Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109351) Kaba


Kaba
veterán

Van valakinek tapasztalata arról mennyi időt vesz igénybe jelenleg az oltásra való regisztrálás feldolgozása egy külföldön élő magyar számára.

[ Szerkesztve ]

(#109352) csƵ


csƵ
őstag

Imádom ezt az ábrát. A lakosság 60%-a teljeskörűen oltva van Pfizerrel. :C

(#109353) natë válasza csƵ (#109352) üzenetére


natë
nagyúr

És? Te mit látsz ki ebből a táblázatból a nagy tapsolás közepette?
Gondolom az megvan, hogy oltottként is elkaphatod, csak nagy eséllyel nem kaparnak el? (nincs)

[ Szerkesztve ]

(#109354) csƵ válasza natë (#109353) üzenetére


csƵ
őstag

Gondolod megvan.
Csakhogy a lakosság 60%-a duplán van oltva a hőspfizerrel, és az esetek száma annyi már most, mint a 3 hullám közepén, a kórházban ápoltaké és a halottaké meredeken emelkedve még ugyanannyi, mint a 3 hullám kezdetén.

[ Szerkesztve ]

(#109355) Ricardo válasza csƵ (#109354) üzenetére


Ricardo
félisten

És ennek örülsz ennyire?

(#109356) csƵ válasza Ricardo (#109355) üzenetére


csƵ
őstag

Iszonyat nagy visszaigazolás ez a statisztika nekem a sok vakcinafetisiszta és oltásellenesező banda kárára.

(#109357) Ricardo válasza csƵ (#109356) üzenetére


Ricardo
félisten

"Imádom ezt az ábrát " kijelentéssel és nevetve tapsikolós szmájlival bedobsz egy ábrát, ami azt mutatja hogy meredeken emelkedik a kórházban lévők, és a halottak száma.

Aztán közlöd hogy azért örülsz ennyire ennek, mert ez a statisztika neked visszaigazolás a sok vakcinafetisiszta és oltásellenesező banda kárára.

Érdekes a lelki világod. A véleményemet inkább nem írom le, mert végleg bannolnának az oldalról :(((

[ Szerkesztve ]

(#109358) natë válasza csƵ (#109356) üzenetére


natë
nagyúr

A MINISZTÉRIUM ADATAI SZERINT A 60 ÉVNÉL IDŐSEBBEK KÖRÉBEN AZ OLTATLANOK LEGALÁBB ÖTSZÖR AKKORA VALÓSZÍNŰSÉGGEL LESZNEK SÚLYOS BETEGEK, MINT AZOK, AKIKET BEOLTOTTAK (a cikkben írták nagybetűvel)

Izraelben erősödik a negyedik hullám, de nem látnak 60 évesnél fiatalabb oltottakat a kórházakban

"Nem látunk 60 évnél fiatalabb oltottakat a kórházakban. Csakis oltatlan 60 alattiak kerültek kórházba, de a 60 évnél idősebbek között vannak oltottak is

– tette hozzá, és emlékeztetett rá, hogy a megfertőződött oltottak 80 százaléka senkinek sem adta tovább a vírust."

Ettől függetlenül örülhetsz. Csak gratulálni tudok.

[ Szerkesztve ]

(#109359) Citroware


Citroware
addikt

Most megszúrtak másodszor is. Még azóta köhögök, az első oltás előtt 3 nappal óta. Szóval nem covid miatt köhögtem. Hogy mitől, azt senki sem tudja. :U

(#109360) Cs1csó válasza Citroware (#109359) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem is fogják, sőt az ilyet korábban sem tudták, ahhoz hogy tudják mintát kellene venni azt kitenyészteni - mert lehet az alap mint kevés - és akkor lehetne biztosan tudni. Anno sem csináltak ilyet. Köhögsz? Felírnak valami köhögéscsillapítót meg egyéb tünetre cuccot és kész.

(#109361) Citroware válasza Cs1csó (#109360) üzenetére


Citroware
addikt

Már egy hónapja tart. Ha nem az első oltás előtt pár nappal jön elő, akkor azt hinném, hogy amiatt jött ki, mert ilyen még nem volt, hogy se nem javul, se nem romlik.

(#109362) Cs1csó válasza Citroware (#109361) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na EZ már baj! Egy ilyen "átlag" köhögős dolognak 1 max 2 héten belül el kellene múlnia, ha nem akkor ott két dolog lehet szerintem:
1. vagy a szervezeted gyengébb mint gondolnád - külső egyéb jele még nincs -
2. a betegséget kiváltó kórokozó "durvább" mint egyéb átlagos köhögős-megfázós stb. cucc.

(#109363) Citroware válasza Cs1csó (#109362) üzenetére


Citroware
addikt

Én már rég nem kórokozóban gondolkodom, hanem krónikus problémában, például allergia.

Ha valaki elkap egy vírust, pl a koronát (nekem az nem volt, de sok-sok éve más igen), akkor az hullámban jön, van egy tetőzési pont, ameddig folyamatosan rosszabbodik, utána pedig elkezd folyamatosan javulni. Ehelyett nekem az történik, hogy egy hónapja körülbelül hasonló szinten köhögök, néha van egy-egy nap amikor jobb, néha pedig rosszabb, de nagyjából állandó.
Ráadásul abszolút semmilyen másik tünet nincs.

Ezért mondtam, ilyen nekem még nem volt, és ha az első oltás után jött volna elő, azt hinném, hogy attól van. Az mondjuk akár lehetséges is, hogy hatással volt rá és ezért nem akar elmúlni, kitolta az idejét.

[ Szerkesztve ]

(#109364) Gsx-rr válasza Citroware (#109363) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem mar 2-3x volt tobb honapig tarto kohoges.
Tudoszuru, allergiavizsgalat se allapitott meg semmit

(#109365) Cs1csó válasza Citroware (#109363) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az ilyen tartós köhögés akár tüdőkárosodásra is utalhat, hogy milyen mértékű az persze kérdéses érdemes lenne elmenni egy tüdő röntgenre.

(#109366) Citroware válasza Cs1csó (#109365) üzenetére


Citroware
addikt

Tegnap voltam: vérvétel, tüdőfunkció, tüdőröntgen, koronateszt. Minden normális volt.

Háziorvosnál nem voltam, mert szabadságon van, egyenesen a tüdőosztályra mentem.

[ Szerkesztve ]

(#109367) laszlohu válasza Citroware (#109363) üzenetére


laszlohu
addikt

nekem is volt ilyen tünetem( állandó köhögés ) a végén kiderült, gyógyszerallergiám van, augmentinre és ibuprofenre,

cetirizin + az adott gyógyszer elhagyása volt a megoldás

(#109368) lacafaca


lacafaca
őstag

tegyétek le azt a kurva cigit :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109369) Gsx-rr válasza lacafaca (#109368) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Soha nem cigiztem.

(#109370) Citroware válasza Gsx-rr (#109369) üzenetére


Citroware
addikt

Dettó

(#109371) Qtya123 válasza lacafaca (#109368) üzenetére


Qtya123
őstag

Aztán mi a helyzet a Babszem Jankókkal. Nagy a csend. Tán nem kinőtt már a szeretlek edényből az égig érő paszuly? :)

(#109372) lacafaca válasza Qtya123 (#109371) üzenetére


lacafaca
őstag

megvan a probléma...akkor szokjatok rá :D

nincs csend, ápolgatom őket...lehet szar volt már a mag, mert egyiken se látok még semmit :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109373) tom_tol válasza Z.É.T. (#109344) üzenetére


tom_tol
addikt

Oops!
Születésem pillanatában éreztem Jenő akarok lenni mert Jenő a menő, belevaló gyerek de felmenőim másképp gondolták. Egy strigula a skatulyára.

(#109374) lacafaca válasza tom_tol (#109373) üzenetére


lacafaca
őstag

[link] :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109375) BalanceR


BalanceR
addikt

Pár napja Toroczkai tolt egy videót, hogy "Tessék, itt a bizonyíték, milyen sokan halnak meg az ótástó'".
(Érdekes módon ismét a szélsőjobbos vonalon megy az antivaxxer shit) Érdemes megnézni ezeket az eseteket a realitás talaján mozgó ázsiai Doki szemszögéből, orvosi szemmel.
A fészbúkon, Twitteren, telegramon terjedő oltásra fogott halálozások 99%-a ilyen kicsavart, belemagyarázott hülyeség.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109376) -Skylake- válasza BalanceR (#109375) üzenetére


-Skylake-
addikt

En kezdem azt hinni, hogy evolucios okai vannak ennek a dolgonak mar. Az emberbe belul egyszeruen kodolva van, hogy rettegjen, mert az elmult mondjuk 100 evet leszamitva, elotte tobb tizezer even keresztul barmi tortent, kb meghaltal. Mindentol felned kellett, mert minden halalos volt, nem volt surgossegi meg klimatizalt haz, ha jott a tigris megolt, ha leestel 1 meterrol es eltort a labad meghaltal, ha rosszat ettel meghaltal, ha meleg volt azert haltal meg ha hideg akkor meg azert. Ma mar gyak. nincs mitol felned, van korhaz, netpincer, panellakas meg minden es nincs se tigris se semmi. Igy szerintem az agy minden lehetoseget megragad ahol felni lehet valamitol, hisz alapvetoen igy vagyunk programozva csak nem kell felnunk semmitol. Ezert most felunk az oltastol, a gyikemberektol, chemtrail meg hatterhatalomtol meg az online bankolastol...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#109377) Citroware válasza -Skylake- (#109376) üzenetére


Citroware
addikt

"Igy szerintem az agy minden lehetoseget megragad ahol felni lehet valamitol, hisz alapvetoen igy vagyunk programozva csak nem kell felnunk semmitol. "

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ennek az ingerküszöbe állt át a régebbi veszélyekhez képest sokkal lényegtelenebbekre, mert jelenleg ezek a legnagyobbak, amitől aggódni szoktak.

[ Szerkesztve ]

(#109378) BalanceR válasza -Skylake- (#109376) üzenetére


BalanceR
addikt

Ebből fakadna a anatidaephobia is? :DD :))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109379) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem meg két valóság létezik.
Az egyik az oltáspártiak fejében akik nem értik miért nem rohan mindenki oltásért (tőlük megkérdezném, hogy influenza oltásért is mentek-e minden évben).
A másik azok fejében, akik mindennel szkeptikusak. (ez látszik is a nyilatkozatokból, mert nagyon sokan pálforduláson vettek részt miután elkapták a virnyákot)

⭐ Stella

(#109380) Nikaré válasza BalanceR (#109378) üzenetére


Nikaré
őstag

Te jószagú gatyafék!
Kezdem az gondolni, hogy nem nagyon kellene megnyitni olvasni az ilyen és hasonló iromámyokat!
(Nem miattad írom ezt most, hanem a jelenségek miatt)
Nem gondoltam, hogy ennyi, hogy is mondjam finoman (mert az egyik ismerősöm nagyon leegyszerűsíti = "defektes, selejt" stb.) problémás ember van?!?!
Minap azt hallom, gyereket viszik pszichológushoz mert, ha mentőt lát, szirénát hall sír és nem akar kimozdulni a lakásból. Sírva könyörög az anyjának, hogy nem akar lemenni a játszótérre.
Ezt a média, a szülők, felnőttek stb. teszik ezekkel a gyermekekkel!!!!
Átmenetileg nincs migráns, néha bejön egy kis homokozós /meleg téma, de mindenhol ez a covid és halál !
Csodálkozunk, hogy már a gyermekekre is hatással van pszichésen???!!!
Nem értem én ezt!
Ennyire sivár éltünk van, hogy mindig ez a fontos téma?!??
Igen!
Mert 21. században a nagy vivmányaink közepette ismét alap betegségekben hullanak az emberek. Ide jutottunk.
Nincs normális orvosi ellátás.
Lenne rá pénz, de nincs.
Nem is sorolom a példákat.
Itt az új generáció, 4-5 évesen pszichológushoz hordják őket.
Szép új világ!

(#109381) S e t h válasza radi8tor (#109379) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, a világ fekete és fehér, nincsenek átmenetek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109382) Qtya123 válasza Nikaré (#109380) üzenetére


Qtya123
őstag

Egyetértek. Hiába 21. század és technikai vívmányok, de mit sikerült kihozni az emberiségnek ebből?
A bolygó nagyobbik felén még mindig nyomorúságos körülmények között élnek az emberek, továbbá még mindig ott tartunk, hogy a vallás miatt rengeteg helyen gyilkolásszák, szerencsésebb esetben csak vegzálják egymást a népek.

Gyerekek pszichológiai témájára visszatérve:

Itt a fórumon említettem korábban, hogy rokonnak az unokája olyan szülei vannak, akik a vírus miatt hónapokig ki sem mozdultak, a gyereket sem engedték ki természetesen. Most megy a csodálkozás, hogy a gyereknek pánikrohama van, ha kiviszik a házból az emberek közé. Volt aki erre azt válaszolta, hogy háde nem is kapta el a vírust nem....? :(

[ Szerkesztve ]

(#109383) lacafaca válasza radi8tor (#109379) üzenetére


lacafaca
őstag

valóság az egy van, viszont szépen kiirtották mára a kritikus gondolkodás képességét az emberiség döntő többségéből és elhitették, hogy a technológia és a kormány mindent megold helyetted, neked nem kell semmi mással foglalkozni, mint a pénzkeresés és a költekezés, ezért születtél erre a világra...a 21. század lelkei skatulyákba zárva tengődnek és elhitték, hogy ők szabadok, pedig dehogy. aztán ha valaki e világ ellen kritikusan mer fellépni, azt egyből támadják, hiszen a világképüket éri támadás ami szent és sérthetetlen...nincs itt semmi új, valami mellet és valami ellen, csak közben meg egyre degeneráltabbak a társadalmak. ez is csak egy légvár, ami úgy fog magábarogyni, mint az összes többi ami megelőzte ezt...aztán jöhet majd a következő, a tervek már a bábmesterek fiókjában pihennek :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109384) csapee válasza lacafaca (#109383) üzenetére


csapee
senior tag

Isszuk a szavaidat Mester, de lehetek kritikus? Ezt ugye nem egy másik fórumról másoltad ide?

Csapee

(#109385) Angelina87 válasza lacafaca (#109383) üzenetére


Angelina87
tag

Általában a szavaiddal mélységesen egyetértek és ezekkel a sorokkal is, és sokszor fel sem tudom fogni,,... és napokig emészt, hogy hogyan élnek emberek és gondolkodnak annyira felszínesen, miközben a modern rabszolgaság rabjai vagyunk?? És tényleg ha valahol megemlítek egy-két gondolatfoszlányt, néznek rám, mint a birkára... és így abbamarad a csevej... Na mindegy, örülök, hogy nem egyedül látom így a dolgokat.. :R

" A világon vendég vagyok."

(#109386) lacafaca válasza csapee (#109384) üzenetére


lacafaca
őstag

te még sajna nem vagy azon a szinten ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109387) csƵ válasza lacafaca (#109383) üzenetére


csƵ
őstag

Az a baj, hogy töménytelen információ halmozódott fel és olyan iszonyat mennyiségű adat éri az agyunkat, hogy az emberek többsége érthetően lusta és/vagy belefáradt mindennek utánanézni, így hát elhiszi azt, amit a "függetlenobjektívkisebbségben" lévő média naponta áraszt felé.

[ Szerkesztve ]

(#109388) natë válasza Angelina87 (#109385) üzenetére


natë
nagyúr

Te, ahogy figyelem a hsz-eidet, eléggé sok démonnal, frusztrációval küzdhetsz, már meg ne haragudj.

(#109389) Angelina87 válasza natë (#109388) üzenetére


Angelina87
tag

nem volt gyerekszobám!
De amúgy nem haragszom, csak egyszerűen fiatal korom ellenére nagyon kiábrándultam az életből, az emberekből..., a világból :) mert amikor még cseperedtem, volt olyan, h család, közösség... mára már mki meg csak a pénzt hajkurássza és az a fontos hogy ki kin tud áttaposni pár ezer ft-ért.... és én ettől h@nyni tudnék... én nem tudok ebbe a rideg, semmirekellő világba beleilleszkedni és tisztelet a kivételnek, de egyre kevesebb :)

" A világon vendég vagyok."

(#109390) -Skylake- válasza Qtya123 (#109382) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Egyetértek. Hiába 21. század és technikai vívmányok, de mit sikerült kihozni az emberiségnek ebből?
A bolygó nagyobbik felén még mindig nyomorúságos körülmények között élnek az emberek,"
.
Mert a tudomany nem mindenhato, hanem csak torekszik az optimumra. Arra, hogy egy embernek szuksege van mondok egy random szamot 1km^2 teruletre, de ekkora teruletere 14 ember jut, ezt nem varhatod el a tudomanytol, hogy oldja meg. A tudomany annyit tud erre mondani, hogy erre a konkret problemara ket megoldas letezik, az egyik hogy tobb terulet kell ameg akkora nem lesz, hogy elerjuk az 1km^2-t, a masik meg hogy kevesebb ember annyival ameg el nem erjuk az 1km^2-t. Mivel sem az embereket kisebbe tenni, sem a bolygot nagyobba nem tudjuk, igy ennek egyenes kovetkezmenye, hogy sokan vagyunk. Meg van oldva ? Meg. Csak megint az van, hogy ahelyett, hogy idoben elkezdunk gondolkodni es a problema letre sem jon!!!! ahelyett megint nem gondolkoztunk idoben es most a problema megoldasat mar nepirtasnak kellene hivni, ami meg viszonylag rossz dolog. Minden, minden jelenlegi komoly problema elkerulheto lett volna elorelatassal, de egyik sem lett erkulve, mert a holnap kozelebb van mint 2100.dec.14. Ez ennyire egyszeru, az emberek donto tobbsege nem lat elorebb a holnapnal, az a keves aki pedig megis, annak is inkabb kell holnap + 1 forint, mint holnaputan +1,5. Case closed.
.
A vallasra meg : egy idealis tarsadalomban nagyjabol a Pitagorasz-tetel elso kotablara vesesenel szunt volna meg a vallas, mint fogalom. A vallas egy remek, de tenyleg remek kibuvo a felelossegvallalas alol, tudsz annal kenyelmesebbett, hogy ha minden jol alakul akkor TE vagy a jo, ha minden rosszul akkor pedig semmi felelosseged, mert isten akarta ugy ? En sem.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#109391) BalanceR


BalanceR
addikt

Amikor a konteó teljesen beszippantja az embert : hazug média -> antivaxx -> háttérhatalom -> gyíkemberek -> gyilkosság.
Man says he killed his kids over QAnon conspiracy theories and "serpent DNA," fearing they'd become "monsters"

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109392) -Skylake- válasza BalanceR (#109391) üzenetére


-Skylake-
addikt

A gyerekeket azert sajnalom, de lassuk be, igy jartunk jobban.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#109393) t72killer válasza Citroware (#109366) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tudom egyedi, de nálunk 1 hónap tömény tengeri levegő oldotta meg. A kárpát-medence levegője elég gáz télen.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109394) Gsx-rr válasza t72killer (#109393) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalam ez sem
segitett. Pedig vegig tenger vagy ocean partjan voltam

(#109395) t72killer válasza Gsx-rr (#109394) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor viszont mindenképp érdemes alaposabb nyomozásba fogni egy használható tüdőgyógyász társaságában...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109396) csapee válasza lacafaca (#109386) üzenetére


csapee
senior tag

Lehet, bár nem ismersz, de ez legyen így. Amúgy ajánlom neked a "Kiégés társadalma" című könyvet, nem sok oldal de tömény sokat tanulhatsz belőle. Előnye hogy nem kell hozzá konteo- t gyártani, és szerintem elég jól látja a társadalmat a szerző.

Csapee

(#109397) Hieronymus válasza radi8tor (#109379) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...tőlük megkérdezném, hogy influenza oltásért is mentek-e minden évben..."

A kérdés és a válasz értelmezéséhez ismerni kell az influenza vírusok életkor szerinti halálozási statisztikáit.

Influenzában meghalni néhány éves kor alatt és hatvan fölött van esély. A köztes életszakaszban csak valami komolyabb betegség mellett lehet belehalni az influenzába.
Ez alól a spanyolnátha (kripe) volt kivétel. A huszonéves életkorúak felállítottak egy harmadik halálozási csúcsot.
Magyarul az egészséges munkaképes korúak számára csak akkor van haszna az influenza, elleni oltásnak, ha valaki el akarja kerülni a fertőződéssel járó kényelmetlenségeket.
De!
Ha valaki majdnem az influenza oltásba rokkan bele, az teljes nyugalommal indulhat harcba közvetlenül a vírusfertőzés ellen, mert tökéletesen esélytelen ellene.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#109398) Qtya123 válasza -Skylake- (#109390) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem a tudománytól várom a megoldást, nem arra céloztam ezzel. Hanem arra, hogy egyik részről nézve az emberiség egész fejlett. Sok technikai vívmányunk van, már rég embert tudtunk küldeni a Holdra, leszállt a szondánk egy üstökösre. Egész jól feltérképeztük a tágabb környezetünket, rengeteg dolog segíti, vagy menti meg az életünket stb...

És erre írtam kontrasztnak, hogy ezzel szemben meg az áll, hogy ütjük szét egymást, ütik szét egymást az egyének, az országok, de még saját magunkat is csapjuk szét.

Van egy egész erős technikai fejlettségünk és rengeteg vívmányunk, de mellette ugyanúgy egy primitív síkon mozgunk, ahol nemhogy globálisan, de még lokálisan sem tudnak összefogni az emberek, mint emberiség. A technikai szintet fejlesztjük, haladunk előre, de a társadalmi szint meg a béka segge alatt van. Kb annyit értünk el a régi időkhöz képest, hogy nem teljesen természetes az, ha egy embert elégetnek, vagy agyondobálnak kővel az utcán. De az a "vicc", hogy még ez sem teljesen igaz, ugyanis vannak helyek, ahol még ma is ez "természetes" és előforduló dolog.

Tehát összefoglalva egy technikailag előrehaladó, de végtelenül fogyatékos banda vagyunk, ha a komplett emberiséget nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#109399) Csókolom válasza Qtya123 (#109398) üzenetére


Csókolom
tag

A technikai szintet fejlesztjük, haladunk előre, de a társadalmi szint meg a béka segge alatt van.
Persze, hogy nem segiti a technika fejlödese a tarsadalmi fejlödest! Hiszen a technikat keves ember fejleszti, a tarsadalmi szintet (nivot) pedig egy teljesen masik csoport- a többseg hatarozza meg, akik nem fejlesztenek semmi technikait. :)

daneel_hu: hat azok biztosan nem, akik a "technikaban" otthon vannak. Lasd meg Qtya123 hozzaszolasat elözmenykent

[ Szerkesztve ]

(#109400) daneel_hu válasza Csókolom (#109399) üzenetére


daneel_hu
addikt

Kik határozzák meg a társadalmi nívót? :P ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.