Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108690) Fire/SOUL/CD válasza Cs1csó (#108689) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem pénzről beszéltem... :B
Amikor kimentem kb 2,5 hónapja, akkor nem fogadták el az oltási papírjaimat (Ügyfélkapuról nyomtattam, amit csak lehet, + plasztik kártya, Szputnyikot kaptam)
Első körben le kellet fordíttatnom daccs-ra (mert köztudottan angolul nem beszélnek ugye (nem a lófaxot nem)) 65 Euro...
De a sok mecsetbubus (Amsterdam és Rotterdam közt ingáztam és még véletlenül sem vagyok rasszista) azok meg bammeg mentek mindenfelé ezerrel, úgy, hogy ZÉRÓ oltás... :W
Most is csak azért jöttem haza, mert haver is jött(kettős állampolgár, vagy 25 éve kint él), mert Ő is csak kb. 10 napja kapta a Pfizer 2. löketet (47 éves amúgy, most került csak sorra, szvsz ez szégyen), de most szigorít Holland, hogy akinek nincs meg a 3 hét a 2. oltás után, az a következő hetet követő héten már csak karantén meg egyéb szopacs után mehet csak vissza... :W

Nevetségesnek -nem, inkább vérlázítónak- tartom, hogy aki ott él 25 éve, avagy kimegy melózni (minden papír megvan, legális, az naptól be vagy jelentve, EÜ megy, adó megy stb stb) azt szopatják, azokat meg nem, akik semmilyen módon nincsenek oltva, de még csak nyilvántartásban sem szerepelnek adott esetben, Téged meg ellenőriznek 1-2 naponta...

Hollandia itt tart...

UI: Diszkók/PUB-k/Mariskák stb stb tömve, csak daccsul szólaj meg, mert azon kívül kellemetlen meglepetés érhet...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.