Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109701) BalanceR válasza Gsx-rr (#109696) üzenetére


BalanceR
addikt

Agyhalott mi?
Bizonyára nem az van, hogy bedobta valamelyik " tesco árufeltöltő virulógus" mármint "Ph.D.-s vakcinahezitáló" (Remélem így megfelel kávézacc :) ) ez a képet egy anivaxx csoportba minden infó nélül, csak hogy jöjjenek a likeok, meg a felháborodott, a hölgyet degradáló kommentek. Ez nem lehetett így! Kizárt!
Szóval te biztos tudod, hogy:
-Mikor készül a kép?
-Hol készült a kép?
-A zipline/felvonó üzemeltetője a kép készítésének idején milyen feltételekkel üzemelhetett?
-Van infód a hölgy egészségi állapotáról.
-Tudod, hogy nem azért visel maszok, mert ő maga beteg (bármilyen csepfertőzéssel terjedő légúti betegség)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109702) kwzatz válasza BalanceR (#109694) üzenetére


kwzatz
őstag

Mondom én, hogy egyre szűkösebb az a reakció...

De ez mit bizonyít? Szerinted miért írtam le azt a kommentet, talán mert annyira titkolom? Az előző hsz-ben kifejtettem, mi is az a topic. Meg lehet próbálni cáfolni, de ha az ember beleolvas, akkor elég gyorsan látja, hogy mentális problémákkal küzdő, rettegő emberek írnak oda főleg, akiknek egy része saját bevallása szerint is hipochonder. Ahogy írtam, a legkevésbé sem zavar, ha egy csoport másképp gondolkodik mint én, sőt, pénzügyi döntéseknél remek módon használható például megerősítésnek. :D
Mit gondolsz amúgy, téged banolnának, ha egy laposföld topicban szórnád a tudást? :DDD Akkor én is mondhatnám, hogy más is látja, hogy "megkérdőjelezhetőek" az állításaid? Ez csak a csoport nézeteinek a függvénye.
Mi az egyébként, amit színtiszta igazságnak állítottam be és akkora felháborító hazugság/téves információ? A legtöbbje feltételezés, amiket valamilyen alapra építettem. Szóval csak egyet, ha kérhetek. :D

[ Szerkesztve ]

(#109703) csapee válasza Gsx-rr (#109696) üzenetére


csapee
senior tag

Egy dél Tiroli kép, most szigorították a szabályokat. Speciel ha tömegközlekedési eszköz a libegő akkor kötelező a maszk. Annyi enyhítés van hogy nem kell az FFP3.

Egy Facebook csoportban jó vitaindító, de ide kevés sajnos.
Next bitch please... ;]

Csapee

(#109704) kwzatz válasza BalanceR (#109701) üzenetére


kwzatz
őstag

Nekem ezekkel az a problémám, hogy minden ilyen eltereli a figyelmet a lényeges kérdésekről, és a közösség további bomlasztására jó csak, mindegy, hogy melyik oldalról linkelünk be képet, videót, stb. szélsőséges elemekről, az a lényeg, hogy a másik oldal hőbörögjön. Lehet a kép photoshopolt is akár, számomra ezek nem érdekesek.
(viszont láttam már olyat, hogy egy hölgy kilépett a házából, a háza előtt feltette a maszkot, majd elsétált az 5 méterre lévő kocsijáig, mindezt úgy, hogy 60-80m-es körzetben nem volt senki, ketten sétáltunk arrafelé lassú tempóban a másik oldalon... szóval vannak szélsőséges esetek, nem feltétlenül kell hozzá semmi, amit említesz)

csapee: "Egy dél Tiroli kép, most szigorították a szabályokat. Speciel ha tömegközlekedési eszköz a libegő akkor kötelező a maszk."
Mondjuk azért ha ez lenne a szabály, akkor azért el lehet gondolkozni azon, hogy értelmesek-e a szabályok. Gondolom, ha a kútba kellene ugrani, mert ez a szabály, azt te sem tennéd meg. :D (bár sajnos van egyébként példa durvább agymosásra is a történelemben) Sokan nem kérdőjeleznek meg semmit, de azért kellene lenni egy határnak. Egyébként az elmúlt másfél évben tengernyi példát lehetett látni elképesztően retardált, illogikus szabályokra világszerte, kormányzati vagy intézményi szinten.

Ezt pl. máig nehéz feldolgozni, sajnos csak egy a sok közül :D :
US high school band

[ Szerkesztve ]

(#109705) Gsx-rr válasza BalanceR (#109701) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Bocs! enyhe volt a kifejezes!
Talan csaladtag?
Szanalom es megvetes kevereke amit erzek az ilyen maszkos barmok lattan az utcan!

Csapee: itthon is van ra pelda hajnal 5 kor egyedul az utcan

[ Szerkesztve ]

(#109706) S e t h válasza Gsx-rr (#109705) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hidd el, mi is ezt érezzük amikor egy ilyen primitív sügér szavaival szembesülünk a ph fórumán.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109707) Gsx-rr válasza BalanceR (#109701) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Vicces ,hogy aktivan latogatod az ilyen facebook csoportokat, amirol pl nekem sincs tudomasom
Amugy meg ne csodalkozz!
olyan banasmodot varj el masoktol ahogy te bansz masokkal!
Szelsosegesseg peldakepe itt te vagy , a miertjet en sem ertem!
Negativ es ellenszenves reagalasokat te generalod!

(#109708) Gsx-rr válasza S e t h (#109706) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Menj ki az utcara es rajossz halisten milyen kevesen vagytok. Te is elhiszed ez a topic reprezentativ?
Elarulom nagyon kevesen vagytok ezzel az ellenszenves szelsoseges elvakult dumaval

(#109709) S e t h válasza Gsx-rr (#109708) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ellenszenves duma? Úgy fröcsögsz mint az ovis, akinek elvették a homokozóban a lapátját.
Én nem tudom, hogy mi az oka annak, ha vki maszkot visel, ugyanis NEM ISMEREM az illetőt, a hátterét, egészségi állapotát, de a te megnyilvánulásaid annál többet elmondanak rólad.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109710) RubbishBin válasza Gsx-rr (#109708) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Én konkrétan meglepődtem tegnap, amikor olvasgattam itt. Azt hittem már nem nagyon van olyan, aki 2 pofára tömi ezt a több sebből vérző, átlátszó hülyeséget. Nem tudom, hogy őket meddig kell még szopatni hogy kapcsoljanak.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#109711) BalanceR válasza kwzatz (#109704) üzenetére


BalanceR
addikt

"közösség további bomlasztására jó csak"
Karcolj egy piros szivecskét a naptáradba, mert...
Végre valamiben egyetértünk. :C :R
Az ilyen tartalom nem alkalamas semmi másra, mint hangulatkeltésre mindkét oldalon (ha binárisra vesszük a figurát) nem edukál, nem indít értelmes beszélgetést, vagy értelmes vitát, nem válik előnyére sem a megoszójának, sem a rá reagálóknak, sem a közösségnek, ahová bedobták.
Die Hard 3 első 5 perc táblával a gettóban...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109712) csapee válasza kwzatz (#109704) üzenetére


csapee
senior tag

10.000 EUR a felső határa ha megsérted a szabályt, halmozott ha kilatszik a Csabai kolbász vége a szadbol (magyarokat kedvelik). Én is felvenném ha muszáj.

Csapee

(#109714) Asbee válasza Gsx-rr (#109708) üzenetére


Asbee
veterán

Azért ne haragudj de tényleg a legalja így vélekedni és így bekattanni, egy maszkos ember láttán. Ki nem szarja le ki hol hogyan hord maszkot. Árt neked? Nem. Akkor meg? Ugyanaz a szint mint amikor a vírusrettegő elvakultnak habzik a szája mikor lát valakit akin nincs. Mire jó ez.

(#109715) Z.É.T. válasza #20749568 (#109713) üzenetére


Z.É.T.
őstag

😀 😘

[ Szerkesztve ]

(#109716) kwzatz válasza csapee (#109712) üzenetére


kwzatz
őstag

Én ezt értem, de a szabály önmagában ettől még lehet teljesen retardált és illogikus.

BalanceR: Sok dologban egyetértünk, csak általában nem arra térek ki én sem, a legtöbb magától értetődő. Én abban látom köztünk a legnagyobb véleményeltérést, hogy azokkal ellentétben, aki mindenben konteót feltételez, te a spektrum másik oldalán gondolkozol ugyanolyan szélsőségekben, ami a múlt példáinak ezreit tekintve számomra ugyanúgy idegen és szerintem meglehetősen naiv. Gondolom ad egyfajta biztonságérzetet, és valahol ez is egyfajta, már-már vallásos hit, csak nem az egyházban. El tudom én ezt fogadni.

(#109717) natë


natë
nagyúr

Szerintem be kellene zárni a topikot.

3..2...1....támadás

[ Szerkesztve ]

(#109718) Gsx-rr válasza Asbee (#109714) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ne csodalkozz mikor itt oltasellenesnek vannak titulalva emberek, a rajuk aggatott jelzokrol ne is beszeljunk.
Eleg tegnapig visszaolvasni!

(#109719) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

De sok szabadidőtök van. :))

⭐ Stella

(#109720) BalanceR válasza radi8tor (#109719) üzenetére


BalanceR
addikt

Mert a gépek elveszik a munkát!
:))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109721) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

van ilyen is nem is kevés :)

(#109722) radi8tor válasza nagylaci6417 (#109721) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aucs. :U

⭐ Stella

(#109723) syberia válasza syberia (#106788) üzenetére


syberia
veterán

Az áthúzott mondat margójára:

"Increased risk of severe disease amongst those vaccinated early."

(#109721): Az infektológus (toxikológus?) szakvéleményéhez:

"Immunization is also making once-rare or nonexistent genetic variants of pathogens more prevalent, presumably because vaccine-primed antibodies can’t as easily recognize and attack shape-shifters that look different from vaccine strains. And vaccines being developed against some of the world’s wilier pathogens — malaria, HIV, anthrax — are based on strategies that could, according to evolutionary models and lab experiments, encourage pathogens to become even more dangerous."
Vaccines Are Pushing Pathogens to Evolve

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#109724) BalanceR válasza nagylaci6417 (#109721) üzenetére


BalanceR
addikt

Először is gratulálok a screenshot skilledhez, igazán remek. :C
Másodszor meg #109711

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109725) nagylaci6417 válasza BalanceR (#109724) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

telefonnal fotóztam és akkor mi van???Te amúgy mit próbálsz kompenzálni a nagyképű aroganciáddal?

(#109726) radi8tor válasza BalanceR (#109724) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, szerintem is szívj el egy cigit vagy igyál egy kólát. De most már tényleg fejed felett a banhammer.
Oké hogy ez egy laza topik, de tényleg kapcsolj át valami normálisabb üzemmódba vagy csak szimplán hanyagold a topikot. :R

⭐ Stella

(#109727) BalanceR válasza radi8tor (#109726) üzenetére


BalanceR
addikt

Át leszek bannolva a komolyba?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109728) S e t h válasza BalanceR (#109727) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért nem tudsz normálisan viselkedni? Egy lobotómia után semmi gond nem lenne veled és be tudnál illeszkedni. :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109729) BalanceR válasza S e t h (#109728) üzenetére


BalanceR
addikt

Jössz velem mingyá' te is! :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109730) kwzatz válasza S e t h (#109728) üzenetére


kwzatz
őstag

"Egy lobotómia után semmi gond nem lenne veled és be tudnál illeszkedni. :DDD"
Mármint a "komolyba". :D

De az is jó, ha kezdésnek beírja, hogy mindig fertőtleníti az ételt Domestos-szal, illetve amikor az orvos nem figyelt oda, akkor benyomott magának egy bónusz Pfizert. A tenyerükön fogják hordozni. :D

(#109731) BalanceR válasza kwzatz (#109730) üzenetére


BalanceR
addikt

Az igen, ma sziporkázol.
Hajt az adrenalin, mert sehol nem vesznek komolyan?
Ha nem elfogult a moderáció, ha én megyek, te is jössz ;)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109732) kwzatz válasza BalanceR (#109731) üzenetére


kwzatz
őstag

Oh, szóval úgy működik, hogy a szarkazmus (lobotómiás komment fentebb) csak az egyik irányban oké, a másik, úgynevezett "komoly" topic irányában felháborító, értem. Csak kíváncsi voltam.

"Hajt az adrenalin, mert sehol nem vesznek komolyan?"
Mármint ki nem vesz komolyan? Te? Az miért zavarna? :D Egy ideje már nem azt látom a fontos kérdésnek, hogy engem ki vesz komolyan, hanem hogy nekem kit kellene komolyan vennem. Te pl. egész gyorsan kiestél. :D Produktívabb és eredményesebb rengeteg szempontból ez a nézőpont, annyit elárulhatok.

"Ha nem elfogult a moderáció, ha én megyek, te is jössz."
Annyira nagy érvágás ez sem lenne, csak produktívabbá tenné a napom.

(#109733) , válasza Gsx-rr (#109705) üzenetére


,
addikt

Az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásokkal csak saját magad minősíted.
Nem azok a barmok, akik hordják, hanem pont azok, akik nem.

(#109734) lafaty80 válasza , (#109733) üzenetére


lafaty80
őstag

+1

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#109735) Gsx-rr válasza , (#109733) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hajra! Soha ne vedd le!

(#109736) t72killer válasza csapee (#109703) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezek is utólag próbálják az eszet osztani, tavaly év elején nem kellett volna beerpongozni és egy mutánskörrel kevesebb hátrányunk lenne.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109737) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Jó volt. :D

⭐ Stella

(#109738) GoodSpeed válasza radi8tor (#109737) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ezek közül hány fog vajon hörögni az intenzíven pár héten belül?
Tegnap voltam utoljára bevásárolni a Pennyben, majd a harmadik oltás, és a negyedik hullám után tervezem visszatérni... ezek meg ott önfeledten tömegben... bíznak az immunrendszerükbe, ha már a szellemiképességükbe vetett hitük alaptalan, legalább legyen nekik egy vékonyka szalmaszál 😃

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#109739) radi8tor válasza GoodSpeed (#109738) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Páran már most is krákogtak, én fent álltam a magasban talán nem kaptam belőle.
Ez van, valamiben meg kell halni. :D

Maszkos embert amúgy egész idő alatt (kb 1 óra) 5-öt láttam.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#109740) RubbishBin válasza GoodSpeed (#109738) üzenetére


RubbishBin
senior tag

#mindmeghal

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#109741) Cs1csó válasza radi8tor (#109739) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mindenki - is - be van oltva (mennyi kb. 6,5 millió a 10-ből?) úgyhogy no para.

(#109742) radi8tor válasza Cs1csó (#109741) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mondjuk igaz, mellettem is valami fradista érzelműek voltak, ők csak úgy mehettek focimeccsre ha beoltatták magukat.

⭐ Stella

(#109743) lacos001 válasza RubbishBin (#109740) üzenetére


lacos001
senior tag

#remegazintenzív
#sokfelelőtlen
#miattukszívnaksokan
#immunrendszer
#Dvitamin
#gődény
#mindjártiskola
#sokgetszinyaraló

vmi kimaradt? :D

(#109744) Gsx-rr válasza GoodSpeed (#109738) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezt komolyan gondolod?
3 honapja ez van a szorakozohelyeken ,Balatonon ,Foci Eb Fesztivalok,stb es senkinek semmi baja.
Ez mar tenyleg sajnalatramelto ha igy elsz!
Hany hetem van hatra?
Ja akkor Radi neked is meg vannak szamlalava a napjaid

[ Szerkesztve ]

(#109745) kwzatz válasza GoodSpeed (#109738) üzenetére


kwzatz
őstag

Emberek jól érzik magukat, kint a friss levegőn mosolyogva, ahelyett, hogy inkább rettegve rohadnának gázmaszkban 10+ boosterrel a következő 40-50 évben bent a szobában. Hallatlan.

[ Szerkesztve ]

(#109746) Asbee válasza GoodSpeed (#109738) üzenetére


Asbee
veterán

Az ilyen komment is magas szellemi képességre vall. Ez megy 2 hónapja kb, csak szólok. Lehet kicsit kikéne mozdulni néha otthonról és te is tudnád zajlik az élet.

[ Szerkesztve ]

(#109748) RubbishBin válasza Gsx-rr (#109744) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Én már háromszor meghaltam nyár eleje óta. :D
Ennyire rettegni, hihetetlen... Számtalanszor voltam tömegben mióta van a vírus, ezek között sok reptér volt, és 4 különböző ország. A legnagyobb bajom egy 2 órás orrdugulás volt 2019 decembere óta, mert szerintem allergiás voltam egy összetevőre a sörben amit ittam.
Ja, és 2 hetet egy szobában töltöttem egy pozitívval. Nem sikerült elkapni. Lehet a buszon kéne nyalnom a kapaszkodókat, vagy passz.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#109749) t72killer válasza radi8tor (#109739) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha rhino járvány is van (van, mert a családban is volt krákogós-taknyos, több teszt alapján sem covid betegség) akkor kevesen.

#109746: többekkel ellentétben esetleg látott már exponenciális függvényt :F?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109750) daneel_hu válasza lacos001 (#109743) üzenetére


daneel_hu
addikt

"#remegazintenzív
#sokfelelőtlen
#miattukszívnaksokan
#immunrendszer
#Dvitamin
#gődény
#mindjártiskola
#sokgetszinyaraló
vmi kimaradt? :D"

Utána ugyanez lesz csak klímaváltozásosban... :U :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.