Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109101) lacafaca válasza Z.É.T. (#109098) üzenetére


lacafaca
őstag

:K
ezek a dolgok nincsenek egy vers elmondásának szintjén, dolgok és összefüggések, amiknek kifejtése szinte lehetetlen egy fórumon...2008 óta gyűjtött anyagok, dokumentumok, videók, többmill bite...ez olyan, mint amikor az 5 éves gyerek megkér, magyarázzad el neki, hogyan működik a falban a birkózógép...elmonhatod neki, de fölfogni nem fogja, max csak azt, hogy földhöz vágja...aztán van akinek le kell dugóznia, mert a kölke értetlen...na én itt bedugtam azt :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109102) Z.É.T. válasza lacafaca (#109101) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(((ugyanez itt is, csak 1994 óta és nem dokumentumok, hanem a legtöbb engem érdeklő aspektust úgy jártam körbe, hogy belemerültem a világába, amennyire a lehetőségeim és a képességeim engedték és belülről máshogy néz ki egy csomó minden, mint kívülről... Na, majd egyszer iszunk egy kumiszt, kovászosubi-levet és egyeztetjük óráinkat :K )))

(#109103) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Gondolom a kemenyvonalasok meg most is latva az eredmenyeket ki vannak borulva,hogy megtartottak az Olimpiat.
Az egyik legjobb meg a korulmenyek ellenere is!

(#109104) syberia


syberia
veterán

Nem is hülyeség teázni nyáron. ;)

https://howbad.info/

(#109105) pjen válasza Gsx-rr (#109103) üzenetére


pjen
félisten

Azért erről Tokio lakosságát kéne inkább megkérdezni.

(#109106) t72killer válasza pjen (#109105) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekik kuss van, mint jellemzően minden adófizetőnek. Fizesd a cirkuszt/pár sportoligarcha hasznát, kerülgesd az építkezéseket - majd jobb esetben bontásokat, rosszabb esetben Pripyat-klónokat.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109107) Asbee válasza pjen (#109105) üzenetére


Asbee
veterán

Miért ? Mit árt nekik ?

[ Szerkesztve ]

(#109108) Gsx-rr válasza pjen (#109105) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Biztos a sok szazezer ember aki profitalt belole vegigsirta az egeszet!

(#109109) BalanceR válasza Gsx-rr (#109108) üzenetére


BalanceR
addikt

Jah, én is alig tudom hova lapátolni azt a rengeteg pénz, amit az EB hozott, de több millió Magyar van ezzel ugyan így, pont ezt akarják a japánok is.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109110) pjen válasza Gsx-rr (#109108) üzenetére


pjen
félisten

Azért olyan sok nem, ha csak nem vesszük profitnak az ajándék vírust.

(#109111) t72killer válasza Gsx-rr (#109108) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Tokió-i agglo lakossága mennyi is, 37millió? Ebből hányan is kapnak fizetést/munkát/stb az olimpiával kapcsolatban? Esélyes, hogy nem lesz 100ezer, és ezek túlnyomó része bőven találna máshol is munkát a városban (baj is lenne, ha nem, mert különben mehetnek is munkanélkülire ahogy vége a cirkusznak).

Pénzhegy, kidobott építő és egyéb anyag-hegyek, illetve a korábbi, covid-mentes cécók alkalmával jött még hozzá millió repkedett mérföldnyi CO2, ami miatt engem, melóba járó autóst b.sztatnak, hogy cseréljem a verdát "csupaóccó" Teslára.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109112) Asbee válasza pjen (#109110) üzenetére


Asbee
veterán

Fejtsd ki ezt az ajándék vírust, kérlek. Egy ökörség bármit ezzel kapcsolatban az olimpiára fogni.
- az emelkedések már az olimpia előtt megindultak. Ezért is az utolsó pillanatban is kérdéses volt megrendezik-e
- szigorú szabàlyok vannak, elkülönítés minden olimpiával kapcsolatos embernél
- tesztelések voltak vannak, azonnal kiszűrték aki covidos

1-2 hülye volt aki megszegte a szabályokat, azonnal hazaküldték. Szóval az olimpiára fogni bármi ajándék vírust és ezzel kapcsolatos emelkedést, ócska duma és nagyon unalmas. Kezdődött az EB-vel, nem történt semmi. Most az Olimpia, majd jön aug 20….. Mindig kell egy ellenségkép.

(#109113) tom_tol válasza Z.É.T. (#109102) üzenetére


tom_tol
addikt

Na ne. Zsák a foltját? :Y

(#109114) pjen válasza Asbee (#109112) üzenetére


pjen
félisten

Gugli a barátod, írd be: a covid hatása az olimpiára, olvasgassál.

(#109115) Z.É.T. válasza tom_tol (#109113) üzenetére


Z.É.T.
őstag

:DDD
Láthatod, ugyanazt gondoljuk és én sem hordok alsógatyát! ;]

(#109116) Asbee válasza pjen (#109114) üzenetére


Asbee
veterán

Most covid hatása az olimpiára vagy olimpia hatása covid szempontból. Döntsd már el. Össze vissza beszélsz… :W

(#109117) lacafaca válasza Z.É.T. (#109115) üzenetére


lacafaca
őstag

:U :DDD skandallum :Y

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109118) #76500480


#76500480
törölt tag

Nem kell Koreába menni, hogy lássunk eseteket. Környezetemben egy fiatal lány az intenzíven szenved herpesz okozta agyvelogyulladasban. Szputnyikot kapott.... Rokona szintén, annak az ajkán jött ki a herpesz...oltás után. De tudnek mesélni 3 csocsu fiúról negatív biopszia eredménnyel a nyirokcsomonal. Lányt pelenkazzak, több napig eletveszelyben volt, már felismeri a szüleit. Elején annyi baja volt, hogy rengeteget aludt es gyenge volt.

Számolom a napokat a második vektor után.... :U

[ Szerkesztve ]

(#109119) pjen válasza Asbee (#109116) üzenetére


pjen
félisten

Nem hiszem, inkább Te.

(#109120) lacafaca


lacafaca
őstag

minyálenn :DDD [felkavarókép :D ]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109121) BalanceR válasza lacafaca (#109120) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem merek tákattintani.... Tőled kitelik hogy dickpic. :D

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109122) lacafaca válasza BalanceR (#109121) üzenetére


lacafaca
őstag

csak a körmöm :DDD de már eltávozott ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109123) Gsx-rr válasza t72killer (#109111) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hanyan epitettek fel az Olimpiai helyszineket? biztos nem 2000-en.
Amugy meg nagyon nagy dicsoseg ez amit ott elertek a Magyarok is, ennek kene orulni, nem megint a szokasos rosszindulatot kellene kozvetiteni!

(#109124) Gsx-rr válasza #76500480 (#109118) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Most hallottam en is hasonlo esetet, valakinek a karjan jott ki fekelyes seb, es egyelore nem sikeres a kezeles sem.

(#109125) BalanceR válasza lacafaca (#109122) üzenetére


BalanceR
addikt

Ősszel a fák ledobják a leveleiket, te meg a körmeid?
A konteókutatás helyett ezt kellett volna keresned, most nem lenne ez. :P

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109126) pjen válasza Gsx-rr (#109123) üzenetére


pjen
félisten

Utána néztél már mi történik azokkal a helyszínekkel a játékok után? Egyébként nem rosszindulatról van szó, inkább felesleges és tulzott kockázat vállalásról.

(#109127) S e t h válasza pjen (#109126) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ejj már, nem érted, a nagybetűs Magyarok a lényeg, a többi le van tojva.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109128) Gsx-rr válasza pjen (#109126) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hany embert engedtek be kulfoldrol?
Valoszinu kevesebbet,mint mi az EB-n es ,majd a Vadaszati kiallitason fogunk!

(#109129) lacafaca


lacafaca
őstag

jajj syb...ne feszítsed túl a húrt :(( ;] :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109130) syberia válasza lacafaca (#109129) üzenetére


syberia
veterán

:DDD Tehetek én róla hogy egy biológus nem fér a bőrében? Súgnak nekem.. :D ;]

https://howbad.info/

(#109131) lacafaca válasza syberia (#109130) üzenetére


lacafaca
őstag

és folytatja :D ...főleg ha tudnák, hogy nem zörög a haraszt ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109132) syberia válasza lacafaca (#109131) üzenetére


syberia
veterán

[link] ;]

https://howbad.info/

(#109133) pjen válasza Gsx-rr (#109128) üzenetére


pjen
félisten

Akkor mi érteme is volt?

(#109134) pjen válasza Gsx-rr (#109123) üzenetére


pjen
félisten

Egyébként piszok nagy dicsőség, főleg ha lélekszám alapján nézzük. Közben szinte minden mutatóban ami a gazdaságot jólétet jellemzi az utolsó háromban vagyunk az EU ban. Már szlovákiában is 900 euró a minimál bér.30000 ember van az Eü várólistán, miközben100 millió forintot adunk egy aranyért.30000 fős stadionokat építünk 3000 lelkes falvakba, de a kórház bezár orvos hiány miatt. :C

(#109135) Coyot válasza pjen (#109134) üzenetére


Coyot
őstag

Jajj csak a valóságot ne írd le ide, még a végén mi lesz!

Má' nem

(#109136) radi8tor válasza pjen (#109133) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Országimázs.

⭐ Stella

(#109137) pjen válasza radi8tor (#109136) üzenetére


pjen
félisten

Érdekes valahogy a többi országot nem érdekli annyira.Négy évente 10 perc ünneplés.Pont a Bárdosi nyilatkozott valamelyik nap.Akkor a helyén kezelték a sportot.Gondolom az ország imázsnak különösen jót tesz, hogy már csak a lakatlan szigeteken alacsonyabb a minimál bér.

(#109138) radi8tor válasza pjen (#109137) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagyon antiszoc vagy ma. ;)
Hogyne érdekelné a többi országot, minden 4 évben komoly pályázatok vannak beadva hogy asszem' 8 év múlva hol legyen.

Ezzel természetesen nem azt mondom hogy támogatom az itthoni Olimpiát, de egy buborékban megrendezett világverseny szerintem semmivel nem rosszabb, mint egy Majka koncert. Sőt!

Bárdosi egy celeb, aki már nem tud labdába rúgni az élsportban. [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#109139) pjen válasza radi8tor (#109138) üzenetére


pjen
félisten

Kiöregedett, persze. Ahogy a többi sportoló is.A megrendezés nyilván érdekli, hiszen 10 évig lehet mutogatni a létesítményeket.De ha megfigyeled pont nem a jóléti államok nyerik a versenyek nagy részét. Inkább a problémák elfedésére jók ezek.Igaz hogy nálunk a legalacsonyabb a minimál bér, de mennyivel jobban futunk mint a Norvégok.Építünk egy stadiont ahol 10 kiválasztott 5 évig gyakorolja a távolba nézést Aztán megnyeri az olimpiát.Kinek jó ez?Kb 50 embernek, de annak nagyon.

(#109140) Cs1csó válasza pjen (#109139) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1
Szanálnám a profi sport támogatását. Oldják meg házaljanak a "nagy" cégeknél. Tetoválják magukra: "szeretem a Coca-Cola-t nem úgy mint Cristiano Ronaldo!"

Csak és kizárólag a tömegsportot, egy kis porfészekben is legyen legalább 1-2 műfüves pálya, kisebb olcsóbb kivitelezésű uszoda ahová olcsón lehet menni úszni akár a pórnépnek is.

(#109141) Gsx-rr válasza pjen (#109134) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha nem érted a sport és az élsport lényegét ami kultúránk alapját is képezi Évezredekre visszamenőleg akkor elég nagy baj van!

[ Szerkesztve ]

(#109142) pjen válasza Gsx-rr (#109141) üzenetére


pjen
félisten

Sportnak értem a lényegét, az élsportét nem. Minél fejlettebb egy társadalom annál kisebb az élsport jelentősége.Kezd sorolni az osztrák, luxemburgi, norvég stb olimpiai bajnonokat. Viszont náluk van papír a wc n.Nem világelsők a covid halálozásban, nincs 14000 ezres várólista egy szürke hályog műtétre.Szerintem nálunk és a hasonló látszat, kirakat országokkal van elég nagy baj.

(#109143) Cs1csó válasza pjen (#109142) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#109144) Gsx-rr válasza pjen (#109142) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Minden sportágban különböző a támogatás. Nézd meg birkózásban a két érmünket!
Töredékét nem kapják annak a küzdősportban de ezt nagyjából az egyéni sportágakra el lehet mondani,
Mint egy B csoportos focista

[ Szerkesztve ]

(#109145) pjen válasza Gsx-rr (#109144) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem csak ìrsz, nem olvasol.Aki az első aranyat nyerte, vivó és egyéniben nyert.100 milka + egyéb juttatások+ élet járadék.Miről is beszélünk?Azzal, hogy vagyonokat költünk pár kiemeltre nem lesz egészségesebb a ñép.A foci pályára nem mehet be a pórnép.Én együtt melóztam Tozdasi Ildivel, mikor világbajnok lett utána is bejárt melózni.

(#109146) Gsx-rr válasza pjen (#109145) üzenetére


Gsx-rr
veterán

varj egy kicsit!
Nem az Olimpia dijazasról beszeltem ,hanem az altalanos kulonbsegekrol a sportagak finanszirozasaban.
A vadaszati kiallitasra elkotott osszeg megvan?
70 Milliard.

Es az Olimpikonok dijazasan vagy kiakadva?

(#109147) Cs1csó válasza Gsx-rr (#109146) üzenetére


Cs1csó
félisten

"is"
Se a vadászati kiállításra nem kellene egy kummányi állami pénzt költeni, se állami pénzen stadiont építeni MAGÁN fociklubboknak (az Arsenal sem Brit adófontokból épített stadiont) és persze a profi sportra sem kellene.

(#109148) lacafaca


lacafaca
őstag

[btvidi] áldás ez az ember :C

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109149) Gsx-rr válasza lacafaca (#109148) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az osszes Amerikai ismerosom rohog rajta

(#109150) Gsx-rr válasza Gsx-rr (#109149) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mondjuk szerintem az egesz vilag is.
Es meg a Trump volt a bohoc :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.