Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109051) lacafaca válasza Qtya123 (#109049) üzenetére


lacafaca
őstag

annyit változott a teszt (:D ), hogy amikor leállítottam a camot, találtam a kupacba még lila meg piros mintás babszemet, így dobtam bele még 3-3 darabot belőlük, így most mindegyik üvegbe 12 szem babocska van (jobban adja majd a difit...ha lesz különbség :DDD )

BalanceR hagyd abba a huhogást...vagy félsz, hogy felsül a világképed? majd most kiderül ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109052) Coyot válasza BalanceR (#109050) üzenetére


Coyot
őstag

:DDD egyre jobb ez a topic amúgy :DDD

ne fossatok konteósok a világ a hátán cipel titekete. szívesen!

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#109053) BalanceR válasza lacafaca (#109051) üzenetére


BalanceR
addikt

Huhogás?
Ember! A XXI.században felnőtt emberek üzenetet írnak a babnak, hogy gyorsabban nőljön!
:W :W
December 6-án majd fennmaradsz egész éjjel, hogy meglesd a Mikulást?
Kabaré.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109054) lacafaca válasza BalanceR (#109053) üzenetére


lacafaca
őstag

szóval félsz...semmi baj ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109055) syberia válasza _Atesz (#109016) üzenetére


syberia
veterán

https://howbad.info/

(#109056) Reggie0 válasza BalanceR (#109053) üzenetére


Reggie0
félisten

Szanalom, hogy vannak ilyen emberek. Szerencsere terjed jopar challange is amibe idonkent belehalnak. Ezeket nem szabadna tiltani.

[ Szerkesztve ]

(#109057) t72killer válasza syberia (#109055) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

... Ezekután kíváncsi lennék a teljes, végleges engedélyt kapott covid-vakcinák listájára, illetve ennek hiányában a csupán veszélyhelyzeti engedéllyel rendelkező szerek használatára kényszerítéssel járó veszélyességi pótlék összegére. §§§ vagy $$$.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109058) Reggie0 válasza t72killer (#109057) üzenetére


Reggie0
félisten

100 forintert megeri porogni?

(#109059) lacafaca válasza Reggie0 (#109056) üzenetére


lacafaca
őstag


már emiatt is jó volt idetalálni...megismerkedtem veletek 🤝 :DD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109060) t72killer válasza Reggie0 (#109058) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Annál kicsit több kéne. Mennyit fizetnek pl egy gyógyszerkísérleti részvételért? - Ha már ez nem, arra legalább van lehetősége a delikvenseknek, hogy válasszanak oltóanyagot?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109061) BalanceR válasza lacafaca (#109059) üzenetére


BalanceR
addikt

Jah, élmény megismerni, hogy mennyi ésszel vannak emberek szabadlábon....
Nagyon jó a hangulat, jók a "pogramok" csak...
:DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109062) Reggie0 válasza t72killer (#109060) üzenetére


Reggie0
félisten

Mekkora a karteritesi/biztositasi osszeg mondjuk halalra? Mekkora az eselye, hogy belehal. Kettot elosztod...

#109059 lacafaca:

[ Szerkesztve ]

(#109063) natë válasza BalanceR (#109061) üzenetére


natë
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#109064) lacafaca válasza BalanceR (#109061) üzenetére


lacafaca
őstag

ne hisztizzél...ezt a két napot anélkül is kibírod...aztán mehet tovább az epe a kattantakra. (vagy elsomfordálsz pár napra, ahogy szoktátok :) )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109065) #57833216


#57833216
törölt tag

Mekkora kibabrált nagy trash már ez a topik. Az egyik hatalmas nagy bűnös élvezetem, hogy az itt lévő kommentekkel hülyítem magamat.
Laca, Atesz és Szibéria, köszönöm hogy minden szállítjátok a fost. :R

(#109066) BalanceR válasza #57833216 (#109065) üzenetére


BalanceR
addikt

Maunika Show a PH! támogatásával.
Csak Csipkés Zoltán, a " bézbózütő" meg a "Milyánkáttűűű" banya helyett a prominens urak szolgáltatják a mókát, verekedés helyett meg retardált kontent van.
(közös a kettőben, hogy nem veszik észre, hogy rajtuk röhög mindenki meg hogy mennyire mélyen vannak. Az ő világukban ez amit művelnek, teljesen normális)
Az, hogy melyik képvisel magasabb szellemi színvonalat, kérdéses...
#Guilty pleasure is ON.
:)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109067) Angelina87 válasza syberia (#109055) üzenetére


Angelina87
tag

Hali,

ez azért még pluszba:
https://hvg.hu/itthon/20210805_Uzsoki_Utcai_Korhaz_surgossegi_osztaly_leallas_SBO_Kunetz_Zsombor#article-comments

Lassan nem lesz orvosunk.. , aki gyógyítson... az idős korosztály, aki egy életen át fizette a TB-nek nevezett adót... orvosi ellátás nélkül fog elmenni.... :(

" A világon vendég vagyok."

(#109068) t72killer válasza Reggie0 (#109062) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így nemigen találnának gyógyszer-oltásteszteléshez alanyokat még a 4kezű társaságból sem...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109069) syberia válasza Angelina87 (#109067) üzenetére


syberia
veterán

No komment.

(#109057) Hungarisztánban? Bár elméletileg EU..

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#109070) Qtya123 válasza syberia (#109069) üzenetére


Qtya123
őstag

"A kórház működőképességének fenntartása, illetve az ehhez szükséges intézkedések meghozatala céljából"

Úgy látszik indul a nadrágba a csoki. Inkább felmérik a helyzetet, nehogy visszanyaljon a fagyi és túl sokan utasítsák el a dolgot, mert akkor jöhet a Closed tábla.

Ha 1-2 név lesz csak a listán az belefér. De az tuti, ha lenne esetleg egy szép 15-20 fős lista, már nyeldesnének nagyokat, hogy baj van Béláim, nem marad elég ember ha kib@sszuk őket, úgyhogy jöhet a válságstáb, meg a jóvan mégse oltunk akkor.
(mondjuk én az 1-2 név verzióra tippelek, de vicces lenne a másik eshetőség)

[ Szerkesztve ]

(#109071) lacafaca válasza #57833216 (#109065) üzenetére


lacafaca
őstag

:R :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109072) lacos001 válasza BalanceR (#109066) üzenetére


lacos001
senior tag

Most mi bajod van már megint?.....
Újdonságokkal is találkozunk itt. Naés....

Holnap veszek babot...
1.- Szeretlek
2.- Dögölj meg, mert megettél
3.- Nem fog semmi történni köcsög, hiába várod.
Ezek lesznek a cetlin. A lányom írja majd, úgy ér? :D
Lehet olyan, mint a horoszkóp. Amint bejön naugyeénmegmondtam, ha nem jön be ez is baromság szlogenek....

[ Szerkesztve ]

(#109073) Coyot válasza Qtya123 (#109070) üzenetére


Coyot
őstag

Ahogy mondod, kb senki nem lesz aki ezért bukja az állását. De ha lesz 1 is, azt úgy fogja a konteóvonat körbevinni az országban mintha lázadás történt volna az EÜ-ben. Majd figyeld csak linkeket :K

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#109074) natë válasza Coyot (#109073) üzenetére


natë
nagyúr

Tamasi meg a másik betyár már hergeli a népet (eü dolgozók), alusapkás agyhalott anyósom osztja ezerrel a videóikat (ő is eüben dolgozik, adminisztrátor vagy mi)

[ Szerkesztve ]

(#109075) this is life válasza BalanceR (#109050) üzenetére


this is life
Ármester

Ehhez kapcsolódó kérdés , ha pl a szlovákoknál vagy Ausztriában veszek babot és az alá helyezem csíráztatáskor a szeretlek feliratot , azt is megérti a babszem és gyorsabban fog nőni vagy eljöhetnek nyelvi akadályok ? :B

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#109076) S e t h válasza this is life (#109075) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ott nem, mert ők nem a Szíriuszról jöttek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109077) this is life válasza S e t h (#109076) üzenetére


this is life
Ármester

Hazai környezetben szeretgetném a babszemeket, hátha számít, jelent valamit . :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#109078) Asbee


Asbee
veterán

Azért azt sem tartom normálisnak, hogy valaki gázállarcban , hermetikusan záró szemüvegben megy 3-ik oltásért. :D Ja meg nem engedi semmilyen strandra a gyerekeit, mert egyszer hazahoztak valami nyavaját. :D

(#109079) Reggie0 válasza t72killer (#109068) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze, de az mas kerdes. A korai fazisokban a teszteles magasabb rizikoval bir es komolyabb orvosi felugyelettel tortenik, tobb laborral, vizittel stb.. Azert attol messze vagyunk, igy nem is jar annyi erte.

[ Szerkesztve ]

(#109080) t72killer válasza this is life (#109075) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

<- :DD .
你會是罐裝豆子

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109081) lacafaca válasza Asbee (#109078) üzenetére


lacafaca
őstag

ezt miért nem mered a másikba kiírni :U 😂

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109082) Asbee válasza lacafaca (#109081) üzenetére


Asbee
veterán

írtam oda is finomabban ;) elképesztő

(#109083) this is life válasza t72killer (#109080) üzenetére


this is life
Ármester

Nem hagyom magam becsomagolni , akarom volt mondani konzerválni . 😂
Amúgy a babos kérdés nem is olyan nagy khmm hülyeség mert ,ha érzi, vagy el tudja olvasni ami a papíron leírva szerepel , valahol jogosan felmerülõ kérdés, hogy import esetén nem e lesznek nyelvi akadályok . 🙄

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#109084) lacafaca válasza Asbee (#109082) üzenetére


lacafaca
őstag

olvastam..ezért írtam. oda kellett volna ezt, ide azt :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109085) Qtya123 válasza Asbee (#109078) üzenetére


Qtya123
őstag

Hát nem sok esélyt ad a vírusnak az biztos... :)
Gázálarc, hermetikus szemüveg, plusz egy 3. booster a karban. Szerintem ő az ország legvédettebb embere a vírussal szemben.

Amúgy tök komolyan kíváncsi lennék egy napjára, hogy miként telik, hogyan mozdul ki (ha kimozdul egyáltalán). Erről esetleg nem tartott beszámolót korábban? :D

(#109086) BalanceR válasza Qtya123 (#109085) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen az is egy véglet. Biztos, hogy van szegénynek valamilyen mentális zavara, ugyan úgy mint a nincsisvírus, meghalunkazótástó, mindenkinösszeesküdöttellenünk, olvas a bab embereknek... Kezelésre szorulnának, de a lipót bezárt.
Szerencsére nincsenek sokan, és legalább nem üvöltik tele a netet hülyeséggel, mint a "másik oldal".

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109087) t72killer válasza Qtya123 (#109085) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az a baj ezzel, hogy az ember belefárad - vagy épp hamis biztonságérzetet fejleszt ki 3-4-12-24 hónap után és valami banális úton besz.pja, Murphy szerint persze a legkevésbbé védett időszakában, pl amikor épp elballag a boosterért, oltóponti fertőzés formájában.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109088) Fire/SOUL/CD válasza BalanceR (#109086) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Oda miért nem írod be (me' nem mered), hogy alufóliások? ;] :R
Szvsz a komoly- és a laza topic átlaga környékén van az igazság (nem, nem a beszélő babokra értem)
(itt valaki kérdezte, hogy volt-e valami ilyen jellegű teszt, igen, valamelyik Skandináv országban volt, hogy- igaz szobanövényeken teszteltek- 5 tesztcsoport volt. 1 volt a kontroll, a másik 4 meg hip-hop, reagea, disco, electric, és death metal volt. Annak a kutatásnak az eredménye az volt, hogy a death metal-os növények SZIGNIFIKÁNSAN nagyobbat nőttek... Ennyi. :DDD )
Szóval Neked is Death Metal, szóval -itt most hörögtem valami "szépet" Neked-, csak, hogy érezd a törődést. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#109089) Qtya123 válasza BalanceR (#109086) üzenetére


Qtya123
őstag

Mondjuk most, hogy ismét beleolvastam abba a topikba, a folytatásban árnyalta kicsit a képet. (1 veséje van, csak oltópontra öltözött űrruhába, mert fél a gócponttól, normál életben nem így mászkál).

(#109090) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Minden reggel leülök 10 percre a királyi TV adását megnézni, ébredés után kellemesen felpörget.
Többször hallom riportokból, egészségügyi dolgozók szájából, hogy tessék oltatni magunkat mert ez ad védelmet.
Mi ellen?
Mert egy ekkora nézőközönségnek, amely az adást nézi azért a "védelem" szó sokféle gondolatot kiválthat a fejekben.
Aztán megy a bátorítás, hogy kell oltakozni, mert ez védelmet ad.
Lehet ilyenkor nem ártana szájbarágósan elmagyarázni, hogy a halál, és a súlyosabb tünetek ellen védhet meg.
Ezt már Rusvai Miklós elmondta egy műsorban.
De nem törvényszerű.
Volt olyan riport is, ahol a riport alanya átesett a betegségen, de beoltatja magát, mert nem akar még egyszer lebetegedni, így védi magát.
Ez sem törvényszerű, de ismét azt sugallja, hogy ezzel megvédi magát a betegséggel szemben.
Szintén Rusvai szavaival élve, elkaphatja, fertőzhet, lebetegedhet annak ellenére, hogy oltott.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#109091) Fire/SOUL/CD válasza moongoose (#109090) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Minden reggel leülök 10 percre a királyi TV adását megnézni, ébredés után kellemesen felpörget.
Többször hallom riportokból, egészségügyi dolgozók szájából, hogy tessék oltatni magunkat mert ez ad védelmet.
Mi ellen?"

1. Mindenhol ez megy.
2. Persze, hogy az oltások adnak valamiféle védelmet
3. Mi ellen? bammeg, ha tényleg azt gondolod, hogy nincs vírnyák, akkor irány FB csoport...

A többire ömlesztve válaszolnék...
Rusvai még az az egy ritka "állatfaj", aki tudja mit beszél, nem pedig, mint a "sztár" celeb dokik, akiknek a gyógyszerlobbi kitömte Őket money-val... Ő sosem mondta, hogy az oltások megvédik az oltottat a fertőzéstől, csak annyit, hogy nem fognak kórházba kerülni meg megpusztulni benne (ellentétben sok celeb xarral, akik minden áldott nap minden médiaplatformon osztották a hazugságot)

Csak ebben a dologban az a szép, hogy lassan kiderül, hogy mi, akik oltották magukat, mi leszünk akit fertőzni is lehet, meg mi fertőzünk mindenkit... Oops WAIT, konteósok ezt mondják 2 éve... :C

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#109092) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Átestem a covid-on, így azért tudom mit beszélek.
"FB csoport" nem tudom mi ez, nem vagyok FB-s.
A hsz-em, nem arra irányult, hogy a vakcina beadása milyen hatással van/lehet a vírusra.
Hanem, hogy milyen védelemről zagyválnak.
Mert bizony a védelem az sok embernél valamiféle burkot, páncélt jelenthet fent a fejben.
És ez ugye nem így működik.
Rusvai-t pont ezért tettem be a hozzászólásomba, mivel amint írtad ő az aki reális dolgokat is felvázol.
De nem ezt hangsúlyozzák, sajnos reggelente a médában.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#109093) lacafaca válasza moongoose (#109090) üzenetére


lacafaca
őstag

ezért sem szabad beszarni, ha valakit emiatt ki akarnak rúgni...hagyni kell a munkáltatót, menjen el a falig, utána irány a bíróság és beidéztetni a munkáltatót valid bizonyítékokkal, amivel alátámaszt mindent...nem fog, mert nem is tud...még egy orvos sem :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109094) Z.É.T. válasza lacafaca (#109093) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Pólófeliratnak kiváló, de ha komolyan gondolod, akkor nem nagyon érted a világot (és a jogrendet). Ráadásul ugyanúgy zsarolás (ha azért módosítanának a feltételeken, mert előnyben vagy a szakemberhiány miatt), pont olyan, ami ellen fel szoktál szólalni.

Skacok, nekem aztán tökmindegy, csak megemlítem, hogy sem itt, sem a klímaválság kezelésében nem az lesz a megoldás, hogy egymásnak faszülünk (feszülünk), amíg ezt nem fogjuk fel, addig a hatalom papjai rajtunk röhögve keresik sz@rrá magukat.

Érdemes kicsit gondolkodni szerintem, ahelyett, hogy egymást pofozzuk. Vagy lehet maradni egymás hülyézésénél és úgy játszani a "rócsildék" kezére mindent, hogy közben azt hisszük mennyire megfejtettük őket.

(ha valaki nem érti, amiről hablatyolok, leginkább neki szólna a hsz-om)

(#109095) lacafaca válasza Z.É.T. (#109094) üzenetére


lacafaca
őstag

én nagyon is értem elhiheted, sőt olyan bugyraiba is le mertem ereszkedni, amiről ti hallani sem akartok...nehogy azt gondold, hogy minden ember palira vehető és amikor tömegek jelennek meg akárhol (legyen az akár a bíróság), nem fog megrettenni a hatalom, ez mindenhol így működik (még szerencsére)...de mondom már régóta: ki kell hirdetni a statáriumot és akkor mindenki tudja mi merre hányóra...addig meg még próbáljunk meg jogállamiságban gondolkodni...tudod...habár fölűl a gálya... ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109096) lacos001 válasza lacafaca (#109095) üzenetére


lacos001
senior tag

".....olyan bugyraiba is le mertem ereszkedni, amiről ti hallani sem akartok..."
Ez mit takar? Avass be, mindegy mi az.
Pörgetek mindent...

(#109097) Z.É.T. válasza lacafaca (#109095) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Szerintem ahhoz, hogy tutira értsük egymást, kellene egy személyes, hosszú beszélgetés. (mondjuk egy egyhetes)
Csak abból tudok kiindulni, amiket ide beírsz és ugye szokásod szerint nem fejted ki. Azok alapján viszont innen úgy tűnik, mintha benéznél a bugyorba, de nem látnál ki onnan.
Mondom, nem biztos, hogy így van, de ennek látszik. Tökmindegy.
Egy fórumon nem az számít, mit gondolsz, vagy mennyire jó szándékkal kommunikálsz, hanem az, hogy milyen hatással vagy.
Egy év alatt másodszor jelzem, hogy ha a szándékod a ZEN és a szemek felnyitása, akkor nagyon rossz hatásfokkal működik a kommunikációd.

Sokat emlegeted, hogy tűz és víz vagyunk, de én nem így látom, hanem úgy, hogy mindig oldalt választasz és lökdösöd a hintát.
Én megállítani lelassítani szeretném és ehhez inkább egyensúlyba kellene hozni...

Persze nem ez az egyetlen út, a Föld tök jól el lesz nulla - párszáz millió emberrel is...

Na jó, ez is bőven a topik keretein túlmutató, azon belülre nem passzoló beszélgetés, elengedem.

(#109098) Z.É.T. válasza lacos001 (#109096) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ha jól lövöm be, mi mindenre gondol, akkor ahhoz kevés egy nyilvános fórum, ez egy fél élet tapasztalatának egy része és az abból levont következtetések.
A 3 legjobb barátommal 20 évnyi, napi több óra online kommunikáció és évente 10-50 nap együtt töltött idő is csak a felszínt kapargatni elég. Ezért sem kérem számon lacán, ha nem fejt ki ezeket, de a ködös okoskodás meg tökre kontraproduktív részéről.

Asszem, most jól megvédtem :DDD

(#109099) Fire/SOUL/CD válasza moongoose (#109092) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"A hsz-em, nem arra irányult, hogy a vakcina beadása milyen hatással van/lehet a vírusra.
Hanem, hogy milyen védelemről zagyválnak."

Szerinted? Tényleg nem tudom mire gondolsz... (Covid-19 oltás a Covid-19 ellen kell(ene), hogy védjen, fitymaszűkületre vélhetően (bár rosseb se tudja) nem jó... ;] )

"Mert bizony a védelem az sok embernél valamiféle burkot, páncélt jelenthet fent a fejben.
És ez ugye nem így működik."

Valóban nem így működik, max. fejben, ahogy írod is.
Kiengedték a "marhákat" a legelőre, szeptemberben meg majd jön a kommunikáció, hogy hát minek mentek lucernásba...Oops...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#109100) UberMutant válasza t72killer (#109060) üzenetére


UberMutant
őstag

csak a fázis 1 ért fizetnek, az egészséges önknteseknek, mind a 10 darabnak, akik ebben részt vesznek.
a többi fázisban tilos fizetni a klinikai vizsgálatban való részvételért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.