antelopet vinné haza, mert sokat mutat.

DIY dacomat még befejezem, bedobozolom, és hallgatom jódarabig. Aztán,ha már nem tudok megmaradni a hátsómon, valakivel összefogok, és építünk egy sabrét, újabb 2 év alatt :)

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18836) bigmasterg válasza bajnokpityu (#18832) üzenetére


bigmasterg
addikt

Le sikerült már beszélni?
Kapsz kölcsön mytek-et is ?

Egy tabla vs firewire-re kíváncsi lennék.

(#18837) bkercso válasza bajnokpityu (#18835) üzenetére


bkercso
nagyúr

LM317-re gondolsz?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18838) bajnokpityu válasza bigmasterg (#18836) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Igen, még karácsonykor megbeszéltem. Úgyis övé a legjobb ár, bár egyéb kereskedők el kezdték gáncsolni.

FW forrás kéne, meg egy azonos gyártótól való FW drót, hogy fair legyen.

Másik érdekes meccs, az Amarra vs Stealth lehetne. Utóbbit könnyen meg tudjuk oldani (bár win7 laptop vs MAc asztali), előző bajosabb.

bkercso:igen

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18839) guppy válasza bajnokpityu (#18838) üzenetére


guppy
őstag

nekem van a pincében egy firewire pci kártyám ha minden igaz, tudom kölcsönözni ha érdekel

(#18840) krichd1 válasza bajnokpityu (#18835) üzenetére


krichd1
addikt

Ha ráveszem magam hogy megcsináljam a laptopon a koax spdif kivezetést, akkor veszek próbaképp egy ilyen közepeskínait.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#18841) bajnokpityu válasza krichd1 (#18840) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Adok kölcsibe inkább,mielőtt veszel.

Guppy: thx :R

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18842) krichd1 válasza bajnokpityu (#18841) üzenetére


krichd1
addikt

Köszi, majd szavadon foglak. :R

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#18843) SunSoul válasza bajnokpityu (#18835) üzenetére


SunSoul
tag

Árkategórián belül, ahogy mondod, ízlés dolga (szélsőséges esteben még árkategórián kívül is). Hi-fi-ben kevés olyan ember van, aki fülre is azt szereti, amit mérni is szeretne. (Vigyázat, google fordítós tartalom!)
Viszont akik ismerik egymás ízlését, ott nagy segítség lehet a kölcsönös vélemény csere.

(#18844) chrisnagy13


chrisnagy13
senior tag

:C

A kép minőségért bocsi. :B A gyors ügyintézést köszönöm contaxg-nek. :R

(#18845) contaxg válasza chrisnagy13 (#18844) üzenetére


contaxg
veterán

:R ...és milyen??? :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18846) Bodz válasza chrisnagy13 (#18844) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Grat. Es milyen az eddigi felallashoz kepest? Igy elsore tetszik?

(#18847) bajnokpityu válasza chrisnagy13 (#18844) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Gratulálok! Remélem leültél hallgatás előtt.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18848) bkercso válasza chrisnagy13 (#18844) üzenetére


bkercso
nagyúr

Belső kép is lesz? :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18849) bajnokpityu válasza bkercso (#18848) üzenetére


bajnokpityu
félisten

:DD :DDD

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18850) contaxg válasza bkercso (#18848) üzenetére


contaxg
veterán

Szegény...még be sem melegedett neki rendesen... :D KÉP

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.