Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109401) -Skylake- válasza daneel_hu (#109400) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mondjuk ennek a topiknak a fele.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#109403) syberia válasza csƵ (#109352) üzenetére


syberia
veterán

Lehetséges hogy van összefüggés.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#109404) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Dominikan mar itt tartunk:

Gamma variant has high incidence in the country

(#109405) Fire/SOUL/CD válasza lacafaca (#109368) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szia LACA!

Zalában szoptunk... (nem miattad persze, mentünk de EKKORA szopást)
Képzeld, tönkre ment a TARGONCA.... :W :DDD
3-an pakoltunk fel, kb. 13 tonna építőanyagot... Nem vagyok kicsi, de ez nekem is fájt... :DDD
(Meg itthon is (bár itt már voltak hozzám hasonló "ogrék"..., az már nem volt ekkora szopacs estep 9-kor) :))
Szóval bocsesz, de a tető nem megy fel magától, meg a (térképen nem jelzett kút) sem temetődik be... :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#109406) Z.É.T. válasza Gsx-rr (#109404) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nem meglepő, ez a P.1 azaz a "brazil" új nevezéktan szerinti neve.

(#109407) t72killer válasza Z.É.T. (#109406) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez abszolút darabszám? Csak mert fura, h USA-nak több van belőle, mint a braziloknak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109408) Csókolom válasza t72killer (#109407) üzenetére


Csókolom
tag

valoszinüleg ezert neveztek at a brazilt idöközben Gamma-ra -

(#109409) Csókolom


Csókolom
tag

itt a 11 most letezö nagyobb mutans, es az is, hogy hol talaltak meg öket elöször. Szertintem feltetelezhetö: [link] , hogy ezek a mutansok siman ide oda fognak ugralgatni a kontinensek között a közeljövöben, a turizmus miatt is

(#109410) FіkuszKukіsz válasza syberia (#109403) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ezek a grafikonok nem mondanak semmit.
A súlyos eseteket kell nézni. Ez a tegnapi adatok szerint, 100ezer főre: 2xoltott 19, 1xoltott 41, oltatlan 119 [link]

Akkor most mi függ össze mivel?

Romanes eunt domus

(#109411) Csókolom válasza FіkuszKukіsz (#109410) üzenetére


Csókolom
tag

szerintem a "Betegek kor és nemek szerinti megoszlása" abra vilagosan mutatja, hogy az oltas valamennyire hatekony, mert nem azert fertözi a virus pozitivra a fiatalokat, amit mondanak, hogy mert öket jobban szeretne most az delta varians, hanem azert, mert ök kevesebben lettek beoltva.
A 20 eves+ nal pedig egyre többet oltottak be es mutaja az arbra, hogy a kor elörehaladtaval egyre kevesebb a beteg. A jobb oldali abra azert meredekebb, mert az idösebbek egyebkent is ovatosabb eletet elnek.
A fiatalok 20 alatt pedig nem lesznek olyan könnyen sulyos betegek ettöl...

[ Szerkesztve ]

(#109412) t72killer válasza Csókolom (#109409) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109413) Csókolom válasza t72killer (#109412) üzenetére


Csókolom
tag

bemasoltam egy mondatodat az alairasomba, mert nagyon jo -kar, hogy nem en irtam le! :) (remelem nem zavar)

(#109414) t72killer válasza Csókolom (#109413) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nyugodtan :R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109415) gergo5991


gergo5991
őstag

[link] esetleg heti 1 ótás?

(#109416) #76500480


#76500480
törölt tag

Helyzetjelentés: Szerencsére a környezetemben oltási reakciók nem lettek maradandók… Elmúlt a Astras hónalj nyirokcsomó duzzanat, ill. fiatal felnőtt szputnyikos duatlonos már sportolni akar herpes simplex enchephalitis okozta megpróbáltatások utan(pelenkazas, intenzív+2-3 nap életveszélyben, memoriazavar stb.). Rokona megúszta egy ajakherpesszel. Orvosok először autoimmunbetegsegre gyanakodtak, de papírra úgy se merik rávésni, hogy az oltás hazavagta az immunrendszert amit a bújkáló kiírthatatlan herpesz kihasznált. :U

[ Szerkesztve ]

(#109417) BalanceR válasza #76500480 (#109416) üzenetére


BalanceR
addikt

Megnyugtató :R .
Egyébként az agyhártyagyulladásos eset azon kívül, hogy koronológiailag az oltás után történt x idővel, és az oltott maga, a család, vagy ismerős... összefüggésbe hozta a vakcinációval, annak következményeként azonosítva a "betegséget" bármilyen orvos, vagy egészségügyis megerősíttette ezt? Csak mert ha az orvosok szerint nincs összefüggés, akkor 90%-osan biztos nincs , összefüggés, hiába gondolja úgy maga a laikus páciens, vagy a rokonok.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109418) daneel_hu válasza BalanceR (#109417) üzenetére


daneel_hu
addikt

Talpamra nekem is nőtt egy nagy szemölcs.
12 éves koromban volt utoljára a tenyeremen, akkor kiégettem savval. :D Azóta semmi.
Furcsa, hogy pont oltás után tűnt fel. (48 éves vagyok)

(#109419) BalanceR válasza daneel_hu (#109418) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD
Marika néni megy haza a piacról, kiugrik a bozótból egy fekete macska, és elszalad... Marik néni megijed, a hirtelen megjelent macsektól, hazamegy, ahol a férje várja a rossz hírrel, meghalt az sógora.
Elmeséli ezt az egészet a kisboltban.
Két hét múlva az egyik barátnője szintén látja a fekete macskát, pár nap múlva rossz hírt kap, meghalt az unokatestvére. Elmeséli az egészet a kisboltban, és megállapítják az asszonyok hogy aki fekete macskát lát, annak valakije meghal. Onnantól kezdve mindenki fél a fekete macskától, hiszen tény, hogy halált hoz. Egyre több pletyka kering, hogy kinek a kije halt meg a macskával való találkozás után... Az orvosok, akik vizsgálták a 2 halottat, kizárták, a halál macskával való összefüggését, dehát biztos az orvos téved, vagy titkolja.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109420) , válasza Ricardo (#109346) üzenetére


,
addikt

A jó öreg Schwarzenegger, aki tiltott szerek használatával alapozta meg a sikereit. Majd pont az ő véleménye lesz mérvadó bármiben is...

(#109421) daneel_hu válasza , (#109420) üzenetére


daneel_hu
addikt

"A jó öreg Schwarzenegger, aki tiltott szerek használatával alapozta meg a sikereit. Majd pont az ő véleménye lesz mérvadó bármiben is..."

Gondolom az ellenfelei nem kokszoltak... ;] :DD

(#109422) S e t h válasza , (#109420) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy 50 ével ezelőtti teljesítményfokozó használat és a pandémia vonatkozásában kifejtett vélemény közötti összefüggés pedig az, hogy .......................

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109423) , válasza daneel_hu (#109421) üzenetére


,
addikt

Csakhogy itt nem az ellenfeleiről volt szó, nem az ellenfelei osztották az észt, és idiótáztak le másokat.

(#109424) , válasza S e t h (#109422) üzenetére


,
addikt

"Egy 50 ével ezelőtti teljesítményfokozó használat és a pandémia vonatkozásában kifejtett vélemény közötti összefüggés pedig az, hogy ......................."
... az, hogy a kutyát sem érdekli egy ilyen ember véleménye. Egész pályafutása alatt tolta a szteroidokat, ugyanakkor meg olyan nyilatkozatokat tesz, hogy elítéli a szteroidhasználatot a testépítésben. Mit ér egy ilyen ember szava?

(#109425) BalanceR válasza , (#109424) üzenetére


BalanceR
addikt

Minden oké?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109426) S e t h válasza , (#109424) üzenetére


S e t h
nagyúr

A francba, azt hittem, hogy az ember változhat az életében, nem tudtam, hogy 20 év körül kész a személyiség.

Az hogy téged nem érdekel az nem jelenti azt, hogy rajtad kívül sok millió embert sem, de tudom, hogy ez nem mérvadó, mert hát a legyek és a szar esete, viszont nem lehetne kivételesen, hogy egy embernek a nyilatkozatát vizsgáljuk és nem azt, hogy xarbüdöskommunistanácikulák volt félszáz éve?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109427) , válasza S e t h (#109426) üzenetére


,
addikt

Hogy jön ide a 20 év körüli kor?

(#109428) S e t h válasza , (#109427) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te rabbi vagy?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109429) , válasza S e t h (#109428) üzenetére


,
addikt

Nem. Te esetleg igen?

(#109430) lacafaca


lacafaca
őstag

@syb [link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109431) BalanceR válasza lacafaca (#109430) üzenetére


BalanceR
addikt

Meg vagyunk mentve. :C
Egy 89 fős (ennek a fele placebót kapott, szóval max 45 fő), enyhe tűnetes fiatalokon végzett kutatásra hivatkozik a cikk, ami szerint ivermectinnel kezelve kevesebb ideig fertőznek.
Mindez remek, de a terápiát már a ferőzés elején el kell kezdeni, és nagyon pontosan, személyre szabva kell adagolni. Jellemzően az ember akkor megy orvoshoz, ha már tünetei vannak, az meg már nem az eleje.
Nincs adat, hogy a teszteltnél idősebb (30+) vagy fiatalabb (<18 ) korcsoportban , illetve súlyosabb esetekben, vagy krónikus betegek esetében is ugyan így hat-e, nincs adat, hogy a betegség lefolyását , súlyosságát javítja-e, csak annyi, hogy valamelyest csökkenti a vírusszámot, mindezt egy 45 fős tesztben, még az alfa variánssal csekkolva ( a delta pl lényegesen gyorsabban reprodukálódik).
Az esetleges mellékhatásai el vannak kenve a cikkben, merthát ez a csodaszer világmegváltó. De nem minden gyógyszer adható mindenkinek, pl vérnyomáscsökkentő vagy egyéb gyakori gyógyszer hatásával 'összeveszhet".
Bár azt leírja, hogy sokan kerültek kórházba olyanok, akik az interneten talált infók alapján elkezdék magukat kezelni vele, de benézték az adagolást... :C
Darwin díjat nekik.

Lehet, hogy bizonyos esetekben hatékony valamennyire a fertőzési szakasz lerövidítésére, ha az elején megfogják , és van orvos, aki tudja adagolni, de hogy ez fogná meg a pandémiát, az kizárt.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109432) lacafaca


lacafaca
őstag

nem kell ám mindent egy regénnyel lereagálni te kis grafomán :N amúgy @syb kapis? inkább hallgass jó muzsikát, rólatok szól [link] ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109433) _Atesz


_Atesz
addikt

Rusvai öszödi beszéde: [link]
"az oltás nem véd, de jobb, mint a semmi", a semmit sem érő antitest vizsgálgatás és még sok más is szoba kerül.
A probléma az, hogy ezt nem csak ő mondja...
Ismét szembe lettek köpve az oltottak, aki pedig ezek után is az oltás mellett kardoskodik, az egy idióta!
(nem olvastam kommenteket és nem is fogok, mert nincs időm rá, csak ezt bedobtam most)

(#109434) BalanceR válasza lacafaca (#109432) üzenetére


BalanceR
addikt

Azért, mert részedről az állásfoglalás, bizonyítás, érvelés kimerül két tőmondatnan, ("Ti nem látjátok, én tudom jól, kis buták majd meglátjátok. Jön az IFA") más még hozzászólhat felnőtt, értelmes módon is.
Láttam , hogy a háttérben Syberiának címezted, de ha csak neki szólna, ráírtál volna privátban, (mellesleg 100% hogy már ő látta ezt a cikket valamlyik antivaxxer forrásában) szóval itt az reagál rá aki akar. (Nyilván a többiek bosszantása volt cél, valahol te is érzed már, hogy csak kevesen fogékonyak a hülyeségre, és keresed a könnyen meggyőzhető csatlósokat)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109435) syberia válasza BalanceR (#109431) üzenetére


syberia
veterán

Meg vagyunk mentve.
Egy 89 fős (ennek a fele placebót kapott, szóval max 45 fő), enyhe tűnetes fiatalokon végzett kutatásra hivatkozik a cikk, ami szerint ivermectinnel kezelve kevesebb ideig fertőznek.

Nem ez az egyetlen tanulmány az iver kutatások között.

Mindez remek, de a terápiát már a ferőzés elején el kell kezdeni, és nagyon pontosan, személyre szabva kell adagolni. Jellemzően az ember akkor megy orvoshoz, ha már tünetei vannak, az meg már nem az eleje.

Egyik betegséget sem kezeled a lappangási fázisban, akkor amikor még nem vagy beteg....

Nincs adat, hogy a teszteltnél idősebb (30+) vagy fiatalabb (<18 ) korcsoportban , illetve súlyosabb esetekben, vagy krónikus betegek esetében is ugyan így hat-e, nincs adat, hogy a betegség lefolyását , súlyosságát javítja-e, csak annyi, hogy valamelyest csökkenti a vírusszámot, mindezt egy 45 fős tesztben, még az alfa variánssal csekkolva ( a delta pl lényegesen gyorsabban reprodukálódik).

Arra már van adat, hogy hány százalékkal csökkenti a mortalitást lásd who ( ha már a többi kutatásba nem ástad bele magad ez a hír biztosan elérkezett hozzád is ;) )

Az esetleges mellékhatásai el vannak kenve a cikkben, merthát ez a csodaszer világmegváltó.

A mellékhatások ismertek, nem lehet elkenni semmit, nem csodaszer, de egy hatékony hatóanyag, ami ésszel (hatásmechanizmust és az egyén állapotát figyelembe véve) van adagolva, akkor súlyosabb esetben kiegészítő terápiával együtt akár, igenis toronymagasan vezet a hatékonyságban a jelenleg alkalmazott off label covid ellenes gyógyszerekkel szemben.

De nem minden gyógyszer adható mindenkinek, pl vérnyomáscsökkentő vagy egyéb gyakori gyógyszer hatásával 'összeveszhet".

1988 óta mar tudják mivel veszik össze es mivel nem.

Bár azt leírja, hogy sokan kerültek kórházba olyanok, akik az interneten talált infók alapján elkezdék magukat kezelni vele, de benézték az adagolást...
Darwin díjat nekik.

Túl akarnak élni, nagy bűn ez. De majd a kórházban remdesivirrel kikezelik őket, mellékhatás nélkül hatékonyan. Oh wait...

Lehet, hogy bizonyos esetekben hatékony valamennyire a fertőzési szakasz lerövidítésére, ha az elején megfogják , és van orvos, aki tudja adagolni, de hogy ez fogná meg a pandémiát, az kizárt.

Pedig fogná, csak kellene hozzá egy kis affinitás. De lejárt szabadalommal nem fog vele a kutya sem foglalkozni, úgy is jönnek ki a jobbnál jobb antivirális csodaszerek, abban van a fantázia, nem abban, hogy a pandémia megszűnjön egy csettintésre.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#109436) BalanceR válasza _Atesz (#109433) üzenetére


BalanceR
addikt

:C
Látom ezt a sanyigyereket még mindig imádod.. :DDD
Pár milliót már lehúzott különböző kamu igéretekkel , neten árult csodvízzel.. az ostobákról, meg a hiszékenyekről, mos ebbe is belemagyaráz mindenfélét...
Mellesleg most mindent IS gyógyító, eltitkolt varázságyra gyűjt a hívőitől ( ebből is lesz pár millája, mielőtt titeket nézőket hibáztat majd, hogy nem tudta beszerezni, de a pénz az természetesen megtartja megint)
Zsák a foltját. :C

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109437) natë válasza _Atesz (#109433) üzenetére


natë
nagyúr

Látom, még mindig tart a lendület...:W

(#109438) csapee válasza natë (#109437) üzenetére


csapee
senior tag

Ő így dolgozza fel azt a stresszt amit a vírus okozott (sokan vannak így). Épített egy világot és most próbál kockákat faragni hozzá. Még nem teljes a rendszer de lassan belakja és akkor megtér. :R

Sajnos a Lipótmezőt becsukták, pedig egy fix beteg köztünk jár. ;] :P

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#109439) lacafaca válasza BalanceR (#109434) üzenetére


lacafaca
őstag

nincs probléma a reakcióval, csak a folyamatos szarreszeléseddel...játszod a tudományos nagyágyút, közben meg linkelgetsz folyamatosan idióta csoportokból meg fakems cáfolólkat ...természetesen mi bosszantani járunk ide, no és te :U tudod egy jótanácsot tudok adni: kurván merülj bele syb és az én tippjeikbe, pár hét és szükséged lesz rá, nehogy késő legyen ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109440) lafaty80 válasza _Atesz (#109433) üzenetére


lafaty80
őstag

Mivel névtelenül meg lettem szólítva.
Gratulálok, ha így nevezel másokat idiótának, akkor nagy a baj nálad is ember. Ajánlom nézd meg, ha nem tetted volna., mert ez így nem ha hangzott el. És ha ismerősi körödben is így terjeszted, remélem akad egy 2bites is, aki többet gondolkodik.
Inkább azok a legnagyobb idióták, akik igy terjesztenek valamit, már lassan tényleg nem csodálkozom. És még idézel is belőle olyat, ami nem hangzott el ... No comment...
U.i.: ja, még véletlenül se nézd meg a borat második részét, nehogy új teóriával gyere vissza :DDD

#109439 Mér', fáj az igazság? Kell a balance(d)r a hülyeségeitekre :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#109441) -Skylake- válasza lacafaca (#109439) üzenetére


-Skylake-
addikt

Kérdeznék valamit. Bevallottan (mert rengetegszer elmondtad) teljesen más értékrend alapján élsz mint itt mi a legtöbben, gyak. szembe mész mindennel amit én vagy mi itt teljesen általánosnak veszünk mert neked az túl mainstream, összességében Te gyakorlatilag egy más valóságban élsz mint mi. Mégis, kinek és miért kéne bármilyen tanácsot megfogadni amit Te adsz ? Amit mondasz, annak élből a 95% rá sem húzható az átlag ember életére, mégis ki a ráknak lenne itt szüksége bármilyen tanácsra tőled ? De komolyan kérdezem. Amiket te állítasz (már amikor valóban állítasz valamit) , azok csak akkor működőképes megoldásokat ha mellette valaki ugyan olyan / hasonló életvitelt folytat mint Te. Milyen tanácsot adtál Te itt valaha az életbe, ami működőképes lett volna egy olyan ember számára aki nagyvárosban , a 6. emeleten él és két speciality kávézó közti úton a telefonon vásárol be és a legnagyobb gondja, a philips nem szállít amazonról magyarországra designer lámpát ? Mit tudsz te hozzátenni egy ilyen ember életéhez az agyrákon kívül amit akkor kap, ha sokat olvassa az itteni "gondolataidat" ?

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#109442) lacafaca válasza -Skylake- (#109441) üzenetére


lacafaca
őstag

amit én tanácsoltam már lassan egy éve, az nem lokalizációfüggő...de leszarom már rég, csináltok amit akartok, nektek ez a sor iratott...az orvos-oltópont-gyógyszertár háromszöghöz meg sok szerencsét, izgalmas jövőkép ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109443) natë válasza lacafaca (#109442) üzenetére


natë
nagyúr

Bántás nélkül: szívből remélem, hogy téged elkerül és nem kell élned ezzel a jövőképpel. Ha nem jön a levegő, az ember hamar félredobja az elveit.

(#109444) Cs1csó válasza natë (#109443) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 bár akkor már lehet késő. Oltást még egészségesen kellene beadatni.

(#109445) lacafaca válasza natë (#109443) üzenetére


lacafaca
őstag

végülis...miért ne: február végén megvolt...komplett családilag...és minden úgy történt, ahogy arra számítottam ;) (többször célozgattam rá, de sokszor bebizonyosodott, hogy nem figyeltek, páran tudják is, privátba elmeséltem nekik :D)...szóval én is tudom, miről beszélek...elegem lett a sok okostóniból.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109446) Cs1csó válasza lacafaca (#109445) üzenetére


Cs1csó
félisten

Héhé! Nem vagyok Tóni! Bár okosnak okos vagyok, szerfelett! :B

(#109447) Z.É.T. válasza lacafaca (#109445) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nem is értettem, miért ekkora titok itt, de a te dolgod :R

De azt is tudod, hogy nálunk többen hozzád hasonló életvitel mellett hasonlóan vélekedtek, nem mindegyikük van már közöttünk. (vagy nem ugyanolyan egészségesen)

Meg részleteiben ismered az én sztorimat is 2009-ből.

Ha ~1:200 / 1:50 az exitus esélye és ~1:20 / 1:6 a tartós egészségromlásnak trashfood-osként is, akkor botorság rávetíteni egy az egyben az életvitelre (mint bizonyíték), hogy könnyedén ugrottátok meg. Remélem ezzel nem mondtam újat.

(#109448) lacafaca válasza Z.É.T. (#109447) üzenetére


lacafaca
őstag

nem volt titok, te is tudtad :P de alapból nem teregetek magánügyet neten, így ezt sem kürtöltem világgá, mert nem tartozik senkire, max arra a pár emberre, akit közelebb érzek magamhoz ;)

amúgy ugye tudod, hogy sokan (túl sokan) gondolják azt magukról, hogy ők aztán a legegészségesebben élnek, aztán francokat...de nem akarok erre többet visszakanyarodni, tényleg meguntam

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109449) daneel_hu válasza Z.É.T. (#109447) üzenetére


daneel_hu
addikt

Engem eléggé megrángatott ez a szar, de ettől függetlenül azt mondom, hogy nem fogom összeszarni magam ettől a vírustól.
Szerintem az sem normális, hogy valaki napi szinten 0-24-ben ezzel foglalkozik. (Laca is, mert kurva sokat ír ide) :P

(#109450) pjen válasza daneel_hu (#109449) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem Laca nagyon jól szórakozik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.