Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) vodkaboy22 válasza baluka26 (#19950) üzenetére


vodkaboy22
addikt

De mivel mind2-en itt vannak gondoltam itt kérdem meg :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19952) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#19949) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem az 1 ohm kimenő a gond. Ez csak egy paraméter, ami nem irja le a cucc hangját, bármennyire könnyű lenne így választani cuccot.

Hd650 más erősítőről volt,h tetszett? Ugyan nem valós a hangszine,de sztem használt áráért, kiszolgálva nagy zenét tud.

Amikor a saját erősítőt csinálgattam, akkor k701em volt. Totális ellentéte a hd650nek. Hd600 meg egy harmadik irány, de nem változtattam semmit az erősítőn.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19953) vodkaboy22 válasza bajnokpityu (#19952) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Igen egy denon-ról nagyon tetszett.
Ekkora különbség lenne a 600/650 között? AVX-en van egy jó 600-as ha jól emlékszem utána nézek .
OK egyre jobban elfogadom, hogy paraméterek útmutatók de ott kell lenni hallgatni... , de nyilván én mire gondolnék egyből ha nem a számokra :DD

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19954) baluka26 válasza vodkaboy22 (#19953) üzenetére


baluka26
veterán

600/650 nagyon különbözik :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19955) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#19953) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Magam is mérnök ember vagyok, és úgy indultam,hogy digi kábel haha, tápkábel ökörség, állvány lehetetlen. Most kissé árnyaltabb a véleményem :)

Nagy a különbség a két Seni között. Sőt, hogy bonyolitsuk a dolgot, mindkettőből volt világos, és sötét membrános is. És az se mindegy, milyen kábellel megy.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19956) guppy válasza baluka26 (#19946) üzenetére


guppy
őstag

Miről van az spdif kimenet ? Mennyivel jobb az USB-nél ? :))

(#19957) vodkaboy22 válasza baluka26 (#19954) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Na akkor meg kell hallgatnom egy 600-ast is :DD
Különben a 650-est is valami diy kábellel hallgattam tulaja csinálta sok rajta a szigetelő szalag meg olyan merev mivel átlagon felüli vastag, de legalább súlya is van... :DD

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19958) baluka26 válasza guppy (#19956) üzenetére


baluka26
veterán

Még nincs madzagom. Ilyen SPDIF kijárat, header meg alaplapomon volt, csak össze kellett dugni :)

Az USB kábel már elkelt :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19959) baluka26 válasza baluka26 (#19958) üzenetére


baluka26
veterán

Viszont sikerült tápkábelt vennem végre olcsón :)
Igen, tudom, hogy úgysem lesz különbség kábel és kábel között, blabla, de ennyiért nem bírtam nem megvenni :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19960) guppy válasza baluka26 (#19959) üzenetére


guppy
őstag

Egyből 2-is ha jól látom :)) , én egyelőre nem használom az ajándék kábelem a Mytekhez, előbb jól megszokom a hangját, és utána kíváncsi vagyok lesz e számomra különbség.

(#19961) baluka26 válasza guppy (#19960) üzenetére


baluka26
veterán

Hát nyilván minden eszköz kap akkor :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19962) LAZA-C


LAZA-C
csendes tag

Üdv!

LaCie Flat USB-t keresek reális áron. Ha van egy a fiók alján, és megválnál tőle dobj egy privit.

[ Szerkesztve ]

(#19963) Bodz válasza baluka26 (#19959) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nemrég adtam el ugyanilyen kábelt. Kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz hallani vele. :)

(#19964) chrisnagy13 válasza Bodz (#19963) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Vettél helyette más kábelt?

(#19965) Tamoo válasza baluka26 (#19958) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"Az USB kábel már elkelt"
Annyiért? Nem csodálom. :D

Nekem is most van tervben ilyen alaplapi kivezetés csere. "gyári" megoldás kontra diy. Valszeg nem hallok majd különbséget de egy próbát teszek vele.

(#19966) tutis


tutis
őstag

Sziasztok!

Mivel totál béna vagyok a témában,így inkább kérdeznék..Sztereó fülest akarnék térhatásúvá varázsolni egy DAC-al.. XBOX360 játékhoz kellene. A turtle beach árul ilyen DAC-ot pl, fülessel szettben is, a DAC neve ear force DSS és DSS2. Sharkoon-nak is van ilyen fülese (Sharkoon X-tatic SR) ami füles erősítővel jön, de van még pár márka amit most nem sorolnék fel.
Kérdésem az lenne hogy ezekhez hasonló erősítőt tudnátok-e ajánlani, ami jó lenne egy füleshez, tehát ami 5.1 vagy 7.1-et varázsol a sztereó fülesre? Remélem érthetően kérdeztem :) Köszönöm előre is a válaszokat..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#19967) baluka26 válasza Tamoo (#19965) üzenetére


baluka26
veterán

Legalább valakinek van egy jó napja :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19968) Bodz válasza chrisnagy13 (#19964) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igen, de már attól is megszabadultam. :)) Azzal a kábellel megy a Vica, amit adtak hozzá. Nem érdekel tovább a tápkábel téma. :)

(#19966) tutis: [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#19969) vodkaboy22 válasza tutis (#19966) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Külső hangkari asus xonar u3- u1 valamelyik. Tudnak dolby headphone konverziót, csak a kérdés megéri?
Nekem van egy u3-masom nem használtam ezt a funkciót soha sem pedig nagy ritkán én is gameltem haverokkal meg ha tehetem filmet is nézek de ezek az eljárások annyira a valóságtól elmásított hangot adnak vissza, hogy kuka...
Én véleményem nem kell elfogadni! :R
xbox360 sima stereo füles azt jóvan öcsém így játszik halo4-el meg reach-el.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19970) Bodz válasza tutis (#19966) üzenetére


Bodz
Topikgazda

De hogy legyen egy "komoly" tippem is és mindenáron erre vágysz, akkor: Fiio D03K + Listen L7579e (a kínaiaknak mindenre van megoldása...).

(#19971) Deadzone41 válasza tutis (#19966) üzenetére


Deadzone41
őstag

sajnos nem hiszem, hogy van itt tapasztalat az ilyen dolbys gamer hangkeltőkkel. gondolom valami olyan kéne ami toshlinken kapja a jelet. nézd meg ezt: Astro Mixamp

vodkaboy22: az xbox tud usbn küldeni hangot?

Bodz: ebbe a kis fiio-ba biztos nincs dolby headphone. ez az erősítő meg mit csinál?

(#19972) schawo válasza tutis (#19966) üzenetére


schawo
titán

Asus Xonar DG

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19973) baluka26 válasza Deadzone41 (#19971) üzenetére


baluka26
veterán

Xboxból szerintem csak toszni lehet kifelé hangot, máshogy nem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19974) Bodz válasza Deadzone41 (#19971) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Tudom, de valahogy ki kell húzni a Boxból a hangot. :) Gondolom azt, amit a szívéről írnak, megfelelőnek tűnik a célhoz.

(#19975) guppy válasza baluka26 (#19973) üzenetére


guppy
őstag

audio dodge-al is ki lehet hozni analogot

Ha valaki elég ügyes h telepítsen rá linuxot, akkor valszeg usb-n is tud hangot kicsikarni, bár akkor meg nyilván nem lehet rajta játszani közben, zenehallgatáshoz meg túl hangos.

[ Szerkesztve ]

(#19976) Deadzone41 válasza schawo (#19972) üzenetére


Deadzone41
őstag

azt meg hogy dugod az ikszboxba? :D

Bodz: ez a dolog úgy működik, hogy a játék 7.1 jelet küld a hangkártyának, majd az mindenféle eq-val, meg fázis eltolással átalakítja sztereóra, gyakorlatilag egy binaural szerű felvételt kreálva ezzel. ez az erősítő nem tudom mit csinál, de ha csak sztereó jelet kap, akkor sok jót nem hiszem :D

(#19977) Bodz válasza Deadzone41 (#19976) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ne legyél már ilyen kishitű! :DDD PC-n is van olyan szoftveres megoldás, ami szteróból fake térhatást kreál (a DH is simán), na annál ez se lehet rosszabb.
Linkeltem a Beyer megoldását, akkor az lenne a nyerő? :D

[ Szerkesztve ]

(#19978) schawo válasza Deadzone41 (#19976) üzenetére


schawo
titán

A Zikszboksz elkerülte a figyelmemet. De ma egyébként is nagyon béna vagyok, előre is elnézést kérek a mai jövendő hülyeségeimért. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19979) Deadzone41 válasza Bodz (#19977) üzenetére


Deadzone41
őstag

igen ez a headzone ilyen, meg ha jól értem még valami fejkövető rendszer is van benne. biztos jó lehet, kipróbálnám. az asus meg a creative megoldásával az a bajom, hogy belekever egy kis reverb-et is a hangba, és egy idő után rohadt idegesítő lesz szerintem. kb mintha egy üres, nagy szobába hallgatnál valami gagyi 5.1-et. [link]

(#19980) baluka26 válasza schawo (#19978) üzenetére


baluka26
veterán

Ittál vagy nőztél? ;]

Xboxból hangot kihozni ismerősömnek 5e forintos akármit vettel eBay-ről, és járt hozzá tos kábel is.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19981) contaxg


contaxg
veterán

Bye, bye oversampling...eladtam a Lavryt :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19982) schawo válasza contaxg (#19981) üzenetére


schawo
titán

Hogyé' ment el?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19983) tutis


tutis
őstag

köszönöm mindenkinek a választ, szerencsére sikerült beszereznem egy turtle beach dpx21-es fülest, ebben szettben van a dac, szóval öröm és bódottá :DDD

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#19984) contaxg válasza schawo (#19982) üzenetére


contaxg
veterán

Ilyeneket a Baluka szokott kérdezni! ;]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19985) baluka26 válasza contaxg (#19984) üzenetére


baluka26
veterán

Na mennyiért sikerült eladni tényleg?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19986) contaxg válasza baluka26 (#19985) üzenetére


contaxg
veterán

:))

Gyere át jövő héten (ha tudsz)
Itt lesz vendégségben egy Woo WA7 pár napig.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19987) baluka26 válasza contaxg (#19986) üzenetére


baluka26
veterán

Egyrészt szarul vagyok, másrészt iskolázok.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19988) contaxg válasza baluka26 (#19987) üzenetére


contaxg
veterán

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19989) mexel


mexel
veterán

Mobiltelefon (okostelefon) USB csatiján nem jön ki hang? Azaz oda nem lehet usb-s fejhallgató erősítőt tenni?

(#19990) contaxg válasza mexel (#19989) üzenetére


contaxg
veterán

Ha iTelefonod van vagy egy újabb, Jelly Bean-t futtató androidos készüléked akkor lehet tenni talán

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19991) Zoli133 válasza contaxg (#19990) üzenetére


Zoli133
őstag

A pontosítás végett, megoldható ez a legtöbb androidos készüléken csak kell egy saját kernel hozzá. (Igaz utóbbi a legtöbb esetben nem egy egyszerű művelet)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#19992) mexel


mexel
veterán

Akkor tehát alapból nem támogatott androidon. Mondjuk nem is látok sok esélyt rá.

(#19993) vodkaboy22 válasza mexel (#19992) üzenetére


vodkaboy22
addikt

De! Nekem nexus 7 + egy programmal megy!
Nem tudom van-e specifikus program, de ezt infos ismerősőmtől kaptam elméletileg tegra3mas gépekkel menni-e kell ahol van otg.
ms2-vel megy xonar u3mal megy csak mind2 alap mintavételi frekire áll. ms2 (96k-ra) xonar meg 48k-ra. :W

Ja elméletileg ahol van otg és fut a voodoo playstore-os progi ott alapból a voodoo-val mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19994) contaxg válasza vodkaboy22 (#19993) üzenetére


contaxg
veterán

Milyen OS verzióval?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19995) Deadzone41 válasza Zoli133 (#19991) üzenetére


Deadzone41
őstag

sgs 1-el nem tudod megoldható-e?

(#19996) Polllen válasza vodkaboy22 (#19993) üzenetére


Polllen
nagyúr

Melyik voodoo alkalmazásra gondolsz? ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19997) kolosanyi válasza Deadzone41 (#19995) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nexus S-en 4.1-ig nem találtam, rá megoldást, azóta nem Nexust használok. OTG is csak úgy ment, hogy saját táppal rendelkező eszközt kötsz rá, abból is csak korlátozott keretek között valósult meg a kompatibilitás (pl külső vinyókat nem akart felismerni a telefon). SGS-nek viszont asszem MHL kimenete van, lehet, hogy megoldható.

(#19998) bajnokpityu válasza kolosanyi (#19997) üzenetére


bajnokpityu
félisten

külső winyókat az Ntfs miatt nem ismert fel, erre van már megoldás.

usb audiohoz 4.1es JB kellett hozzá+ driver az USBs cucchoz(kernel)+ olyan telefon,ahol pendrivet rá lehet kötni. Utóbbi miatt galaxy Sen nem várható,h legyen rá megoldás.

essencet látta már a teló,de soha nem essencen jött ki a hang, hanem az SGN-en. aztán nem érdekelt tovább

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19999) mexel


mexel
veterán

Akkor nem is próbálgatom sgs 1-el, ha simán nem megy akkor nem foglalkozom vele. :)

(#20000) vodkaboy22 válasza contaxg (#19994) üzenetére


vodkaboy22
addikt

4.2.2 gyari ROM terminalbol inditott alkalmazas tehat dalvikmachine rendszerszint alatti.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.